Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός (2011-2012)


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 11,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Γενικα χαιρομαι να βλεπω συνολικη κατακραυγη προς τους χθεσινους καφρους. Μπας και περιθωριοποιηθουν απτα γηπεδα ποτε. Επισης σε αυτους που ευχονται υποβιβασμο στον ΠΑΟ, και αναφερομαι στους Παναθηναικους, να εχουν υποψιν τους οπως ειπωθηκε οτι υπαρχουν και δεδικασμενα και δεν ειναι λυση για 100-500-1000 υπαλληλους να την πληρωσει ολος ο ΠΑΟ και ο κοσμος του.

 

Σε αντιστοιχες περιπτωσεις του ΟΣΦΠ, πχ περυσι Καραισκακη, πχ αεροβολα στον Τζορβα και αποκεφαλισμενοι λαγοι στο κορνερ κλπ κλπ, ηταν λιγοι οι γαυροι που παραδεχοντουσαν τις καφριλες του κοσμου τους, και ακομα πιο λιγοι αυτοι που τις κατεκριναν. Οι πολλοι η κανανε τα στραβα ματια ή ακομα χειροτερα επικροτουσαν Μαρινακηδες για τις εμπρηστικες του δηλωσεις, αμφισβητουσαν εισαγγελεις και ιατροδικαστες κλπ κλπ. Για την ακριβεια οχι απλα δε συζητουσαν το ενδεχομενο της τιμωριας της ομαδας τους, αλλα ηθελαν να βγουν κι απο πανω (ο Σισε τα ξεκινησε ολα, η Ριζουπολη ειναι δικη σας φαντασιωση κλπ).

 

Χαιρομαι επισης που σε μια εκρηκτικη βραδια δεν υπηρξε προβλημα με τους φιλοξενουμενους ακομα και απο αυτους τους ηλιθιους που διελυσαν το χθεσινο παιχνιδι. Διοτι περυσι καποιοι τρωγανε μαπιδια μεσα στο Καραισκακη και εδω ειχαμε "ο Σισσε εριξε ξυλο στον κοσμο, οχι ο κοσμος στον Σισσε". Λες και ο κοσμος βρεθηκε γυρω απτο Σισσε για αυτογραφα...

 

Δεν με απασχολει να κανω διαχωρισμο στον κοσμο των με και των δε, θεωρω οτι οι καφροι υπαρχουν και στις 2 πλευρες, οπως και αυτοι που τους κατακρινουν αλλα και αυτοι που τους στηριζουν. Εγω μιλαω για οσα ειδα-βλεπω στο συγκεκριμενο φορουμ αποκλειστικα.

 

Ενδεικτικα υπαρχει χρηστης σε αυτο εδω το φορουμ που ακομα και χθες ποσταρε οτι περυσι στο Καραισκακη δεν υπηρξε το παραμικρο επεισοδιο. Υπαρχει αλλος ενας, που εγραψε επισης χθες, οτι η Ριζουπολη ειναι φαντασιωση των βαζελων. Ακομα και για τον αντιστοιχο τελικο μπασκετ στο ΣΕΦ που δεν τελειωσε ποτε λογω επεισοδιων των φιλαθλων του ΟΣΦΠ, καποιοι χρηστες εδω μεσα λεγανε για προκλητικη στα ορια της προβοκατσιας αποφαση των διαιτητων. Ιδου η διαφορα κυριοι (και επαναλαμβανω δεν απευθυνομαι σε ολους, ξερετε ποιοι ειστε εσεις στους οποιους παει το 2ο πληθυντικο)

 

 

Περίληψη στο παραπάνω για οποίον βαριέται.

 

100-500-1000 βαλτοί αντιεξουσιαστες έκαναν τα επεισόδια.

Ο Παναθηναικος δεν φταίει σε τίποτα.

Ο Ολυμπιακος φταίει για όλα και οι οπαδοί του είναι κακοί άνθρωποι.

Κάποιοι χρήστες Ολυμπιακοι εδώ μέσα είναι παλιοχαρακτηρες.

 

 

 

Προβλέπω να έρχεται το περμα-μπαν οπότε το σταματάω εδώ. :fear:

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και πέρσυ στον τέταρτο τελικό του ΟΑΚΑ που μπήκαν μέσα και χτύπησαν τον Μπουρούση και άλλους, κάποιοι έλεγαν οτι δεν έγινε τίποτα. Να τα λέμε όλα όμως, γιατί η μισή αλήθεια είναι χειρότερη απο το ψέμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τη Πεμπτη το βραδυ το facebook, στο home page, ειχε κυριολεκτικα ΓΕΜΙΣΕΙ posts χλευαστικα για μας. Χτες ΟΥΤΕ ΕΝΑΣ δεν εγραψε το παραμικρο, και σημερα ΕΝΑΣ μονο εγραψε οτι για ολα φταειι ο μαρινακης...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κι όμως μερικοί συνεχίζουν να ασχολούνται με το ελληνικό ποδόσφαιρο,τσακώνονται,πλακώνονται,βρίζονται και μιλάνε για αυτό σαν να είναι κάτι σημαντικό.

Πανηγηριζουν σαν τρελοί για το ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ!

Κι εγώ είμαι ο γρηγορότερος 100αρης στο χωριό μου με ρεκόρ 2μιση λεπτά,OYAOY!Φάτε τη σκόνη μου και προσκυνήστε.

Η αγανάκτηση για την κατάντια των ανθρώπων της χώρας θα φαίνεται πλέον κάθε φορά που θα συγκεντρώνεται μάζα,αλλά μερικοί θα τα βλέπουν μια ζωή κόκκινα,πράσινα,κίτρινα.

Δεν έχει ελπίδα ο τόπος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επειδη εχασα επεισοδια σημερα

απο χθες δεν ασχοληθηκα με τα χαλια μας

τι τιμωρια θα φαμε τελικα?

κατι ακουσα ηττα με 0-3 , μειον 3 βαθμους και μειν 2 βαθμους του χρονου

συν τιμωρια εδρας,

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μακάρι να τον ρίξουν Β' ή και Γ',-3 και τρίχες,ας ξεκινήσει απο κάπου/κάποιον για να ξαναπάει άνθρωπος στο γήπεδο και όχι πίθηκοι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δυστυχώς ο κανονισμός (που έβγαλαν μόνοι τους,γιατί οι της πολιτείας πρέπει να μάθουν μπαλίτσα πρώτα για να προτείνουν πιο αυστηρές ποινές και να τις δεχτούν οι ΠΡΟΕΔΡΟΙ,με κεφαλαία πάντα,ώστε να δώσουν το ΟΚ χωρίς να βγουν οι πίθηκοι στον δρόμο φωνάζοντας "ΧΤΥΠΑΝΕ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΜΑΣ,ΟΛΟΙ ΣΤΑ ΟΠΛΑ!!!) λέει

0-3 υπέρ του Ολυμπιακού,-3 για τον ΠΑΟ φέτος,-2 απο του χρόνου και κεκλεισμένων για κάποιες αγωνιστηκές)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μακάρι να τον ρίξουν Β' ή και Γ',-3 και τρίχες,ας ξεκινήσει απο κάπου/κάποιον για να ξαναπάει άνθρωπος στο γήπεδο και όχι πίθηκοι

Εγω λεω περιφερειακο να το ριξουν γαιτι καποιοι πιθικοι τα μαμανε ολα

Το ξαναλεω,αν ειναι να ριχνουν ομαδες για αυτον τον λογο,τωρα οι μισες ομαδες της λιγκας επρεπε να ειναι γ εθνικη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η αστυνομια ηταν ακρως προκλητικη. Οχι μονο την Κυριακη αλλα και τις προηγουμενες μερες. Η προβοκατσια αρχισε απο νωρις βλεπετε (αναιτια επιθεση στον κεντρικο κλπ)

Χωρις λογο και αιτια εκαναν ντου (πριν την εναρξη του αγωνα) στις θυρες των οργανωμενων. Ηξεραν φυσικα πως οπου υπαρχει δραση υπαρχει και αντιδραση...

Το σχεδιο ηταν καλα μελετημενο και οργανωμενο. Οσοι συνεχιζουν να νομιζουν πως ζουν σε αγγελικο κοσμο ας τα ριξουν στους ''κακους'' οπαδους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειναι παντος μαμακια τωρα να συγκρινουμε τι κανανε καποτε αυτοι,τι καναμε εμεις ,τι τιμορια φαγανε εκεινοι και τι θα φαμε εμεις.τα πραγματα ξεκαθαρα,πρεπει να μας τημορισουν,που απο μονο του δε αρκει.καποιος επιτελους πρεπει να ασχολιθει με τους συνδεσμους.ακουω απο ΜΜΕ οτι και καλα δεν ειναι ολοι στους συνδεσμους ανεγκεφαλοι,ε λοιπον ειναι μαμακιες αυτα,ισος και να μην ειναι ολοι,το θεμα ειναι οτι ειναι ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ.και το χειροτερο,οτι αυτοι ποθ ειναι στους συνδεσμους και δε παιρνουν συμετοχη στα επισοδια, τα υποστιριζουν,συμφωνουν μ αυτα.

βαιβεα ειναι ρισκο για ΠΑΕ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ(δε μιλαω για αλλες ομαδες,εμενα η δικια μου με ενδιαφερει),καθως κυνδενευουν να χασουν καποια καλα εσοδα,αλλα ισος μ αυτον τον τροπο θα κερδισουν περισσοτερο κοσμο απ οτι θα χασουνε,αμα δε δοκιμασεις δε θα τ μαθεις,

η λυση τυπου "εγω δε ξαναπαταω γυπεδο" δε μ αρεσει,θελω να πηγαινω εκει,μ αρεσει,γιατι να χασω την επαφη με την ομαδα μου,και λογικα ετσι νιωθουν αρκετοι.

 

περι υποβιβασμου.ειναι αστειο,δε προκειται να συμβει,και δε θα ηταν σωστο να συμβει.

 

Η αστυνομια ηταν ακρως προκλητικη. Οχι μονο την Κυριακη αλλα και τις προηγουμενες μερες. Η προβοκατσια αρχισε απο νωρις βλεπετε (αναιτια επιθεση στον κεντρικο κλπ)

Χωρις λογο και αιτια εκαναν ντου (πριν την εναρξη του αγωνα) στις θυρες των οργανωμενων. Ηξεραν φυσικα πως οπου υπαρχει δραση υπαρχει και αντιδραση...

Το σχεδιο ηταν καλα μελετημενο και οργανωμενο. Οσοι συνεχιζουν να νομιζουν πως ζουν σε αγγελικο κοσμο ας τα ριξουν στους ''κακους'' οπαδους.

μαλιστα.ο πανουργα αστυνομια,το κρατος,CIA,ΤΟ ΣΥΜΠΑΝ εχουν βαλει ενα σχεδιο να προκαλεσουν τους παναθηανικους.

αφου τα λες αυτα,εγω που ειμαι παναθηναικος απο δω και περα θα τρομαζω να πηγαινω μονος μου ακομα και για κατουρημα,μπας και μου ερθει κανας πρακτορας απο τον καθρεφτη να μου ριξει χιμικα.))))))))))) :-D :-D :-D :-D

μη δηκαιολογεις τα παλικαρια.δεν ηταν εκλισια οι οργανωμενοι,ποτε δεν ειναι,εχω παει οακα(οχι κυριακη,αλλες φορες,στο εξοτερικο μενω),και ειδα με τα ματια μου τους οργανωμενους και τι κανουνε.φτασαμε στο σημειο να λεμε οτι "οργανωμενοι ειχαν κοσμια συμπεριφορα" οταν απλος σπανε 3-4 καρεκλες,ριχνουν κανα καπνογονο,κανα μπουκαλακι. :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ ακούω ότι μετά τον αγώνα με την ΑΕΚ τα αλάνια του κεντρικού σταματούσαν αυτοκίνητα έξω από τον σύνδεσμο και έψαχναν για αεκτζήδες.

 

Έγινε η καταγγελία και έκανε ντου η αστυνομία ως όφειλε.

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...