Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός (2011-2012)


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εγώ πάντως εχω να πω για το ποδόσφαιρο ότι έχουμε πάρει τόσους παίχτες αυτο ειναι πολύ θετικό και ακούω και καλά σχόλια ότι είναι καλά παιχτρόνια! Αν δεν ήταν ο αλαφούζ όμως και δεν είχε κάνει την κίνηση του δεν θα είχαμε παει ευρώπη κλπ και τίποτα οπότε ας σταματήσουν κάποιοι να τον κράζουν κρίμα δεν είναι;;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Aυτος ο Τρακης τι ακριβως προβλημα εχει? σωματικο ή ψυχολογικο?

Γιατι ως γνωστον δεν υπηρετησε στο στρατο, πηρε απαλλαγη. Μαλιστα θυμαμαι μια πηγη που ελεγε στον δημοσιογραφο να μην ασχολειται καθολου με το θεμα γιατι ο νεαρος ειχε επιβεβαιωμενο προβλημα περαν καθε αμφισβητησης.

Εγω παντως υποψιαζομαι οτι το μονο του "προβλημα" ηταν τα λεφτα του μπαμπα :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για την ωρα εχει φορολογικο και ακομα δεν μπορει να παρει την καε στα χερια του. πρεπει να αποδειξει οτι εχει αρκετη περιουσια να καλυψει τις ζημιες και....δεν! κατι μου λεει οτι στις φορολογικες του εβγαινε κατω απο το αφορολογητο! και τωρα λεει οτι υπαρχει μια παλια πωληση που εχει κανει και καλυπτει καπου πανω απο ενα μυριο που του ζητησε η επιτροπη. αν υπαρχει τετοια πωληση...δεν θα ειχε μπει σε προηγουμενη φορολογικη; λεω εγω τωρα! ετσι ξαφνικα θα τη γεννησει; οποτε για να δουμε, θα την παρει την καε τελικα η θα μπει απλα προεδρος ξερω γω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Πειτε μου ενα λογο για να κρατησουμε το Σπυρουπουλο!Ελεος!!

Για να μου σπασουν τα νευρα. Αρχιζω να πιστευω πως οι διοικησεις μας εχουν προσωπικα μαζι μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρεάλ Μαδρίτης-Παναθηναϊκός (11-12/10)

 

Παναθηναϊκός-Νικήτρια προκριματικού (18-19/10)

 

Ολύμπια Λουμπλιάνας-Παναθηναϊκός (25-26/10)

 

Φενέρμπαχτσέ/Ούλκερ-Παναθηναϊκός (1-2/11)

 

Παναθηναϊκός-Κίμκι (8-9/11)

 

Δεύτερος γύρος

 

Παναθηναϊκός-Ρέλα Μαδρίτης (15-16/11)

 

Νικήτρια Προκριματικού-Παναθηναϊκός (22-23/11)

 

Παναθηναϊκός-Ολύμπια Λουμπλιάνας (29-30/11)

 

Παναθηναϊκός-Φενέρμπαχτσε/Ούλκερ (6-7/12)

 

Κίμκι-Παναθηναϊκός (13-14/12)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορει να μην υπαρχει υλικο ποιος ξερει.

 

Πειτε μου ενα λογο για να κρατησουμε το Σπυρουπουλο!Ελεος!!

Οταν μου εξηγησετε κι εμενα το λογο που ο Βυντρα θα συμπληρωσει 10ετια στον ΠΑΟ (τα περισσοτερα χρονια εκ των οποιων με παραλογη υποστηριξη απο τεραστιο μερος του κοσμου), θα σας πω κι εγω για το Σπυροπουλο :devil: Δε λετε παλι καλα που εφυγε ο Σαριεγκι.

 

Οσο για το μπασκετ βλεπω κληρωσεις Ευρωλιγκας, βλεπω ονοματα απεναντι στα οποια θα ενιωθα υπερικανοποιημενος αν παρω μια νικη εντος εδρας, ενω μεχρι περυσι ειχα στανταρακι την ανετη πρωτια και με πιανει θλιψη με τους συμβιβασμους αυτους. Ας περασουμε ως τριτοτεταρτοι απο αυτον τον ομιλο και θα ειμαστε ενταξει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παει και το φετινο μας μηχανακι σε ολα τα επιπεδα:

http://www.sport24.gr/Basket/OmadesBasket/A1Panathinaikos/mia_anasa_apo_to_kazan_o_kaimakogloy.1845842.html

 

2,5εκ ευρω το χρονο...

 

Μπραβο του, γιατι δουλεψε σκληρα και εδειξε τεραστιο πεισμα. Απο τριτοτεταρτη επιλογη στους ρολιστες του ΠΑΟ, εφτασε σε τετοιο συμβολαιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ορθον. 1.25 το χρονο, περιπου τα διπλασια απο οσα επαιρνε στον ΠΑΟ και μην πω για το Μαρουσι.

 

Τα μπραβο του αξιζουν γιατι το τεραστιο μπαμ το εκανε σε ηλικια 28-29 ετων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...