Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός (2011-2012)


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

"Η ΠΑΕ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ αισθάνεται την ανάγκη να ευχαριστήσει τις δεκάδες χιλιάδες υγιών φιλάθλων που προσήλθαν μαζικά στο γήπεδο για να στηρίξουν την ομάδα μας. Ταυτόχρονα είμαστε υποχρεωμένοι να τους ζητήσουμε συγγνώμη που έγιναν μάρτυρες μιας από τις πιο ντροπιαστικές στιγμές στην ιστορία του Συλλόγου.

 

 

 

Σαν οργανισμός καταβάλαμε κάθε προσπάθεια στο πλαίσιο του ανθρωπίνως εφικτού, τόσο προληπτικά όσο και κατασταλτικά ώστε να διαφυλάξουμε τις ομαλές συνθήκες διεξαγωγής του αγώνα. Δυστυχώς υπήρξαν γεγονότα που κατέστη αδύνατο να ελεγχθούν και φτάνουμε να λέμε πως ευτυχώς αποφεύχθηκαν τα χειρότερα.

 

 

 

Είναι ντροπή για την ιστορία του Παναθηναϊκού και κρίμα για την προσπάθεια αυτής της ομάδας να σημαδεύονται από αυτά τα γεγονότα."

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

αποκορύφωμα της παρωδίας στο 82'...που ενώ δεν έτρεχε τίποτα αποφάσισαν ότι δεν γουστάρουν να λήξει ο αγώνας :shifty:

 

Τι εννοείς φίλος ότι δεν έτρεχε τίποτα? Οι μολότοφ που άκουγα εγώ από την τηλεορασή μου από πού ήταν, από τους πανηγυρισμούς οπαδών ενός κόμματος για τη νέα εκλογή προέδρου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

EDIT: Για να λέω και τα πράγματα με το όνομα τους,κάποτε πρέπει να τελειώνει το ανέκδοτο με τους ματατζήδες στον αγωνιστικό χώρο έτσι...;

 

 

Ετσι... να τους αφησουμε ρε παιδι μου ελευθερους να δουμε με ποιους θα τα βαζουν... τι θα θελουν να κανουν? θα αλληλοσκοτωθουν? ντου στους παικτες? στους προπονητες? αναμεταξυ τους?

 

αμα υπαρχει ενα μονο στρατοπεδο να δουμε τι θα γινει τελος παντων...

 

λετε κατι παρομοιο με αυτο που εγινε στην Αιγυπτο τις προαλλες??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι εννοείς φίλος ότι δεν έτρεχε τίποτα? Οι μολότοφ που άκουγα εγώ από την τηλεορασή μου από πού ήταν, από τους πανηγυρισμούς οπαδών ενός κόμματος για τη νέα εκλογή προέδρου?

Απο την στιγμή που ξεκίνησε το 2ο ημίχρονο δεν έγινε το παραμικρό ΜΕΣΑ στο γήπεδο εώς το 82' που έφυγαν οι μολότοφ προς τα ΜΑΤ..

 

Ετσι... να τους αφησουμε ρε παιδι μου ελευθερους να δουμε με ποιους θα τα βαζουν... τι θα θελουν να κανουν? θα αλληλοσκοτωθουν? ντου στους παικτες? στους προπονητες? αναμεταξυ τους?

 

αμα υπαρχει ενα μονο στρατοπεδο να δουμε τι θα γινει τελος παντων...

 

λετε κατι παρομοιο με αυτο που εγινε στην Αιγυπτο τις προαλλες??

Αγορίνα η αστυνομία να κάνει την δουλειά της εκεί που πρέπει..τα ΜΑΤ δεν έχουν καμία δουλειά να μπαίνουν μέσα και να γεμίζουν χημικά το γήπεδο!

Αν δεν θέλουν βία στα γήπεδα να μην επιτρέπουν στην βία να μπαίνει στα γήπεδα,δεν περιμένεις να γίνει της πουτάνας για να δράσεις..και η μόνη δουλειά που κάνουν είναι να προκαλούν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο την στιγμή που ξεκίνησε το 2ο ημίχρονο δεν έγινε το παραμικρό ΜΕΣΑ στο γήπεδο εώς το 82' που έφυγαν οι μολότοφ προς τα ΜΑΤ..

 

Οκ, τώρα κατάλαβα πώς το έθεσες. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο την στιγμή που ξεκίνησε το 2ο ημίχρονο δεν έγινε το παραμικρό ΜΕΣΑ στο γήπεδο εώς το 82' που έφυγαν οι μολότοφ προς τα ΜΑΤ..

 

 

 

ελα μωρε, αφου δεν εγινε τπτ και επεσαν μονο κατι μολοτοφ στα ματ, τοτε βλακεια που διακοπηκε..

 

ημαρτον...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ελα μωρε, αφου δεν εγινε τπτ και επεσαν μονο κατι μολοτοφ στα ματ, τοτε βλακεια που διακοπηκε..

 

ημαρτον...

Αμα δεν καταλαβαίνεις τι λέω να μην σχολιάζεις σαν 5χρονο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και το αποκορύφωμα της παρωδίας στο 82'...που ενώ δεν έτρεχε τίποτα αποφάσισαν ότι δεν γουστάρουν να λήξει ο αγώνας :shifty:

 

Απο την στιγμή που ξεκίνησε το 2ο ημίχρονο δεν έγινε το παραμικρό ΜΕΣΑ στο γήπεδο εώς το 82' που έφυγαν οι μολότοφ προς τα ΜΑΤ..

 

 

για εξηγα ρε ενηλικα γιατι εμεις τα πενταχρονα αλλα καταλαβαινουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προφανώς μιλάει για τους οπαδούς vlacha. Κι εγώ μπερδεύτηκα στην αρχή και νόμιζα ότι εννοεί την αστυνομία και τη διαιτησία που αποφάσισε να διακόψει τον αγώνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απλα σε παρακαλω αποφασισε

 

1) ποιος εκανε την παρωδια (η και γενικα τι εννοεις παρωδια)

 

2) ετρεχε η δεν ετρεχε τιποτα

 

3) τα μολοτωφ στα ματ ειναι τιποτα η δεν ειναι??

 

ελα, μπορεις...

 

Lroi δεν ξερω για ποιους μιλαει, αλλα οπως λεει δεν εγινε τιποτα και το διεκοψαν. Απλα μια και σκοπευω να γυρισω ελλαδα, να ξερω, η ριψη μολοτωφ στα ματ ειναι η δεν ειναι τιποτα??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απλα σε παρακαλω αποφασισε

 

1) ποιος εκανε την παρωδια (η και γενικα τι εννοεις παρωδια)

 

2) ετρεχε η δεν ετρεχε τιποτα

 

3) τα μολοτωφ στα ματ ειναι τιποτα η δεν ειναι??

 

ελα, μπορεις...

 

Lroi δεν ξερω για ποιους μιλαει, αλλα οπως λεει δεν εγινε τιποτα και το διεκοψαν. Απλα μια και σκοπευω να γυρισω ελλαδα, να ξερω, η ριψη μολοτωφ στα ματ ειναι η δεν ειναι τιποτα??

Με την απάντηση που έδωσα στο Lroi εσύ πάλι δεν κατάλαβες τίποτα έ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...