Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός (2011-2012)


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πραγματικά έπρεπε να να ανεβάσω στο φουλ την ένταση για να ακούσω τα ουγκ ουγκ ουγκ :P ο φίλος DKNI έχει δίκιο εδώ η μειοψηφία είναι που κάνει τους ήχους μαϊμούς οι περισσότεροι κάνουν το γνωστό ουυυυ

 

Αποστολή από το MT11i με τη χρήση Insomnia App

 

Πραγματικά έπρεπε να να ανεβάσω στο φουλ την ένταση για να ακούσω τα ουγκ ουγκ ουγκ :P ο φίλος DKNI έχει δίκιο εδώ η μειοψηφία είναι που κάνει τους ήχους μαϊμούς οι περισσότεροι κάνουν το γνωστό ουυυυ

 

Αποστολή από το MT11i με τη χρήση Insomnia App

 

''Πες το ξανά''...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Βλακεια του Περπε να υπογραψει στον Οσφπ κατα την αποψη μου. Μαλλον ομως δεν τα κανε για τα λεφτα, το κανε γιατι θελει να παιξει μπασκετ για τα επομενα 4-5 χρονια χωρις να ξενιτευτει και θεωρει πως ο Δ. Γιαννακοπουλος θα το χει διαλυσει το μαγαζι ως τοτε.

 

Οσο για το αν τον κραζαμε αγωνιστικα, ναι το καναμε, και δικαιως. Ηταν το βασικο 3αρι στον Παο δεν ηταν μπαλωμα για ενα δεκαλεπτο οπως θα ναι σε μας.

 

Να βαλουμε ενα στοιχημα για τη νεα χρονια; Θα στε ομαδα που θα ριχνει 15 ποντους στη Μακαμπι στις καλες σας μερες και θα τρωτε αλλους τοσους απο την Ζαλγκιρις στις κακες. Θα προσπαθησετε να παιξετε σε uptempo οσο εχετε τον Σοφο στον παγκο βγαζοντας αιφνιδιασμους απο την αμυνα σας. Δε θεωρω πως θα ειστε πιο ευκολος αντιπαλος για τον οσφπ απ οτι φετος, σε οτι αφορα το στυλ παιχνιδιου.

 

Εμεις απο την αλλη, θεωρω πως χρειαζομαστε εναν παικτη ακομη. Ισως σε 4αρι, δε ξερω αν βγει η χρονια με 5 ψηλους.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα αποκτηθει κι αλλος παικτης, ειναι επιθυμια του Μπαρτζωκα ροστερ με συγκεκριμενο αριθμο παιχτων.

 

Οσο για τον παο θεωρω οτι ειναι νωρις ακομα για προβλεψεις απ τη στιγμη μαλιστα που δεν εχει ολοκληρωθει το ροστερ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βάλε δυνατά τα ακουστικά και απόλαυσε, μετά το 0:16:

 

 

Για να μην υποτιμάτε και την νουμοσύνη μας, όχι τίποτα άλλο. Βέβαια τώρα ξέρω, θα αρχίσουν αναλύσεις για το πώς αυτά τα παρατεταμένα ούγκ-ούγκ είναι στοχευμένα για τον σωματότυπο του Σόφο και όχι για το χρώμα του, ίσως να ήταν και αντιρατσιιστικό μήνυμα αλλυλεγγύης αυτό απο τους οπαδούς του ΠΑΟ, ποιός ξέρει. Μπορεί και ο ήχος μάλιστα να είναι και fake.

 

Υ.Γ: Put your money where?

Seriously?

Τι ακουστικα εχεις? Γιατι εγω δεν ακουω τιποτα, δανεισε μου να παρω ενισχυτη.

Πραγματικα σειεται το γηπεδο απο τα ρατσιστικα συνθηματαμ 20χιλ κοσμο ξεχειλισουν ρατσισμο

 

ΥΓ. Οπου θελεις. Αυτο ειναι το καλυτερο βιντεο που μπορεσες να βρεις? Congrats

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mη ξεχνας οτι μιλαμε για τον Ολυμπιακο επι εποχης Γιαννακη οπου η προπαγανδα και το κουτοχορτο των απεναντι πηγαινε συννεφο. Αναγκαστικα καποιες απο τις παπαριες των Αγγελοπουλων και του Γιαννακη μεινανε στην ιστορια ως γεγονοτα που συνεβησαν...

Ειχε ξαναγινει παλαιοτερα σε αυτο το φορουμ ακριβως η ιδια συζητηση μεταξυ εμου και αλλου χρηστη, ρωτουσα το ιδιο πραγμα, μου παρεθεσε το ιδιο βιντεο για να παραδεχθω οτι τα ουυυυυυυ ειναι ουγκ προς τον χοντρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ θέλω μια λογική εξήγηση τη βλέπουν όλοι οι ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ στον Βύντρα που δεν το βλέπουμε όλοι οι άλλοι εντάξει είναι πολύ Αθλητικός και φιλότιμος παίζει πάντα αυτό που μπορεί αλλά δεν είναι και για πρώτος αρχηγός στην Πανάθα

 

Αποστολή από το MT11i με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nταξει, whatever helps you sleep at night

Τοσα χρονια στο ΟΑΚΑ, και καφριλες και γελοιοτητες εχω δει και η κοντρα παντα ηταν "ποιος ειναι πιο καφρος"

Απο ολες τις καφριλες ομως, αυτο που δεν δεχομαι ειναι ρατσιστικη συμπεριφορα. Και οταν, σπανια, 10 μαλακες το κανουν, το γηπεδο τους γιουχαρει

 

Ποτε παικτης αντιπαλου δεν εχει παραπονεθει για ρατσισμο στο κλειστο του ΟΑΚΑ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Yπο μορφη δανεισμου ή τον αγοραζουμε?

Ελπιζω δανεικος.

Το αρθρο γραφει 3 χρονια. Παλι γκρινιαζεις ρε Midi? Πολυ καλος παικτης ειναι.

 

Ειδικα με την οκονομικη κατασταση του ΠΑΟ ειναι θετικο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το αρθρο γραφει 3 χρονια. Παλι γκρινιαζεις ρε Midi? Πολυ καλος παικτης ειναι.

Ρε, εχετε τιποτα απωθημενα και τα πετατε αυτα? Ποιος γκρινιαξε?

 

Δανεικο τον προτιμω γιατι παιχτες τυπου Κουινσι (στο χαρακτηρα εννοω) συνηθως αποδιδουν πολυ καλυτερα με μετεωρο μελλον παρα με εξασφαλισμενο συμβολαιο. Δεν εγραψα καπου οτι δεν μ'αρεσει σαν παιχτης, παροτι αρκετα ασταθης. Τοπι ξερει, γρηγορος ειναι, για τον τωρινο ΠΑΟ ο καλος Κουινσι ειναι εξαιρετικη επιλογη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...