Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός (2011-2012)


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ξεχνας κατι Παναιτωλικους-ΟΣΦΠ, κατι δυσμοιρους Εργοτεληδες που παιξανε με 9 απεναντι στους Γκαλακτικος Πειραιως με τις 2 πιο αστειες κοκκινες του φετινου πρωταθληματος, κατι διορισμους Θεοδωριδη με συνοπτικες διαδικασιες, κατι επιστολες παραπονων και απειλες για το πως η nova χειριζεται τον ΟΣΦΠ κλπ κλπ.

 

Οποιος εχει ματια βλεπει τι εφτασε μεσα στην καλτσα του χοντρου και οτι εκανε οτι μπορουσε παρασκηνιακα για να διασφαλισει τη πρωτη θεση.

 

Και φυσικα η πτωση μου απο την κορυφη ξεκινησε με εκεινη τη σκανδαλωδη αποφαση αναβολης για καποια αιτηματα, τα οποια εκτοτε ξεχαστηκαν!

 

Κατα τ'αλλα με βαση την εικονα μου στο 2ο γυρο, οχι δεν αξιζα κουπα, αλλα ουτε και ο ΟΣΦΠ την αξιζε με βαση την εικονα του στον πρωτο γυρο. Δεν μου λεει κατι η αγωνιστικη μου πτωση, αν υπηρχε ιση μεταχειριση των 2 ομαδων καλλιστα θα μπορουσα να ειχα παρει θετικα αποτελεσματα με τον ΠΑΟΚ και την ΑΕΚ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Τζαμπα τα λετε,ρε παιδια μερικοι Ολυμπιακοι που ποσταρουν εδω δεν θελουν να συζητησουν φιλικα η εποικοδομητικα ,απλα ειναι ατομα με απωθημενα που θελουν να μειωνουν τον φιλαθλο της αντιπαλης ομαδας για να αισθανονται καλυτερα.Υπαρχει ειδικος ορος στην ψυχολογια για την περιπτωση τους.

 

Απορω ,αν δεν ειναι ετσι και κανω λαθος,για ποιον αλλο λογο ερχονται στο νημα του ΠΑΟ και δημιουργουν καταστασεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ειστε η μονη ομαδα στον κοσμο με 18 περισσοτερα πρωταθληματα, αλλα με 25 λιγοτερους ευρωπαικους αγωνες...

Με τόσα προ-προ-προκριματικά που έχεις παίξει λογικό μου ακούγεται το +25. Στην Ελλάδα πόσους παραπάνω αγώνες έχεις; :mrgreen:

 

Οσο για το ποδοσφαιρο πρωτοβουλιας που δεν μπορει να αποδωσει στην Ευρωπη

Όταν έγραψα για ποδόσφαιρο πρωτοβουλίας, αναφερόμουν στην ομάδα σου και το εγχώριο πρωτάθλημα, μπερδεύτηκες.

 

Εμπάση περιπτώσει, δε βγάζει πουθενά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοιτάξτε να βρείτε και εσείς τώρα κανέναν τρελό σαν τον Μαρινακη μπας και δείτε άσπρη μέρα και αφήστε τις κλάψες και τις ηθικολογίες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοιτάξτε να βρείτε και εσείς τώρα κανέναν τρελό σαν τον Μαρινακη μπας και δείτε άσπρη μέρα και αφήστε τις κλάψες και τις ηθικολογίες.

 

Να σας κάνουμε όσα κάνετε τόσα χρόνια ε; Και να πάμε να πανηγυρίσουμε; Ωραίο πρωτάθλημα!

 

Τι θα έλεγες να παίζετε μόνοι σας και σε μας να μη βρεθεί κανένας; Ποιο καλό μου ακούγεται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να σας κάνουμε όσα κάνετε τόσα χρόνια ε; Και να πάμε να πανηγυρίσουμε; Ωραίο πρωτάθλημα!

 

Τι θα έλεγες να παίζετε μόνοι σας και σε μας να μη βρεθεί κανένας; Ποιο καλό μου ακούγεται

 

Να βγαίνω κάθε χρόνο CHL και να παίρνει τα εκατομμύρια η προεδραρα μου και να τα σκορπάει σε παιχταράδες? Μια χαρά μου ακούγετε και αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφού παραδίδουμε μαθήματα Παναθηναϊκής ιστορίας να ρωτήσω και εγω με την σειρά μου:

 

α) Τί είναι η υπόθεση των λουλουδιών και ποιος ο Ανδριανόπουλος ;

β) Τί είναι η υπόθεση Κιαπέ ;

γ) Ποιος ήταν ο Θαλής από το Ρέθυμνο ;

δ) Γιατί σακάτεψαν τον Μπάκα οι οπαδοί της Αεκ ;

ε) Γιατί ο καπετάνιος έφαγε διετή αποκλεισμό από την Ουέφα το 1985 ;

στ)Τί έγινε τον Νοέμβριο του 1992 στον αγώνα Παναθηναϊκός-Κόρινθος ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βαζελικό παραλήρημα λέμε.

 

Ο Βαρδινογιάννης κάποτε έσφαξε τη μισή Κρήτη για να χτίσει τις προβλήτες του και ο άλλος βάζει photos με Χριστοφοράκο, λες και έκρυψε ποτέ ο Κόκκαλης την κομματική του ταυτότητα.

 

Επαναλαμβάνω, όσο έκοβε και έρανε ο Καπετάνιος και μετέπειτα ο Μελισσανίδης και ο Τραχανάς όλα ήταν όμορφα και ωραία. Ο Ολυμπιακός να μην παίρνει τπτ για να το μοιράζονται τα συνεταιράκια.

 

Όταν όμως σας άλλαξε ο Κόκκαλης τα φώτα δεν σας άρεσε. Δεν πειράζει, δεν θέλετε να τα θυμάστε αυτά.

 

Εμείς όμως που μεγαλώσαμε με τον Ολυμπιακό της πέτρινης εποχής τα θυμόμαστε πολύ καλά και γι' αυτό δεν μας καίγεται καρφάκι για τα χάλια του σωματείου σας που χρόνια τώρα προπαγανδίζει ότι είναι ο μεγαλύτερος σύλλογος της χώρας με τους λιγότερους τίτλους.

 

Μιλάει ο άλλος για Τσιρώνη, όταν ο Καπετάνιος έδινε βενζινάδικα σε διαιτητές.

 

Και άλλα πολλά που χρειάζονται blog για να γραφτούν.

 

Άντε περαστικά και με την... (σ)κούπα

 

Αφού παραδίδουμε μαθήματα Παναθηναϊκής ιστορίας να ρωτήσω και εγω με την σειρά μου:

 

α) Τί είναι η υπόθεση των λουλουδιών και ποιος ο Ανδριανόπουλος ;

β) Τί είναι η υπόθεση Κιαπέ ;

γ) Ποιος ήταν ο Θαλής από το Ρέθυμνο ;

δ) Γιατί σακάτεψαν τον Μπάκα οι οπαδοί της Αεκ ;

ε) Γιατί ο καπετάνιος έφαγε διετή αποκλεισμό από την Ουέφα το 1985 ;

στ)Τί έγινε τον Νοέμβριο του 1992 στον αγώνα Παναθηναϊκός-Κόρινθος ;

 

ζ) Ποιος ήταν ο Μπουμπλής και ποιος ο Ρότσα?

η) Γιατί έπιασαν κοριούς τα αποδυτήρια της Λεωφόρου?

ι) Σε ποιον ανήκε ο ΟΦΗ μέχρι πριν 2 χρόνια?

κ) Πόσες μπουγάδες ξέπλυνε ο Πατέρας?

λ)Γιατί τα πεντοχίλιαρα δεν είναι πετσετάκια?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πού πήγε το θ και ποιός ήταν ο Θαλής από Ρέθυμνο, λέμε;

 

Το Θ είναι ο Θαλής. :P

 

Ποτέ δεν έγινε γνωστό και δε νομίζω να το μάθουμε ποτέ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βαζελικό παραλήρημα λέμε.

 

Ο Βαρδινογιάννης κάποτε έσφαξε τη μισή Κρήτη για να χτίσει τις προβλήτες του και ο άλλος βάζει photos με Χριστοφοράκο, λες και έκρυψε ποτέ ο Κόκκαλης την κομματική του ταυτότητα.

 

Επαναλαμβάνω, όσο έκοβε και έρανε ο Καπετάνιος και μετέπειτα ο Μελισσανίδης και ο Τραχανάς όλα ήταν όμορφα και ωραία. Ο Ολυμπιακός να μην παίρνει τπτ για να το μοιράζονται τα συνεταιράκια.

 

Όταν όμως σας άλλαξε ο Κόκκαλης τα φώτα δεν σας άρεσε. Δεν πειράζει, δεν θέλετε να τα θυμάστε αυτά.

 

Εμείς όμως που μεγαλώσαμε με τον Ολυμπιακό της πέτρινης εποχής τα θυμόμαστε πολύ καλά και γι' αυτό δεν μας καίγεται καρφάκι για τα χάλια του σωματείου σας που χρόνια τώρα προπαγανδίζει ότι είναι ο μεγαλύτερος σύλλογος της χώρας με τους λιγότερους τίτλους.

 

Μιλάει ο άλλος για Τσιρώνη, όταν ο Καπετάνιος έδινε βενζινάδικα σε διαιτητές.

 

Και άλλα πολλά που χρειάζονται blog για να γραφτούν.

 

Άντε περαστικά και με την... (σ)κούπα

 

 

 

ζ) Ποιος ήταν ο Μπουμπλής και ποιος ο Ρότσα?

η) Γιατί έπιασαν κοριούς τα αποδυτήρια της Λεωφόρου?

ι) Σε ποιον ανήκε ο ΟΦΗ μέχρι πριν 2 χρόνια?

κ) Πόσες μπουγάδες ξέπλυνε ο Πατέρας?

λ)Γιατί τα πεντοχίλιαρα δεν είναι πετσετάκια?

 

 

Στο ξαναείπα και πριν. Στο είπαν και άλλοι. 9 έχετε με τον καπετάν Γιώργι. Και εμείς 6. Πριν την παράγκα του Θωμά σας είχατε 5 και εμείς 6. 1 (ΕΝΑ!) πρωτάθλημα μας έδωσε η παράγκα μας παραπάνω απο σας. ΤΟ ΟΤΙ ΧΤΙΖΑΤΕ ΠΑΡΑΓΚΕΣ ΕΣΕΙΣ ΔΕΝ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΤΑ ΙΔΙΑ ΚΑΝΑΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ

 

Οπότε όλα αυτά που λες είναι το λιγότερο γελοία. Το οτι ψαχουλεύεις ιστορίες 40 χρόνια πριν περισσότερο ενοχή υποδηλώνει. Μια ελληνοποίηση και μια υπόθεση για στημένο αγωνα ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΔΩΣΕ ΤΙΤΛΟ περισσότερο προπαγάνδα ακούγεται παρα αλήθεια

 

 

Το οτι το 2012 μιλάτε εσείς για παραρτήματα μόνο γέλιο προκαλεί.

 

ΥΓ TI έκανε ο Τροχανάς ρε...χαχαχα πόσα θες να μας τρελάνεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παράγκα λέει ο άλλος, 15 χρόνια που του έχω αλλάξει τον αδόξαστο σε κάθε διοργάνωση με κάθε πιθανό και απίθανο τρόπο. :rolleyes:

 

πόσα θες να μας τρελάνεις

 

39 :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Οσο για το φετινό. Οχι δεν το πήρατε δίκαια σε καμία περίπτωση. Υπο τον φόβο τον "στημένων" (πότε θα βγει η απόφαση για τον Μαρινάκη; ) γίναν κάποιες ύπουλες κινήσεις.

 

Ξεκινάμε με την εμμονή του γιου του Σπάθα(κατά μάνα κατα κύρη...) να παίξει ο ΠΑΟ σε παγωμένο τερέν. 2) Ολα τα εξ αναβολής παιχνίδια ο ΠΑΟ τα έπαιξε ΤΕΤΑΡΤΗ-ΚΥΡΙΑΚΗ. Τυχαίο ε; Παίξαμε 5 παιχνίδια σε 2 εβδομάδες!

 

 

3) Άκου τώρα και το ποιο τρελό. Οταν ήταν να παίξει ο ΠΑΟ με το παράρτημά σας τον λιβαδειακό την ΤΕΤΑΡΤΗ είχε εξ αναβολής παιχνίδι που αναβλήθηκε!!!!. Ας γινόταν το ματς κανωνικά και θα σου έλεγα αν βάζαν γκολ στο 80΄. Το τετάρτη Κυριακή ισχύει ΕΠΙΛΕΚΤΙΚΑ και πάντα εναντίον μας.

 

4) Και πάμε και στο αποκορύφωμα. Ο ΠΑΟΚ έπαιξε πέμπτη Ευρώπη. Με 2 μέρες ξεκούραση και τραυματισμούς θα ερχόταν ΟΑΚΑ! Και τι έγινε; Αναβολή φυσικά!(τυχαία!) Για να έρθει ξεκούραστος. Βάλε και τα όργια του διαιτητή Βοσκάκη(το 1-0 το έκανε 0-1) και έριξαν τον ΠΑΟ απ την κορυφή. (τυχαία κακή διαιτησία μωρέ)

 

Μετά δε ήθελε και πολύ. Ο ΠΑΟ είναι ακέφαλος με τραυματισμούς και χωρίς μεταγραφές. Λογικό ήταν να πάθουμε ότι πάθαμε.

 

Έτσι κρίνεις αν μια ομάδα άξιζε το πρωτάθλημα. Δεν τις βάζεις στην ζυγαριά και λες ε και τι έγινε καλύτερη ομάδα έχουμε. Αν ήταν έτσι στο CL να αποφασίζανε ποια ομάδα είναι καλύτερα και την κούπα να την δίναν οι διαιτητές(ότι γίνετε στην Ελλάδα δηλαδή)

 

Σε αυτά εδώ έχεις να πεις τίποτα; Η μόνο τυχαία συνέβησαν;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...