Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός (2011-2012)


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 11,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Eσεις εδω μεσα δεν τον κραζατε για την τελευταια του χρονια??

Aπιστευτο κραξιμο εχει φαει ο Πεκοβιτς

Εμενα δεν μου αρεσε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είδατε ρε άπιστοι βάζελοι ότι ο Τσάκας έλεγε όλη την αλήθεια για τον Άραβα πρίγκηπα?

 

Καλωσορίστε τον Αλ Αφούζ :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οτι κανει ο Βγενο με τον ΠΑΟ, τον Τζιγκερ, την ΓΗΠΕΛ, τους ορους και μπλαμπλαμπλα τα κανει καθ'εικοναν και καθ'ομοιωσην στην Κυπρο με το θεμα της Μαρφιν.

 

Μετα απο τα διαφορα που εχει κατηγορηθει ηδη, σημερα βρεθηκε στην Κυπρο για να παραχωρησει "απαντητικη" συνεντευξη τυπου (τι μου θυμιζει, τι μου θυμιζει?) για οσα του καταλογιζονται (τι μου θυμιζει?) και να αναφερθει προσωπικα στους κυριους επικριτες του, πρωην η wannabe συνεργατες του που δε του κανανε ολα τα χατηρια οπως τα ηθελε αυτος (τι μου θυμιζει?).

 

Αναμεσα στα διαφορα για τα οποια τον κατηγορουν πολιτικα κομματα της Κυπρου ειναι το γεγονος οτι "εκβιασε/απαιτησε/πιεσε/ζητησε" χαλαρωση-τροποποιησεις στο νομοθετικο πλαισιο προς ωφελος της επιχειρησης του, ειδαλλως θα παρει την εταιρεια του και θα φυγει, πραγμα που παραδεχθηκε και ο ιδιος οτι εκανε.

 

Για οσους ερθουν να μου απαντησουν "και τι μας νοιαζουν αυτα", ή "τι σχεση εχουν ολα αυτα με τα διοικητικα του ΠΑΟ?", θα πω οτι κανονικα δεν επρεπε να νοιαζουν κανεναν, ουτε να συσχετιζονται. Αλλα κατα διαβολικη συμπτωση, για αλλη μια φορα εντοπιζω κοινες-ολοιδιες συμπεριφορες σε οσα κανει με την Μαρφιν και τον ΠΑΟ. Στον ΠΑΟ καποιοι καταλογιζουν τις συμπεριφορες αυτες στην αδιαλαξια του Τζιγκερ (ενδεχεται να μην εχουν αδικο), στο θεμα της Μαρφιν που κανει παρομοιες κινησεις ομως? Δηλαδη:

-Με αυτους που χθες ελεγε οτι θα συνεργαστει να γινεται εν μια νυκτι ο χειροτερος εχθρος επειδη τους ζηταγε παραλογα πραγματα τα οποια δεν εγιναν αποδεκτα

-Να παρατα επιχειρηση/μετοχους/πελατες στην τυχη τους, εκβιαζοντας παραλληλα τις πλευρες που δε του κανουν τα χατηρια

-Να ριχνει ολες τις ευθυνες στην αλλη πλευρα, με προσωπικες επιθεσεις στις διαφορες συνεντευξεις τυπου που καλει μονος του καθε λιγο "για να δωσει απαντησεις".

 

Εμενα δε μου φανταζει και τοσο αδιαφορο ολο αυτο που συμβαινει με την Μαρφιν απτη στιγμη που βλεπω ομοιοτητες με οσα κανει ο ιδιος ανθρωπος στον Παναθηναικο. Βλεπω και μαθαινω, θα ελεγα οτι απτην πλευρα του Βγενοπουλου φαινονται οσο περνα ο καιρος ολο και πιο καθαρα καποια πραγματα...

 

Φυσικα ο καθεις (επειδη δε θελω να ερθω σε καμια αντιπαραθεση) εχει καθε δικαιωμα να πιστευει στον Βγενοπουλο που θελει στα αληθεια να βοηθησει/αναλαβει τον ΠΑΟ αλλα του κανει τη ζωη δυσκολη ο Τζιγκερ, η δικη μου γνωμη ειναι διαφορετικη (χωρις να δινω δικια στον καρκινο νο1).

 

ΥΓ. Το σχεδιο-μοντελο Αλαφουζου πως το κρινετε? Εμενα με αφηνει ικανοποιημενο, μονο και μονο που παραγκωνιζει τους 2 καρκινους με κατι "καινουργιο" που δειχνει υπαρκτο και σοβαρο (σε σχεση με τον Τσακα πχ).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίο άρθρο mild, λίγο ανούσιο, άκαιρο.

 

Τζίγγερ fail

Πολυμετοχικός fail.

Οπότε κάνουμε το σταυρό μας και πηδάμε στην σωσίβιο λέμβο και ότι γίνει, και ας έχει sharks...

 

ΥΓ. O Μπαινοβγαινό δεν είναι καρκίνος αφράγγοβιτς είναι...μια αγαλλίαση που θα έχει που αναλαμβάνει ο Αλαφούζος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγω δε θεωρω οτι το σχεδιο αλαφουζου μπορει να πετυχει. Τετοιες κινησεις στην ελλαδα δεν εχουν μελλον. Εδω θες προεδρο με φραγκα που να ναι και το κυριο αφεντικο. Αυτα τα λαικης βασης κλπ δε περνανε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίο άρθρο mild, λίγο ανούσιο, άκαιρο.

Καθε αλλο. Εγω μετραω μερες που θα βγει ο Σωτηρας σε συνεντευξη τυπου να αρχισει το γνωστο του παραληρημα κατα καρκινου, ισως και κατα Αλαφουζου πλεον. Η ιστορια με την Μαρφιν θα μπορουσε να εχει διαφορους τιτλους, οπως "Δις εξαμαρτειν", "το παθημα να σας γινει μαθημα" κλπ. Για να δουν καποιοι οτι καποιες συμπεριφορες/τακτικες/δουλεμα δεν ειναι θεμα Τζιγκερ μοναχα, αλλα και καποιου που θελει απλως να πατροναρει τον Παναθηναικο/την Κυπριακη Δημοκρατια και τα ΜΜΕ για ιδιον ωφελος. Οπου βρεθει κι οπου σταθει τα ιδια κανει, αυτο βλεπω εγω, παρακολουθωντας την υποθεση της Μαρφιν λιγο πιο στενα λογω εγγυτητας.

 

 

ΥΓ. O Μπαινοβγαινό δεν είναι καρκίνος αφράγγοβιτς είναι...μια αγαλλίαση που θα έχει που αναλαμβάνει ο Αλαφούζος...

Αν δεν μπαινοβγαινε καθε λιγο ο Βγενοπουλος, ισως ο ΠΑΟ να ειχε προχωρησει σημερα ενα βημα παρακατω στα διοικητικα του. Μπορει να ημασταν και Δ Εθνικη πνιγμενοι στα χρεη, αλλα ακομα κι αυτο το θεωρω καλυτερο απο τις συνεχεις παρατασεις χωρις να γινεται απολυτως τιποτα και να βλεπω 2 παπαρες να ξεκατινιαζονται στα καναλια δουλευοντας τον κοσμο και εχοντας την ομαδα παρατημενη στη τυχη της.

 

Ως εκ τουτου, μετα τον καρκινο νο1, θεωρω οτι εχουμε καρκινικα συμπτωματα πλεον και απο τον μπαινοβγενοπουλο. Αφραγκος/ξεαφραγκος δεν με κοφτει τι ειναι, εγω βλεπω τις συνεπειες στην ομαδα μου απο την εμμονη του να παραμενει στο προσκηνιο του ΠΑΟ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καθε αλλο. Εγω μετραω μερες που θα βγει ο Σωτηρας σε συνεντευξη τυπου να αρχισει το γνωστο του παραληρημα κατα καρκινου, ισως και κατα Αλαφουζου πλεον. .

 

Λάθος κάνεις. Δεν θα βγει. Εδώ θα είμαστε. Και αν βγει δεν θα πει αυτά που λες. Όπως σου είπα συμφωνώ με όσα γράφεις, αλλα τα θεωρώ σε λάθος χρόνο.

 

Κι εγω δε θεωρω οτι το σχεδιο αλαφουζου μπορει να πετυχει. Τετοιες κινησεις στην ελλαδα δεν εχουν μελλον. Εδω θες προεδρο με φραγκα που να ναι και το κυριο αφεντικο. Αυτα τα λαικης βασης κλπ δε περνανε

 

Εσείς δεν πάτε καλά γιατι έχετε πρόεδρο με "φράγκα" όπως λες. Όταν έχετε μαζέψει στην ομάδα σας Γκαγκάτσηδες(πρώην πρόεδρος ΕΠΟ) Τσιρώνηδες(πρωην αρχηγός αστυνομίας) Μπαλόκες(πρώην παρατηρητής διαιτησίας) καταλαβαίνεις τι συμβαίνει. Και οι 2 πρόεδροί σας εμπλέκονται στα "στημένα" gate Ι & ΙΙ με ηχογραφημένες αποδείξεις.Να τον χαίρεστε τον πρόεδρό σας, αν είναι να έρθει κανας τέτοιος καλύτερα λαϊκή βάση.

Δεν πείθετε κανέναν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Midi για να δεις αυτές τις κούπες το κράτος αγόραζε από τα αδέλφια φάρμακα σε αστρονομικές τιμές.Καταλαβαίνεις πως η Ελλάδα είναι σε αυτήν την τεραστια οικονομική κρίση δηλαδή ένας σοβαρός λόγος που εσύ μετακόμισες αλλου για να βρείς δουλειά.Ακόμα πολύ κόσμος δεν μπορούσε να αγοράσει φάρμακα τα οποια με την ανοχή του κράτους τα βγάζανε σε πολύ υψηλές τιμές.

 

 

 

 

Να είσαι πάντως περήφανος.Ο παο είναι η καλύτερη ομάδα όλων των εποχών στο basket. :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χρονια πολλα Δημητρη Διαμαντιδη, φερε μας το 7ο!

 

@capten: Ακυρο? Ελπιζω τουλαχιστον να μην εισαι Ολυμπιακος και να εγραψες το παραπανω περι διαπλοκων και τετοια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...