Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός (2011-2012)


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Mε τους μανατζερ της ΦΟυενλαμπαρδα μιλησε ο Τρακης? Ολο και κανα 30ρη για πουλημα θα εχουν, μην παει χαμενος.

 

Κοιτατε, εγω ειμαι οπαδος του ΠΑΟ, σαφως με χαλαει ολο αυτο που συνεβη φετος, ακομα περισσοτερο με χαλαει που την καταστροφη την εφερε εσκεμενα συγκεκριμενο ατομο αλλα, σκεφτειτε πως θα νιωθει ο Ζοτς οταν βλεπει ενα δημιουργημα 15 ετων και μια τεραστια παρακαταθηκη που αφησε, να γινεται Κολοσσος Ροδου + Διαμαντιδης, μεσα σε 1 μηνα απο ενα ανιωθο και κακομαθημενο παιδακι που πηρε ετοιμη τη δουλεια των γονιων του αλλα και του Ζοτς. Να μην προσπαθουν ουτε τα προσχηματα να κρατησουν.

 

Ρεαλιστικοι στοχοι της νεας σεζον με το ροστερ που βλεπω να διαμορφωνεται και δεν εχει να ζηλεψει πολλα απο αυτο μιας κοινης ομαδας Α1, περα απτον Μητσο: Να προκριθουμε απτην πρωτη φαση της Ευρωλιγκας και να ειμαστε στους 4 των ελληνικων πλειοφφ. Οτιδηποτε απο εκει και πανω οφειλει να μας αφηνει ικανοποιημενους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

πεπεπεπεπεπεεπελεκάνος :P

 

 

ΒΟΥΓΙΟΥΚΑς

<<Σίγουρα υπήρχε αγωνία για το μέλλον μου, γιατί δεν έκλεισα σε ομάδα μετά το τέλος της αγωνιστικής σεζόν, αλλά στις 17 Ιουλίου. Περίμενα από τον Παναθηναϊκό να μου καταθέσει μια καλύτερη οικονομικά πρόταση, αλλά δεν έβλεπα φως στο τούνελ και έτσι έπρεπε να διασφαλίσω το μέλλον μου. Έτσι και συμφώνησα με την Ούνιξ Καζάν».

 

συγγνώμη πόσα ήθελε δλδ; αν δεν ήταν ο ζοτς θα σου λεγα που θα έπαιζες, ελεος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παλι οχι! :-D Αν οντως ισχυει οτι αντι για Γιαννοπουλου κλεισατε τον πελεκανο που εχει να παιξει επαγγελματικο μπασκετ καμια 5ετια τοτε μιλάμε για τραγικη επιλογη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καποιοι δεν εχετε καταλαβει ακομα οτι απαραιτητη προυποθεση για να παιξεις στον Τρακιακο ειναι τα κλεισμενα 30 ΚΑΙ να μην εχεις παιξει σε υψηλο επιπεδο τα τελευταια 5-15 χρονια.

 

Η ομαδα στηνεται με οριζοντα 1ετους. Βασικα ουτε με αυτον τον οριζοντα στηνεται, διοτι απλως διαλυεται :mrgreen:

 

 

 

Εγω σας το πα την ημερα που υπεγραψε ο Πεδουλακης και δεν εκανα πλακα: Θα ερθει η ωρα που θα πει απο μεσα του "που καταντησα να δουλευω...". Επειδη καποιος ειχε πει οτι "που καταντησε ο ΠΑΟ με Πεδουλακη για προπονητη".

Αμ, ο Πεδουλακης που καταντησε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παλι οχι! :-D Αν οντως ισχυει οτι αντι για Γιαννοπουλου κλεισατε τον πελεκανο που εχει να παιξει επαγγελματικο μπασκετ καμια 5ετια τοτε μιλάμε για τραΚικη επιλογη.

 

:devil:

 

 

 

Αν και κλεβω την δουλεια του privateer... http://www.gazzetta.gr/a1-andron/article/310199-soyn-gioye-o-eklektos-vids

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οριστε, πρωταθλητη Nba φερνει ο τρακης, τι αλλο θελετε δλδ???

Tο χαιλαιτ της καριερας του πρεπει ναναι η φωτο που εχει στο αρθρο που λογικα εξελισεται σε ταπιδι :devil:

 

Το στυλ σουτ του εχει κατι μεταξυ Νοβιτσκι και Αλβερτη παντως και μην ακουσω ειρωνειες :rolleyes: :mrgreen:

 

Ρε τι μας εμελλε να παθουμε το 2012..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο άρθρο λέει θέλει ο παναθηναϊκός να δημιουργήσει νέα πηγή εσόδων.

Δηλαδή με το που θα έρθει αυτός θα πάρουν και 500 μύρια κινέζοι φανέλα του? :P.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πρόβλημα στο τωρινό ρόστερ του ΠΑΟ είναι οτι κανένας απο αυτούς τους παίκτες που πήραν δεν είναι αθλητικός. Επίσης οι κινήσεις φαίνονται σπασμωδικές, παίκτες που μάλλον δεν κολλάνε μεταξύ τους. Ο ΠΑΟ φαίνεται να μπαίνει σε περίοδο Ολυμπιακού 2005-2010.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...