Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός (2011-2012)


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 11,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Kρις, εννοείται πως δεν μπορώ "να μην έχω αμφιβολίες", με αυτά που έγραψα. Όχι μόνο αμφιβολίες έχω, αλλά μην πω σχεδόν βεβαιότητα. Είναι φυσικά απλά αυτό που "προφητεύω" όπως είπα, και όχι αυτό που ΘΕΛΩ. Σα να βάζω λεφτά για στοίχημα σε αυτό (πράγμα που ποτέ δεν έχω κάνει, δεν είμαι άνθρωπος του τζόγου ούτε στο ελάχιστο, αλλά καταλαβαίνεις τί θέλω να πω : όπως θα διακινδύνευα λεφτά πάνω σε μία αίσθηση, έτσι "διακινδυνεύω" τα λόγια μου).

 

Κι εσύ όμως από την άλλη μεριά, όπως με καλείς "να μην έχω αμφιβολίες", αναγνώρισε πως το πώς ΔΕΙΧΝΟΥΝ τα πράγματα : κάνουν την κατάσταση να φαίνεται πολύ υπέρ του ΟΣΦΠ και ΠΟΛΥ κατά του ΠΑΟ. Για το τί τελικά θα κάνουν 29 νοματαίοι μέσα στο παρκέ βέβαια, θα φανεί στην πράξη απόψε κατά τα μεσάνυχτα (γι' αρχή).

Ποιος κανει την κατασταση να δειχνει υπερ του ΟΣΦΠ ??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιος κανει την κατασταση να δειχνει υπερ του ΟΣΦΠ ??

Δεν ξερω ποιοι , αλλα οποιοι και να το κανουν δεν υπαρχει κατι παραλογο σε ενα τετοιο συλλογισμο.

 

Αφενος ειστε πιο φορμαρισμενοι απο εμας, αφεταιρου πιο νεοι/νεανικοι/αθλητικοι, επισης εχετε κεκτημενη ταχυτητα που μενει να δουμε αν θα λειτουργησει υπερ σας η κατα σας (και τα 2 ενδεχομενα πιθανα ειναι παντως) και φυσικα εχετε και το πλεονεκτημα εδρας.

 

Επιπλεον με βαση την εικονα των 3 μεταξυ μας παιχνιδιων αυτη τη σεζον δεν ειναι και τοσο παραλογο να δωσει καποιος σε εσας το πλεονεκτημα, δεδομενων και οσων ειπα παραπανω.

 

Θα δειξει. Θεωρω οτι ο Ζοτς εχει πιο ευκολο εργο στον τομεα της ψυχολογιας αποτι ο Ιφκοβιτς, αλλα πιο δυσκολο εργο μεσα στο παρκε που πρεπει να βρει επιθετικες λυσεις απεναντι στην εξαιρετικη αμυνα που παιζει ο ΟΣΦΠ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περιμένουν ασθενοφόρο για τον Περπέρογλου που χτυπήθηκε από θραύσματα...

Ειναι ηδη στο νοσοκομειο Νικαιας μαζι με τον Σμιθ αποτι διαβασα.

 

 

Οι δύο παίκτες έχουν θραύσματα από γυαλιά στα μάτια και έχουν μεταφερθεί στο Γενικό Κρατικό της Νίκαιας.

 

9.12 Σύμφωνα με πληροφορίες η ΓΓΑ ζήτησε την αναβολή του παιχνιδιού. Πολύ δύσκολα θα αρχίσει το παιχνίδι.

 

9.14 Ο Βασίλης Οικονομίδης με δήλωση στον "ΝovaΣΠΟΡ Fm" είπε να αναβληθεί το παιχνίδι.

 

prasinanea.gr

 

Εννοειται αναβολη του ματς και να ληφθουν υποψιν ορισμενα δεδικασμενα περι βιας (και στα 2 αθληματα) που υπηρξαν κατα τη διαρκεια αυτης της σεζον.

 

Αν το παιχνιδι αυτο ξεκινησει ειναι συνενοχοι οι διαιτητες με την διοργανωτρια αρχη και την ΓΓΑ για οτι συνεβη σημερα και πιθανοτατα να ξανασυμβει ειτε στο ΣΕΦ (ακομα και σημερα) ειτε στο ΟΑΚΑ.

Και φυσικα, ελπιζω να παρουν την ομαδα και να φυγουν οι δικοι μας και ας δωθει το ματς στους γαυρους no problem. Mπαλα στο παρκε δεν πρεπει να μπει παντως.

 

edit: Aναβαλλεται ο τελικος...

 

Μετά την επίθεση που δέχτηκε το πούλμαν του Παναθηναϊκού αναβλήθηκε ο πρώτος τελικό της Α1.

 

Ύστερα από σύσκεψη που έγινε ανάμεσα σε εκπροσώπους του ΕΣΑΚΕ, της αστυνομίας και των εκπροσώπων των δύο ομάδων αποφασίστηκε να αναβληθεί ο πρώτος τελικός. Ανάλογο αίτημα είχε υποβάλει νωρίτερα και η ΓΓΑ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αναβλήθηκε νταξει τι να πω ελεος απλα! Μας την φυλούσαν απο την πόλη, φταίμε και εμείς! Καλα να πάθουμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνα με τον κανονισμο της ΕΣΑΚΕ δεν υφισταται θεμα τιμωριας για επεισοδια εκτος γηπεδου.

 

Το μονο ενδεχομενο ειναι η ιδια η ΓΓΑ να διακοψει το πρωταθλημα. Διαφορετικα θα οριστει νεα ημερομηνια στο ΣΕΦ και ο αγωνας θα διεξαχθει κανονικα.

 

Ζησε Μαη μου να φας τριφυλλι. Αν ξεκινησαμε ετσι και το πρωταθλημα δεν διακοπει, βλεπω τα μαρμαρα που περνουσαν ξυστα απο τον Τσαρτσαρη και τον ΔΔ στα πλειοφφ με τον Πανιωνιο, αυτη τη φορα να βρισκουν στοχο.

 

Αν η ΓΓΑ δεν διακοψει το πρωταθλημα οι του ΠΑΟ θα πρεπει να παρουν την ομαδα απτο γηπεδο με το πρωτο ψιγμα επεισοδιου, οπως αντιστοιχα και οι του ΟΣΦΠ μεσα στο ΟΑΚΑ. Οι παιχτες ειναι απροστατευτοι στις ορεξεις των καφρων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να διακοψουν το πρωταθλημα να παρουν και οι δυο τα @@ μου για φετος και αν του χρονου παλι πεσει εστω και φτερο μεσα κι εξω απο το γηπεδο να ξαναπαρουν παλι τα @@ μου.

Γενικως οποτε γινεται το παραμικρο να παιρνουν τα @@ μου κι αν δεν μπορουν να κανουν κατι για να σταματησουν καποτε ολα αυτα που εχουμε βαρεθει καθε χρονο να βλεπουμε ας το διαλυσουν αυτο το γ@μη@@ν@ το πρωταθλημα να τελειωνουμε.

 

Τι πρεπει δηλαδη να σκοτωθει καποιος για να γινει κατι σ'αυτη την κ@λ#χωρα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...