Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός (2011-2012)


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Φυσικα και ειπα αυτο περι ΤΣΣΚΑ και το πιστευω.

Περιμενω ομως να μου υποδειξεις, εσυ μιας και εμφανιστηκες εδω, που ειπα οτι ο ΠΑΟ ειχε φετος αθλια ομαδα, οτι εχασα το πρωταθλημα επειδη ειχα αθλια ομαδα, κι οτι ο ΟΣΦΠ δεν επιασε καμια τρομερη αποδοση.

 

Αναμενω ε.

 

μπα; γιατι; ειδες να λεω καπου ετσι; αυτο που ειχα να πω πανω σε αυτα που ελεγες, το ειπα στο προηγουμενο μου ποστ. αν δεν καταλαβες καλα τι εγραφα ξαναδιαβασε το. δεν ειπα κατι παραπανω, η φαντασια σου μαλλον τα προσθεσε :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

μπα; γιατι; ειδες να λεω καπου ετσι; αυτο που ειχα να πω πανω σε αυτα που ελεγες, το ειπα στο προηγουμενο μου ποστ. αν δεν καταλαβες καλα τι εγραφα ξαναδιαβασε το. δεν ειπα κατι παραπανω, η φαντασια σου μαλλον τα προσθεσε :P

Ειπες οτι κωλοτουμπιαζω. Περιμενω (ακομα) να μου πεις ποια ειναι η κωλοτουμπα μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειπες οτι κωλοτουμπιαζω. Περιμενω (ακομα) να μου πεις ποια ειναι η κωλοτουμπα μου.

 

ε πως απο τη μια θα επαιρνες αερα το 7ο (αρα καλυτερη ομαδα απο εμας χαλαρα) και απο την αλλη ξαφνικα δεν ειχατε καλυτερη ομαδα απο εμας περισυ; κολλανε αυτα τα δυο μεταξυ τους; :rolleyes:

 

και το κοβω καπου εδω γιατι απο τις πολλες κωλοτουμπες που περιγραφω αρχιζω να νιωθω ναυτια. δεν περιγραφω αλλο! :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε πως απο τη μια θα επαιρνες αερα το 7ο (αρα καλυτερη ομαδα απο εμας χαλαρα) και απο την αλλη ξαφνικα δεν ειχατε καλυτερη ομαδα απο εμας περισυ; κολλανε αυτα τα δυο μεταξυ τους; :rolleyes:

Ωραια, τωρα δειξε μου που εγραψα οτι ο ΠΑΟ δεν ειχε καλυτερη ομαδα απο εσας. (συνεχιζουμε δηλαδη να ψαχνουμε την κωλοτουμπα που υπαρχει στην φαντασια σου )

 

και το κοβω καπου εδω γιατι απο τις πολλες κωλοτουμπες που περιγραφω αρχιζω να νιωθω ναυτια. δεν περιγραφω αλλο! :-D

Ετσι μπραβο κανε edit να πεις οτι σταματας οταν δεν μπορεις να στηριξεις τα ψευδη σου.

Ρε νταμπλ σηκωσατε, γιατι πονατε τοσο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ετσι μπραβο κανε edit να πεις οτι σταματας οταν δεν μπορεις να στηριξεις τα ψευδη σου.

Ρε νταμπλ σηκωσατε, γιατι πονατε τοσο?

 

τι εγινε; σε χαλασε η μονιμη τακτικη σου του εντιτ; δεν πειραζει, να τη συνηθισεις, εσυ την κανεις συνεχεια ;)

δεν ποναμε...εσεις πονατε πολυ φετος και το γυρνατε στο παρελθον ολο. ο κουλουρας ομως φρεσκα κουλουρια πουλαει και τα φετινα δικα σας ειναι ηδη μπαγιατικα, πολυκαιρισμενα, χαλασμενα. και πονατε πολυ.

και τελικα ακυρο, θα σας τρολαρω ακαταπαυστα για το φετινο χαλι σας :mrgreen:

 

το βασιλοπουλο αληθεια πως και δεν τον κλεισατε ακομα; μολις εκανε επεμβαση για προσθιο χιαστο. οτι πρεπει για την ομαδα σας! :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι εγινε; σε χαλασε η μονιμη τακτικη σου του εντιτ; δεν πειραζει, να τη συνηθισεις, εσυ την κανεις συνεχεια ;)

Τις ψευτιες οτι κωλοτουμπιαζω θα τις στηριξεις ή θα συνεχισεις να προσπαθεις να διασκεδαζεις τις εντυπωσεις με ακυρα σχολια, εσυ που δε θα ξαναποσταρεις λογω ναυτιας? :mrgreen:

 

δεν ποναμε...εσεις πονατε πολυ φετος και το γυρνατε στο παρελθον ολο. ο κουλουρας ομως φρεσκα κουλουρια πουλαει και τα φετινα δικα σας ειναι ηδη μπαγιατικα, πολυκαιρισμενα, χαλασμενα. και πονατε πολυ.

και τελικα ακυρο, θα σας τρολαρω ακαταπαυστα για το φετινο χαλι σας :mrgreen:

 

το βασιλοπουλο αληθεια πως και δεν τον κλεισατε ακομα; μολις εκανε επεμβαση για προσθιο χιαστο. οτι πρεπει για την ομαδα σας! :rolleyes:

Αστειατορας σε γενικες γραμμες. Σχεδον με πικαρες τωρα :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ετσι απλα για να συνεχισω την πλακα μου...απο το email που μου ηρθε για το quote στο τελευταιο ποστ σου, εχεις ηδη κανει 2 edit. μην μιλας λοιπον για edit εσυ, ο βασιλιας του edit του insomnia, κατεχεις το ρεκορ για τα περισσοτερα edit ανα δευτερολεπτο :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ετσι απλα για να συνεχισω την πλακα μου...απο το email που μου ηρθε για το quote στο τελευταιο ποστ σου, εχεις ηδη κανει 2 edit. μην μιλας λοιπον για edit εσυ, ο βασιλιας του edit του insomnia, κατεχεις το ρεκορ για τα περισσοτερα edit ανα δευτερολεπτο :rolleyes:

Το γυρισαμε στο τσαμικο ε?

Ρε καλα εκανες και editares! Αυτο που σου καταλογιζω ειναι οτι ψευδεσαι, αλλα κανεις τον Κινεζο. Και φυσικα εδω και 3 ποστ "σταματας να ποσταρεις", συνεχιζεις να γραφεις τις γνωστες σου ασυναρτητες και ακυρες εξυπναδες, μην τυχον και μεινουμε με την εντυπωση οτι ελεγες ψευδη και το γυρισες στο τσαμικο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το γυρισαμε στο τσαμικο ε?

Ρε καλα εκανες και editares! Το μονο που σου καταλογιζω ειναι οτι ψευδεσαι. Και φυσικα ενω εδω και 3 ποστ "σταματας να ποσταρεις", συνεχιζεις να γραφεις τις ιστοριες σου κανοντας τον κινεζο.

 

 

εννοεις τους δυο παιχτες, τον εναν τον καρδιοπαθη και τον αλλον τον nbaερ που θελετε; με μπερδεψες με αυτους μηπως; :lol:

 

α καλα...αρχισες το rapid editing. i give up, δεν θα κανω κυρια απασχοληση μου να παρακολουθω τα edit σου. δεν μπορεις ρε παιδι μου πρωτα να οργανωσεις στο μυαλο σου μια φορα αυτο που θελεις να γραψεις και να το γραψεις ολοκληρωμενο; κατανταει ακρως κουραστικο για να σου απαντανε οι αλλοι. και μετα μενει η εντυπωση οτι αφησαν και αναπαντητα πραγματα που ειπες. εκτος αν αυτος ειναι ο σκοπος σου :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εννοεις τους δυο παιχτες, τον εναν τον καρδιοπαθη και τον αλλον τον nbaερ που θελετε; μπε μπερδεψες με αυτους μηπως; :lol:

Ο καυσωνας πριν 5 μερες δεν περασε? Τα συμπτωματα καλα κρατουν ε?

 

α καλα...αρχισες το rapid editing. i give up, δεν θα κανω κυρια απασχοληση μου να παρακολουθω τα edit σου. δεν μπορεις ρε παιδι μου πρωτα να οργανωσεις στο μυαλο σου μια φορα αυτο που θελεις να γραψεις και να το γραψεις ολοκληρωμενο; κατανταει ακρως κουραστικο για να σου απαντανε οι αλλοι. και μετα μενει η εντυπωση οτι αφησαν και αναπαντητα πραγματα που ειπες. εκτος αν αυτος ειναι ο σκοπος σου :rolleyes:

5 ποστς repeat τα ιδια πραγματα, keep up , εισαι ανικητος.

(εσυ δεν σταματαγες να ποσταρεις απο την προηγουμενη σελιδα? :devil: Ως συνηθως για αλλη μια φορα ο λογος σου ειναι εγγυηση :mrgreen: )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο καυσωνας πριν 5 μερες δεν περασε? Τα συμπτωματα καλα κρατουν ε?

 

 

5 ποστς repeat τα ιδια πραγματα, keep up , εισαι ανικητος.

 

να περιμενω να κανεις edit η να απαντησω τωρα;

 

LOL ρε! παλι εκανες! τελικα ποιος ειναι ανικητος;! :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

LOL ρε! παλι εκανες! τελικα ποιος ειναι ανικητος;! :lol:

Εχεις πει 2-3 φορες οτι σταματας να ποσταρεις, μεχρι και στο προηγουμενο ποστ σου και συνεχιζεις.

Ανικητος λεμε.

 

Και add-edit με βαση το παραπανω και την ψυχαναλυση στη προηγουμενη σελιδα:

α καλα...αρχισες το rapid editing. i give up, δεν θα κανω κυρια απασχοληση μου να παρακολουθω τα edit σου. δεν μπορεις ρε παιδι μου πρωτα να οργανωσεις στο μυαλο σου μια φορα αυτο που θελεις να γραψεις και να το γραψεις ολοκληρωμενο; κατανταει ακρως κουραστικο για να σου απαντανε οι αλλοι. και μετα μενει η εντυπωση οτι αφησαν και αναπαντητα πραγματα που ειπες. εκτος αν αυτος ειναι ο σκοπος σου :rolleyes:

Μιλας για οργανωση μυαλου των αλλων τρομαρα σου, οταν δεν μπορεις να τα βρεις καν με τον εαυτο σου και εκει που λες 2-3 φορες οτι σταματας να ποσταρεις, συνεχιζεις 1-2 λεπτα μετα. Και ρωτας και ποιος ειναι ο ανικητος κιολας :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βεβαια τα παραπανω που ελεγε ο chris δεν αναιρουν το γεγονος οτι εσυ ελεγες οτι θα ειχες νικησει τσσκα αν δεν ηταν οι διαιτητες, επειδη παιξατε καλυτερα και οτι στον τελικο θα ειχατε παρει και 7ο με αντιπαλους εμας ετσι; το να κωλοτουμπιαζει εκεινος (κατ εσε) δεν αναιρει το οτι δεν κωλοτουμπιαζεις κι εσυ. :rolleyes:

 

Ε αν ειχα τον χρονο που εχει ο ιδιος θα του παρεθετα (δικα του) ποστς που να λενε, οτι και ολοι οι παναθηναικοι πιστευουν (και οχι μονο) πως ο Παο μπορει να μην ειχε τοπ παικτες ειχε παντα ομως τοπ ομαδα, οπου ο καθενας ηταν γραναζι του συνολου. Οτι λεω πως ο Παο ειχε πρισμενους παικτες που δεν ηταν για τοπ ομαδα, δε σημαινει πως λεω οτι με τον Ομπραντοβιτς δεν αποτελουν ενα τοπ συνολο, εχοντας βεβαια και καποιους κορυφαιους..

 

Λιγες φορες ο Παο μας κερδισε δηλαδη απο ομαδικη δουλεια?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε αν ειχα τον χρονο που εχει ο ιδιος θα του παρεθετα (δικα του) ποστς που να λενε, οτι και ολοι οι παναθηναικοι πιστευουν (και οχι μονο) πως ο Παο μπορει να μην ειχε τοπ παικτες ειχε παντα ομως τοπ ομαδα, οπου ο καθενας ηταν γραναζι του συνολου. Οτι λεω πως ο Παο ειχε πρισμενους παικτες που δεν ηταν για τοπ ομαδα, δε σημαινει πως λεω οτι με τον Ομπραντοβιτς δεν αποτελουν ενα τοπ συνολο, εχοντας βεβαια και καποιους κορυφαιους..

 

Λιγες φορες ο Παο μας κερδισε δηλαδη απο ομαδικη δουλεια?

Δεν θελει καθολου χρονο, search ελαχιστων δευτερολεπτων στο google με σωστα keywords ειναι, για ποιο χρονο μιλας? Εμενα μου πηρε περι το 1 λεπτο να βρω τις δικες σου κωλοτουμπες. Ασε τι λενε ολοι οι Παναθηναικοι, ειπες οτι εγω ειπα καποια πραγματα, ειπες οτι εγω εκανα κωλοτουμπα, παρεα με τον Alxnks (καλα αυτος συγχωρειται, συνηθιζει να πεταγεται και να φανταζεται ιστοριες και να τις ποσταρει, δεν ειναι η πρωτη του φορα). Ε πουντη η κωλοτουμπα μου? 2 ειστε, ο ενας ασχολειται με τα edit και gives up γιατι τον πιανει ναυτια, ο αλλος δεν εχει χρονο...

 

 

Οσο για το τι ειπες, πως το ενοουσες και τι τελικα σημαινε, τα ποστς σου τα παρεθεσα και ο καθενας τα κρινει οπως νομιζει. Α, και για τον Ομπραντοβιτς μη λες πολλα γιατι επισης υπαρχουν ποστς σου που τον απαξιωνεις μετα απο ηττες μας και τον θεωρεις υπευθυνο για αυτες και θα σου παραθεσω και τη 2η κωλοτουμπα που κανεις τωρα. Διοτι απο κει που εκανε εγκληματα, τωρα μας λες οτι χαρη σε αυτον ημασταν μια υπερδυνατη ομαδα.

 

Οσο για το ερωτημα σου, μεχρι χθες, απο εσενα, ηξερα οτι ο ΠΑΟ σε κερδιζε λογω διαιτησιων σχεδον παντα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...