Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός (2011-2012)


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η επιδειξη δυναμης που λεγαμε. Αντε και εις ανωτερα.

 

Ο πρόεδρος της ΠΑΕ Παναθηναϊκός, Δημήτρης Γόντικας, μαζί με το μέλος του Δ.Σ, Στράτο Σωπήλη συναντήθηκαν με τους ιθύνοντες της ΚΕΔ. «Θέλουμε έμπειρο διαιτητή σε αγώνες υψηλής επικινδυνότητας».

 

Οι «πράσινοι» συνέστησαν ιδιαίτερη προσοχή στο ποιος θα οριστεί να σφυρίξει το παιχνίδι, χωρίς ωστόσο να καταθέσουν κάποια πρόταση. Το μόνο που αρκέστηκαν να πουν είναι να έχει την εμπειρία για να ανταποκριθεί σε ένα ματς ειδικών συνθηκών.

 

Ρίξε τώρα και μία πρόταση πλην του Γκουζγκούνη ώστε να μην υπάρχει επίδειξη δύναμης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Νταξει, ελεος με τον Κακο.

Βαζουν επιτηδες εναν μετριο ως κακο διαιτητη (ο οποιος ειναι καλος στην πολιτικη) τον Ελληνα Χαουαρντ Γουεμπ για να βγουν επιτηδες παραπονα ωστε οποιος χασει να μπορει να φωναζει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νταξει, ελεος με τον Κακο.

Βαζουν επιτηδες εναν μετριο ως κακο διαιτητη (ο οποιος ειναι καλος στην πολιτικη) τον Ελληνα Χαουαρντ Γουεμπ για να βγουν επιτηδες παραπονα ωστε οποιος χασει να μπορει να φωναζει

 

Πείτε μας ποιον θέλετε να σας σφυρίξει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η δικη σου η διοικηση πηγε και ζητησε αυτον ουσιαστικα στην ΚΕΔ. Ποιονς ηθελες για να σαι ικανοποιημενος??

 

ΥΓ.Μιλαμε για τον ιδιο διαιτητη που στον τελικο με αεκ μετρησε οφσαιντ γκολ και εδωσε καρτα σε παιχτη με γυρισμενη πλατη.

ΥΓ2.Ειχατε παραπονα δηλ περυσι?? στο 2-1 με Σισε??

Mιλαμε για τον ιδιο διαιτητη που σε εφτιαξε με τον Εργοτελη αποβαλλοντας 2 παιχτες του αντιπαλου σου.

 

Και μιλαμε για τον ιδιο διαιτητη που ειπε απευθυνομενος προς διαμαρτυρομενους ανθρωπους της διοικησης μας για τα σφυριγματα του, μια ατακα που εγινε σλογκαν: "κοίτα που οι βάζελοι νομίζουν ότι έγιναν Ολυμπιακός...»."

 

Και για τον ιδιο διαιτητη που κολησε τη μουρη του στο προσωπο του Φερειρα και του ειπε "εμένα μη μου μιλάς, δεν σηκώνω αμφισβητήσεις στις αποφάσεις μου. Κανόνισε γιατί θα σε τιμωρήσω."

 

Κατα τ'αλλα ναι, σε τιποτα παιδακια δημοτικου, μπορειτε να υποστηριξετε οτι η διοικηση μας ζητησε Κακο στο ντερμπι. Οχι εδω ομως που καταλαβαινουμε και 2 αραδες απο οσα βλεπουμε.

 

Ο Κακος φετος ειναι ο διαιτητης με την μακραν πιο αλαζονικη συμπεριφορα απεναντι στον ΠΑΟ, και συμπτωματικα με ενα αποτελεσμα-δωρο των σφυριγματων του στον ΟΣΦΠ.

Η επιλογη του για το ντερμπι ειναι συνδυασμος επιδειξης δυναμης και τρολλαρισματος απο τον χοντρο.

 

Ρίξε τώρα και μία πρόταση πλην του Γκουζγκούνη ώστε να μην υπάρχει επίδειξη δύναμης

Κωνσταντινεας :-D :devil: :mrgreen:

 

Βρε παλι καλα να λεμε που δεν μας σφυριζει ο Καλοπουλος με τον Τρυφωνα. Ικανος ηταν ο χοντρος να το κανει και αυτο, χωρις υπερβολη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα βλέπεις λοιπόν πόσο εύκολα σας έπεισαν ότι στην Ριζουπολη χάσατε για εξωαγωνιστικούς λόγους?

 

Θα έπρεπε να ντρέπεσαι και μόνο που σκέφτηκες να το γράψεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mιλαμε για τον ιδιο διαιτητη που σε εφτιαξε με τον Εργοτελη αποβαλλοντας 2 παιχτες του αντιπαλου σου.

 

Και μιλαμε για τον ιδιο διαιτητη που ειπε απευθυνομενος προς διαμαρτυρομενους ανθρωπους της διοικησης μας για τα σφυριγματα του, μια ατακα που εγινε σλογκαν: "κοίτα που οι βάζελοι νομίζουν ότι έγιναν Ολυμπιακός...»."

 

Και για τον ιδιο διαιτητη που κολησε τη μουρη του στο προσωπο του Φερειρα και του ειπε "εμένα μη μου μιλάς, δεν σηκώνω αμφισβητήσεις στις αποφάσεις μου. Κανόνισε γιατί θα σε τιμωρήσω."

 

 

Και για τον ίδιο διαιτητή που έδωσε αυτό:

 

http://www.youtube.com/watch?v=WXKsjVjxOGY

 

Η επιλογη του για το ντερμπι ειναι συνδυασμος επιδειξης δυναμης και τρολλαρισματος απο τον χοντρο.

 

Κωνσταντινεας :-D :devil: :mrgreen:

 

Πάμε παιχταρά μου ;;

 

Ακόμα όμως δεν ειπώθηκε εδώ μέσα ποιος ορισμός διαιτητή δεν θα ήταν επίδειξη δύναμης εκ μέρους του χοντρομπαλά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και για τον ίδιο διαιτητή που έδωσε αυτό:

 

http://www.youtube.com/watch?v=WXKsjVjxOGY

 

 

 

Πάμε παιχταρά μου ;;

 

Ακόμα όμως δεν ειπώθηκε εδώ μέσα ποιος ορισμός διαιτητή δεν θα ήταν επίδειξη δύναμης εκ μέρους του χοντρομπαλά

 

Τι ψάχνεις να βρεις τώρα μωρέ, ο παναθηναϊκός τον ζήτησε τον Κακο, αυτόν θέλανε αυτόν πήραν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι ψάχνεις να βρεις τώρα μωρέ, ο παναθηναϊκός τον ζήτησε τον Κακο, αυτόν θέλανε αυτόν πήραν.

Δειξε μας που ΖΗΤΑΕΙ ο ΠΑΟ τον Κακο.

 

Προσεξε, για να μην παιζουμε με τις λεξεις, αλλο ζηταει και αλλο φωτογραφιζει (με βαση τα δικα σου κριτηρια φυσικα) τον Κακο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δειξε μας που ΖΗΤΑΕΙ ο ΠΑΟ τον Κακο.

 

Προσεξε, για να μην παιζουμε με τις λεξεις, αλλο ζηταει και αλλο φωτογραφιζει (με βαση τα δικα σου κριτηρια φυσικα) τον Κακο.

 

μα εσυ παιζεις με τις λεξεις..κατα τν γνωμη σου ποιον φωτογραφιζει ο παο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Κωνσταντινέας τη μία ειναι ο "πάμε παιχταρά μου" και την άλλη λένε πως αυτός θα ήταν ο κατάλληλος για να σφυρίξει.

Και μετά διαβάζω εδώ πως όχι δεν είναι ο Κάκος που φωτογραφήθηκε από τον ΠΑΟ για το ντέρμπι.

Ε τότε ποιός ηταν βρε παιδιά?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...