Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός (2011-2012)


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Midi, αν και το ξέρω πως δεν το έφερες ως απόλυτη αναλογία, καμμία σχέση το ποστάρισμα Παπ σε Σάρας με το πχ Βουγιούκα σε Χάινς (στην 1η έχουμε μις-ματς για τρίψιμο χεριών - στη 2η κάθε άλλο παρά) . Ξαναλέω πως λόγω των δυνατοτήτων του Χάινς, που ΔΕΝ περίορίζονται σε αυτές που ανέφερες, τα βολεύει πάνω-κάτω ο ΟΣΦΠ όταν χρειάζεται να τον ρίχνει ο Ντούντα πάνω στα "θηρία" (παίζουν και βοήθειες από άλλους, ήτοι Παπ, Πρινς, Άντιτς - όποιος γρ'ηγορος ψηλότερος τεσπα είναι μέσα. Σε καμμία περίπτωση βέβαια -για να εξηγούμαι- δεν μπορεί ή καταφέρνει ο Χάινς να σβύνει "5άρια με ποτένσιαλ" (που σημαίνει πλήρης επικράτηση). Ο βαθμός όμως στον οποίο το κάνει με τις ιδιαίτερες ικανότητές του, κι όταν έρχεται βοήθεια, είναι πολύ κοντά στο όριο του να α) είναι εφέκτιβ η όλη φάση ώστε να συνεχίσει να τσουλάει έτσι το παιχνίδι του ΟΣΦΠ β) αναπληρώνει την διαφορά με τα άλλα καλά του Χάινς, κυρίως στην επίθεση του ΟΣΦΠ που ακολουθεί την μονομαχία (ανεξάρτητα από το πώς θα εξελιχθεί), και με το ροτέισιον των παικτών που συμβαίνει στην αντίπαλη ομάδα. Σε καμμία δεν πρόκειται για λάθος επιλογή/επιλογή "ανάγκης" που πληρώνεται ακριβά. Όλο αυτό είναι βέβαια συνολική μου εκτίμηση, και δεν έχει νόημα ούτε εγώ να μιλήσω για μια χούφτα φάσεις (που μπορούν να εντοπιστούν) όπου ο Χάινς νικάει κατά κράτος ψηλότερους, ούτε κάποιος ν' αναφέρει αντίστοιχα φάσεις όπου αυτό δεν βγήκε. Θέλει πολύ μεγαλύτερο δείγμα, και μιας και απλά σε φόρουμ γράφουμε και δεν κάνουμε επαγγελματική δουλειά, δεν είναι δυνατό κάτι τέτοιο. Οπότε απλά ο καθ' ένας τις (καλόπιστες) επισημάνσειςσεις του μόνο μπορεί να κάνει.

 

Όπως όμως είπα, δεν είναι καθόλου άσχημη ιδέα -αν κρατήσει πάνω-κάτω το φετεινό ρόστερ ο ΟΣΦΠ- να μπολιαστεί και με κάποιον νέο και πολλά υποσχόμενο για 5αρο-τεσσάρι (είπαμε αυτό έχει βέβαια να κάνει και με συμβόλαια και εντός, αλλά και εκτός ΟΣΦΠ), ώστε να έχει περισσότερες ανάσες ο Χάινς, στον ειδικοαποστολίτικό του ρόλο. Και για αν ξέρουμε τί λέμε, να μπορεί να τραβηχτεί μετά το 2ο φάουλ χωρίς να καταρρέει ο πυρήνας της ομάδας. Όπως επίσης ελπίζω, μετά από την "αναβάθμιση του στάτους του ΟΣΦΠ" με πρωτάθλημα και μέσα και έξω, ν' αρχίσουν να βλέπουν μ' άλλο μάτι την ομάδα του, και κυρίως τον ίδιο οι διαιτητές. Διότι δεν ξέρω αν φταίει το ότι ήταν "ανεπισήμως άντερντογκς", το ότι ο Χάινς είναι "άγνωστος", ή το ότι "προκαλεί ο ρόλος που αναλαμβάνει για το ύψος του", αλλά τον έχουν πετσοκόψει απίστευτα, ΧΩΡΙΣ να έχει όντως κάνει τα φάουλ που του δίνονται, στην πλειονότητα των περιπτώσεων. Συμφωνώ πάντως ότι είναι αναγκασμένος, όχι ακριβώς να σπρώχνει πάντα (διότι κι αυτό το κάνει), αλλά να κολλάει πάνω στον άλλο, κι αυτό ΕΙΝΑΙ πρόκληση της τύχης. Όπως και συμφωνώ πως στην περίπτωση και μόνο της ΤΣΣΚΑ με τα θηρία, όλα τα παραπάνω πάνε ΣΧΕΔΟΝ περίπατο και πολύ δύσκολα μπορεί, όσο ικανός και φιλότιμος να είναι ο Χάινς, να τα βγάλει πέρα, στον ίδιο βαθμό με όλες τις υπόλοιπες περιπτώσεις.

 

Το πως θα δουλέψει ο ΟΣΦΠ βέβαια του χρόνου, μένει να το δούμε. Αλλά πιστεύω πως πάνω-κάτω στα ίδια θα είναι οι ρόλοι, ακόμη κι αν τσιμπήσει πιο βαρύ/ικανό κορμί.

 

Συμφωνώ τέλος και για όσα λες για Ντόρσι, και είναι για 'μένα το μεγαλύτερο αίνιγμα για το αν θα μείνει ή όχι. ΕΧΕΙ (έως πολύ) στοιχεία καλά, αλλά πρέπει να κόψει πολλές μαλακίες (χλωμό) και να δουλέψει και πολύ (κι αυτό ψιλοχλωμό). Είναι μπαγλαμάς (κι ασταθής), και δεν ξέρω....Αναλόγως αν θα κάτσει θα εξαρτηθεί και ο ρόλος του Χάινς και η ανάγκη για πλαισίωση από "βαρύ πεντάρι".

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Εχουν τρελαθει οι γαυροι που πηραν πρωταθλημα και ευρωλιγκα κοντρα σε ολους και σε ολα..

Τι να πουμε και εμεις που 15 χρονια αυτο κανουμε.Παντα οι ομαδες του μαρκετινκ της διοργανωσης ηταν Μπαρτσελονα,Τσσκα,Μακαμπι ποτε ομως εμεις και παντα κοντρα σε διαιτησιες μοιραζαμε σφαλιαρες.

Για μερικά χρόνια μπορεί και να ισχύει αυτό που λες, αλλά πολλές χρονιές ο ΠΑΟ ξεκινούσε ως φαβορί. Πχ 2007 και 2009 είχε φοβερό ρόστερ.

 

Μια απορία μπορεί να μου λύσει κάποιος; Ο Ομπράντοβιτς τόσα χρόνια στην Ελλάδα, έχει μιλήσει ποτέ ελληνικά; Καθυστερημένος δεν είναι, οπότε προφανώς θα καταλαβαίνει καλά τα ελληνικά μετά από τόσα χρόνια, αλλά ούτε 5 κουβέντες να μην πει; Μου κάνει πάντα τεράστια εντύπωση. Ούτε σε μια συναισθηματική στιγμή μεταξύ οπαδών στο Κάραβελ δεν είπε μια λέξη στα ελληνικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

O Oμπραντοβιτς και στα πρώτα χρόνια του στην Ελλαδα μιλουσε μονο Σερβικα, και καλα ότι δεν ηξερε καλα αγγλικα, μετα απο λίγο καιρο αρχισε να μιλάει αγγλικα και τωρα ισχυρίζεται ότι δεν μπορει να μιλησει Ελληνικά αλλά καταλαβαινει πολλες λέξεις. Πιθανολογω ότι δεν θελει να μιλαει λαθος τα Ελληνικα (γιατι σιγουρα ξερει σε επίπεδο Ιβκοβιτς ή Μπαγεβιτς :P) και προτιμα τα αγγλικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για μερικά χρόνια μπορεί και να ισχύει αυτό που λες, αλλά πολλές χρονιές ο ΠΑΟ ξεκινούσε ως φαβορί. Πχ 2007 και 2009 είχε φοβερό ρόστερ.

 

Μια απορία μπορεί να μου λύσει κάποιος; Ο Ομπράντοβιτς τόσα χρόνια στην Ελλάδα, έχει μιλήσει ποτέ ελληνικά; Καθυστερημένος δεν είναι, οπότε προφανώς θα καταλαβαίνει καλά τα ελληνικά μετά από τόσα χρόνια, αλλά ούτε 5 κουβέντες να μην πει; Μου κάνει πάντα τεράστια εντύπωση. Ούτε σε μια συναισθηματική στιγμή μεταξύ οπαδών στο Κάραβελ δεν είπε μια λέξη στα ελληνικά.

Eχει απαντηθει και απο τον ιδιο μερικες φορες. Ξερει Ελληνικα, μπορει να μιλησει ελληνικα αλλα θα μιλαγε ελληνικα μονο αν μπορουσε να το κανει σωστα.

 

Παρολα αυτα, μερικες φορες του βγαινουν αυθορμητα :P

http://www.youtube.com/watch?v=yqP00fG7LT8

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αμφισβητησατε τον Ζοτς για το αν ο Λογκαν αξιζε δευτερες ευκαιριες. Ελπιζω σημερα να σας επεισε το αιρμπολ του απτα 5 μετρα σε εντελως αμαρκαριστο σουτ.

Αμφισβητησατε τον Ζοτς που δινει παραπανω χρονο στον Καλαθη κι οχι στον Λογκαν. Ελπιζω σημερα να σας επεισε η αποδοση του Καλαθη.

Αμφισβητησατε τον Ζοτς για το αν ο Σμιθ αξιζει δευτερες ευκαιριες. Ελπιζω σημερα να σας επεισε η αμυνα του, οι διπλες ντριμπλες του, τα νομιζω 0 ριμπαουντ του σε καμποσο χρονο συμμετοχης.

 

Επειδη βλεπω τον ΠΑΟ απτην αρχη της σεζον, ο Σμιθ και ιδιαιτερα ο Λογκαν ειναι παιχτες που σκοτωνουν το θηριο, αρκει αυτο να ειναι επιπεδου Ηλυσιακος. Αν ειναι καλυτερη ομαδα το θηριο, τοτε ισως το σκοτωνουν αν προηγουμαστε η αν χανουμε με πανω απο 15 ποντους διαφορα οποτε και ειναι αδιαφορο το παιχνιδι.

 

Εγω παντος σε καποια πραγματα αμφισβητω τον φετινο ζοτς.

 

Πρωτον και κυριοτερο, γιατι ολες του οι μεταγραφες ηταν αποτυχια. σμιθ λογκαν αυτος τους διαλεξε. Και μην ακουσω οτι δεν ειχε λεφτα κλπ, γιατι λο ντορσευ ο ολυμπιακος τους πηρε τσαμπα.

 

Για τον καλαθη εδω τα πραγματα ειναι παραξενα. Καταρχην 1 πολυ καλο παιχνιδι δεν μπορει να σβησει μια τραγικη χρονια, ουτε τα στυλ " σου αρεσει ο καλαθακος" κλπ μπορουν να ειπωθουν μετα τα τραγικα που ειδαμε ολη την χρονια.

Το θεμα ειναι ομως αλλο, που εχει ειπωθει ξανα τον τελευταιο καιρο εδω μεσα. Εκανε χαλια χρονια ο καλαθης, η ο ζοτς δεν του επετρεπε να παρει πρωτοβουλιες οπως οι χθεσινες. Γιατι αν ειναι το πρωτο τοτε οκ. Αν ειναι ομως το δευτερο, τον εξεθεσε τρομερα τον ζοτς ο καλαθης χθες.

 

Παντως τι λογια να πει κανεις για αυτη την ομαδα. Λιωμενοι απο κουραση, τραυματισμους, ηλικια, 7-8 παικτες καταφεραν να κοντραρουν στα ισα και να χασουν στις λεπτομερειες απο τους πρωταθλητες ευρωπης. Θαυμασμο και δεος, τιποτα αλλο.

 

Η επομενη μερα ομως για μενα ειναι πολυ δυσκολη. Για εμενα ο ζοτς δεν μενει με την καμια. Με τον δημητρη στα διοικητικα δεν υπαρχει περιπτωση. Και οχι μονο. Ο ζοτς νιωθει σαν οικογενεια του τον παναθηναικο, αλλα ειναι και ενας επαγγελματιας που θελει το δικο του προγραμμα. Αυτη την στιγμη με ενα ακομα πιο χαμηλο budget, μια ομαδα που θελει ριζικες αλλαγες (4-5 παικτες και πολλους λεω) και με τις ευκαιριες στυλ διαμαντιδης περπερογλου κλπ να ειναι ολο και πιο λιγες (μονο ο χρυσικοπουλος μου ερχεται στο μυαλο)το βλεπω αρκετα δυσκολο.

 

Μακαρι να μεινει. μακαρι να βλεπουμε τετοιους τελικους και να κοβουμε τον βηχα στις πολυδιαφημισμενες ομαδες της Ευρωπης. Αλλα το βλεπω πλεον δυσκολο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παντος σε καποια πραγματα αμφισβητω τον φετινο ζοτς.

 

Πρωτον και κυριοτερο, γιατι ολες του οι μεταγραφες ηταν αποτυχια. σμιθ λογκαν αυτος τους διαλεξε. Και μην ακουσω οτι δεν ειχε λεφτα κλπ, γιατι λο ντορσευ ο ολυμπιακος τους πηρε τσαμπα.

Παλι τα ιδια να λεμε? Περυσι δεν υπηρξε μεταγραφικος σχεδιασμος. Καμια επιλογη δεν ηταν ο Σμιθ και ο Λογκαν του Ζοτς. Περυσι ο Ζοτς ειπε επανειλημενως οτι ηθελε τον Φωτση και τον Νικολας και ενημερωθηκε τελευταιος απο ολους οτι η διοικηση τους εστειλε. Μετα ειχαμε τις διαπραγματευσεις με τον Σατο για να καθοριστει το μπατζετ των μεταγραφων και ΤΕΛΙΚΑ φτασαμε τελος μεταγραφικης περιοδου να κυνηγαμε να καλυψουμε τα κενα των Νικολας-Φωτση-Τεπιτς ( :rolleyes: ) .

Ειχαν μεινει τα περισευματα. Απτα περισευματα και ενω του ειχαν παρει 2 παιχτες απτο ροστερ χωρις να συμφωνει, ναι, διαλεξε τον Λογκαν και τον Σμιθ ο Ζοτς. Φταιει.

 

Για τον καλαθη εδω τα πραγματα ειναι παραξενα. Καταρχην 1 πολυ καλο παιχνιδι δεν μπορει να σβησει μια τραγικη χρονια, ουτε τα στυλ " σου αρεσει ο καλαθακος" κλπ μπορουν να ειπωθουν μετα τα τραγικα που ειδαμε ολη την χρονια.

Το θεμα ειναι ομως αλλο, που εχει ειπωθει ξανα τον τελευταιο καιρο εδω μεσα. Εκανε χαλια χρονια ο καλαθης, η ο ζοτς δεν του επετρεπε να παρει πρωτοβουλιες οπως οι χθεσινες. Γιατι αν ειναι το πρωτο τοτε οκ. Αν ειναι ομως το δευτερο, τον εξεθεσε τρομερα τον ζοτς ο καλαθης χθες.

Αυτο με τον Καλαθακο, δε το επιασες ειναι μηκος κυματος για τον Chris.

 

Κατα τ'αλλα ο Ζοτς του εδωσε πρωτοβουλιες. Πηρε πολλα σουτ και εφετος εκανε και μπασιματα, ΟΥΡΛΙΑΖΕ στον παγκο οταν δισταζε ο Καλαθης να παρει προσπαθειες. Μιλαω για ολη τη σεζον συνολικα.

Ο Καλαθης δεν ειχε ψυχολογια φετος, δεν του βγηκε η σεζον. Εχει το ταλεντο του λειπει η ψυχολογια. 23 ειναι ακομα, βλεπουμε.

 

ΥΓ. ΤΟν Ζοτς να τον κατηγορησουμε οταν κανει αποτυχημενη σεζον. Εφετος η σεζον ηταν επιτυχημενη (για μενα), ειμαι ευχαριστημενος απο την ομαδα μου και την παρουσια της. Μπορουσαμε και καλυτερα, αλλα πιο πιθανο ηταν να τα παμε χειροτερα αλλα υπερκερασαμε ενα σωρο προβληματα και σταθηκαμε πολυ καλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχεις δίκιο σε αυτά που λες αλλά για ακόμα ένα λόγο ο Παναθηναϊκός έχασε σημαντικά παιχνίδια και αυτός είναι τα μεγάλα συμβόλαια με τους παίχτες και το μικρό ρόστερ ενδεικτικά ο μπατιστ παίρνει 1.6 εκατομμύρια σε μια χρόνια που ο παναθηναϊκός έδιωξε ένα σορό παίχτες επειδή δεν μπορούσε να δώσει τα χρήματα για να τους κρατήσει. Κανένας δεν ασχολείθηκε αν η ομάδα είναι σωστή για την χρονιά που μας πέρασε μιας και έβλεπες τον ολυμπιακό να αποδεκατίζεται χειρότερα και έλεγες εντάξει θα πάρω το πρωτάθλημα και Ευρώπη όπου πάω τα αποτελέσματα όμως είναι αυτά ο γαύρος πρωταθλητής σε όλα και εμείς κομπάρσοι επειδή δεν πήραν κάνα σοβαρό παίχτη με 200-300 χιλ ευρώ ... από τον σμιθ δεν έχω κάποιο πρόβλημα γιατί στα τελικά παιχνίδια έκανε ότι μπορούσε αλλά ( δεν είναι παίχτης για την πανάθα και αυτό το βλέπεις και μπάσκετ να μην ξέρεις).

 

Ο Καλάθης όποιος πήγε γήπεδο είδε και έκρινε.

 

 

φίλε μου για ποιον τέπιτς λες? αυτόν που την θέση του την καλύπτω και εγώ....σαν παναθηναϊκός οφείλεις να έχεις το καλύτερο ρόστερ ακόμα και άμα τα οικονομικά δεν το επιτρέπουν και πως να μην το έχεις αφού είσουνα πρωταθλητής Ευρώπης ο γαύρος ήταν άγνωστος και λογικό είναι να μην έχει συστάσεις για παίχτες που στην πανάθα θα ερχόντουσαν και με λιγότερα λεφτά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα ο Καλάθης μου φάνηκε ότι πνίγηκε ανάμεσα σε Διαμαντίδη και Σάρας φέτος. Είναι παίκτης που νομίζω ότι χρειάζεται χρόνο και εμπιστοσύνη. Αν τραυματιζόταν για κανά 2μηνο ο Σάρας, για παράδειγμα, εκτιμώ ότι θα έβρισκε ρυθμό και θα έπαιζε πολύ καλύτερα. Τέτοιο πρόβλημα είχε πέρσι και ο Ολυμπιακός με Σπανούλη-Τεοντοσιτς. Ο ρόλος του ενός μπλεκόταν με τον ρόλο του άλλου. Γι' αυτό και αν ο ΠΑΟ σκοπεύει να επενδύσει στον Καλάθη για χρόνια (αν εκτιμάει ότι δε θα πάει ΝΒΑ δηλαδή) καλύτερα να μην ανανεώσει με Σάρας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και ναι ο ζοτς είναι ένας προπονητής επιπέδου τι λέμε τώρα άλλη τους φορτόσανε τους παίχτες και αυτός τι έκανε?

 

μην ξεχνά 2 εκατομμύρια περίπου παίρνει και αυτός οφείλεις να έχεις λύσεις στο μανίκι και όχι καλάθης, μπατιτς διαμαντίδης και περπέρογλου και να παριμένεις να σου βγάλουν 10 σεζον σαν mvp .

 

γιατί τα 1.3 είναι λίγα?

ο χαινς πέρνει 200Ε στον γαύρο .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και ναι ο ζοτς είναι ένας προπονητής επιπέδου τι λέμε τώρα άλλη τους φορτόσανε τους παίχτες και αυτός τι έκανε?

 

μην ξεχνά 2 εκατομμύρια περίπου παίρνει και αυτός οφείλεις να έχεις λύσεις στο μανίκι και όχι καλάθης, μπατιτς διαμαντίδης και περπέρογλου και να παριμένεις να σου βγάλουν 10 σεζον σαν mvp .

 

γιατί τα 1.3 είναι λίγα?

ο χαινς πέρνει 200Ε στον γαύρο .

Δεν ειπα οτι παιρνει λιγα, ειπα οτι δεν παιρνει 1.6. Οταν ο Μαικ ανανεωνε δεν υπηρχε η οικονομικη στενοτητα που υπαρχει απο περυσι, αρα ειναι και καπως λαθος να συσχετιζουμε με τα τωρινα δεδομενα ενα συμβολαιο που υπεγραφη σε αλλες οικονομικες καταστασεις.

 

Και σε εμας ο Σαρας καμια 200ρια-300ρια παιρνει, αλλα τοσα επαιρνε και ο Πεκοβιτς so what? Προφανως ηρθε η ωρα να επιδιωξουμε να βρουμε νεους παικτες με χαμηλοτερο μπατζετ, αυτο το λεει και ο Ζοτς και γιαυτο ζητα γρηγορες κινησεις απτη διοικηση για φετος και οχι κωλυσιεργεια οπως περυσι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εδώ συμφωνούμε ήρθε η ώρα αυτή και Ο Σάρας παίρνει 350 αλλά τα έβγαλε και με το παραπάνω σαν πρώτο είχες το Καλάθη άσχετα αν έκανε κατάδυση φέτος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μονο εγω βλεπω οτι ο κοουτς σας με τις δηλωσεις εχει κουρασει λιγο? μια αισθανομαι οτι παιζω τελευταια φορα στο σεφ, μια ειναι το τελευταιο μου φαιναλ 4, μια θελω να μεινω αλλα το σκεφτηκαν αργα, μετα στους οπαδους θελω να μεινω..

 

Γιατι δε κραταει μια και σταθερη δηλωση?να πει δεν εχω ιδεα τι θα γινει, πρεπει να μιλησω με τη διοικηση(χωρις τα αισθανομαι, δεν αισθανομαι) . Εχω τοσους φιλους-γνωστους παναθηναικους, τη μια στεναχωριουνται οτι φευγει, την αλλη χαιρονται οτι μενει.

 

 

Στη τελικη οπως το βλεπω εγω... Ο Ομπραντοβιτς θα θελει να μεινει, αλλα με συγκεκριμενους ορους. Βεβαια και περυσι ειχε ζητησει να μεινουν οι παιχτες, και δυο εφυγαν. Θα θελει να ξερει το μπατζετ, και τη κατασταση στη διοικηση. Εκει λογικα θα ζητησει μετρα για τον Τρακη

 

Sent from my iPad using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε φταιει σε τιποτα αυτος για τους Γιαννακοπουλους που μια φευγουν, μια μενουν, μια η αποφαση τους ειναι οριστικη και δεν αλλαζει και μετα παραμενουν για ενα χρονο.

 

Το μονο που εκανε ο Ζοτς ηταν να βγει να πει με γατονικο τροπο "Εγω θελω να μεινω, ο κοσμος θελει να μεινω, οι παιχτες θελουν να μεινω, κανονιστε τη πορεια σας Γιαννακοπουλοι". Ενω πρωτα ειχε προειδοποιησει διακριτικα: "Θελω να ξερω πριν το φ4 τι θα γινει" αλλα κανεις δεν τον ελαβε υποψιν...

 

Και ω του θαυματος αμεσως μετα τη δηλωση με τα "αισθανομαι κλπ" ανακοινωσαν οι Γιαννακοπουλοι οτι παραμενουν στη διοικηση αλλο ενα χρονο με πρωτο μελημα να ανανεωσει ο Ζοτς. Θα πρεπει να ξερουν βεβαια, οτι πρεπει να του παρεχουν εγγυησεις οχι τοσο στο οικονομικο αλλα στο λειτουργικο-πρακτικο κομματι, που περυσι το καλοκαιρι πχ πηγανε περιπατο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...