Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός (2011-2012)


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το όλο θέμα το ξεκίνησε ο Σέρβος με τον Ηττούδη.

 

Αν απέφευγαν να απαντήσουν στην αστεία ερώτηση, κανένας δεν θα τους έπρηζε τα συκώτια και κανένας δεν θα έπρηζε τώρα τα δικά μας.

 

Αυτοί το ξεκίνησαν, αυτοί το συντηρούν και προφανώς έχουν τους λόγους τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δεν ξέρω αν τον χρειάστηκες ή όχι, αυτό που ξέρω είναι ότι δύο χρόνια μετά συνεχίζεις να ασχολείσαι με αυτόν. Ούτε ο Νικοπολίδαρος τέτοιες δόξες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Δεν υπάρχει φαινόμενο να βρίζεται παίκτης επειδή άλλαξε σύλλογο ή να κατηγορείται για φραγκοφονιάς; Ο "κηπουρός" Νικοπολίδης, που ήδη αναφέρθηκε, αποτελεί χαρακτηριστικό παράδειγμα.

 

Και παλιότερα, λίγα βρισίδια είχε φάει ο Αποστολάκης, ας πούμε;

 

Πάντως, η περίπτωση Σπανούλη μου φαίνεται υπερβολική: είχε καλύτερη πρόταση, έφυγε. Επαγγελματίας είναι. Τώρα, αν του την έδινε ο Ομπράντοβιτς που δε μίλαγε όμορφα στις προπονήσεις, ο γιος του ιδιοκτήτη (και πήγε στους αυτοδημιούργητους...) ή ό,τι άλλο, ποιον ενδιαφέρει τελικά;

 

Χωψωνίδης, Ηττούδης, ιστορίες για παιδιά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ισχυει, στην συγχρονη ιστορια των 2 συλλογων δεν υπαρχει τετοιο φαινομενο.. θα μεινει στην ιστορια μονο για αυτο

 

Ο πόνος είναι το θέμα μας, όχι η σπανιότητα του φαινομένου. Είσαι off topic :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω αν τον χρειάστηκες ή όχι, αυτό που ξέρω είναι ότι δύο χρόνια μετά συνεχίζεις να ασχολείσαι με αυτόν. Ούτε ο Νικοπολίδαρος τέτοιες δόξες

Πραγματικα δεν βλεπεις σε ποσα ποστ ασχολουμαι μαζι του?

Αβασταχτος ο πονος που μας τον κλεψατε, Γιαννακοπουλε πουλα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περιμενεις μπας και ε?

Last time I've checked τοσο ο Παυλος οσο και ο Θανασης εχουν πει οτι αποχωρουν απο τη διοικηση της ομαδας το καλοκαιρι γιατι κουραστηκαν.

Κανεις ΑΡΔ δεν εχει κανει βεβαια την κρισιμη ερωτηση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aκομα σας καιει ο Σπανουλης? Ο συγκεκριμενος ειχε κλεισει στον ΟΣΦΠ και σας το χα πει οταν μου λεγατε οτι θα παει στην ΤΣΣΚΑ.

 

Y.Γ. Να χαρω το επιπεδο σας.. Λαγος ο Σπανουλης κ. Ιτουδη? Επειδη υπεγραψε σε άλλη ομαδα? Μετα προφανως στους τελικους θα κανετε εκκλησεις για να σταματησει η βια, την οποια (και) εσεις υποδαυλιζετε.

Εμας δεν μας πολυκαιει. Και γιατι να μας καιει? 2 φορες εφυγε απτην ομαδα, και τις 2 σηκωσαμε τα παντα :mrgreen: (οκ περυσι χασαμε το κυπελλο big deal).

Tους ΑΡΔ τους καιει και ρωτανε καθε μερα: για πρωτη φορα μιλησε ο Ιτουδης και το ανεφερα για κατι Λαρισαιους που μας γραφανε τοτε την εκ των εσω πληροφορηση απο τον αδερφο του κουμπαρου του συντοπιτη τους Σπανουλη. Μην τσιμπας :devil:

 

ΥΓ. Ο ενας μιλαει για Ηττουδη (τρολαρει τον εαυτο του μπας και γιανει ο πονος μιας 15ετιας), ο αλλος μιλαει για επιπεδο, ε δωστε μας λιγο πολυνικη και ηθικο Αγγελου να νιωσουμε την περηφανεια και το επιπεδο που διακατεχει τους δικους σας :devil:

 

ΥΓ2. Δεν ειδα ουτε 1 Παναθηναικο να ασχολειται απο χθες με το αν πηγε στον ΟΣΦΠ, ουτε και τον Ιτουδη. Χαρακτηριστικα, εγω πχ ειπα 1-2 φορες οτι ειτε πηγαινε ΟΣΦΠ, ειτε Λιετουβος Ριτας ενα και το αυτο θα ηταν η φαση σχετικα με το πως αντιμετωπισε την ομαδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω γουσταρω το Βασιλη Σπανουλη...Αλλωστε απο τοτε που εφυγε εκανε πραξη αυτο που ειπε..θα τα σηκωνε ολα..Τωρα το τι σηκωσε εκεινος το ξερει καλυτερα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

«Δεν μπορώ να ζω μέσα στη μ...»

 

 

pegasus_LARGE_t_1041_82612497.GIF

 

 

Τι επαθε παλι τουτος ?

Ακομα να χωνεψει το γεγονος οτι εφυγε αποτυχημενος απο τον ΠΑΟ ???

Ελεος ας του πει καποιος να σταματησει ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα τελείωσε το παραπέτασμα καπνού που ονομαζόταν ΓΗΠΕΛ. Τελειώσαμε με αυτό. Να δω αυτούς που διαρρήγνυαν τα ιμάτιά τους προσπαθώντας να μας πείσουν οτι υπάρχει θέμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...