Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός (2011-2012)


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ο αλλος μιλαει για ποντικια και ως επιχειρημα ποσταρει το comment "Παναθηναικου" που καθε μερα κραζει την ομαδα μπασκετ στα "πρασινα νεα" εδω και 2 χρονια. Και περυσι με το επος επι της Μπαρτσελονα αυτος εκραζε τον Ομπραντοβιτς και ερχεται ο Chris και μας τον ποσταρει εδω περα ως Παναθηναικο. Γελαει ο κοσμος.

 

Ερωτηση κρισεως. Ποιο καραβι βουλιαζει? Αφου οι Γιαννακοπουλοι δινουν 12μ ζεστα στον Ζοτς για τα επομενα 3 χρονια. Απο ποτε αυτο ειναι καραβι που βουλιαζει? Αυτα λετε μεταξυ σας οι γαυροι για να ικανοποιησετε τα συμπλεγματα σας για τον ανθρωπο που σας καθηλωσε στη μιζερια 13 χρονια? Με τον Ζοτς δεν τα βρηκαν για λογους που δεν ξερεις, ουτε ξερω παρα μονο κανεις και κανω εκτιμησεις. Και με βαση τα γεγονοτα (πρωτοσελιδα, onsports και αλλα) οι δικες μου εκτιμησεις βασιζονται καπου. Οι δικες σου βασιζονται μονο σε συμπλεγματα για εναν ανθρωπο που σε καθηλωσε στη μιζερια εδω και 13χρονια.

 

 

Λασπολογηστε τον τωρα που σας παιρνει. Μια ευκαιρια δεν σας εδωσε σε 13 χρονια...

 

Oταν σε φτυνουν ειναι δικαιωμα σου φυσικα να νομιζεις πως βρεχει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Και για να σε επιβεβαιωσει

...χα, ιδέα δεν είχα για ολ' αυτά. Και μου κάνει κι όλας εντύπωση -αφού γκούγκλεψα το κείμενο και βρήκα την πηγή...- που γράφει κι άλλα παρόμοια με όσα εικοτολόγησα κι εγώ νωρίτερα... Μάλιστα...Όπως το είπες φαίνεται να είναι : επιβεβαίωση. Ενδιαφέρον...

 

 

Κρίμα, πολύ κρίμα, που δεν ήταν για το χρήμα - τελικά. Διότι αυτό ήταν χειρότερο.... Ο μεγαλύτερος εχθρός συνήθως, είναι εσωτερικός. Όσο οι Γιαννακόπουλοι απλά πληρώνανε, κι εκεί τελειώνε το δικό τους κομμάτι της συνεργασίας -από 'κει και πέρα αναλάμβανε ο Ομπράντοβιτς και πάσα αρχή παυσάτω, και καλά έκανε, διότι νίκες έφερνε- όλα κυλούσαν αρμονικά. Όταν όμως ο παραγωγός ζηλέψει τον σκηνοθέτη, τότε δεν είναι ο μαλάκας ο δεύτερος που θα γαμήσει την ταινία και το σόι του πρώτου μαζί. Κι αυτό δεν σημαίνει ότι γράφει στα παπάρια του το κοινό που δεν θα την δει, απλά μερικά πράγματα έχουν κι όρια. Δικαίως ο σκηνοθέτης μιας ταινίας είναι αυτός που όλοι θυμούνται πρωτ' απ' όλους, ακόμη και δεκαετίες μετά, ΕΠΕΙΤΑ τους πρωταγωνιστές, και, τέλος, μόνο κάτι κολλημένοι τον παραγωγό (...εξαίρεση στην προτεραιότητα αποτελούν τα μια φορά στο τόσο "πρώτα βιολιά" με "αξέχαστες ερμηνείες". Τζόρνταν πχ, Γκάλης...), όσο κι αν πρακτικά όλοι ευθύνονται όταν συμβαίνει μια επιτυχία (διότι, ο σκηνοθέτης επιτυχία μπορεί να κάνει και με άλλον παραγωγό που θα βάλει τουλάχιστον τα ίδια λεφτά - ακόμη και με άλλους πρωταγωνιστές...Ο παραγωγός όμως, με άλλον σκηνοθέτη, και αποτυχία να μην κάνει, μια φορά δεν θα κάνει την ίδια ταινία...). Κι αν πεις να του στερήσεις του σκηνοθέτη την "πρωτιά", δεν είναι αυτός που είναι ψώνιο - είσαι εσύ που δεν τον σέβεσαι...

 

 

Θα μου πεις, ποιός σεβασμός, άντε ο σκηνοθέτης έχει και μια πετριά, ένα όραμα..(χωρίς να σημαίνει αυτό ότι δουλεύει για την ψυχή των πεθαμένων του...).Ο παραγωγός πάλι, ΣΥΝΗΘΩΣ, μπίζνες κάνει...Είτε άμεσες...είτε έμμεσες...Κι άμα τελειώσει η μπίζνα, κατεβαίνει κι η παράσταση. Μάλιστα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aκομα δεν μπορω να το χωνεψω οτι τον εδιωξαν

 

ΥΓ. Μidi, αν σ'αρεσει να ανοιγεις κουβεντα με τους πονεμενους του κοσμου τουτου, να σου πω ενα σκυλαδικο που ξερω, εχει πιο χαβαλε. Ειμαι σιγουρος οτι σε καποιο Βυζαντινο φορουμ θα υπηρχε ενα nickname Ioustinianos_85 που περιμενε 1000 χρονια για να πει "σας τα ελεγα εγω"

 

Βουλιαζει το καραβι και πηδανε τα ποντικια. Τα χρονια του Σπορτινγκ ηταν στον αφρο το καραβι και δεν πηδηξαν τα ποντικια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Oταν σε φτυνουν ειναι δικαιωμα σου φυσικα να νομιζεις πως βρεχει..

Ειπαμε λασπολογησε τον μετα απο 13 χρονια στη μοναδικη ευκαιρια που βρηκες. Κι αυτη επειδη απλα προτιμησε τους χαμηλους τονους, αντι να κατσει να δωσει λογαριασμο στους πεινασμενους γαυρους για ιντριγκες κλπ.

 

Σε κατανοω.

 

Midi για 12 χρόνια, τον 13ο άλλος καθηλώθηκε στην μιζέρια της 4ης θέσης στην Ευρώπη και πήρε 2 νίκες αγκομαχώντας στους τελικούς...

Παντως εγω δεν εκανα λαβαρο στην οροφη του γηπεδου μου την οποια μιζερια εντοπιζεις εσυ στην 4η θεση.

 

Για καθε μιζερο λαβαρο σου λοιπον, αυτη η ομαδα, αυτου του ανθρωπου, εχει ενα λαβαρο με Ευρωπαικη κουπα μεσα στα τελευταια 13 χρονια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως εγω δεν εκανα λαβαρο στην οροφη του γηπεδου μου την οποια μιζερια εντοπιζεις εσυ στην 4η θεση.

 

Για καθε μιζερο λαβαρο σου λοιπον, αυτη η ομαδα, αυτου του ανθρωπου, εχει ενα λαβαρο με Ευρωπαικη κουπα μεσα στα τελευταια 13 χρονια.

 

Εσύ έβαλες αστέρια στη φανέλα για κάθε ευρωπαϊκή πορεία στη μπάλα, αλλά εκεί είναι άλλος σύλλογος και κακώς τον αναφέρουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

post?

 

α για τα λεφτα? δηλαδη το θεμα σεβασμου που ανεφερε ηταν μουφα ετσι?

Το ενα δεν απορριπτει το αλλο

30-35 του λενε απο Τουρκια, 20 ειχε φετος, 16 ζηταγε για του χρονου

Αν ηταν τα λεφτα θα εφευγε πριν 10 μερες

 

Οταν σε καποιον που σε εχει κανει 13 χρονια μαγκα, σου λεει 16 του λες 13 για κουπες ΔΕΝ ΤΟΝ ΣΕΒΕΣΑΙ

Καλυτερα να του πεις "δεν εχω, εχω 6Μ"

Τι να τα κανει τα 12Μ? Να καταδικαστει στην 2η θεση στην Ελλαδα και στην Α' φαση της Ευρωλιγκας και να τον κραζει η Κιτρινη που "πεταξε 12Μ"?

Οταν του λες οτι δεν του δινεις τα εξτρα λεφτα να κρατησει Σαρας, Μαικ ή οποιον μπορει να πεισει να μεινει με μειωση αλλα θες να παρεις τον καθε κατσαπλια να του τον φορτωσεις και να τον κατηγορεις που δεν πηρε Ευρωλιγκα, τι κανεις?

 

Ο ανθρωπος ειπε πιο ειναι το μινιμουμ για να δοκιμασει η ομαδα να πετυχει τους στοχους της

Και εσυ δεν του το δινεις, αλλα του λες "παρε τοσα ωστε να σε κραξω οταν δεν θα πετυχεις"

Αν ελεγε ναι στα 12, θα του λεγανε "αλλαξαμε γνωμη, παρε 10" κτλ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...