Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός (2011-2012)


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 11,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Να κι ο Λιθουανος! Οταν λεγαμε να περιμενετε....

Tι θες να πεις? Οτι ρεφαρε ο Τρακης με την μεταγραφη ενος πρωην ταλεντου που περασε 9μηνο τραυματισμο περυσι και εμεινε εκτος γηπεδων για κανα χρονο?

 

Χοντροι, Ουκιτς, Μασιουληδες, Μπραμοι ολα τα πρωην ταλεντα συναντωνται στον Τρακιακο στα 28 τους (οκ αδικω τον Μπραμο που ειναι 25, ακομα ταλεντο αυτος :mrgreen: ).

 

Νταξει για να ειμαι ακριβοδικαιος, ο Μασιουλις αν ξεπερασει τον τραυματισμο του μπορει να αποδειχθει καλη μεταγραφη. Για τους υπολοιπους που εχει φερει ο Τρακης, πανηγυριζουν οι μανατζερ.

 

Α και να χαιρετησουμε τον Σαρας με την μεταγραφη αυτη, μιας και οι θεσεις κοινοτικων αν δεν απατωμαι γεμισαν, αν και αλλαξαν παλι τα συστηματα και δεν ξερω πως συνδυαζονται αυτες οι θεσεις με τους Αμερικανους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tι θες να πεις? Οτι ρεφαρε ο Τρακης με την μεταγραφη ενος πρωην ταλεντου που περασε 9μηνο τραυματισμο περυσι και εμεινε εκτος γηπεδων για κανα χρονο?

 

Χοντροι, Ουκιτς, Μασιουληδες, Μπραμοι ολα τα πρωην ταλεντα συναντωνται στον Τρακιακο στα 28 τους (οκ αδικω τον Μπραμο που ειναι 25, ακομα ταλεντο αυτος :mrgreen: ).

 

Νταξει για να ειμαι ακριβοδικαιος, ο Μασιουλις αν ξεπερασει τον τραυματισμο του μπορει να αποδειχθει καλη μεταγραφη. Για τους υπολοιπους που εχει φερει ο Τρακης, πανηγυριζουν οι μανατζερ.

 

Α και να χαιρετησουμε τον Σαρας με την μεταγραφη αυτη, μιας και οι θεσεις κοινωτικων αν δεν απατωμαι γεμισαν.

 

Αυτος ο Μπραμος ρε συ μιντι σαρεσει? Οσες φορες τον εχω δει με την εθνικη δε μου φανηκε κατι το ιδιαιτερο.

 

Αυτο το 17,4% στα 3ποντα απο την αλλη στο eurocap τι σου λεει..

http://www.eurocupbasketball.com/eurocup/competition/players/showplayer?pcode=002906

Κριμα εφυγε και ο Κεσελ

 

ps - Εχω την εντυπωση (διορθωστε με αν κανω λαθος) οτι μπορεις να εχεις μεχρι και 6 κοινοτικους. Το 4+2 απλα λεει οτι ο maximum αριθμος μη κοινοτικων μπορει να ειναι 4.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα χω ξαναπει για τον Μπραμο. Αλλος ενας πολυδιαφημισμενος παιχτης απο τους σπικερ της ΕΡΤ. Ρολιστας απτους τελευταιους του παγκου ειναι η πραγματικη του αξια και μαλιστα για ομαδες χαμηλου επιπεδου, απο τις οποιες αλλωστε ειναι γεματη η μεχρι στιγμης καριερα του.

 

Καποιος μανατζερ ευγνομωνει Χατζηγεωργιου, Ιωαννου και Τρακη για την μεταγραφη του στον ΠΑΟ και για το οτι θα αγωνιστει Ευρωλιγκα το συγκεκριμενο κατσικι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κι ο Ουκιτς θα βοηθησει κι ο Λιθουανος μπορει να βγει καλη μεταγραφη. Μπορει να εμεινε καιρο εκτος αλλα αυτο δε σημαινει (παντα) κατι. Απ τη στιγμη που δουλευει σωστα κι επιστρεφει, αμα εχει ορεξη για μπασκετακι, μια χαρα θα παιξει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τους ξενους και κοινωτικούς ισχύει αυτό που λέει ο dismemberer. Εγω τον Μασιουλις τον συμπαθω πολύ αν και ποτε δεν καταφερε να παιξει στο επίπεδο που ολοι περιμεναν, τωρα με τον τραυματισμό εμεινε ακόμα πιο πισω, ειναι ωραιο να εχεις εναν παιχτη ομως που ξερει μπασκετ και μπορει να βοηθησει ακομα και στο κατεβασμα της μπαλας.

Ο Μπραμος οντως εχει υπερεκτιμηθεί αλλά ειναι καλός ρολιστας και παλευει για την ομαδα. Ο Αρτυ φαινεται μαζευει παιχτες που εκτιμα και εχει συνεργαστει ξανα μαζί τους για να δεσει πιο γρηγορα η ομαδα.

 

Να δω ποτε θα ερθει ο Παπαμακαριος. :mrgreen:

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mεταγραφες απελπισιας. Ψαχνει ποιος παικτης εχει ταλεντο (και ο Ουκιτς και ο Ματσιουλις εχουν μπολικο) και για τον Α-Β λογο δεν εκαναν καριερα, μπας και αναστηθουν

 

Χιλιες φορες να κραταγε 4 παλιους και 8 πιτσιρικαδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω λεω να το δουμε θετικα.

 

Με τις τελευταιες μεταγραφες επεσε ο μεσος ορος ηλικιας των νεοαποκτηθεντων παιχτων του καλοκαιριου, κατω απο τα 30φευγα :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λένε ότι έφυγε και ο Σαρούνας όμως.

 

Αυτή η φημολογούμενη ανανέωση συμβολαίου του Διαμαντίδη τι γίνεται ?

Βλέπω να τον διώχνει και αυτόν ο ψυχασθενής.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...