Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός (2011-2012)


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ντάξει, ο ένας σχεδίασε τα επεισόδια και διέλυσε οικονομικά και αγωνιστικά τον ΠΑΟ, ο άλλος έδωσε το τελικό χτύπημα με τη διάλυση του ΔΣ.

 

Fair enough λέω εγώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Vlach, δεν είναι τόσο απλά τα πράγματα..

Η οικογένεια είναι και αυτή που μας ντρόπιαζε όταν ο βαρδινογιάννης απειλούσε τον αρχιφύλακα να τον στείλει στον έβρο.

Η οικογένεια είναι αυτή που επέτρεψε στον κόκκαλη να ασελγήσει πάνω και στον παναθηναικό.

Η οικογένεια είναι αυτή που επιτρέπει σήμερα στον κάθε πικραμένο να γράφει, νομίζωντας ότι πικάρει κάποιον, 39, χωρίς να ντρέπεται.

Η οικογένεια είναι αυτή που θέλωντας να στελεχώσει τον παναθηναικό αντί να ζητήσει στον Σαραβάκο, τον Βαζέχα και τον Καμάρα να πάρουν θέσεις, έβαλε τον στράτο, τον παρθενόπουλο, τον κωνσταντόπουλο και τον φιλιππίδη.

Τον στράτο τον παρθενόπουλο τον κωνσταντόπουλο και τον φιλιππίδη γαμώ την τρέλα μου.

Τι είναι ο παναθηναικός? Τους κολλητούς τους να τους παίρνουνε για γκολφ, όχι στον παναθηναικό.

Δεν επιτρέπεται ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΜΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΛΕΕΙ Ο ΠΑΡΘΕΝΟΠΟΥΛΟΣ ΟΤΙ ΕΠΙΤΡΕΠΕΙ ΣΤΟΝ ΣΑΡΑΒΑΚΟ ΝΑ ΜΠΕΙ ΣΕ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΧΩΡΟ ΓΑΜΩ ΤΗΝ ΤΡΕΛΑ ΜΟΥ.

 

Οι βαρδινογιάννηδες δεν ξέρουνε τι έχουνε.

Θες λόγω ματαιοδοξίας του γιώργου, θες ότι όντως κάποτε νοιαστήκανε, φτιάξανε τότε την παιανία και έχουν δεχθεί αμέτρητα μπράβο γι'αυτό.

Και αυτή η παιανία έβγαλε παιχταράδες. Τους καλύτερους παίιχτες της γενιάς τους.

Τι έκανε η οικογένεια? Τους έστειλε όλους αδιάβαστους και πικραμένους ρίχνωντας τους το φταίξιμο και προσπαθώντας να καλύψει την δική της αδυναμία. Όχι, δεν ήταν προτροπή των φιλάθλων. Ήταν δική τους απόφαση.

Όταν ο νικοπολίδης έλεγε ότι σπάσανε οι φουσκωτοί την πόρτα και μπήκανε μέσα βρίζοντας θεούς και δαίμονες, γιατί δεν έγινε χαμός στις εφημερίδες και της τηλεοράσεις? Ποιος τα έκρυψε αυτά? Οι κόκκινες φυλλάδες δεν είχανε λόγω να γράψουνε κάτι. Οι πράσινες? Ποιος έδωσε γραμμή να μην ακουστεί κουβέντα? Ποιος πρωτοκατηγόρησε τους παίκτες?

Και φυσικά θεωρώ λογικό τα μοσχάρια να ακολουθήσουν την γραμμή και να τα ρίξουνε όλα στους παίκτες.

 

Πιστεύεις ειλικρινά ότι υπάρχει παναθηναικός που χωρίς δόλο θα απειλούσε τον βαζέχα? Κι όμως, έγινε κι αυτό

 

Παρεπιπτόντως, η οικογένεια που τόσο εκτιμάς φρόντισε και στην πόρτα της εξόδου να προσπαθήσει να μας ξεφτιλίσει βάζοντας κάποιον τσάκα να παίζει με τον πόνο μας.

 

Όποιος την εκτιμά την οικογένεια, χάρισμά του. Σας ευχόμαστε βίον ανθόσπαρτο.

Μακρυά από τον παναθηναικό μας όμως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπορει να εχεις και δικιο μιντι. Ομως πλεον μιλαω εκ του αποτελεσματος. Και σιγουρα αυτα που περναει τον τελευταιο χρονο, αλλα και το κυριοτερο, αυτα που φαινετε οτι θα περασει, υπερκαλυπτουν οτι λαθος εχει γινει πριν την πολυμετοχικη απο τον τζιγκερ..

 

slim δεν αγαπαω ουτε εκτιμαω την οικογενεια. χεσμενη την εχω να σου πω την αληθεια.

 

Ειπα, μπορει να εχετε και δικιο. Αλλα την ομαδαρα της ριζουπολης εσεις οι φιλαθλοι την διαλυσατε. Τα ξεφτιλικια που κανει τωρα, παλι οι φιλαθλοι τα προκαλεσαν, οταν τον εβριζαν χρονια επι χρονων.

 

Και σου ξαναλεω. Ολα καλα και αγια, αλλα κρατησε την ομαδα υγιη, εκανε καποιες φωτοβολιδες οπως ελεγε ο μιντι, οι οποιοες ομως "φωτοβολιδες" ηταν αυτες που κολλησαν το προσωνυμιο του ευρωπαιου παο, του εκπροσωπου μας στην ευρωπη κλπκλπ... Οι πολυμετοχικοι, σε 3 χρονια πηραν τον παο, πηραν ενα πρωταθλημα και μετα διαλυσαν την ομαδα.

 

Δυστυχως, εκ του αποτελεσματος, μαλλον εχω δικιο :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ντάξει, ο ένας σχεδίασε τα επεισόδια και διέλυσε οικονομικά και αγωνιστικά τον ΠΑΟ

Το ξερω οτι πιο πιθανο ειναι να με ακουσει σκουμπρι αλλα θα κανω απελπιδα προσπαθεια να σου μιλησω

Για ποιον τα λες αυτα?

 

Αν εννοεις τον Βγενοπουλο για σχεδιασμο επεισοδιων πραγματικα δεν ξερω τι να πω

Ενα απο τα μειονεκτηματα Βγενοπουλου απο τις αρχες για τον κοσμο του Παναθηναικου ηταν η διαθεση "συμφιλιωσης" με Ολυμπιακο σε σημειο εξαλειψης συνθηματων, η ταση "ελα ρε παιδια, ας γυρισουμε στο 1960 οπαδικα και ας τα ξεχασουμε ολα"

 

Δεδομενης δε της αποχης του 95% των οργανωμενων απο τα επεισοδια - προσωπικα δεν πιστευα οτι η 29-3 θα ηταν τοσο αμετοχη - μονο για αυτο δεν μπορεις να τον κατηγορησεις τον Βγενοπουλο

 

Την δε οικονομικη διαλυση ΠΟΥ την ειδες?

Ο Βγενοπουλος εβαλε ΕΙΚΟΣΙ εκατομμυρια το 2008, δεν τα πηρε πισω, δεν ειχε συμμετοχη στο πως σπαταληθηκαν

 

Για την δε αγωνιστικη διαλυση, απλα ζητω να μου εξηγησεις τις ευθυνες του

 

μπορει να εχεις και δικιο μιντι. Ομως πλεον μιλαω εκ του αποτελεσματος. Και σιγουρα αυτα που περναει τον τελευταιο χρονο, αλλα και το κυριοτερο, αυτα που φαινετε οτι θα περασει, υπερκαλυπτουν οτι λαθος εχει γινει πριν την πολυμετοχικη απο τον τζιγκερ..

Ρε αγορι, ΠΟΙΑ πολυμετοχικη??

ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΟΛΥΜΕΤΟΧΙΚΗ ΑΠΟ ΠΕΡΣΥ

ο,τι εχουμε δει φετος ειναι Τζιγγερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είτε μας αρέσει είτε όχι, η προ πολυμετοχηκότητας εποχή ήταν καλύτερη από το ζοφερό μέλλον που δεν βλέπω να αποφεύγουμε.

 

 

Συνεχίζεις να πιστεύεις πως οι αποφάσεις της Μαριδολίγκας δεν ευνοούν τον Παναθηναϊκό ;

 

Ακράδαντα.

 

Χωρίς να συγχέω τον Παναθηναϊκό με την Π.Α.Ε. Παναθηναϊκός.

 

Εμπρός Ανδρέα για κοπάνα νέα!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ξερω οτι πιο πιθανο ειναι να με ακουσει σκουμπρι αλλα θα κανω απελπιδα προσπαθεια να σου μιλησω

Για ποιον τα λες αυτα?

 

Αν εννοεις τον Βγενοπουλο για σχεδιασμο επεισοδιων πραγματικα δεν ξερω τι να πω

Ενα απο τα μειονεκτηματα Βγενοπουλου απο τις αρχες για τον κοσμο του Παναθηναικου ηταν η διαθεση "συμφιλιωσης" με Ολυμπιακο σε σημειο εξαλειψης συνθηματων, η ταση "ελα ρε παιδια, ας γυρισουμε στο 1960 οπαδικα και ας τα ξεχασουμε ολα"

 

Δεδομενης δε της αποχης του 95% των οργανωμενων απο τα επεισοδια - προσωπικα δεν πιστευα οτι η 29-3 θα ηταν τοσο αμετοχη - μονο για αυτο δεν μπορεις να τον κατηγορησεις τον Βγενοπουλο

 

Την δε οικονομικη διαλυση ΠΟΥ την ειδες?

Ο Βγενοπουλος εβαλε ΕΙΚΟΣΙ εκατομμυρια το 2008, δεν τα πηρε πισω, δεν ειχε συμμετοχη στο πως σπαταληθηκαν

 

Για την δε αγωνιστικη διαλυση, απλα ζητω να μου εξηγησεις τις ευθυνες του

 

Εγώ ξέρω ότι ο Βγενόπουλος μπήκε στον ΠΑΟ με τον τσαμπουκά αφού πρώτα είχε προηγηθεί το αλισβερίσι με την επιθετική εξαγορά της Πειραιώς από τη MIG. Τι περίμενες δηλαδή, να στήσει κώλο ο Τζίγκερ στον διαχειριστή?

 

Από την άλλη, όσα χρόνια ήταν στα της ΠΑΕ σου έχωσε τα φράγκα υπερκοστολογώντας παίχτες (5 μύρια για Λέτο, άλλα τόσα για Λάζαρο,2 για τον Μελίσση, για τον Μελίσση ρε μλκα, και δεν ξέρω πόσα για τον Σισέ) χωρίς να σκεφτεί ότι αυτά τα φράγκα κάποιος θα κληθεί να τα βάλει πίσω αργότερα. Οι τρύπες και το έλλειμμα πώς προέκυψαν δηλαδή, από τα 20 μύρια που έβαλε ο Βγενόπουλος?

 

Μιλάμε τώρα για μια εταιρεία που θέλει να διαχειρίζεται ένας τύπος με μικρότερο ποσοστό μετοχών από τον Βαρδινογιάννη... Αστεία πράγματα.

 

Αν ήταν μάγκας ας έπαιρνε τις προσφερόμενες μετοχές τσάμπα και ας αναλάμβανε το κόστος.

Τα της ΓΗΠΕΛ είναι αστεία. Όσο για την Παιανία, εντάξει, έχτισε ο άλλος το προπονητικό και θέλει τώρα ο Βγενόπουλος να γίνει δωρεά στην ΠΑΕ?

Ο Βγενόπουλος θα το έκανε? Εδώ μιλάμε για μεγαλοκαρχαρίες, δεν μιλάμε για εμένα και για εσένα.

 

PS Καταλαβαίνω τον εκνευρισμό σου, αλλά μάζεψε λίγο το στοματάκι σου για τα σκουμπριά κτλ για να μην πάμε αγκαλιά για μπάνιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενταξει, απο τους μη Παναθηναικους το περιμενα, απο τους Παναθηναικους τι να πω...

 

-Το οτι το μελλον ειναι ζοφερο ποιος φταιει?Δεν φταιει ο 54,7%? Φταινε αυτοι που απλα αγορασαν απο 5-10% ο καθενας βαζοντας 10-20Μ και το μαγαζι ετρεξε μια χαρα για 3 χρονια? Και δεν φταιει ο ακομα και σημερα κυριος του μαγαζιου που το οδηγει στη διαλυση?

 

- Ποια υπερκοστολογηση? Αν εξαιρεσεις 1-2 μεταγραφες στο 1ο μισο της 1ης σεζον, ο Βγενοπουλος τι σχεση εχει? Ο Πατερας δεν ηταν διοικηση? Ο Βγενοπουλος ποτε ειχε executive ρολο στον Παναθηναικο?

 

- Αστεια η ΓΗΠΕΛ? Το γηπεδο μιας ομαδας σαν τον Παναθηναικο με πιθανα χρεη λογω των προβληματων της ΠΑΕ ειναι τα μπατζετ για την επομενη 5ετια-10ετια. Μιλαμε σοβαρα? Μιλαμε για δεκαδες εκατομμυρια και ειναι αστεια και δεν ειναι το αν ο Μελισσης εκανε 500χιλ και δωσαμε 2Μ πριν 4 χρονια?

 

- Δεν θελω να την δωσει δωρεαν ο Βαρδινογιαννης. Θελω να μην πιστωνεται στα καλα του Βαρδινογιαννη για τον Παναθηναικο. Ηταν καλα του Βαρδινογιαννη για τον Βαρδινογιαννη που κερδισε για καποιο διαστημα ο Παναθηναικος αλλα τωρα που ειναι βραχνας και δεν παραγει ποια, παραμενει κερδος για τον Βαρδινογιαννη

 

 

 

Ο Βγενοπουλος, ο Πατερας και οι λοιποι ενα πρακτικο λαθος κανανε. Οτι ανοιξανε την ομαδα οικονομικα χωρις να ειναι 100% σιγουρο οτι θα την στηριξουν. ΕΙΤΕ αυτο εγινε γιατι πχ τους ειχε πει ο Τζιγγερ οτι θα την δωσει και εκανε πισω (οποτε κακως ανοιχτηκαν ενω ηταν στον αερα) ΕΙΤΕ επειδη δεν σκοπευαν

 

 

Σε καθε περιπτωση, μεγαλομετοχος και ελεγχων της κατασταστασης παραμενει ο Βαρδινογιαννης

Ειναι απλα αστειο να χρεωνουμε οτιδηποτε σε αυτους που ΣΤΗΝ ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ δεν κανουν το παραπανω (δλδ να δωσουν λεφτα σε μαγαζι αλλου εχοντας μονο το 5 εως 10%) και οχι σε αυτον που εχει το %#$%$^ το 54,7% και

α)δεν δινει φραγκο

β) εχει παρατησει την ομαδα

γ) δεν αναλαμβανει τις ευθυνες του

δ) δεν πουλαει

ε) μας κοροιδευει με Τσακες

 

Δηλαδη σοβαρα συζηταγε με Αραβες τους Τσακα? Αλλα δεν αναλαμβανει την ΠΑΕ?

 

Σημερα γιατι διελυσε το ΔΣ? Μηπως για να καταστει ακυρη η ΑΜΚ και να μεινουν στον αερα τα 3Μ που ειχαν μαζευτει απο τους αλλους?

 

Ποσα λεφτα εχει βαλει ο Βαρδινογιαννης εδω και 10 χρονια?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Βγενοπουλος εβαλε ΕΙΚΟΣΙ εκατομμυρια το 2008, δεν τα πηρε πισω, δεν ειχε συμμετοχη στο πως σπαταληθηκαν

Ο Βγενόπουλος έβαλε 20 μυρια της Μαρφίν, τα οποία πήρε πίσω η ίδια η Μαρφιν μέσω διαφημησεων και εσοδων ΤΣ.Λ. Να μη συμπεριλάβουν και τον ΠΑΟΚ, τα ποσοστά των εισητηρίων κτλ κτλ.

 

Ο άνθρωπος αυτός δεν έχει βάλει ποτέ τίποτε απο τη τσεπη του.

 

Από τη τσέπη τους βάζουν άνθρωποι σα τους Γιαννακόπουλους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Βγενόπουλος έβαλε 20 μυρια της Μαρφίν, τα οποία πήρε πίσω η ίδια η Μαρφιν μέσω διαφημησεων και εσοδων ΤΣ.Λ. Να μη συμπεριλάβουν και τον ΠΑΟΚ, τα ποσοστά των εισητηρίων κτλ κτλ.

 

Ο άνθρωπος αυτός δεν έχει βάλει ποτέ τίποτε απο τη τσεπη του.

 

Από τη τσέπη τους βάζουν άνθρωποι σα τους Γιαννακόπουλους.

Αυτα τα λες ΠΩΣ?

Στο ονομα του Βγενοπουλου δεν ειναι το 10% των μετοχων αντι 20Μ?

Πως ακριβως τα εβαλε μεσω Μαρφιν και πως ακριβως τα πηρε πισω η Μαρφιν?

Που τα εχεις διαβασει αυτα?

 

ΥΓ. Καλα, αμα το παμε ετσι και ο Γιαννακοπουλος μεσω ΒΙΑΝΕΞ τα εβαλε?

Να θυμησω το ΜΝΗΜΕΙΟ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΑΡΑΣ τον Δημητρη Γιαννακοπουλο που ειπε οτι θα βαλει 500χιλ για τον Ερασιτεχνη, δεν εβαλε τιποτα και απαντησε οτι τοσο κοστιζε η τσαμπα διαφημιση μεσω DPG για την συναυλια της Βισση? :shock:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν νομίζω να διαχώρισε κανείς τον Τζίγκερ από τους υπόλοιπος. Αυτόν τον ξέραμε τι είναι. Τώρα μάθαμε και τον άλλον.

Ο αλλος τι?

ΤΙ εκανε ο αλλος?

Τι σας φταιει ο αλλος? Επειδη ειναι της μοδας στην Ελλαδα οι ισες αποστασεις?

 

Εκανε προταση συγκεκριμενη? Εκανε και την αλλη μερα τσακας

Εβαλε 1,7 στην ΑΜΚ? Εβαλε, και μετα διαλυση ΔΣ

Ζητησε απο τον Τζιγγερ να αναλαβει τη ΓΗΠΕΛ και το ιδιο απογευμα θα καλυπτε μονος του την ΑΜΚ?

Το εκανε, απαντηση καμια

 

 

Εγω τι θα εκανα?

Θα εβαζε 15Μ στην ΑΜΚ, και αλλα 5 να τα βαλει στον πατο του, θα του ελεγα και "βγαλε την ΠΑΕ απο την ΓΗΠΕΛ και θα την παρω" και θα εβαζα και αλλα 10Μ για μεταγραφες

 

Αλλα αυτος ειμαι εγω, ο τρελος οπαδος, ο φτωχος που δεν θα χρειαστει να τα κανω

Ουτε τρελα πουλησε ο Βγενο, ουτε οπαδιλικι και δικα του λεφτα ειναι. Τον κατηγορω που δεν εχει τρελα και οπαδιλικι αλλα μεχρι εκει, δεν θα τον κραξω που την εχει δει Killer manager και θελει την ΠΑΕ με τους δικους του ορους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφου υπαρχουν ακομα Παναθηναικοι που νοσταλγουν την οικογενεια και λενε για τα καλα της (τα ποια; ) ε δεν υπαρχει καμια ελπιδα...Απορω...Πιο λογικο ειναι να πει καποιος ψηφιζω τον Γιωργακη Παναδρεου, παρα να πει οτι η οικογενεια εκανε καλα...

 

Τα πραγματα ειναι απλα...Η οικογενεια απο το 1979 που ανελαβε μεχρι το 2008 εκανε τον Παναθηναικο ιδιο μεγεθος με την αεκ...5 πρωταθληματα πηρε η Αεκ, μολις δυο περισσοτερα ο Παναθηναικος...

 

Πηρε τον Παναθηναικο με 9 τιτλους στο επαγγελματικο ποδοσφαιρο, με τον οσφπ να εχει 5, και τον αφηνει (; ) με 18 τιτλους λιγοτερους...

 

32 ολοκληρα χρονια δεν μπορεσε να φτιαξει γηπεδο...

 

τις μολις τρεις καλες ομαδες που να εφτιαξε σε 32 χρονια, ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΛΑΧΕΙΑ, τις δυελυσε τις αμεσως επομενες χρονιες (1. επι Γκμοχ, 2. επι Ροτσα, 3. επι Μαρκαριαν)...

 

και το κυριοτερο; το Σεπτεμβρη του 2009 που παντρευτικε ο αδερφος του Τζιγγερ, καλεσμενος δεν ηταν ουτε ο Βγενοπουλος ουτε ο Πατερας ουτε οι Γιαννακοπουλοι, ΗΤΑΝ ΟΜΩΣ Ο ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΚΟΚΚΑΛΗΣ...

 

Ο ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΚΟΚΚΑΛΗΣ...

 

Ανθρωποι μικροι, Ανθρωποι χωρις ιχνος συναισθηματος, Ανθρωποι που το μονο που εχουν να επιδειξουν ειναι τον βλαχοεγωισμο τους, οι πιο ΑΝΤΙΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΙ ανθρωποι στην ελλαδα, εχουν αρρωστησει τοσα χρονια τις πολλες χιλιαδες ΕΝΕΡΓΟΥΣ οπαδους του Παναθηναικου, και οταν αυτοι αντεδρασαν και ΚΕΡΔΙΣΑΝ αυτο που ζητουσαν, με το πραξικοπημα του 2010 στηριγμενο στις στερρεες βασεις της προπαγανδας τους μεσω του ντερμπυ της πρασινης και των δημοσιογραφων που εχουν φυτεψει ΣΕ ΚΑΘΕ ΜΕΣΟ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ για να μειωσουν τις αντιδρασεις, καταφεραν και γυρισαν παλι την ομαδα στα μετρα τους, δηλαδη πολυ πισω απο τον οσφπ σε ολους τους τομεις, με κερασακι στην τουρτα την πληρη διαλυση που υπεγραψαν σημερα ετσι για ενα καπριτσιο επειδη τους βριζαμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τζιγγερ-ενοχος

μπαινοβγαινοπουλος-ενοχος

απλα τ πραγματα,ετσι μας καταντισανε οι κυριοι.

αλλα η αλιθεια ειναι οτι προ πολυμετοχικοτητας εποχες ειμασταν ποιο καλα.και ακριβες μεταγραφες θημαμαι.ασχετα οτι δε βγενανε.θυμαμαι τις εποχες που παιρναμε κονσεσαο και μπισκαν,ολοι καναμε ονειρα για μεγαλη χρονια.το οτι και οι δυο βγηκανε για τον πουτ..ο μεταγραφες δε συμαινει οτι δε σπαταλαθηκε χρημα.το προβλημα του βαρδηνογιαννη ηταν οτι εβαζε ασχετο κοσμο στη παε.μιτσου φιλιππιδης,ΚΟΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟ..ΚΛΠ.καποιος φιλος εδωπερα ελεγε οτι δε παιρναμε προταθληματα,ειναι αληθεια.και εγω το γουσταρω το προταθλημα.αλλα εγινα ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟς οχι για τα προταθληματα,αλλα για το ΚΥΡΟΣ που ειχαμε στην ευρωπη.εγινα παναθηναικος πιτσιρικας (και μαλιστα μακρια απο ελλαδα) οχι επειδη το πηραμε το 2004,αλλα επειδη μεγαλοσα με τις επιτιχιες στο πορτο,με τα ντερμπι με τη ΑΡΣΕΝΑΛ,οταν πιτσιρικας ακομα εβλεπα τον βαζεχα να σκοραρει με τη αγιαξ,καταπλικτικη αξιαξ εκεινων τωμ καιρων.οταν εβλεπα οι παιχτες τησ μπαρτσελονα να κανουνε σταυρους επιδη περασανε στους 4 τον παναθηναικο.και πολλα αλλα τετοια,συγκινιτικα πραματα.

και τι θημαμαι απο πολυμετοχικοτητα και διαφορους κυριους που μπικαν?θυμαμαι αθλος του μιλανου,της ρομης,της βρεμης,που και αυτα με κανανε περιφανο,αλλα επισης τωρα θα εχω να θυμαμαι και τη ΔΙΑΛΗΣΗ που προκαλεσανε.ουτε τζιγγερ ειμαι,ουτε βγαινο,παναθηναικος ειμαι,και σαν παναθηναικος εχω περισσοτερα παραπονα απο τον βγαινοπουλο.καμια φορα σκεφτομαι οτι καλυρτερα να μην τον γνωριζαμε ποτε.καποτε τους γουσταρα ολους.οταν μπικαν στην ομαδα οι πολυμετοχικοι,ενθουσιαστηκα,οπως και οι περισσοτεροι μαλλον.ακουγοτουσαν τρελα ποσα,20,30,40 εκατ.σισσε,λετο,κατσουρανης,χριστοδουλοπουλος.δυο τελευταιοι,καλυτεροι ελληνες παιχτες τοτε,ενω για χριστοδουλοπουλο εγινε σφαγη με οσφπ.στην τελικοι,δυστιχος,νιωθω οτι με πιδ..ξανε,με κοροιδεψανε.να παν να χαθουν ολοι τους.

 

μεγαλα παραπονα εχω απο τους οργανομενους.δε μας φτανουνε να μας πηδανε κατι μπαινοβγενοπουλοι,κατι βαρδινογιαννηδες,μας ερχονται και αυτοι.και ριχνουν ευθηνες στην αστυνομια.μου ερχονται με τα μολοτοφ στο γυπεδο,και μοθ λενε οτι αστυνομια φταιει.ε οχι μαγκες,δε τα δεχομαι αυτα.οργανομενοι μας κατεστρεψαν και αυτοι.ασ τους δωσουμε συγχαριτιρια.μπραβο παιδες.

 

το πιστευω οτι ομαδα μας θα συνελθει.το πιστευω ειλικρινα.

 

και παλι σορρι για τα ελλινηκα μου,ομογενης ειμαι.οπως παντα προσπαθω :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα σε τι φάση είναι ο Παναθηναϊκός ; Ποιος είναι ο μεγαλομέτοχος ; Έχετε διοίκηση πρωτοδοικείου ;

 

Και επίσης, αν θυμάμαι καλά, ο τζίγγερ έχει δηλώσει επανειλλημένως ότι πουλάει ! Ο Βγενόπουλος γιατί δεν αγοράζει ; Και τι είναι αυτή η ΓΗΠΕΛ ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Ρε αγορι, ΠΟΙΑ πολυμετοχικη??

ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΟΛΥΜΕΤΟΧΙΚΗ ΑΠΟ ΠΕΡΣΥ

ο,τι εχουμε δει φετος ειναι Τζιγγερ

 

δεν με καταλαβες, εγω αναφερομαι σε οτι εγινε πριν πολυμετοχικης. Απο εκει και περα ειναι καθαρα σχεδιο του τζιγγερ να καταστρεψει τον παναθηναικο. Αλλα μετα απο ολα αυτα που ακουγε τοσα χρονια, το βρισκω απολυτα λογικο. Μην σου πω οτι θα εκανα και χειροτερα αν ειμουν στην θεση του.

 

Στα υπολοιπα, συμφωνω με τον φιλτατο χριστοφορο. Ακριβως αυτο εννοω. Η πολυμετοχικοτητα ηρθε με ηφος χιλιων αμπραμοβιτς και στα πρωτα παλουκια την εκανε με ελαφρα πηδηματακια... Αρα πολυμετοχικοτητα, μπαινοβγενοπουλοι απλα δεν υπαρχουν. Μονο κακο εκαναν στην ομαδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...