Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός (2011-2012)


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καμμιά αμφιβολία για τα μπράβο που του αξίζουν, το ίδιο κι ο μισθός του. Μόνο εκείνο το "0 πόντοι" να μην είχε κάνει χτες με τη Νιγηρία...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Καμμιά αμφιβολία για τα μπράβο που του αξίζουν, το ίδιο κι ο μισθός του. Μόνο εκείνο το "0 πόντοι" να μην είχε κάνει χτες με τη Νιγηρία...

Το οποιο δειχνει τι?

Λες να του δωσουν λιγοτερα οι Ρωσσοι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το οποιο δειχνει τι?

Λες να του δωσουν λιγοτερα οι Ρωσσοι?

Δεν αφορά τους ρώσους αυτό. Απλά αν είχε βοηθήσει λίγο παραπάνω χθες, θα βλέπαμε πιθανότατα την Εθνική στους Ολυμπιακούς.

Αλλά θα μου πεις, τι να δούμε κι εκεί, τη ρακέτα μας με τον «δέκα-μέρες-έλεγες» και τον Μαυροειδή... :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαθαινω ότι ο Τρακης αυξάνει την προσφορα του για Βουγιουκα, αν και μου φαινεται καπως παράλογο να δώσει ενα μεγαλο μερος του μπατζετ για 2 παιχτες που παιζουν στην ιδια θεση και να αφησει πιθανα κενά σε αλλες θεσεις. Εγω παντως θα εφερνα πισω και Μπογρη για 3ο ψηλο που αν δεν παει εξω θα μεινει Ελλαδα με κανα 30-40 χιλιαρικα που θα του δώσει ο Αρης. Οσο δινει το μήνα ο Σοφοκλης για γυρους δηλαδη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε ψηρισξξξξ, μη μας τρολάρεις ρε συ!Σόφο, Ίαν, Μπογρίνιο;;; Μήπως έχεις και κανέναν ξάδερφο μπετατζή για το 4;

 

Γιατι μια χαρα αθλητικη 3αδα ψηλων :P

 

Μπογρινιο, Σοφο, Γκραντι, Σαρας, γαρύφαλο δεν θα μεινει στη θεση του, μεγαλη ζημια στα μπουζουκτσιδικα της πολης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Σαρας εγινε οικογενειαρχης μη γινεστε κακοπροαιρετοι παρακαλω :mrgreen:

 

Η υπολοιπη 3δα δε νομιζω να ταιριαξει στις εξοδους.

Ο ενας θα θελει ταβερνα.

Ο αλλος θα θελει σκυλαδικο.

Και ο τριτος θα θελει clubaki.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σαρας, μπογρης είναι για μπουζούκια, γκραντι κ σοφο για κλαμπακι πιστεύω θα τα βρουν στο τέλος... Χωρίς πλάκα τώρα ο μπογρης ήταν ένας παίχτης που για πολλούς λόγους δεν ηθελα στον Άρη αλλα πέρσι ήταν πολυ σοβαρός κ δεν έσωσε δικαιώματα ενώ κ στην εθνική β´ κάνει Καλές εμφανισεις..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

O Mπόγρης δεν έχω ιδέα τί έκανε πέρσι στον Άρη, αλλά ως πιτσιρικάς (U19) είχε αφήσει αρκετά καλές εντυπώσεις για σημαντική εξέλιξη. Έχει...κορμί τσαρτασρίσιο και γενικώς έδειχνε να κατέχει τα μπασκετικά μια χαρά, και γενικά έδειχνε να του κόβει από αρκετά έως πολύ.

 

...Το μπλέξιμό του με το κούγκαρ βέβαια είναι μυστήριο τρένο, και ποιός ξέρει τί σημαίνει -πρακτικά- για τον χαρακτήρα του, και πόσο μπορεί να του επηρρεάζει τα αθλητικά του μυαλά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι περιεργη ιστορια το μπλεξιμο του με το κουγκαρ ρε.

IQ φουντουκιου εχει (θυμιζω τις ιστοριες με το twitter περυσι), μπασκετμπολιστας ειναι, λεφτα εχει, πιτσιρικο-πιπινι ειναι, τι το παραλογο να βρισκεται στο ταργκετ γκρουπ ενος κουγκαρ που βρισκεται σε ελευθερη πτωση η καριερα του και εχει αναγκη απο προβολη σε κουτσομπολιστικα περιοδικο-καναλια?

 

Τα αθλητικα μυαλα του Μπογρη ειναι επηρεασμενα προ πολλου. Απο τοτε που λεγε οτι οι μη-Ελληνες Κουφος, Καλαθης και Μπραμος του τρωνε θεση στην εθνικη, κι απο τοτε που εβριζε σαν 10χρονο στο τουιτερ οποιον του την ελεγε για το κουγκαρ ή ελεγε "ελα να μου το πεις face to face αυτο" σε οποιον του την ελεγε για τις ρατσιστικες του διαθεσεις απεναντι στους 3 ομογενεις.

 

Σοβαρα ελεγα πιο χαμηλα απο χοντρο δεν γινεται, αλλα αμα εχουμε κανενα πισωγυρισμα στον Μπογρη τοτε νιπτω τας χειρας μου.

 

γκραντι κ σοφο για κλαμπακι

Ο Σοφο ρεμπεταδικο ή ταβερνα θα ζηταει με μισθωμενους 4 σεφ για παρτη του :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο που λεει ο Μιντι. Αν και κινησεις εχει και νιωθει το εξωαγωνιστικό κομματι κατεστρεψε μια καριερα που θα μπορουσε να ειναι πολύ ενδιαφέρουσα. Περσι παντως ηταν αρκετα πιο σοβαρος αλλά σωματικό ειναι ακομα παρα πολυ πισω πρεπει να κανει κατι και με τη μπακα που κουβαλάει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περί Τουίταχ δεν ξέρω Μίντι. Αλλά και να έγραφε τέτοια, πιτσιρικάς είναι ακόμα, δικιολογείται (...εδώ ο Παπ που πήρε μόνος του σχεδόν Ευρω-κούπα, ΑΚΟΜΑ μετά από κάθε θρήποντο κόβει βόλτες το μισό γήπεδο με σφιγμένες γροθιές και "έεεεετσι ρε πούυυυυυυστηηηη!") - άσε που γενικά είχε φήμη "χαβαλέ και τρελλιάρη". Κοτζαμάν Παπαδογιάννης έγραψε το άγραφτο για Βουγιούκα χθες και το μάζεψε αμά τη εμφανίσει. Το τί γράφει και το τί λέει λοιπόν κανείς, δεν είναι να το παίρνεις πάντα και τόσο σοβαρά. ΣΤΗΝ ΠΡΑΞΗ τί κάνει είναι το θέμα. Και η πράξη που εγώ θυμάμαι πριν 3 χρόνια, ήταν όπως είπα έναν πιτσιρικά με κάθε άλλο παρά φουντουκόμυαλο μέσα στο παρκέ (δεν ξέρω αν παρακολουθούσες τους "μικρούς", τότε). Μια χαρά ήταν, είχε και τσαμπουκά (και από των δύο ειδών), μπασκετικά ήταν τουλάχιστον σωστός, και όταν τα έχεις αυτά στα 19-20 δεν τα χάνεις στα 21-22 σα να μην υπήρξαν ποτέ. ΒΕΒΑΙΩΣ όμως επειδή δεν φτάνουν, και να τα εξελίξεις πρέπει, και με τον καιρό γενικά να "σοβαρεύεις", αν θέλεις να κάνεις καριέρα με αυτά και ν' αφήσεις κι όνομα. Κι όταν μπλέκεις με 2x20άρες σε μία, και μάλιστα "του καλλιτεχνικού" (υπό αμφισβήτηση και τα δύο συνθετικά, από προσωπικής οπτικής...), ως ΒΙΤΡΙΝΑ δεν δείχνει κι ό,τι πιο "αρμόζον". Όμως δεν είμαστε στις ζωές τους για να ξέρουμε ούτε πώς το χειρίζονται, ούτε πώς τους βγαίνει, ούτε αν τους γεμίζει ή το αντίθετο. Αν το πάρεις μάλιστα από μια πιο χαλαρή μεριά, προκειμένου να είναι με κανένα αχόρταγο πιπίνι που θα τον στεγνώνει, ε καλύτερα να είναι με τη μιλφάρα που μπορεί και να τον "καθοδηγεί" πιο έξυπνα στη ζωή του κι όλας...Η συγκεκριμένη μάλιστα, όσο κι αν η επαγγελματική της υπόσταση δεν συμβαδίζει με τα δικά μου γούστα για να παρακολουθώ...επαρκώς ώστε να έχω άποψη, έχω την εντύπωση ότι δεν είναι από τα μαύρα σκυλιά της φάσης, κι ό,τι αντιθέτως είναι απ' τα "καλά παιδιά".... Εξ' ου τεσπα και το "μυστήριο τρένο" αναφορικά με το πως τους βγαίνει - και κυρίως του Μπόγρη. Εσύ αντιθέτως το ξετίναξες το πράγμα με ταμπέλες και στερεότυπα, που δεν είμαι καθόλου βέβαιος ότι ισχύουν - μη σου πω ότι μου θύμισε Παπαδό-για-Βουγιού το κείμενο...:ρ

 

Ένιγουέιβ, όταν είχε πάρει το μάτι μου τον Μπογ στο πάγκο του ΠΑΟ, είχα χαρεί, πιστεύοντας πως θα είναι από τους "φοβερούς μικρούς" του τέλους της περασμένης δεκαετίας που βρήκαν μεγάλη ομάδα ν' ακουμπήσουν. 'Εμεινε παγκίτης βέβαια, και μετά έγινε και...μετανάστης, και δεν ξέρω κι αν από Μπογ έγινε Μπόγος που λέει κι ο Κρις, αλλά δόξα τω θεώ τα χρόνια δεν έχουν περάσει ανεπιστρεπτί - ακόμα. Ειδικά για κάποιον που παίζει σε τέτοια θέση, και το ύψος είναι...δια βίου προσόν. Τεσπα εγώ γενικά θα έλεγα να χαίρεσαι αν ξαναγυρίσει ΠΑΟ. Πιθανολογώ πως θα κόψει και τις όποιες τρελλίτσες κάνει ακόμα, σε τέτοια περίπτωση, μια και ξέρει ότι τον παίρνει είτε όσο είναι παγκίτης ή μετανάστης, και θα έχει θετική προσφορά στην ομάδα με τον καιρό. Γιατί εγώ δεν τον έχω κόψει για καθόλου βλάκα. Εκτός κι αν γενικά το υψηλών προδιαγραφών μπασκετιλίκι δεν τον ενδιαφέρει, και είναι από αυτούς που θέλουν να "ξοδεύουν" από το όποιο ταλέντο ή δώρο της φύσης, ζώντας ταυτόχρονα τη ζωή τους όπως βούλονται καλύτερα - πράγμα που για 'μένα, έχει την ίδια αξία να το σέβεται κανείς, όπως εσύ λες ότι αξίζει σεβασμού η απόφαση του Μητσάρα να αφοσιωθεί μόνο στα του συλλόγου του, και εδώ σα να το ξεχνάς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιός Μπόγρης, ποιός Βουγιούκας και ποιός Σόφο ρε σείς; Έναν Έλληνα σέντερ τις προκοπής με σωστές κινήσεις στο low-post και παιχνίδι με πλάτη δεν έχουμε ποτέ αξιωθεί να βγάλουμε. Εδώ μέχρι και οι Κινέζοι και οι Νιγηριανοί στέλνουν ποιοτικούς ψηλούς στο ΝΒΑ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...