Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός (2011-2012)


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 11,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Καλά και αυτοί οι μαλάκες τώρα στην εκπομπή τι γυρεύουν? Πριν απο 10 λεπτά μας διαβάσανε την ανακοίνωση της NOVA που έλεγε ότι δεν θα δείξουμε/αναφέρουμε τίποτα περι ξύλου, κτλ κτλ και τώρα αυτοί κάνουν τις ποιο χαζές ερωτήσεις...

 

"Παίξανε ξύλο στην φυσούνα?" Άντε ρε μλκ που ψάχνεις κάτι να πεις και δεν ξέρεις απο που να πιαστείς...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Εγω ειμαι περιεργος απο οσους βρεθηκαν στο γηπεδο, να μαθω απο ποιους ξεκινησαν τα επεισοδια και στο ημιχρονο αλλα και στο 82. Απο ποιους οργανωμενους εννοω, ποιο συνδεσμο. Ετσι για να καταλαβαινομαστε σιγα-σιγα.

 

Δεν έχει κάμερες το Ο.Α.Κ.Α.; Να ψάξουν να τα βρουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά και αυτοί οι μαλάκες τώρα στην εκπομπή τι γυρεύουν? Πριν απο 10 λεπτά μας διαβάσανε την ανακοίνωση της NOVA που έλεγε ότι δεν θα δείξουμε/αναφέρουμε τίποτα περι ξύλου, κτλ κτλ και τώρα αυτοί κάνουν τις ποιο χαζές ερωτήσεις...

 

"Παίξανε ξύλο στην φυσούνα?" Άντε ρε μλκ που ψάχνεις κάτι να πεις και δεν ξέρεις απο που να πιαστείς...

Αυτοι θα κλαψουν προφανως λογω του 3d που τους βγηκε ξινο:D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κριμα κριμα, εγω την εκανα στο ημιχρονο και οπως φανηκε ο θεος με δικαιωσε.

Πρωτη φορα τετοιο μπ@ρδ@λο, με την ΑΕΚ οταν παιζαμε στην εδρα μας ηταν πολυ πιο ηρεμα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κριμα κριμα, εγω την εκανα στο ημιχρονο και οπως φανηκε ο θεος με δικαιωσε.

Πρωτη φορα τετοιο μπ@ρδ@λο, με την ΑΕΚ οταν παιζαμε στην εδρα μας ηταν πολυ πιο ηρεμα...

 

Για πες, τι είδες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα λένε "που απέτυχε η συνεργασία με την αστυνομία"

Γιατί μπορώ να τους το απαντήσω εγώ αυτό απο την άλλη άκρη του κόσμου και δεν μπορούν οι ίδιοι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν προλαβα και πολλα, μονο στο τελος του ημιχρονου ειδα κατι φιλαθλους στην θυρα 29 και των επισημων να παιζουν καρεκλο-κασκολο-πολεμο (οτι θες πες το) με τα ΜΑΤ.

Οταν βγηκα εξω απο το γηπεδο ειδα τα ΜΑΤ να κυνηγανε κατι τυπους και επειτα απομακρυνθηκα.

Οταν καθεσαι στις κερκιδες και εχεις ακριβως διπλα σου τα ΜΑΤ, τι να ευχαριστηθεις ρε παιδια;; ..

Το περιμενα οτι θα εξελιχθει ετσι και γι'αυτο την εκανα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κινδυνεύει η ζωή ενός αστυνομικού είπαν στο ραδιόφωνο.

 

 

Πριν μηνες ειχαμε ακρωτηριασμο της γυναικας, τωρα παιζει και θανατος? Μια χαρα......

 

 

Μακαρι να τα καταφερει ο ανθρωπος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...