Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός (2011-2012)


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

vlachaquito δεν σου εχει εξηγησει κανεις προφανως πως η εξυπναδα και η ειρωνια σας για την κουβεντα του Βγενοπουλου εχει εδω και καιρο κατακεραυνωθει...

 

Ποσα αγορασε ο Αμπραμοβιτς την Τσελσυ, στο πιο κερδοφορο πρωταθλημα του κοσμου, ΜΕ γηπεδο, ΜΕ προπονητικο, ΜΕ παικταραδες; 200 ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΑ...

 

Ποσα κοστολογησε ο Βαρδινογιαννης τον ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟ το 2008, ΧΩΡΙΣ γηπεδο, ΧΩΡΙΣ ΙΔΙΟΚΤΗΤΟ προπονητικο, σε ενα πρωταθλημα με ΑΣΤΕΙΑ εσοδα και με τους δυο καλους σου παικτες να ειναι ΔΑΝΕΙΚΟΙ;

 

ΤΟ ΙΔΙΟ...200 ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΑ

 

70 εκατομμυρια εβαλαν οι πεκιτες, για να παρουν το 35%...αρα με τη μεθοδο των τριων, 200 εκατομμυρια το 100%...

 

Αμα δεν ξερετε μαγκες, αγαπηστε απλα τον Παναθηναικο αλλα μη μιλατε...

 

Δεν ειναι κακο...Κι εγω αγαπαω τα αμαξια ξερω γω, αλλα δε μιλαω για μηχανολογικα γιατι ΔΕΝ ΞΕΡΩ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Οταν ακουω αυτα τα προ πολυμετοχικοτητας ημασταν πιο καλα μου ανεβαινει το αιμα στο κεφαλι.

Επειδη δεν χρωστουσαμε και δεν πεσαμε στην Β εθνικη? Ρε πατε καλα?

Οι ανθρωποι εδω και 35 χρονια ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΒΑΛΕΙ ΦΡΑΓΚΟ.

Ο σωφερ προσπαθει εδω και 3 χρονια να κατεστρεψει τον Παναθηναικο. Η πολυμετοχικοτητα δεν πετυχε εξαιτιας του.

Και καθομαστε ακουμε ακομα τα ΒΑΖΕΛΑΚΙΑ να μιλανε για μπαινοβγενοπουλους και αλλες τετοιες μ@λ@κιες. Για τον μονο ανθρωπο που εβαλε λεφτα στον Παναθηναικο. Για τον ανθρωπο που σου εφερε τον Σισε και τον Λετο.

 

ΣΤΑΜΑΤΗΣΤΕ να διαβαζετε ντερμπυ και πρασινη βαζελακια. Ξυπνατε επιτελους.

 

ΠΑΡΕ ΤΗΝ ΓΗΠΕΛ ΚΑΙ ΦΥΓΕ...

 

 

ΥΓ. Ο αλλος πιο πανω ρωταει τι ειναι η Γηπελ. Και αναρωτιεται γιατι δεν αγοραζει ο Βγενοπουλος... Για αυτο λενε πως η ημιμαθεια ειναι χειροτερη της αμαθειας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

vlachaquito δεν σου εχει εξηγησει κανεις προφανως πως η εξυπναδα και η ειρωνια σας για την κουβεντα του Βγενοπουλου εχει εδω και καιρο κατακεραυνωθει...

 

Ποσα αγορασε ο Αμπραμοβιτς την Τσελσυ, στο πιο κερδοφορο πρωταθλημα του κοσμου, ΜΕ γηπεδο, ΜΕ προπονητικο, ΜΕ παικταραδες; 200 ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΑ...

 

Ποσα κοστολογησε ο Βαρδινογιαννης τον ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟ το 2008, ΧΩΡΙΣ γηπεδο, ΧΩΡΙΣ ΙΔΙΟΚΤΗΤΟ προπονητικο, σε ενα πρωταθλημα με ΑΣΤΕΙΑ εσοδα και με τους δυο καλους σου παικτες να ειναι ΔΑΝΕΙΚΟΙ;

 

ΤΟ ΙΔΙΟ...200 ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΑ

 

70 εκατομμυρια εβαλαν οι πεκιτες, για να παρουν το 35%...αρα με τη μεθοδο των τριων, 200 εκατομμυρια το 100%...

 

μπορει να μη ξερω για τα στοιχια ποσα εδωσε ο ταδε και ποσα ο δαδε και ολα τα οικονομικα.αλλα...

το να σαι απλος φιλαθλος δε συμαινει οτι ειναι αναγκι να τα ξερεις.

μας μιλας λες και ειμαστε υποστιρικτες του τζιγγερ.δεν ειναι ετσι,διαβασε one more time αυτα που εγραφα.σαν οπαδος,εγω θημαμαι την διαληση της ΠΑΕ αφου ηρθαν πολυμετοχικοι.περα απο καθε οικονομικα σου στοιχεια.και θυμαμαι κουτες,πραγματικα κουτες διλωσεις του μπαινοβγαινο,τυπου "ποχορω εξετιας των επισοδειων που και καλα δε με αντιπροσοπευουν.γατος ειναι ο βγενο,οπως ειναι ο βαρδηνογιαννης.και οπως λεω τα παραπονα στον βαρδηνογιαννη,αυτα εχω και στον βγενομπαινο.δεν ξερω ποιος τα σκατοσε περισσοτερο,ο τζιγγερ η ο βγενο,αλλα σαν φιλαθλος,που δεν ειναι χρηματιστης ουτε οικονομολογος,ξερω οτι μετα την ελευση του πεκ,ηρθε το ΧΑΟΣ.

 

για μιχανολογικα συγουρα υπαρχει καποιο αλλο φορουμ.εδωπερα απ οτι καταλαβα απ τα χαλια ελληνικα μοθ ειναι φορουμ του παναθηναικου :rolleyes: :rolleyes: ,οποτε σε σωστο μερος εγραψα αποψεις μου περι της ομαδας μου. :-D σορρι που δεν εχουμε ιδια αποψη.

 

 

Αμα δεν ξερετε μαγκες, αγαπηστε απλα τον Παναθηναικο αλλα μη μιλατε...

 

Δεν ειναι κακο...Κι εγω αγαπαω τα αμαξια ξερω γω, αλλα δε μιλαω για μηχανολογικα γιατι ΔΕΝ ΞΕΡΩ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφου υπαρχουν ακομα Παναθηναικοι που νοσταλγουν την οικογενεια και λενε για τα καλα της (τα ποια; ) ε δεν υπαρχει καμια ελπιδα...Απορω...Πιο λογικο ειναι να πει καποιος ψηφιζω τον Γιωργακη Παναδρεου, παρα να πει οτι η οικογενεια εκανε καλα...

 

Τα πραγματα ειναι απλα...Η οικογενεια απο το 1979 που ανελαβε μεχρι το 2008 εκανε τον Παναθηναικο ιδιο μεγεθος με την αεκ...5 πρωταθληματα πηρε η Αεκ, μολις δυο περισσοτερα ο Παναθηναικος...

 

Πηρε τον Παναθηναικο με 9 τιτλους στο επαγγελματικο ποδοσφαιρο, με τον οσφπ να εχει 5, και τον αφηνει (; ) με 18 τιτλους λιγοτερους...

 

32 ολοκληρα χρονια δεν μπορεσε να φτιαξει γηπεδο...

 

τις μολις τρεις καλες ομαδες που να εφτιαξε σε 32 χρονια, ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΛΑΧΕΙΑ, τις δυελυσε τις αμεσως επομενες χρονιες (1. επι Γκμοχ, 2. επι Ροτσα, 3. επι Μαρκαριαν)...

 

και το κυριοτερο; το Σεπτεμβρη του 2009 που παντρευτικε ο αδερφος του Τζιγγερ, καλεσμενος δεν ηταν ουτε ο Βγενοπουλος ουτε ο Πατερας ουτε οι Γιαννακοπουλοι, ΗΤΑΝ ΟΜΩΣ Ο ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΚΟΚΚΑΛΗΣ...

 

Ο ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΚΟΚΚΑΛΗΣ...

 

Ανθρωποι μικροι, Ανθρωποι χωρις ιχνος συναισθηματος, Ανθρωποι που το μονο που εχουν να επιδειξουν ειναι τον βλαχοεγωισμο τους, οι πιο ΑΝΤΙΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΙ ανθρωποι στην ελλαδα, εχουν αρρωστησει τοσα χρονια τις πολλες χιλιαδες ΕΝΕΡΓΟΥΣ οπαδους του Παναθηναικου, και οταν αυτοι αντεδρασαν και ΚΕΡΔΙΣΑΝ αυτο που ζητουσαν, με το πραξικοπημα του 2010 στηριγμενο στις στερρεες βασεις της προπαγανδας τους μεσω του ντερμπυ της πρασινης και των δημοσιογραφων που εχουν φυτεψει ΣΕ ΚΑΘΕ ΜΕΣΟ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ για να μειωσουν τις αντιδρασεις, καταφεραν και γυρισαν παλι την ομαδα στα μετρα τους, δηλαδη πολυ πισω απο τον οσφπ σε ολους τους τομεις, με κερασακι στην τουρτα την πληρη διαλυση που υπεγραψαν σημερα ετσι για ενα καπριτσιο επειδη τους βριζαμε...

 

Το παιδι τα ειπε ολα. Νιωστε επιτελους...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

GIOVINCO sorry,τα κανα σκα..α πριν.

ιδου η απαντιση μ

 

μπορει να μη ξερω για τα στοιχια ποσα εδωσε ο ταδε και ποσα ο δαδε και ολα τα οικονομικα.αλλα...

το να σαι απλος φιλαθλος δε συμαινει οτι ειναι αναγκι να τα ξερεις.

μας μιλας λες και ειμαστε υποστιρικτες του τζιγγερ.δεν ειναι ετσι,διαβασε one more time αυτα που εγραφα.σαν οπαδος,εγω θημαμαι την διαληση της ΠΑΕ αφου ηρθαν πολυμετοχικοι.περα απο καθε οικονομικα σου στοιχεια.και θυμαμαι κουτες,πραγματικα κουτες διλωσεις του μπαινοβγαινο,τυπου "ποχορω εξετιας των επισοδειων που και καλα δε με αντιπροσοπευουν.γατος ειναι ο βγενο,οπως ειναι ο βαρδηνογιαννης.και οπως λεω τα παραπονα στον βαρδηνογιαννη,αυτα εχω και στον βγενομπαινο.δεν ξερω ποιος τα σκατοσε περισσοτερο,ο τζιγγερ η ο βγενο,αλλα σαν φιλαθλος,που δεν ειναι χρηματιστης ουτε οικονομολογος,ξερω οτι μετα την ελευση του πεκ,ηρθε το ΧΑΟΣ.

 

για μιχανολογικα συγουρα υπαρχει καποιο αλλο φορουμ.εδωπερα απ οτι καταλαβα απ τα χαλια ελληνικα μοθ ειναι φορουμ του παναθηναικου ,οποτε σε σωστο μερος εγραψα αποψεις μου περι της ομαδας μου. σορρι που δεν εχουμε ιδια αποψη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτα τα λες ΠΩΣ?

Στο ονομα του Βγενοπουλου δεν ειναι το 10% των μετοχων αντι 20Μ?

Πως ακριβως τα εβαλε μεσω Μαρφιν και πως ακριβως τα πηρε πισω η Μαρφιν?

Που τα εχεις διαβασει αυτα?

 

ΥΓ. Καλα, αμα το παμε ετσι και ο Γιαννακοπουλος μεσω ΒΙΑΝΕΞ τα εβαλε?

Να θυμησω το ΜΝΗΜΕΙΟ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΑΡΑΣ τον Δημητρη Γιαννακοπουλο που ειπε οτι θα βαλει 500χιλ για τον Ερασιτεχνη, δεν εβαλε τιποτα και απαντησε οτι τοσο κοστιζε η τσαμπα διαφημιση μεσω DPG για την συναυλια της Βισση? :shock:

Μα είναι γνωστό πως ο Βγενό δεν έβαλε δικά του χρήματα αλλά της Μαρφιν. Να σου υπενθυμήσω πως η Μαρφιν δεν ειναι δική του. Σε αντίθεση με τους Γιαννακοπουλαίους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έφυγε ε?

Για κοίτα που δεν τα πρόλαβα εγώ αυτά.Και για πες ρε αδερφέ πότε έγινε αυτό?

 

Μα είναι γνωστό πως ο Βγενό δεν έβαλε δικά του χρήματα αλλά της Μαρφιν. Να σου υπενθυμήσω πως η Μαρφιν δεν ειναι δική του. Σε αντίθεση με τους Γιαννακοπουλαίους.

 

Α είναι γνωστό,ε αφού είναι γνωστό έχεις δίκιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μμμ...ειρωνία?? :-) :-P :devil:

 

Εγω υποστηρίζω οτι έβαλε λεφτά της Μαρφίν.

Eσείς πως έβαλε απ τα δικά του!

Ο πρώτος που θα έχει αποδείξεις κερδίζει κουλούρι :-)

 

Υ.Γ- Να τονίσω πως ως φιλαθλος ποτέ δεν είδα με καλό μάτι τη συμμετοχή του Βγενό στον ΠΑΟ.

Ως οπαδός χάρηκα. Για την ώρα δεν έχω πέσει έξω. Θα φανεί :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βαζελάκι είσαι και φαίνεσαι. Μυαλά σαν τα δικά σου, που αντι για το τριφύλλι υπηρετήσαν μούτρα μετόχων και στραφήκαν ακόμα και εναντίον του Παύλου Γιαννακόπουλου για να υπηρετήσουν τον απένταρο. Πάλι τράβηξε πίσω το 1,3 που έβαλε.

 

Μυαλά σαν τα δικά σου επίσης ξεπλένουν τον ολυμπιακό και την κόκκινη βρωμιά του ελληνικού ποδοσφαίρου στον κολυμπήθρα του Σιλοάμ. ΣΕ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΝ ξυπνα βαζελάκι που ασχολείσαι με τον Τζίγγερ που ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΗΘΕΛΕΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΒΡΙΖΕΣ ΝΑ ΦΥΓΕΙ.

 

Λοιπόν έφυγε. Τι θέλετε τώρα. Να πάνε να πάρουν την ΠΑΕ αυτοί που αποθεώνατε, αυτοί που υπησχεθήκαν οτι θα την παίρναν τζάμπα τον Μάιο

 

Εφυγε ο Τζιγκερ? Απο που και ως που? Ξερεις τι γινεται στον Παναθηναικο ή απλως ειδες φως και μπηκες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και καπου εδω ειναι που γινεται τανα το θρεντ και βριζονται Παναθηναικοι με Παναθηναικους για τους μετοχους ή αμετοχους ή μεγαλομετοχους.

 

Τοσες ομαδες διαλυθηκαν, αλλα τουλαχιστον ο κοσμος τους ηταν μια γροθια. Εσεις ειστε ικανοι να σφαχτειτε μεταξυ σας οπως σας κοβω. Congrats

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εφυγε ο Τζιγκερ? Απο που και ως που? Ξερεις τι γινεται στον Παναθηναικο ή απλως ειδες φως και μπηκες?

 

Μην ασχολήσαι με την τιμωρία που σου ρίξαν, με τον Τζιγγερ ασχολήσου. Ο Τζιγγερ έκανε ότι ζητήσατε. ΕΦΥΓΕ. Τώρα επηδεί οι άλλοι δεν μπήκαν μέσα όπως υποσχέθηκαν αυτό δεν σημαίνει οτι έμεινε ή οτι πρέπει να πληρώνει για να του βρίζεται την μανα.

 

0,33 είναι η μετοχή και οι πόρτες ανοιχτές ακόμα και στους τσάκες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...