Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός (2011-2012)


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 11,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Σούσι (ωμό ψάρι) τρων' οι Γιαπωνέζοι ωρέ.

 

Οι Κινέζοι σκύλους τρώνε (όχι ωμούς...νομίζω).

Δεν ειμαι εγω της highclass ζωης , ουτε με ανατολιτες διατηρω σχεσεις, δε ξερω απο αυτα :P Παντως σε κινεζικο μου σερβιραν σουσι γιαυτο το λεω.

 

Τελος παντων, τις κατσαριδες ποιοι τις τρωνε? Απο αυτες εχω ΠΟΛΥ στοκ, ανοιγω μαγαζι αυριο διπλα απτο ΟΑΚΑ αμα ειναι και σερβιρω μεριδες σε χοντρο και Κινεζο μεχρι τη δευτερα παρουσια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.gazzetta.gr/a1-andron/article/307513-milaei-me-ntezoyn-xan-vid

 

Ορίστε τώρα, θα παίρνουμε παίχτες μόνο και μόνο για... τους χορηγούς που θα φέρνουν μαζί!

Μεχρι πρότινος, αν τολμούσε ο τράκης να ψελλίσει τέτοιες ιστορίες, ο ζοτς θα τον κρεμούσε στην οροφή του ΟΑΚΑ σαν έβδομο λάβαρο! Τώρα όμως μπάσκετ θα παίζουν οι χορηγοί και τα πιτόγυρα.

 

Ομαδάρα, Σόφο, Γκράντι, Ντεζούν Χαν, Μπράμος, καλύπτουμε όλα τα χρώματα δέρματος. Ένας μεξικάνος λείπει.

 

siesta.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τωρα που πηραμε και Ασιατη παικτη, δικο μας παιδι, ποιος μας πιανει.

Θα στεναξουν οι στοιχηματικες στην Ασια, ξερει ο τρακης

Θα βλεπεις κατι Παναθηναικος - Κολοσσος 65-70 με αποδοση 8,55, μουρλια

 

Ουτε τριτοι δεν θα βγουμε αλλα απο φραγκα στην τσεπη του τρακη, αλλο τιποτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίσης θα στενάξει ο τρακης απο κινεζοχορηγους. Βεβαια παιχτη που εχει 12 ποντους στο Κινεζικο παρόλο που ειναι 215 δεν βρίσκεις ευκολα, εκει πανε μαυράκια 202-203 που παιζουν σεντερ τύπου Ντανστον και κανουν νουμερα με 20π και 10ρ, πρεπει να ειναι κατόρθωμα παρόμοια χαρακτηριστικα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίσης θα στενάξει ο τρακης απο κινεζοχορηγους. Βεβαια παιχτη που εχει 12 ποντους στο Κινεζικο παρόλο που ειναι 215 δεν βρίσκεις ευκολα, εκει πανε μαυράκια 202-203 που παιζουν σεντερ τύπου Ντανστον και κανουν νουμερα με 20π και 10ρ, πρεπει να ειναι κατόρθωμα παρόμοια χαρακτηριστικα....

Σιγουρα, ουρα θα κανουν οι Κινεζοι για τον Τζενκινς Χαν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τζιγκεριακος και στο μπασκετ...

Koιτα μην κανει καμια γυριστη ο Αλ Αφουζ (ηδη το ποσο που εχει μαζευτει δεν κολλαει με το νουμερο των "απλων", αρα καποιοι εχουν ριξει λιγο παραπανω ανωνυμα + καλες σχεσεις με Πατερα κτλ) και δεν αποδειχθει φουσκας και γελαμε με μπαλα σε καλυτερη μοιρα απο μπασκετ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aπορω με ποια κριτηρια γινονται φετος οι μεταγραφες στο μπασκετ;

Επιλογες ποιανου ειναι;

Το στιλ της ομαδας ποιο θα ειναι;Γιατι απ τις επιλογες που διαβαζω δε βγαζω ακρη,φανταζομαι δεν ειμαι ο μονος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Koιτα μην κανει καμια γυριστη ο Αλ Αφουζ (ηδη το ποσο που εχει μαζευτει δεν κολλαει με το νουμερο των "απλων", αρα καποιοι εχουν ριξει λιγο παραπανω ανωνυμα + καλες σχεσεις με Πατερα κτλ) και δεν αποδειχθει φουσκας και γελαμε με μπαλα σε καλυτερη μοιρα απο μπασκετ

 

Δεν μπαίνω ακόμα στο τριπάκι αυτό για να μην φάω διπλό fail,αλλά κάθε χαρά ευπρόσδεκτη.

 

 

Aπορω με ποια κριτηρια γινονται φετος οι μεταγραφες στο μπασκετ;

Επιλογες ποιανου ειναι;

Το στιλ της ομαδας ποιο θα ειναι;Γιατι απ τις επιλογες που διαβαζω δε βγαζω ακρη,φανταζομαι δεν ειμαι ο μονος.

Πως ρε παιδί μου ξεκινάς να παίξεις Football Manager για πρώτη φορά στην ζωή σου και φέρνεις ότι να'ναι στην ομάδα χωρις να έχεις ιδέα που υπάρχουν κενά χωρίς να υπολογίζεις πλάνο...

Ε με την ίδια βαρύτητα λαμβάνονται και οι αποφάσεις από τον you know who πλέον.

Κάπως έτσι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν 2 χρονια, οταν ειχαμε την υποθεση αναεωσης συμβολαιου του Μπατιστ το προβλημα ηταν οτι Ζοτς-Γιαννακοπουλοι θελανε μονοετη συνεργασια ενω η πλευρα του παικτη δυο χρονια. Τελικα υπεγραφη 2ετης συνεργασια, η οποια αποζημιωσε απαντες.

 

Ο τεραστιος Μαικ, εχει πια μεγαλωσει, ειναι ακομα πιο καταπονημενος αποτι 2 χρονια πριν και ειδαμε και φετος στους τελικους οτι αν τα δωσει ολα βγαινει στον παγκο σφαδαζοντας απο πονους, μαλιστα στον δευτερο τελικο νομιζω, βγηκε αλλαγη και διπλωσε απτους πονους. Ειναι ΚΑΘΗΚΟΝ του Τρακη να τον κρατησει στον ΠΑΟ τιμης ενεκεν, γιατι εχει καταθεσει ψυχη τε και σωματι στον Παναθηναικο ο Μιχαλης ακομα και με αβασταχτους πονους ή ατελειωτη κουραση.

 

Ομως επειδη ακουγεται οτι θα του προσφερει στα 35 του 2ετες συμβολαιο με συνοικες απολαβες 2εκατομυρια (βαλτε και τους φορους επιπλεον), συνεχιζω να θυμωνω με οποιον βλακα ειπε οτι με τον Ζοτς τα χαλασανε για το οικονομικο. Κρατας παικτη που λογω ηλικιας και καταπονησης εχει ταβανι πια (ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙΣ και τον κρατας) με ακριβο συμβολαιο και μεγαλη διαρκεια, αλλα κατα τ'αλλα διωχνεις Ζοτς, Καιμακογλου, Καλαθη για οικονομικους λογους. Καποιος μας δουλευει.

 

Anyway, μακαρι ο Μιχαλης να μεινει, μαζι με τον Μητσο θα ειναι οι 2 παιχτες-ζωντανη ιστορια σε αυτο το απομειναρι που δημιουργει ο Τρακης και θα μας φερνουν λιγο χαμογελο μεσα στη συνολικη θλιψη.

 

Κατα τ'αλλα ο Τρακης ετοιμαζει βαλιτσες για Κινα λεει. Παει να κλεισει χορηγους, παει να κλεισει τον Κινεζο και λογικα παει να κανει τα κονε του με εταιρειες στοιχηματων και books.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...