Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός (2011-2012)


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 11,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δηλαδη η φροντ λαιν μας διαμορφωνεται καπως ετσι:

Πιτα παν-Μαυροειδης

Τσαρτσαρης-(Πανκο?)

 

Αν εξαιρεσω τον Πανκο που δεν ξερω τι ρολο βαραει οι υπολοιποι δεν παιρνουν διακριση ουτε στα 100μ σε παρολυμπιακους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είχες άνχος μαργαρίτα για μας ε; :P

 

Η ορεξη μου χε κοπει! :P

 

 

Midi απορω πως κι εσεις κι εμεις κοιταμε το θεμα μαυροειδη απ τη στιγμη που χει συμβολαιο. Να τον αφησουν ελευθερο? δε το πιστευω αρα τι? θα πληρωσουμε? κι αυτο δυσκολο

 

Σαν αρδια φαινεται το ολο θεμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φέτος που και καλά έψαχναν επενδυτές για την ομάδα, τί ακριβώς πουλούσαν; Αφού ΟΛΑ τα συμβόλαια έληγαν αυτό το καλοκαίρι, τί σύμπτωση ε, ενώ άλλα περουσιακά στοιχεία η ομάδα δεν έχει. Όλο αυτό το πανηγύρι ξεκίνησε από πέρσι (ο τρόπος που έφυγε Νίκολας, Φώτσης), μην το ξεχνάμε, ίσως κι από πιο νωρίς.

 

Προφανώς λοιπόν η κατεδάφιση -κι όχι ανανέωση- είναι έργο Παύλου κ´ Θανάση, για δικούς τους λόγους και σίγουρα όχι για το καλό του συλλόγου. Ο τρακης είναι ο δράκος του παραμυθιού, που έτσι κι αλλιώς ήταν ήδη μισητός από όλους, αυτοί δεν φέρουν πλέον ευθύνη, λες και δεν μπορούν να βάλουν χέρι στον γιο/ανιψιό τους.

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προφανώς δεν τους ενδιέφερε "η ομάδα". Το πλυντήριό τους ήταν (για διάφορα). Ε κάπου και παρβρώμισε η δουλειά, και παραμεγαλώσανε και μάλλον υποσχεθήκαν στον μικρό να του την δώσουν να παίξει (εκ του -οικονομικού- "ασφαλούς"), οποίος λόγω ηλικίας μάλλον γουστάρει να πουλάει μούρη ως "συλλογάρχης" στα πιπίνια και γενικά στην κενωνία (..είπαμε, "να παίξει"). Λεφτά έχει άλλωστε για να ζει. Όπως κάνει κανείς με κανένα χαλασμένο πχ κινητό : "δωσ' το στο παιδί να παίζει" κετς. Δεν νομίζω ότι τους νοιάζει ούτε στο ελάχιστο η "ευθύνη", εξ' ου και δεν υπάρχει λόγος "να του βάλουν χέρι". Σιγά μην χάνουνε ύπνο-έχουν ανορεξίες "για την ΚΑΕ"...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γραπτή δήλωση Μπατίστ:

http://prasinanea.gr/basket/article1852256.ece

 

Για να καταλάβουμε, ο Μάικ έγινε καλύτερος άνθρωπος στο πλευρό του Θανάση, του Ζέλικο και του Ιτούδη. Άνθρωπος που εγκαταλείπει ανθρώπους μετά από τροχαία, πατάει συναθλητές του στο κεφάλι και αρέσκεται στο κοκό.

 

Επίσης θα καταλαβαίναμε ότι οι λόγοι δεν είναι και οικονομικοί αν πήγεναι σε μια ομάδα που θα είχε λιγότερες απολαβές

 

 

Either you ride with us or die with us*

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να καταλάβουμε, ο Μάικ έγινε καλύτερος άνθρωπος στο πλευρό του Θανάση, του Ζέλικο και του Ιτούδη. Άνθρωπος που εγκαταλείπει ανθρώπους μετά από τροχαία, πατάει συναθλητές του στο κεφάλι και αρέσκεται στο κοκό.

 

Επίσης θα καταλαβαίναμε ότι οι λόγοι δεν είναι και οικονομικοί αν πήγεναι σε μια ομάδα που θα είχε λιγότερες απολαβές

 

 

Either you ride with us or die with us*

 

Θα σου απαντούσα με τον τρόπο που σου αρμόζει, αλλά επέστρεψα από ban και δεν λέει να φάω άλλο στο καπάκι για έναν "μάγκα"...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ έδωσε πόνο ο Μάικ αλλά τελικά έδωσε και "σανό" μαζί. Εγώ αν ήμουνα παο και έβρισκα τον Μπατίστ θα του'λεγα το και το : Μάικ αν πράγματι αρνήθηκες φράγκα το '07 και το '10(από τον ΟΛυμπιακό(?)) είσαι ψυχάρα και μπράβο σου. Αλλά να σου πω 2 πράγματα, παναθηναικός δεν είναι ούτε ο Ιτούδης ούτε ο Ζοτς ούτε καν ο Θανάσης. Είναι η φανέλα που φοράς και ο κόσμος που έρχεται στο γήπεδο. Μας τίμησες και σε τιμήσαμε, αλλά όταν βγαίνεις 1 μήνα πριν και μου λες <<die with us>> δεσμεύεσαι και εσύ ότι θα <<die with us>> έστω με τον RG και τον Πάνκο.....ε κάτσε και <<die with us>> κι'όχι να μου λες φεύγω γιατί φύγαν και οι άλλοι, ε με την ίδια λογική ο ΔΔ γιατί κάθεται?

 

Βέβαια,και πείτε το και κωλοτούμπα αν θέλετε, αν έπαιξε το σενάριο ότι του είπε ο πρόεδρος κοίτα να δεις Μάικ σ'ευχαριστούμε αλλά πιστεύουμε ότι είσαι καμένο χαρτί πάω πάσο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν ισχύει η φήμη πως στο τελευταίο συμβούλιο ο δημητράκης επιτέθηκε φραστικά στον ομπράντοβιιτς και ουσιάστηκε του έδειξε την έξοδο, εντύπωση μου κάνει που μένει ακόμα και ο διαμαντίδης με τον τσαρτσαρή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ έδωσε πόνο ο Μάικ αλλά τελικά έδωσε και "σανό" μαζί. Εγώ αν ήμουνα παο και έβρισκα τον Μπατίστ θα του'λεγα το και το : Μάικ αν πράγματι αρνήθηκες φράγκα το '07 και το '10(από τον ΟΛυμπιακό(?)) είσαι ψυχάρα και μπράβο σου. Αλλά να σου πω 2 πράγματα, παναθηναικός δεν είναι ούτε ο Ιτούδης ούτε ο Ζοτς ούτε καν ο Θανάσης. Είναι η φανέλα που φοράς και ο κόσμος που έρχεται στο γήπεδο. Μας τίμησες και σε τιμήσαμε, αλλά όταν βγαίνεις 1 μήνα πριν και μου λες <<die with us>> δεσμεύεσαι και εσύ ότι θα <<die with us>> έστω με τον RG και τον Πάνκο.....ε κάτσε και <<die with us>> κι'όχι να μου λες φεύγω γιατί φύγαν και οι άλλοι, ε με την ίδια λογική ο ΔΔ γιατί κάθεται?

 

Βέβαια,και πείτε το και κωλοτούμπα αν θέλετε, αν έπαιξε το σενάριο ότι του είπε ο πρόεδρος κοίτα να δεις Μάικ σ'ευχαριστούμε αλλά πιστεύουμε ότι είσαι καμένο χαρτί πάω πάσο

Τι ομαδα εισαι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...