Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός (2011-2012)


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ποιος ατρόμητος ρε QQTilt ? άντε το είπατε μία, το είπατε δύο... Απ'τον αέρα είναι στον ημιτελικό κυπέλλου και από ανυπαρξία άλλων 3ος.. έλα τώρα με τον ατρομητάκο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Οκ εδώ είμαστε και θα τα συζητάμε και τότε.

Δε στο λέω ούτε ερριστικά, ούτε ειρωνικά.

Στην Τούμπα απ τον αέρα σας απέκλεισε? Ή παίζει καλύτερη μπάλα κάποιος απ τους 3 σας?

Ή έχει καλύτερο φορ κάποιος απ τους 3 σας?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...

Τα χθεσινά επεισόδια δεν ήταν ξέσπασμα. Ήταν σχέδιο. Ήταν οργανωμένα.

...

 

Εννοείτε ότι ήταν σχέδιο.

Πως είναι δυνατόν σε ένα τέτοιο ντέρμπι, που όλοι ξέρανε τι θα γίνει, να αφήσουν τους οπαδούς να περάσουν τόσα πολεμοφόδια. Μηδενικός έλεγχος στην είσοδο σε ένα τέτοιο ντέρμπι? Όποιοι πήραν αυτή την απόφαση έχουν κάνει έγκλημα.

Βέβαια οι βασικοί λόγοι που γίνανε όλα αυτά είναι αλλού, πολύ πιο ψηλά, αλλά και η ευθύνη της διοίκησης του Παναθηναϊκού(όποια και αν είναι αυτή) είναι μεγάλη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το χουμε ξαναπει πως ο Ατρόμητος δεν ειναι η ομάδα του Μήτρογλου. Είναι άκρως επιθετική και πολυ επικύνδινη ομάδα που αν ασχοληθείς μόνο με τον Μήτρογλου θα το πληρώσεις πολύ ακριβά.

Καλά θα κάνει ο ΠΑΟΚ να μη τον δει υπεροπτικά γιατί θα εκπλαγούμε ευχάριστα αν δουμε καναν Ατρόμητο στο Τσ.Λ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το χουμε ξαναπει πως ο Ατρόμητος δεν ειναι η ομάδα του Μήτρογλου. Είναι άκρως επιθετική και πολυ επικύνδινη ομάδα που αν ασχοληθείς μόνο με τον Μήτρογλου θα το πληρώσεις πολύ ακριβά.

Καλά θα κάνει ο ΠΑΟΚ να μη τον δει υπεροπτικά γιατί θα εκπλαγούμε ευχάριστα αν δουμε καναν Ατρόμητο στο Τσ.Λ.

 

Σε μένα το λες?

Το ίδιο ακριβώς λέω και δεν αναφέρομαι μόνο στο Μήτρογλου.

Τώρα αν ο Σνάουτσνερ είναι καλύτερος απ τον Σκόνδρα, ο Αθανασιάδης απ τον Μήτρογλου και ο Κρέσιτς με τον Χαλκιά απ τον Ιτάνζ, ο καθένας βλέπει και κρίνει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στον rise αναφέρθηκα.

 

Δεν ειναι θεμα κλασης των παιχτών.Ο ΠΑΟΚ έχει σαφως ανώτερους παίχτες. Οκ ο Ατρόμητος εχει το καλυτερο Ελληνα σεντερ φορ, αλλά ο Κλάους του ΠΑΟΚ δεν ειναι κανάς μικρός παίχτης, ούτε φυσικά ο Λίνο, ο Γκαρσία κτλ.

Ειναι το πως παίζει η εκάστοτε ομάδα. Και ο Ατρόμητος φέτος ειναι πολύ καλή ομάδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γι αυτό και γω είπα ότι βλέπω να κοντράρονται Παοκ και Ατρόμητος.

Σε κάποιες θέσεις ο Ατρόμητος έχει καλύτερους παίχτες και απ τους 3 τους.

Αλλά για να κερδίσει και μόνο τη φανέλα του βάζελου και της αεκ θέλει δουλειά, απλά λέω ότι θα ναι ιδιαίτερα ανταγωνιστικός πιστεύω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάλι πιστεύω ότι σαν άλλη λάρισα θα κάνει 2 ήττες στην αρχή από παοκ εκτός και από άεκ εντός και μετά διακοπούλες... Ο Σνάουτσνερ δεν είναι καλύτερος απ΄τον Σκόνδρα, είναι όμως ο Εττο... Τον Κρέσιτς τον έχεις δει να παίζει Ευρώπη με ΠΑΟΚ ;;;

 

Αθανασιάδης + Γεωργιάδης + Σαλπι > Μήτρογλου + Μπρίτο + Πιτου Γκαρσία...

 

γνώμη μου πάντα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάλι πιστεύω ότι σαν άλλη λάρισα θα κάνει 2 ήττες στην αρχή από παοκ εκτός και από άεκ εντός και μετά διακοπούλες... Ο Σνάουτσνερ δεν είναι καλύτερος απ΄τον Σκόνδρα, είναι όμως ο Εττο... Τον Κρέσιτς τον έχεις δει να παίζει Ευρώπη με ΠΑΟΚ ;;;

 

Αθανασιάδης + Γεωργιάδης + Σαλπι > Μήτρογλου + Μπρίτο + Πιτου Γκαρσία...

 

γνώμη μου πάντα...

 

fire ποτέ δεν είπα ότι είναι καλύτερη ομάδα από εσάς, ούτε από παο αεκ εννοείται

απλά δεν είναι λάρισα και θα το δεις

και αφού μιλάμε για μπάλα ήρεμα πρωί πρωί, για μένα ο Σκόνδρας είναι πολύ καλύτερος και από Έτο, όπως και ο Μήτρογλου απ τον Αθανασιάδη. πίσω απ τον επιθετικό επίσης δε νομίζω να χεις παίχτη αντάξιο του Μπρίτο.

έχεις πολύ καλύτερα άκρα με Σαλπιγγίδη Γεωργιάδη, έχεις ίσως του 2 καλύτερους αμυντικούς χαφ του πρωταθληματος με Γκαρσία Λάζαρ, αλλά και τον Παύλο τον ξεζουμίσατε, έχει παίξει 800 παιχνίδια πάλι φέτος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

fire ποτέ δεν είπα ότι είναι καλύτερη ομάδα από εσάς, ούτε από παο αεκ εννοείται

απλά δεν είναι λάρισα και θα το δεις

και αφού μιλάμε για μπάλα ήρεμα πρωί πρωί, για μένα ο Σκόνδρας είναι πολύ καλύτερος και από Έτο, όπως και ο Μήτρογλου απ τον Αθανασιάδη. πίσω απ τον επιθετικό επίσης δε νομίζω να χεις παίχτη αντάξιο του Μπρίτο.

έχεις πολύ καλύτερα άκρα με Σαλπιγγίδη Γεωργιάδη, έχεις ίσως του 2 καλύτερους αμυντικούς χαφ του πρωταθληματος με Γκαρσία Λάζαρ, αλλά και τον Παύλο τον ξεζουμίσατε, έχει παίξει 800 παιχνίδια πάλι φέτος.

 

επειδή είμαστε στου παναθηναϊκού το νήμα σου απαντάω στο ασπρόμαυρο ;) :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η πλακα ειναι παιδια οτι βλεπουμε ελληνικο πρωταθλημα μετα τα περσινα στο Καραισκακη.Τελικα οντως η ιστορια επαναλαμβανεται ως φαρσα.

 

Η αστυνομια εχει αδιαμφισβητητες ευθυνες ωστοσο,ειναι ΤΡΑΓΙΚΟ να απασχολουνται χιλιαδες αστυνομικοι με εναν αγωνα ποδοσφαιρου οταν στην Ελλαδα υπαρχει εκρηξη εγκληματικοτητας.Ας φροντισουν οι ΠΑΕ να επιβαλλουν την ταξη εντος του γηπεδου.

 

Χθες δε στεναχωρηθηκα καν που χασαμε.Ενιωσα ΑΗΔΙΑ μονο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χριστόφορε, να γράφεις πιο συχνά και ειλικρινά δεν με ενδιαφέρουν τα ορθογραφικά σου. Έχουμε ανάγκη από ανθρώπους που προσπαθούν, γιατί σε αυτή τη χώρα οι μισοί δείχνει να έχουν παραιτηθεί από κάθε είδους προσπάθεια.

 

@ Slimdata

 

Ένας εξουθενωμένος Ολυμπιακός, χωρίς Τζεμπούρ, Ιμπαγάσα, Τοροσίδη πήρε το πιο εύκολο διπλό της ιστορίας του χωρίς ο αντίπαλος να του κάνει φάση. Μέσα σε τέτοιο κλίμα μη μου πρις ότι περίμενες να δεις και μπάλα.

 

Στα υπόλοιπα, καταλαβαίνω την πικρία σου απόλυτα.

 

Sent from my iPhone using Insomnia

το ξερω οτι φετος ειμαστε χιλια χαλια,το γνωριζω οτι οσφπ ειναι πολυ καλητερος,δε ζητησα νικη εδω κ τωρα,ζητησα μια προσπαθεια.ενα παθος,ντερμπι με οσφπ ειναι υποτιθεται,πρεπει να σαι πορομενος,αντι για αυτο εβλεπα χθες 11 γερους να τρεχουν να προλαβουν αντιπαλους.

εγω σαν παναθηναικος,πρεπει διλαδι να ελπιζω στη κουρασι του βασικου μου αντιπαλου για να χω ελπιδα οτι κατι θα κανουμε?πρεπει να λεω "παλι καλα ο τζεμπουρ ντεφορμε και ιμπαγασα τραυματιας 35αρης αλλιως αλλα 3 θα τρωγαμε."?

 

τεσπαν απογοητευση μεγαλη,

ακομα μεγαλητερη ξενερα προκαλουν οσα εγιναν,καταφεραν εμενα,τον παναθηναικο,να ευχομαι να πεσει καλη τιμορια στην ομαδα μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...