Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός (2011-2012)


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Απόψε τα χόμπιτς δίδαξαν ήθος, και προς θεού δεν προσπάθησαν να επηρεάσουν την διαιτησία. Μα πόσο μικροί (στην ψυχή και στο σώμα), μετά απο τόσες επιτυχίες της ομάδας τους;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Πριν ποιάσεις στο στόμα σου τους κοντούς γίγαντες, να το ξεπλένεις πρώτα. Κοίτα τα χάλια σας και την βρωμιά σας με τον μαρινάκη που του απαγορεύτηκε η έξοδος απο τη χώρα όταν έπαιξαν τα στημένα.

 

 

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν ποιάσεις στο στόμα σου τους κοντούς γίγαντες, να το ξεπλένεις πρώτα. Κοίτα τα χάλια σας και την βρωμιά σας με τον μαρινάκη που του απαγορεύτηκε η έξοδος απο τη χώρα όταν έπαιξαν τα στημένα.

 

Την κοντή μπόχα θέλεις να πεις, με τα σάπια ποδάρια, που έχει κάνει το ντου στα παρκέ ψωμοτύρι.

 

Τώρα πώς του απαγορεύτηκε η έξοδος του Μαρινάκη και στην Πόλη σήκωσε ευρωπαϊκό με την ομάδα, μόνο εσύ το ξέρεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν ποιάσεις στο στόμα σου τους κοντούς γίγαντες, να το ξεπλένεις πρώτα. Κοίτα τα χάλια σας και την βρωμιά σας με τον μαρινάκη που του απαγορεύτηκε η έξοδος απο τη χώρα όταν έπαιξαν τα στημένα.

Kill Bill, δεν σε είχα προσέξει μέχρι τώρα. Ειλικρινά έχω θαυμάσει την ικανότητά σου να διαβάζεις πίσω από τις λέξεις. Πιάνεις ακριβώς το νόημα των post μου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την κοντή μπόχα θέλεις να πεις, με τα σάπια ποδάρια, που έχει κάνει το ντου στα παρκέ ψωμοτύρι.

 

Τώρα πώς του απαγορεύτηκε η έξοδος του Μαρινάκη και στην Πόλη σήκωσε ευρωπαϊκό με την ομάδα, μόνο εσύ το ξέρεις.

 

Αυτό έγινε πέρσι. Πέρσι έπαιξαν τα στημένα. Καλα απο άλλο πλανήτη ποστάρεις;

 

http://www.tovima.gr/society/article/?aid=407870

 

...οι γάβροι διδάσκουν ήθος!.. :cry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό έγινε πέρσι. Πέρσι έπαιξαν τα στημένα. Καλα απο άλλο πλανήτη ποστάρεις;

 

http://www.tovima.gr...cle/?aid=407870

 

εσυ απο ποιον ποσταρεις?

http://www.citypress.gr/index.html?action=article&article=83955

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό ισχύει και για τον Κώστα Μενδρινό, αφού ο παίκτης του Άρη είχε ζητήσει να αρθεί η απαγόρευση εξόδου από τη χώρα που του είχε επιβληθεί.

Σημειώνεται ότι νωρίτερα σήμερα άρθηκε η απαγόρευση εξόδου από τη χώρα στον διεθνή αμυντικό, Αβραάμ Παπαδόπουλο και τον διεθνή διαιτητή, Δημήτρη Καλόπουλο.

 

Βουτηγμένοι μέσα στην βρωμιά μέχρι τα αυτιά.

Και η άρση έγινε αργότερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

O Σμιθ εβγαλε αρκετη ενεργεια σημερα κ βοηθησε αρκετα.Βασικη προυποθεση για να βοηθησει καποιος ειναι βεβαια να παρει χρονο συμμετοχης.

Εγω πιστευω πως ο κοουτς πηγε να παρει το πρωταθλημα με 9 παιχτες μπαρουτοκαπνισμενους,οπως εκανε παντα στα κρισιμα ματς.Ελα ομως οπου ο Ιφκοβιτς κανει πολυ καλη διαχειριση του ροστερ του,εχει εξαιρετικο ρυθμο κ πολυ μεγαλη ευστοχια λογο ψυχολογιας παρα ικανοτητας η γνωμη μου αλλα αυτο δεν εχει σημασια.

Τωρα στο τελευταιο ματς πιστευω οτι απ το πρωτο 10λεπτο,θα ξερουμε πως περιπου θα παει ο αγωνας.Πιστευω πως ο οσφπ εχει το παιχνιδι στα χερια του αν ξεκινησει με καλη ψυχολογια,λογω κακων επιθετικων κ αμυντικων επιλογων μας.Αν οι δυο ομαδες πηγαινουν κοντα στο σκορ οσο πλησιαζει ο αγωνας προς το τελος,θα ειναι υπερ μας,γιατι περα του Ιφκοβιτς κ του Σπανουλη,οι αλλοι παιχτες του δεν θα εχουν την εμπειρια να διαχειριστουν την πιεση των ιδιων των οπαδων τους.

 

Τελος ποσο αστειο ακουγεται εκατερωθεν το συνθημα ενα μπουρδελο εισαστε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια ζωη απο τοτε που θυμαμαι να βλεπω ποδοσφαιρο,μπασκετ ή οτι αλλο αναμεσα σε Παναθηναικο και Ολυμπιακο μετα τα ματς να γινονται και να λεγονται τα ιδια και τα ιδια και τα ιδια και τα ιδια και τα ιδια.........!

 

Μιλαμε για 2 ομαδες που ειναι οι καλυτερες για περυσι και φετος στην Ευρωπη και ολοι καθονται και μιλανε για προεδρους και ποιος ειναι ο μεγαλυτερος μαγκας και ποιος ειναι το λαμογιο και ποιος την εχει μεγαλυτερη και αλλα και αλλα και αλλα και αλλα και αλλα.......!.

Αλλοι προσπαθουν να πεταξουν την καλυτερη ατακα και να βουλωσουνε το στομα του αλλουνου, αλλοι λενε ο Σχοινας ειναι Παναθηναικος ή Ολυμπιακος ή γενικως οπως συμφερει τον καθενα παντα οι διαιτητες τους αδικουν.

 

Ελεος ρε γαμωτο μια ζωη το ιδιο πραγμα και μια ζωη θα συνεχισει αυτο να συμβαινει και ποτε δεν θα βγαινει κανενα συμπερασμα ειδικα σε τετοιες συζητησεις οταν ο ενας φοραει κοκκινα γυαλια και ο αλλος πρασινα.

 

Αντε παμε γι'αλλα......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια ζωη απο τοτε που θυμαμαι να βλεπω ποδοσφαιρο,μπασκετ ή οτι αλλο αναμεσα σε Παναθηναικο και Ολυμπιακο μετα τα ματς να γινονται και να λεγονται τα ιδια και τα ιδια και τα ιδια και τα ιδια και τα ιδια.........!

 

Μιλαμε για 2 ομαδες που ειναι οι καλυτερες για περυσι και φετος στην Ευρωπη και ολοι καθονται και μιλανε για προεδρους και ποιος ειναι ο μεγαλυτερος μαγκας και ποιος ειναι το λαμογιο και ποιος την εχει μεγαλυτερη και αλλα και αλλα και αλλα και αλλα και αλλα.......!.

Αλλοι προσπαθουν να πεταξουν την καλυτερη ατακα και να βουλωσουνε το στομα του αλλουνου, αλλοι λενε ο Σχοινας ειναι Παναθηναικος ή Ολυμπιακος ή γενικως οπως συμφερει τον καθενα παντα οι διαιτητες τους αδικουν.

 

Ελεος ρε γαμωτο μια ζωη το ιδιο πραγμα και μια ζωη θα συνεχισει αυτο να συμβαινει και ποτε δεν θα βγαινει κανενα συμπερασμα ειδικα σε τετοιες συζητησεις οταν ο ενας φοραει κοκκινα γυαλια και ο αλλος πρασινα.

 

Αντε παμε γι'αλλα......

Γενικα ειναι κριμα για τον Παναθηναικο που ειναι ελληνικη ομαδα και μπλεκει τοσα χρονια σε αυτην την ηλιθια λουπα την οποια δεν εχει και καποια ιδιαιτερη αναγκη ουτε και επωφελειται.

 

Σημερα, μιλανε παλι για σφαγη και εχουν ψωμοτυρι 2 φασεις τη στιγμη που εγω απτο Α ημιχρονο μονο εχω 4 τουλαχιστον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελος ποσο αστειο ακουγεται εκατερωθεν το συνθημα ενα μπουρδελο εισαστε.

Μπορει και οι μεν και οι δε(ν) :shock: να εχουν δικιο.....

 

Γενικα ειναι κριμα για τον Παναθηναικο που ειναι ελληνικη ομαδα και μπλεκει τοσα χρονια σε αυτην την ηλιθια λουπα την οποια δεν εχει και καποια ιδιαιτερη αναγκη ουτε και επωφελειται.

 

Σημερα, μιλανε παλι για σφαγη και εχουν ψωμοτυρι 2 φασεις τη στιγμη που εγω απτο Α ημιχρονο μονο εχω 4 τουλαχιστον.

Να σου πω κατι ρε MiDi....το θεωρω εντελως ηλιθιο να καθονται μερικοι και ν'ασχολουνται με συγκρισεις που δεν εχουν κανενα νοημα μονο και μονο για να την πουνε στον αλλον και να δειξουν οτι η ομαδα τους ειναι καλυτερη σε ολους σχεδον τους τομεις.

Ειναι ικανοι να καθονται να μαλωνουν και να διαφωνουν για ΑΙΩΝΕΣ ολοκληρους για ζητηματα εντελως της πλακας.

 

Προσπαθω να ειμαι παντα με οποιον συζηταω πολυ αντικειμενικος αλλα πολλες φορες ακους καποια πραγματα που σε βγαζουν εκτος ευατου.....

 

Το λεω συνεχεια πως ο Ολυμπιακος ειναι καλυτερος απο τον Παναθηναικο την δεδομενη χρονικη στιγμη και αξιζει περισσοτερο απο εμας να παρει το Πρωταθλημα με βαση την εικονα των δυο ομαδων.

Οταν λεω κατι τετοιο και ο αλλος μου λεει:ναι ενταξει αλλα οι διαιτητες ειδες? ο προεδρος σας ειδες? η θεια του Μπατιστ ειδες? η ο αλλος που πεταξε το μπουκαλι ειδες?

Ε αντε και γ3$@2%24ου ρε φιλε στα @@ μου τοτε αν εσυ θες να φτασεις σε σημειο να διαφωνησεις μαζι μου μονο και μονο για την αντιρρηση.

Αυτο ισχυει και για τις δυο πλευρες και δεν γινεται με τιποτα να βγει ακρη και να γινει μια ωραια κουβεντα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αστο, δεν ειναι τοσο απλο

Για αλλου πηγαινε

Η αληθεια ειναι οτι οταν μιλαει, ξερει τι λεει.

Και σημερα ειπε "πιστευω πως σημερα ηταν το τελευταιο μου παιχνιδι στο ΟΑΚΑ και το Σαββατο το τελευταιο μου στο ΣΕΦ".

 

Βεβαια ειπε και "Θα ήθελα να είμαι εδώ… 36 χρόνια, αλλά δεν είναι μόνο δική μου απόφαση"

 

Δεν ξερω αν πηγαινε για αλλου (ουτε ξερω για που πηγαινε) αλλα ετσι ειπε και οπως μας εχει συνηθισει χρονια τωρα, ο λογος του ειναι εγγυηση εκτος απροοπτων.

 

Αν το ειπε σαν τρικ για να ντοπαρει ψυχολογια παιχτων, ενοψει ΣΕΦ, δε το ξερω. Αν ηταν (και παλι) μηνυμα προς τη διοικηση, δειχνει δυσαρεσκεια πλεον...

 

 

ΥΓ. Ο Περπε χτυπησε, αυτο μας ελειπε τωρα.

YΓ2. 31 λεπτα αγωνιστηκε ο Μπατιστ. Στη ληξη του παιχνιδιου εβαλε σακουλες με παγο στα ποδια του...ΣΕΒΑΣΜΟΣ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να δουμε βιντεο απο την φανέλα γιατι έχω την εντύπωση οτι την εσκισε μονος του απο την τσαντηλα του ο ντορσει.

 

επίσης θα ήθελα ενα βιντεο με την σφαλιαρα του βαψομαλια στον μαντζαρη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...