Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός (2011-2012)


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

H αληθεια ειναι οτι το εχουν αυτο το καλο

Να κατεβαζουν τα παντελονια τους και μετα απο 2 ωρες να χαμογελατε

Τσιγαρο αναβετε?

 

 

 

πολύ καλό ουγκ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Οντως και πολυ ωραιο γκολ ο Rudolf.Αυτον γιατι δεν τον εβαζε ο Ζεσουαλδο?

Tραυματιας δεν ηταν μεχρι προτινος?

 

Τον εβαλε και στην αρχη της σεζον λιγο, χειροτερος κι απτον Ρουκαβινα ηταν.

 

edit: Παλι χωμενος ο Νινης στους τσαμπουκαδες που ξεκινησαν στο τελος του αγωνα μεταξυ 4-5 παικτων ΠΑΟ-Αρη και στη συνεχεια επεκταθηκαν. Μισο ματς δεν εβγαλε φετος, οι μαγκιες του λειψανε του λουσιμο-πιστολακι-σιδερο-ζελε-τσατσαρα.

Πηρε λαθος ροτα αυτος ο παικτης, θυμα των εφημεριδων και του μυαλου του, αλλα αμα φυγει εξωτερικο θα φαει καλα με τα μυαλα που κουβαλαει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμαθα οτι ο Ρουντολφ εβαλε γκολ εχθες και τα πρωτοσελιδα στις εφημεριδες ειναι για γελια

Λες και εκανε τα απιστευτα φετος και εβαλε ενα γκολακι και τον εκαναν Βαζεχα στυλ,το παλτο που απο τοτε που ηρθε ολο τραυματιας ειναι.

 

Εισητηρια για την Πεμπτη εχουν μεινει καθολου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Fire διαβάζεις Derby?

 

Ορίστε φιλικό κλίμα

 

 

Υπέρ του Γιάννη Βαρδινογιάννη και συνολικά της οικογένειας τάχθηκε ο αντιπρόεδρος του Ολυμπιακού Σάββας Θεοδωρίδης, τονίζοντας μεταξύ άλλων πως «ο Βαρδινογιάννης ήταν ο μόνος που προσέφερε θετικές υπηρεσίες».

http://www.gazzetta.gr/olympiakos/article/item/278444-sabbas-%C2%ABna-poyn-eyxaristo-stoys-bardinogiannides%C2%BB

 

Ο ένας από την μία ευχαριστεί τον κοκάκια και τον βύντρα και ο άλλος ευχαριστεί τον ευχαριστήσαντα.

 

Φιλαράκια ρε παιδί μου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικα, ειναι απο σπανιο εως απιθανο να ακουσεις ΓΑΥΡΟ να κραζει Τζιγκερ, ασχετα αν ειναι προεδρος του "αιωνιου αντιπαλου" τους εδω και ποσα χρονια.

 

Ενω ο Πατερας που ασχοληθηκε ολο κι ολο γυρω στον 1 χρονο με την ΠΑΕ στον λαιμο τους καθεται.

 

Τιποτα δεν ειναι τυχαιο που λεει και ενα τραγουδι.

 

Κουιζακι: Σε ποια επιχειρηση που μεγαλομετοχος ειναι ο Μπαινοβγενοπουλος του ζητανε οι υπολοιποι μετοχοι να "πουλησει", ενω τον απειλουν και με νομικες διαδικασιες επειδη τους παραπλανουσε λεγοντας τους ψεματα για την πορεια της (τους ελεγε να μην αγχωνονται για το μελλον της επιχειρησης και να κρατησουν τις μετοχες τους και θα την κανει μια απτις μεγαλυτερες επιχειρησεις της Ευρωπης με τις επενδυσεις του, την ιδια στιγμη που ο ιδιος ξεφορτωνοταν οσο-οσο οσες μετοχες μπορουσε)?

Αυτον θελουμε προεδρο στην ΠΑΕ ειπαμε? Aυτος ειναι ο Παναθηναικαρας που θα παρει την ομαδα μας και θα την παει μπροστα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενω ο Πατερας που ασχοληθηκε ολο κι ολο γυρω στον 1 χρονο με την ΠΑΕ στον λαιμο τους καθεται.

Αστειεύεσαι έτσι?

 

Στον Πατέρα άγαλμα θα στήσουμε έξω από την θuρα 7.Τιμές και δόξα σαν τον μεγαλύτερο ευεργέτη μας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμενα παλι αυτες οι δηλωσεις μου μοιαζουν δηλωσεις πανικου, καταλαβαινουν οτι μονο ζημια κανει η καταστροφη αεκ και παο και προσπαθουν να κανουν οτι μπορουν να ηρεμησει η κατασταση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κουιζακι: Σε ποια επιχειρηση που μεγαλομετοχος ειναι ο Μπαινοβγενοπουλος του ζητανε οι υπολοιποι μετοχοι να "πουλησει", ενω τον απειλουν και με νομικες διαδικασιες επειδη τους παραπλανουσε λεγοντας τους ψεματα για την πορεια της (τους ελεγε να μην αγχωνονται για το μελλον της επιχειρησης και να κρατησουν τις μετοχες τους και θα την κανει μια απτις μεγαλυτερες επιχειρησεις της Ευρωπης με τις επενδυσεις του, την ιδια στιγμη που ο ιδιος ξεφορτωνοταν οσο-οσο οσες μετοχες μπορουσε)?

Αυτον θελουμε προεδρο στην ΠΑΕ ειπαμε? Aυτος ειναι ο Παναθηναικαρας που θα παρει την ομαδα μας και θα την παει μπροστα?

 

Αφενός, δώσε link να διαβάσουμε κι εμείς

 

Αφετέρου, ποιος είναι ο Παναθηναικάρας? Εσύ?

 

Ρε ξεκολάτε ρε, βάλτε το μυαλό σας να δουλέψει.

Τι σχέση έχουν τα υποτιθέμενα προβλήματα σε μια επιχείρηση με το αν είναι Παναθηναικός ή όχι?

Και ποιος είναι στο κάτω κάτω της γραφής ο midi και ο slimdata να πει ποιος είναι παναθηναικάρας και ποιος όχι?

Αλήθεια ρε φίλε μου τη σπάνε πολύ άσχημα αυτές οι εξυπνάδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφενός, δώσε link να διαβάσουμε κι εμείς

 

Αφετέρου, ποιος είναι ο Παναθηναικάρας? Εσύ?

Εγω, δεν ειμαι Παναθηναικαρας ουτε και παρεδωσα μαθηματα Παναθηναικοφροσυνης καπου. Δεν καταλαβαινω προς τι μπλεκεις εμενα και το ποσο ΠΑΟ ειμαι σε σχεση με αυτο που εγραψα. Που κολλαει?

 

Bεβαιως, βεβαιως, θεωρω οτι μπορω να καταλαβω ποιος εδω και χρονια μου πουλαει Παναθηναικοφροσυνη εκμεταλλευομενος την απογνωση μου λογω της υπαρχουσας διοικησης.

Οπως θα τα καταλαβαινα αυτα με το πενιχρο μου μυαλο ακομα κι αν ημουν γαυρος.

Οπως καταλαβαινω και μια γκομενα οταν μου πουλαει παραμυθι, χωρις να ειναι απαραιτητο να ειμαι ο μαμιας της γειτονιας.

Οπως καταλαβαινω και εναν πολιτικο οταν ειναι ψευτης, χωρις να χρειαζεται να εχω προυπαρξει ως πολιτικος.

 

 

Ρε ξεκολάτε ρε, βάλτε το μυαλό σας να δουλέψει.

Τι σχέση έχουν τα υποτιθέμενα προβλήματα σε μια επιχείρηση με το αν είναι Παναθηναικός ή όχι?

Δεν μας ενδιαφερει ο τροπος που διαχειριζεται τις επιχειρησεις του, οι σχεσεις του με τους αλλους μετοχους κλπ? Really?

(OXI για το ποσο Παναθηναικος ειναι, αλλα για το πολυ πιο λογικο συμπερασμα, μην ΤΥΧΟΝ βρε παιδακι μου μας αναλαβει με αναλογους σκοπους και οχι επειδη νοιαζεται τον ΠΑΟ πιο πολυ απο τον εαυτο του)

 

Κατα τ'αλλα στη διαθεση σου οτι ζητησες:

Άλλος μέτοχος ρώτησε το ΔΣ αν μπορούν να κινηθούν νομικά εναντίον του Αντρέα Βγενόπουλου που τους παρότρυνε να μην πουλήσουν μετοχές της τράπεζας γιατί θα έφτιαχνε τη μεγαλύτερη τράπεζα της Ευρώπης ενώ ο ίδιος πούλησε στα 13 ευρώ και πλεον η τιμη της μετοχης ειναι 10 σεντ.

 

Άλλος μέτοχος, ανέφερε πως στις 28 Σεπτεμβρίου 2011, ο πρώην διευθύνων σύμβουλος Ευθύμιος Μπουλούτας διαβεβαίωνε πως η τράπεζα δεν θα χρειαστεί άλλα κεφάλαια. Τον Σεπτέμβρη μας είπατε πως δεν θα εκδώσετε άλλες μετοχές ενώ τώρα θέλετε να εγκρίνουμε την έγκριση νέων δικαιωμάτων, πρόσθεσε. Υπάρχουν ευθύνες για τη μεγάλη αύξηση του αριθμού των μετοχών και πρέπει να τύχουν σεβασμού οι παλιοί μέτοχοι.

 

Άλλος μέτοχος, ζήτησε να αποκοπεί η οποιαδήποτε σχέση με τη MIG. Δώστε την Εγνατία δωρεάν, πρόσθεσε.

Λαϊκή: Οργή μετόχων κατά Βγενόπουλου-Μπουλούτα

Link #2

 

FYI: Μπουλουτας ειναι το πρωτοπαληκαρο του στην συγκεκριμενη επιχειρηση, εξου και οι περισσοτερες επιθεσεις μετοχων σε αυτον που ηταν παρων.

 

 

ΥΓ. Δε θα μπω στη διαδικασια να κατσω να συζητησω για το θεμα, ειδικα οταν βλεπω χωρις λογο, αυτα που ειδα λιγες σελιδες πριν και σιχαθηκα: "βαζελια" "και ποιος ειναι ο Παναθηναικαρας, εσυ?" "βαζελια ειστε και φαινεστε".

Σιγα μη κατσω να τσακωθω για να αποδειξω αν ειμαι η δεν ειμαι Παναθηναικος για αγνωστο λογο. Αρπαζεστε πολυ ευκολα οταν μιλουμε για τους μετοχους η τους αμετοχους και ξεφευγετε μεταξυ σας σαν να εχετε να χωρισετε κατι, γιαυτο:

 

Ολυμπιακος ειμαι, γραφω για τον Βγενο οσα γραφω επειδη επιθυμω το κακο του ΠΑΟ, case closed απο εμενα, πειτε τα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Fire διαβάζεις Derby?

 

Ορίστε φιλικό κλίμα

 

 

Όχι δεν παίρνω αθλητικές εφημερίες και γενικά εφημερίδες. Τελευταία φορά που αγόρασα αθλητική εφημερίδα ήταν μετά το πρωτάθλημα με τον Σούποτιτς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...