Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός (2011-2012)


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οπως βλεπεις ομως δεν ηταν το μονο λαθος σφυριγμα στο τελευταιο λεπτο(τι μου θυμιζει - Βερολινο 2009).

πχ εγω δεν βγηκα να κραζω για βολες η για το αν παικτης μου χρεωθηκε με 2 φαουλ απο την πρωτη περιοδο, κραζω με φασεις που διαιτητες θα επρεπε να τις ξερουν απ'εξω και ανακατωτα και οχι να κανουν λαθη που δεν γινονται ουτε σε επιπεδο παιδων.

 

Καλα μην την πιασουμε αυτη τη συζητηση, γιατι εχετε παρει πολυ πιο basic σφυριγματα. Τελευταιο παραδειγμα, ο Σχινας στα 2 μετρα να βλεπει τον Μπατιστ να σουταρει για 2ποντο και να δειχνει τριποντο.. Νον κολ Πενν, επιθετικο του Μπατιστ που δινεται καλαθι κ φαουλ, βηματα Σαρας στην ληξη 3ου δεκαλεπτου, ειναι σφυριγματα που προκαλουν σε μας τα ιδια συναισθηματα οπως σε εσας η χθεσινη διαιτησια..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Βεβαια οταν εχεις τους προεδρους σου να πεταν λεφτα και να ξεφτιλιζουν τους παντες μετα απο κερδισμενο τελικο Ευρωλιγκας, ειναι αναμενομενο πως κατι θα επακολουθησει.

 

Bεβαια τα ιδια μου ελεγες στην Ρεαλ προπερσυ. Πες μου παλι αδικο εχει? Στο βερολινο ειχε αδικο?

 

Και τοτε μας ειχαν σφαξει για να ξεπληρωσουν..

Αμα ειναι να μην κανουμε καθολου f4. Δεν χρειαζεται.

 

Και επειδη διαβασα οτι ο Ομπραντοβιτς δεν τους εκραξε, δηλαδη αμα εκραζε την ευρωλιγκα και ελγε οτι οι μαλακιες που κανανε στο τελευταιο λεπτο δεν εχουνε προηγουμενο θα βρισκε το δικιο του? Τιποτα, κανονικα θα πρεπει να παρει την ομαδα και να φυγει για να δειξει το σεβασμο που πρεπει να εχει η ευρωλιγκα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα λαθη των διαιτητων στο ΠΑΟ-ΤΣΣΚΑ

http://www.dailymotion.com/video/xqrxqy_panathinaikos-b-c-cska-refeeres-mistakes_sport?start=79

 

Δεν με βρισκουν ολες οι φασεις συμφωνο, ειναι ενδεικτικο ομως. Το παραθετω οχι για να προσθεσω κατι καινουργιο στη συζητηση, αλλα γιατι δεν παιχτηκαν ριπλει στο παιχνιδι χθες και μερικοι μπορει να θελουν να ξαναδουν τις φασεις για τις οποιες υπαρχουν διαμαρτυριες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα μην την πιασουμε αυτη τη συζητηση, γιατι εχετε παρει πολυ πιο basic σφυριγματα. Τελευταιο παραδειγμα, ο Σχινας στα 2 μετρα να βλεπει τον Μπατιστ να σουταρει για 2ποντο και να δειχνει τριποντο.. Νον κολ Πενν, επιθετικο του Μπατιστ που δινεται καλαθι κ φαουλ, βηματα Σαρας στην ληξη 3ου δεκαλεπτου, ειναι σφυριγματα που προκαλουν σε μας τα ιδια συναισθηματα οπως σε εσας η χθεσινη διαιτησια..

 

Καλα παιξε αυριο με την CSKA και ελα να μου ξαναπεις μετα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι να πει κανείς, χθες δεν έχασε ο παναθηναικός από την τσσκα, έχασε ο θανάσης και ο μάνος ο παπαδόπουλος από τον μπερτομέου και τη συμμορία του.

 

Έχουν γίνει απίστευτα πράγματα στον αγώνα, απίστευτα.

 

Ποια τσσκα και ποιος κιριλένκο? Τους έκανε άλογα όλους ο καιμακόγλου

 

Και πήγε ο παναθηναικός να τους πάρει με τρεις παίκτες.

 

Ποιος τεόντοσιτς, ποιος κρστιτς και ποιος χριάπα? Τι είναι αυτοί? Ποιος σβεντ και ποιος λαβρίνοβιτς? Και ποιος καζλάουσκας γαμώ την τρέλα μου?

 

Τους αλλάξανε τα φώτα τα γερόντια.

 

Γι'αυτό ρε ομπράντοβιτς ήσουν, είσαι και θα είσαι ο πρώτος.

 

Ρε πούστη μου, πόσο πιο περήφανο να σε κάνει μια ομάδα? Πόσο πιο ξεφτίλα να γίνουν για να σε κερδίσουν?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

πάλι καλά αφού δεν επέλεξαν Play of the Game το διπλό φάουλ στο Μπατίστ οι ξεφτίλες

 

 

είναι κατόρθωμά που καταφέραμε και βάλαμε 9 πόντους στο τελευταίο δεκάλεπτο με αυτή τη διαιτησία, ανύπαρκτα επιθετικά και αμυντικά φάουλ δώσανε με το κιλό , ανύπαρκτα βήματα, και αν έκανε κάποιος παίχτης το λάθος και έμπαινε στη ρακέτα του κατεβάζανε τα χέρια 1 και 2 παίχτες και για φάουλ ούτε λόγος

 

 

χθες δεν υπήρχε περίπτωση να μας αφήσουν να νικήσουμε , ακόμα και στη τελευταία φάση αν δε γινότανε το λάθος θα σφυρίζανε κάποιο ανύπαρκτο επιθετικό φάουλ

 

 

κράξτε ελεύθερα https://www.facebook.com/TheEuroleague

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το τρίτο είναι για τον Lroi,μπορεί και τα άλλα,όμως το τρίτο σίγουρα...

 

Ρε άνθρωπα εγώ είπα ότι σας έσφαξε στο γόνατο και καλά σας έκανε. Got it?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε άνθρωπα εγώ είπα ότι σας έσφαξε στο γόνατο και καλά σας έκανε. Got it?

 

Χθες μετα τη ληξη του αγωνα:

Πολύ καλή η διαιτησία. Έκανε κάποια λάθη εις βάρος και των δύο ομάδων, αλλά στο τέλος στάθηκε στο ύψος των περιστάσεων. :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το emoticon δεν εμφανίζεται στο PC σου προφανώς. Επίσης τα λόγια άλλων παραθέτω

 

Είναι προφανές ότι υπάρχει θέμα κατανόησης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το emoticon δεν εμφανίζεται στο PC σου προφανώς. Επίσης τα λόγια άλλων παραθέτω

 

Είναι προφανές ότι υπάρχει θέμα κατανόησης

Δες τι συμβαινει.

Αφενος εδω ειναι γραπτος λογος και δεν γινεται να εχεις την απαιτηση να κατανοουμε πως χρησιμοποιεις εσυ τα emoticons. Εγω ας πουμε θα μπορουσα να το ερμηνευσω σαν ικανοποιηση σου για την ηττα μας, εξαλλου γιαυτο ζεις ως αντιΠαναθηναικος.

 

Αφεταιρου αν δεχθω την ερμηνεια σου, που δεν εχω λογο να μην τη δεχθω, τοτε να μην ακουω εξυπναδες ουτε να μας κανεις τον θιγμενο, οταν σου λενε οτι υπαρχεις στο φορουμ για να τρολαρεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Τους αλλάξανε τα φώτα τα γερόντια.

 

δεν σε προβληματιζει αυτο?κ ναι στο 1ο δεκαλεπτο ηταν απλα ομαδαρα κ τους αλλαξατε τα φωτα μετα ομως εσεις τι αλλαξατε κ φαγατε τον μπου?

αν ηταν σοβαροι σε ολο το παιχνίδι(οπως οι δικοι μας)τοτε θα μιλαγαμε για 2 ελληνικες ομαδες στον τελικο μεσα στην τουρκια αλλα...

 

τωρα θα πεταχτουν μερiκοι κ θα πουν οτι τρολαρω :mrgreen:

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε φίλε τι πάει να πεί τι αλλάξαμε?

Τι λέμε τόσες σελίδες ότι έγινε και δεν καταλαβαίνεις?

Σας λένε troll μετά και θίγεστε κιόλας.

Μ'αυτά που λες εύχομαι να σας σφάξουν ακριβώς όπως και εμάς να δείς τι άλλαξε και πως θα μείνεις "σοβαρή" ομάδα σε όλη την διάρκεια.

 

 

Υ.Γ Και το ότι προβλέπεις πως κάποιοι θα πουν ότι τρολλάρεις δεν σημαίνει ότι δεν το κάνεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν σε προβληματιζει αυτο?κ ναι στο 1ο δεκαλεπτο ηταν απλα ομαδαρα κ τους αλλαξατε τα φωτα μετα ομως εσεις τι αλλαξατε κ φαγατε τον μπου?

αν ηταν σοβαροι σε ολο το παιχνίδι(οπως οι δικοι μας)τοτε θα μιλαγαμε για 2 ελληνικες ομαδες στον τελικο μεσα στην τουρκια αλλα...

 

τωρα θα πεταχτουν μερiκοι κ θα πουν οτι τρολαρω :mrgreen:

 

 

Δεν πειραζει θα φας αυριο τον μπου που αναφερεις και θα ηρεμησεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...