Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός (2011-2012)


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 11,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Πάει και ο Σάτο;

 

Δημητράκης Λάννιστερ ο τύπος τελικά...

 

Sent from my iPhone using Insomnia

 

μετα το: εκανες τον παο αεκακι...μαρινακη μαρινακη, θα τραγουδαμε και εκανες τον παο αεκακι..δημητρακη δημητρακη! :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μετα το: εκανες τον παο αεκακι...μαρινακη μαρινακη, θα τραγουδαμε και εκανες τον παο αεκακι..δημητρακη δημητρακη! :P

Αν πατατε στο μπασκετ το πρωτο μισο της σεζον, με τα ξενα κολυβα του Τρακη και μετα απο 15 χρονια δικαιουστε να τραγουδησετε οτι μας εκανε και Κωλοπετινιτσα.

Αν και θα ηταν πιο φρονιμο να το φωναξετε οταν σαν συλλογος ξεπερασετε τους τιτλους που εχει ενας Αλβερτης μονος του :devil: Διοτι μεχρι τοτε ποτε δε ξερεις, μπορει να αναστηθει ο Τρακιακος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν πατατε στο μπασκετ το πρωτο μισο της σεζον, με τα ξενα κολυβα του Τρακη και μετα απο 15 χρονια δικαιουστε να τραγουδησετε οτι μας εκανε και Κωλοπετινιτσα.

 

χαχα...δωσε πονο τρακη λεμε! :-D

 

κι ενα ακομα...τρακη, ψυχαρα, ολυμπιακαρα! :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κωλοφυλλάδα "η Πράσινη":

 

Σούπερ Πάνκο ( κάτι σαν χαρακτήρας καρτούν ακούγεται :D )

 

Θα μας τρελλάνει ο Δημητράκης...εεεε εσείς στο Δαφνί, σας ξέφυγε ένας ρεεεε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόνο που δεν τον αποκαλέσανε και νεαρό ( άλλωστε αρμόζει και στην ανανέωση της ομάδας που λέει ο Τράκης, μόλις 35 χρονών είναι ο Πάντσο...εεε ο Πάνκο ήθελα να πω :D )

 

Τουλάχιστον ξύπνησε και δεν πήρε ( ακόμα τουλάχιστον ) τον Κινέζο χοντρό με τα καρδιακά προβλήματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eδω ρε υποτιθεται οτι μιλησε ο Κατσικαρης και ο Παπαμακαριος για τον Πανκο και τον ειπανε κατι μεταξυ Μαλοουν και Αντονι Γουοκερ, με την Τρακοφυλλαδα τα βαζετε? :mrgreen:

 

Εγω αυτο που αναρωτιεμαι, ειναι σε καθε μεταγραφη που γινεται, σε οποιαδηποτε ομαδα, ποδοσφαιρου ή μπασκετ, γιατι δεν βγαινει ΕΝΑΣ ανθρωπας απο τους "σχετικους" του αθληματος (ΑΡΔ/προπονητης or something) να πει και τα αρνητικα του παιχτη? Μονο θετικα διαβαζουμε. Τοσο πολυ φοβουνται μη χαλασουν τη ζαχαρενια στους μπουκιδες των παιχτων ή απλως ειναι το ιδιο ασχετοι και αναπαραγουν την Α4 που τους μοιραζουν οι ατζεντηδες για τον πελατη τους?

 

Διαβασα 4-5 σαιτ να δω τι καπνο φουμαρει αυτος ο Πανκο και εχω σχηματισει αποψη οτι κανει για ΝΒΑ (αλλα ο ΠΑΟ τον εκλεψε στην Ελλαδα με κινηση-ματ), ενω για να δω τα αρνητικα του πρεπει να περιμενω ως τον Οκτωβριο μαλλον...Αθλητικη ενημερωση να χαρω, ουτε ο Ραζνατοβιτς να αρθογραφουσε σε ολα τα ελληνικα σαιτ...

 

ΥΓ. Νεα κινηση ματ με Μαυροειδη :mrgreen: http://prasinanea.gr/basket/article1851726.ece

Σκεφτειτε να μην ειχανε κανει την εξαιρετικη πορεια στο προολυμπιακο (κατι μπραμοι και Μαυροειδηδες) τι κελεπουρια θα χαναμε δηλαδη. Καλα που δεν φεραμε τον Ζουρο.

Μαυροειδης-χοντρος στο 5 μας, πιο αργοι πεθαινουμε. Σας το λεω, γραψτε το, ο Σπανουλης του χρονου θα χασει την πρωτοκαθεδρια στο στατιστικο των λαθων ανα παιχνιδι. Ξερετε απο ποιον? Απτον Σαρας...Οποιος με πιανει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αργυρης: Καλημερα Μανωλη, τι γινεται;

Μανώλης: Ολα καλα Αργυρη μου, πολύ ζεστη.

Α: Ασε δε νμπορω να κοιμηθω.

Μ: Ουτε εγω αλλά μαλλον ειναι επειδη εφαγα πολυ καρπουζι.

Α: Χαχαχα!

Μ: Ασε σου λεω πινω σοδες για να χονεψω..

Α: καλα, εγω για αλλο σε πήρα ομως. Θελω να μου προτεινεις κανα παιχτη για την ομαδα.

Μ: Φιλε, τον Πανκο να παρεις καλο παιδι, κανουμε πολυ παρεα. Παιχταρας μεγαλος.

Α: Ευχαριστω πολυ Μανωλη μου, να εισαι καλα. Εσυ τι θα κανεις θα μεινεις Ισπανια;

Μ: Δεν ξερω μωρε, εχουν και εδω κριση και δεν πληρώνουν καλά, σκεφτομαι να προσπαθησω να βρω ενα καλο συμβολαιο ακομα πριν γυρισω Ελλαδα και μετα τερμα.

Α: Μη μασας ρε μανωλάκη, εγω ειμαι εδω. Θα σε φερω στον Παο.

Μ: Αληθεια μου λες ρε Αργυρη;

Α: Ναι ρε ενα τηλεφωνο θα κανω στον Τρακη και εκλεισε η μεταγραφη!

Μ: Ωραιος ρε Αργυρη, χρωσταω.. Κλεινω τωρα γιατι θα κρυωσει η Σοδα.

Α: Ελα γεια σου. θα τα πουμε Αθηνα.

 

:mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αναλυτικά η δήλωση του Και

«Έπειτα από δύο εκπληκτικά χρόνια στον Παναθηναϊκό που με βοήθησαν να βελτιωθώ ως παίκτης και ως άνθρωπος, να κατακτήσω τίτλους και να ζήσω στιγμές που ούτε καν ονειρευόμουν, έπεσαν οι τίτλοι τέλους. Μετά τη λήξη της σεζόν "ζύγισα" όλες τις παραμέτρους που είχα στα χέρια μου, συζήτησα αρκετά με τους δικούς μου ανθρώπους και αποφάσισα να συνεχίσω την καριέρα μου στην Ούνικς Καζάν.

Θέλω να πω ένα μεγάλο ευχαριστώ στους ανθρώπους του Παναθηναϊκού, πρώτα από όλους στην οικογένεια Γιαννακόπουλου, στον κ. Ομπράντοβιτς, αλλά και σε όλους τους συμπαίκτες μου και το προπονητικό επιτελείο για όσα με βοήθησαν να ζήσω. Τέλος, θέλω να πω ένα μεγάλο ευχαριστώ στους φίλους του Παναθηναϊκού μέσα από την καρδιά μου και ελπίζω κάποια μέρα στα ίδια μέρη να ξαναβρεθούμε...»

 

Α ρε γιανακοπουλοι......

 

Sent from my iPad using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...