Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός (2011-2012)


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 11,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Αν ηταν να πεσουμε κατηγορια για αυτα,τοτε οι μισες ομαδες επρεπε να ειχαν πεσει εδω και χρονια κατηγορια

Σορυ ,αλλα οποιος λεει να πεσει η οαμδα του κατηγορια και το θελει πραγματικα αυτο,μονο παναθηναικος δενειναι,μαλλον κατι αλλο΄.

Δεν λεω ,ναι να τιμωρηθουμε ,αλλα οχι και κατηγορια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να πέσουμε κατηγορία?

Τι λες ρε φιλαράκο είσαι καλά?

Υπάρχουν δεδικασμένα :lol: :lol:

 

Τα δεδικασμένα περσυνά στο Καραϊσκάκη και στο Κύπελλο τα είδαμε.

Κοίτα τώρα που είναι ο Σισέ.

 

Ευχαριστώ δεν θα πάρω.

 

PS. Ο Παναθηναϊκός κάποτε ήταν μεγάλη ομάδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά χτες διαλύσανε και το μπάσκετ.

Πώς θα γίνουν οι τελικοί?

Μπαίνουν που μπαίνουν μέσα στο μπασκετ, έχουμε και αυτά τα γεγονότα τωρα.

 

Να πέσει "ΒΑΡΙΑ" τιμωρία να τελειώνουμε (Πτώση κατηγορίας etc.)

 

Αν δεν μπορουν, να τα κλείσουν τα μαγαζάκια τους.

Και καλά να τα πάθει και η NOVA (θα έχει πτώση συνδρομών etc). Σοβαρό προϊόν πουλάν lol.

 

 

(Πρώην Παναθηναϊκος).

ενταξη,πτωση κατηγοριας ειναι καπως υπερβοληκο.

αφαιρεση βαθμων απο τορινο και επομενο προταθλημα γουσταρω,++ κεκλυσμενων θυρων εννοειται,++ΤΕΡΑΣΤΙΟ χρηματικο προστιμο(μασ τσουζουν που μασ τσουζουν χριματοοικονομικα,αλλα να δουν και οι παπα..ες τι μασ κανανε χθες),και απαγορευση συνδεσμων,ολοι ξερουμε απο που προερχονται τα χθεσινα παλικαρια,ε δυαλιστε τους λοιπον.

 

Υ.Γ.ομολογω οτι μ αρεσει η σταση της δοιηκισης.οκ,δεν κανουν και δε θα κανουνε κ τιποτα(και να θελουνε δηλαδι,τι να κανουν,μια παρατημενη απ ολους ΠΑΕ ειναι),αλλα ουτε μας πριξ τα παπα..α οτι διδαξαμε ηθος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και άλλοι χωρίς μάσκα, όποιος έχει πληροφορίες...

 

6RY2F.jpg

 

Ρε συ fire πιστευεις οτι δε μπορουν να τους βρουν ολους αυτους ?

Αυτο ειναι το προβλημα ?

 

Ή οτι αν πας και τους δωσεις θα εχεις κανει κατι για να αλλαξει αυτη η αθλιοτητα που ζουμε στο ελληνικο ποδοσφαιρο ??

 

Τιποτα δε θα γινει ...

Αν δε λαβουν μετρα οι ΠΑΕ και το εκαστωτε κρατος οτι και να κανεις εσυ κι εγω θα ειναι χασιμο χρονου ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν πάει άλλο. Οι αυτοί ή "εγώ". Δεν γίνεται να είμαστε και οι δύο Παναθηναϊκός. Οι Π.Α.Ε. διαλέγουν αυτούς, γι' αυτό από εμένα εδώ και 10 χρόνια παίρνουν τα @@ μου. Δε πατάω στο γήπεδο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ας μου βρει καποιος ενα λογο για τον οποιο περνανε ολα αυτα τα οπλα μεσα στα γηπεδα και εγω τοτε θα παψω να πιστευω πως φταινε και οι ΠΑΕ ...

Ενα λογο θελω ...lipssealed.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ας μου βρει καποιος ενα λογο για τον οποιο περνανε ολα αυτα τα οπλα μεσα στα γηπεδα και εγω τοτε θα παψω να πιστευω πως φταινε και οι ΠΑΕ ...

Ενα λογο θελω ...lipssealed.png

 

Γιατί να πάψεις να το πιστεύεις; Αφού οι Π.Α.Ε. φταίνε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικα χαιρομαι να βλεπω συνολικη κατακραυγη προς τους χθεσινους καφρους. Μπας και περιθωριοποιηθουν απτα γηπεδα ποτε. Επισης σε αυτους που ευχονται υποβιβασμο στον ΠΑΟ, και αναφερομαι στους Παναθηναικους, να εχουν υποψιν τους οπως ειπωθηκε οτι υπαρχουν και δεδικασμενα και δεν ειναι λυση για 100-500-1000 υπαλληλους να την πληρωσει ολος ο ΠΑΟ και ο κοσμος του.

 

Σε αντιστοιχες περιπτωσεις του ΟΣΦΠ, πχ περυσι Καραισκακη, πχ αεροβολα στον Τζορβα και αποκεφαλισμενοι λαγοι στο κορνερ κλπ κλπ, ηταν λιγοι οι γαυροι που παραδεχοντουσαν τις καφριλες του κοσμου τους, και ακομα πιο λιγοι αυτοι που τις κατεκριναν. Οι πολλοι η κανανε τα στραβα ματια ή ακομα χειροτερα επικροτουσαν Μαρινακηδες για τις εμπρηστικες του δηλωσεις, αμφισβητουσαν εισαγγελεις και ιατροδικαστες κλπ κλπ. Για την ακριβεια οχι απλα δε συζητουσαν το ενδεχομενο της τιμωριας της ομαδας τους, αλλα ηθελαν να βγουν κι απο πανω (ο Σισε τα ξεκινησε ολα, η Ριζουπολη ειναι δικη σας φαντασιωση κλπ).

 

Χαιρομαι επισης που σε μια εκρηκτικη βραδια δεν υπηρξε προβλημα με τους φιλοξενουμενους ακομα και απο αυτους τους ηλιθιους που διελυσαν το χθεσινο παιχνιδι. Διοτι περυσι καποιοι τρωγανε μαπιδια μεσα στο Καραισκακη και εδω ειχαμε "ο Σισσε εριξε ξυλο στον κοσμο, οχι ο κοσμος στον Σισσε". Λες και ο κοσμος βρεθηκε γυρω απτο Σισσε για αυτογραφα...

 

Δεν με απασχολει να κανω διαχωρισμο στον κοσμο των με και των δε, θεωρω οτι οι καφροι υπαρχουν και στις 2 πλευρες, οπως και αυτοι που τους κατακρινουν αλλα και αυτοι που τους στηριζουν. Εγω μιλαω για οσα ειδα-βλεπω στο συγκεκριμενο φορουμ αποκλειστικα.

 

Ενδεικτικα υπαρχει χρηστης σε αυτο εδω το φορουμ που ακομα και χθες ποσταρε οτι περυσι στο Καραισκακη δεν υπηρξε το παραμικρο επεισοδιο. Υπαρχει αλλος ενας, που εγραψε επισης χθες, οτι η Ριζουπολη ειναι φαντασιωση των βαζελων. Ακομα και για τον αντιστοιχο τελικο μπασκετ στο ΣΕΦ που δεν τελειωσε ποτε λογω επεισοδιων των φιλαθλων του ΟΣΦΠ, καποιοι χρηστες εδω μεσα λεγανε για προκλητικη στα ορια της προβοκατσιας αποφαση των διαιτητων. Ιδου η διαφορα κυριοι (και επαναλαμβανω δεν απευθυνομαι σε ολους, ξερετε ποιοι ειστε εσεις στους οποιους παει το 2ο πληθυντικο)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...