Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός (2011-2012)


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θεος!!! :mrgreen:

Μεγαλη ξεφτιλα οντως :mrgreen:

 

Είδες που συμφωνήσαμε? :mrgreen:

 

 

Ριζουπολη, Καραισκακη, Κατσουρανης, Τσουκαλας, Φιλοπουλος, Λαυριου, Πατρα, βγαλμενο ματι, παραγκα 1, παραγκα 2, στημενα, φυσουνες, βαγγελη ψαξου, πρακτορας, Καραισκακη Ολυμπιακο ακινητο, ανοιγμα της ΕΠΟ Σαββατο για να παιξει ο Μιραλας, παραρτηματα, Κομποτης, Πανοπουλος, γαυροι αδελφια μαζι θα το σηκωσουμε στη Ν. Φιλαδελφια, Ζε Ελιας "απωθησε με το κεφαλι", Καρεμπε "απωθησε τον Οκκα" και δεν συνεχιζω γιατι δεν θα προλαβω και τη μπαλα

 

Δεν προλαβαίνω να απαντήσω, έχει μπάλα. Χώρια που θα χρειαστεί και ανάλυση για της χούντας τα παιδιά και δεν το επιτρέπει το forum

 

 

Το διατήρησε το egklimatikotita.gr χαχαχαχαχχαχαχαχα

 

Φαίνεται ο τύπος δεν έχει πάει σπίτι ακόμα να το κατεβάσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Θεος!!! :mrgreen:

Μεγαλη ξεφτιλα οντως :mrgreen:

 

 

Ριζουπολη, Καραισκακη, Κατσουρανης, Τσουκαλας, Φιλοπουλος, Λαυριου, Πατρα, βγαλμενο ματι, παραγκα 1, παραγκα 2, στημενα, φυσουνες, βαγγελη ψαξου, πρακτορας, Καραισκακη Ολυμπιακο ακινητο, ανοιγμα της ΕΠΟ Σαββατο για να παιξει ο Μιραλας, παραρτηματα, Κομποτης, Πανοπουλος, γαυροι αδελφια μαζι θα το σηκωσουμε στη Ν. Φιλαδελφια, Ζε Ελιας "απωθησε με το κεφαλι", Καρεμπε "απωθησε τον Οκκα" και δεν συνεχιζω γιατι δεν θα προλαβω και τη μπαλα

 

http://www.eglimatik...-post_6969.html

 

Διδαξαμε ηθος

 

επειδη μου εκανε εντυπωση αυτο...ο φιλοπουλος ηταν εκει για καφε η' ειχε παει και αυτος εκει για να σκοτωσει-μαχαιρωσει-πλακωσει στο ξυλο?εννοειτε πιστευω οτι δεν δικαιολογω τιποτα απο οσα εγιναν και απο τις δυο πλευρες..αλλα το να παιρνεις την θεση του ολυμπιακου η του παναθηναικου σε τετοια γεγονοτα ειναι τουλαχιστον αστειο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λαυριου

Στη Λαυρίου κερδίσαμε (καθαρά)! :confused:

 

επειδη μου εκανε εντυπωση αυτο...ο φιλοπουλος ηταν εκει για καφε η' ειχε παει και αυτος εκει για να σκοτωσει-μαχαιρωσει-πλακωσει στο ξυλο?εννοειτε πιστευω οτι δεν δικαιολογω τιποτα απο οσα εγιναν και απο τις δυο πλευρες..αλλα το να παιρνεις την θεση του ολυμπιακου η του παναθηναικου σε τετοια γεγονοτα ειναι τουλαχιστον αστειο

Δεν είναι αστείο, κάτι άλλο είναι... :eek: Και βλέπω ότι μερικοί ξεκίνησαν να βλέπουν μπάλα το 2003. Έτσι εξηγούνται πολλά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρήκα και για τον παοκ όμως.

 

Έπαιξες τούμπα με παοκ 20 σεπτέμβρη και ο παοκ έπαιξε με την λάρισα 5 δεκέμβρη... Προφανώς κάτι δεν θυμάσαι καλά.

Αν επιμένεις σε παρακαλώ βρες πραγματικά γεγονότα.

Αλλιώς φαντάζομαι θα αλλάξεις κάπως την άποψή σου.

Δεν είναι θέμα επιχειρημάτων αδελφέ, απλά είχα πάει για μπυρίτσα και γύρισα τώρα. :mrgreen:

Κοίτα αν το έψαξες και θεωρείς οτι έκανα λάθος, να σου πω την αλήθεια βαριέμαι να το ψάξω και σε πιστεύω (ελπίζω να είναι όντως σωστά αυτά που γράφεις, εγώ μια γρήγορα ματιά έριξα)

Το Κυριακή Τετάρτη Σάββατο του Ολυμπιακού όμως ήταν γεγονός, όπως και αρκετές αναβολές παιχνιδιών. Είναι κάτι που το θυμάμαι αρκετά καλά Λες να τα βγάζω απ τη φαντασία μου για να κερδίσω το βραβείο στο φόρουμ? :mrgreen:

 

Δεν θυμάσαι ότι έπεφτε μαζί με τον επαναληπτικό του παναθηναικού με τη στανταρ για το γιουρόπα.

Καμία ύποπτη αλλαγή εκεί λοιπόν

Αυτό το θυμάμαι καλά. Οντως έγινε αλλαγή εκεί.Το συζήταγα τωρα με τη παρέα μου. Και τη θεωρήσαμε πολύ λογική. Ομως δεν έπεσε την ιδια ημερομηνία. Εδώ πιθανον να είδες εσύ λάθος.

 

6 ματς σε 17 μέρες και για τις τρεις διοργανώσεις...

Εγώ δε σου ειπα οτι δε τα εχει υποστεί και ο ΠΑΟ αυτά. Εσύ επιμένεις οτι δεν έχουν συμβεί στον Ολυμπιακό επειδή ζήτησε μια φορά αναβολή.

Στο φινάλε την αναβολή την ενέκρινε ο γνωστός για τα Παναθηναικά του συναισθήματα Πιλάβιος.

Τι θα πρέπει να σκεφτώ και εγω εδω?

Να πω αν είναι οτι ο Πιλάβιος επίτηδες τη δέχτηκε ώστε να υπάρξει πρόκληση και να βγουν όλοι να διαμαρτυρηθούν ?Θα γελάει ο κόσμος. Ελα όμως που υπάρχει κόσμος που το πιστεύει αυτο..

 

Eδω καποτε δεν ντραπηκες να παρεις πρωταθλημα για καποιον Βαλνερ καποιας Καλαμαριας

Ισως το μόνο πρωτάθλημα για το οποίο είχα ταχθεί κατά και φυσικά το πέναλτι του Παππουτσέλη που σήμανε και τη στροφή της διαιτησίας από τον ΠΑΟ στον Ολυμπιακό. (το ποδόσφαιρο δε ξεκίνησε το 97...υπήρχε και νωρίτερα και καλό είναι όσοι δε θυμούντε να θυμηθούν). Δε θυμάμαι και πολύ κόσμο να το χάρηκε. Ακόμα και στο γήπεδο στη φιέστα μόνο μπαμπάδες με παιδάκια ήταν και οι κλασικοί κάφροι. Ο αγνός οπαδός του Ολυμπιακού δε πήγε τότε εκεί.

 

ΥΓ. Γελαω με το 3 ματς σε 6 μερες. Οι μονοι ειστε σε ολη την Ευρωπη. Αμα θες μεγαλεια και να λες "ειμαι μεσα σε τρεις στοχους" θα εχεις κουραση. Εκτος απο την Ελλαδα...

Οπότε είναι απόλυτα φυσιολογικό για εσένα να παίξουμε τα ματς τη στιγμή που μπορούμε κάλλιστα να ζητήσουμε απο τον ΟΦΗ και την ΕΠΟ αναβολή? Από τη στιγμή που δέχτηκαν και οι 2 τι σε επιρρεάζει εσένα?Το ότι ο ΟΦΗ θα είναι πιο ξεκούραστος? Παναθηναικός είσαι αδελφέ.

Στο φινάλε και ο ΟΦΗ κυνηγάει μια διάκριση. Γιατί να παίξει ντέρμπι με τον Παναθηναικό που ίσως να του κοστίσει την Ευρωπαική του παρουσία και στα καπάκια κύπελλο με τον Ολυμπιακό που ίσως να του κοστίσε ένα τίτλο. Ρώτησες τον φίλο του ΟΦΗ τι πιστεύει για αυτή την αλλαγή??

 

Ακολουθεί κάφρικη άποψη :mrgreen:

[καφρ]Και στο φινάλε δε μπορώ να βλέπω για θεωρίες συνομωσίας από οπαδούς της ομάδας που πρώτη ΕΠΕΒΑΛΕ τη καθυστέρηση έναρξης του πρωταθλήματος, πράγμα που οδήγησε τον Ευρωπαίο Ολυμπιακό να είναι ανέτοιμος για τα ευρωπαϊκά ματς και να χάσει μια μεγαλειώδη πρόκριση στο TΣ.Λ.[/καφρ]

 

Οπως μπορεί ο καθένας να αντιληφθεί, κάθε δράση έχει και αντίδραση. Μπορείτε να μεμψιμοιρείτε και να αποσκορακίζετε κάθε ηθικό έρεισμα στη προσπάθειά σας να διαδώσετε ότι όλα είναι κατά του Παναθηναικού. Όμως και οι ίδιοι γνωρίζετε πολύ καλά, πως αν ο Παναθηναικός δεν έκανε αυτές τις 3 ήττες (με καθαρά δική του υπαιτιότητα) αυτή τη στιγμή θα ήταν στους +4 (+5 δε θυμάμαι) και θα πήγαινε στο ντέρμπι άνετος.

 

Τα γλίσχρα μέσα (που κάποιοι έχετε εγκωλπιστεί από τις εφημερίδες) που θεωρείτε πως χρησιμοποιεί ο χοντρός και οι θεωρίες συνωμοσίας που υιοθετείτε δεν αρμόζουν σε οπαδούς περήφανων ομάδων όπως ο Παναθηναικός που έχει αποδείξει, ειδικά στην Ευρώπη στο παρελθόν, ότι είναι δυσήνιος και αγωνιστής.

 

Δέχομαι πως ο Σωκράτης κατά το παρελθόν έκανε άσχημα πράγματα, όπως άλλωστε έκανε πρώτος και καλύτερος ο Καπετάνιος νωρίτερα. Το ότι ο χοντρός έχει αλαζονικό ύφος, δε σημαίνει πως πρέπει να του ρίχουμε την ευθηνή για όλα.

 

Είμαι οπαδός μιας ομάδας που παραδέχτηκα το 2009-10, πως έχασα το πρωτάθλημα από κάποιον που ήταν ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ. Ε ρε γμτ, τόσα χρόνια δεν έχω δει ΕΝΑΝ Παναθηναικο ΚΑΘΕ χρονο να πει, οτι ο Ολυμπιακός ήταν καλύτερος,

 

Ακόμα και τώρα, ακόμα και στη χειρότερη σεζόν του Παναθηναικού εδώ και καιρό, ακόμα και σε μια σεζόν που η διαιτησία δεν επηρέασε αποτελέσματα τουλάχιστον ηθελημένα, όπως βλέπαμε σε παιχνιδια ΟΛΩΝ των ομάδων κατά το παρελθόν, δεν υπάρχει αυτοκριτική.

 

Η μάλλον υπάρχει το "εμεις δεν ειμαστε καλοί, αλλά αν δεν ήταν ξεκούραστος ο Λεβαδειακός, όλα θα ηταν διαφορετικά και γιατι ο χοντρός το κάνει αυτο κτλ κτλ".

Χωρις αποδείξεις, χωρίς καμία έγνοια πως αναφερόμαστε σε ομάδα Β Εθνικής, χωρίς καμία συναίσθηση πως ο Ολυμπιακός έχασε απ΄όλα τα υποτιθέμενα παραρτήματά του φέτος και χωρίς κανένα σεβασμό στην επιτυχία της άλλης ομάδας που σκίστηκε για να κερδισει κάποιον μεγάλο. Τι να πει και ο γάβρος δηλαδή που κάθε χρόνο στο παρελθόν πήγαινε στη Τούμπα και είχε χάσει απ το αεροδρόμιο αφού για τον ΠΑΟΚ το ματς ήταν πάντα, τελικός. Οτι ο Πιλάβιος πληρωσε τον ΠΑΟΚ να τα κάνει αυτά και να κάθεται στον ΠΑΟ (Τα λένε και αυτά κάποιοι...ξέρετε)

 

Πάντως ωφείλω να παραδεχτώ ένα πράγμα.

 

Αν όντως όλα αυτά κάποτε η ιστορία μας πει οτι ίσχυαν και όντως ο χοντρός τα είχε όλα στημένα, είναι πανέξυπνος. Εχει ξεπεράσει κατά πολύ όλους όσους πέρασαν απ το Ευρωπαικό ποδόσφαιρο. Μιλάμε για άτομο που είναι ικανό να χάσει ματς, μονο και μόνο για να μη λένε πως ειναι αδελφικό σωματείο. :devil: :eek:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν ήθελαν να τρολάρουν από τον Παναθηναϊκό έπρεπε να ζητήσουν αναβολή την Κυριακή για λόγους ασφαλείας. Υπάρχει και η σχετική απόφαση για να "πατήσουν". 24-25 ίσως δεν γίνει λόγο παρελάσεων, να τρέχουν και να μην φτάνουν μετά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι θέμα επιχειρημάτων αδελφέ, απλά είχα πάει για μπυρίτσα και γύρισα τώρα. :mrgreen:

Κοίτα αν το έψαξες και θεωρείς οτι έκανα λάθος, να σου πω την αλήθεια βαριέμαι να το ψάξω και σε πιστεύω (ελπίζω να είναι όντως σωστά αυτά που γράφεις, εγώ μια γρήγορα ματιά έριξα)

Το Κυριακή Τετάρτη Σάββατο του Ολυμπιακού όμως ήταν γεγονός, όπως και αρκετές αναβολές παιχνιδιών. Είναι κάτι που το θυμάμαι αρκετά καλά Λες να τα βγάζω απ τη φαντασία μου για να κερδίσω το βραβείο στο φόρουμ? :mrgreen:

Για το κυριακή τετάρτη σάββατο δεν είπα όχι, θυμάμαι που γκρινιάζατε.

Για τα υπόλοιπα μπορείς αν θέλεις να ψάξεις

 

Αυτό το θυμάμαι καλά. Οντως έγινε αλλαγή εκεί.Το συζήταγα τωρα με τη παρέα μου. Και τη θεωρήσαμε πολύ λογική. Ομως δεν έπεσε την ιδια ημερομηνία. Εδώ πιθανον να είδες εσύ λάθος.

Όχι, επιμένω. 17 μαρτίου τετάρτη ήταν προγραμματισμένο το ματς με τα γιάννενα και 18 μαρτίου πέμπτη το ματς με την στανταρ. Επίσης μπορείς να το ψάξεις

 

Εγώ δε σου ειπα οτι δε τα εχει υποστεί και ο ΠΑΟ αυτά. Εσύ επιμένεις οτι δεν έχουν συμβεί στον Ολυμπιακό επειδή ζήτησε μια φορά αναβολή.

Σε ποιο σημείο επέμεινα εγώ ότι ο ολυμπιακός δεν έχει υποστεί κάτι αντίστοιχο?

Έχει τύχει σε όλους. Απλά φέτος πρώτη φορά βλέπουμε αναβολές αγώνων, όλες εμέσως σε βάρος της ίδιας ομάδας.

Και θα πω για πολλοστή φορά. Δεν προσπαθώ να ισχυριστώ ότι αυτό φταίει στον παναθηναικό.

Δεν μπορώ όμως τον μηδενισμό. "Δίνει ο παναθηναικός δικαιώματα με τις εμφανίσεις του οπότε ας μην μιλάει για το παρασκήνιο."

 

Στο φινάλε την αναβολή την ενέκρινε ο γνωστός για τα Παναθηναικά του συναισθήματα Πιλάβιος.

Τι θα πρέπει να σκεφτώ και εγω εδω?

Να πω αν είναι οτι ο Πιλάβιος επίτηδες τη δέχτηκε ώστε να υπάρξει πρόκληση και να βγουν όλοι να διαμαρτυρηθούν ?Θα γελάει ο κόσμος. Ελα όμως που υπάρχει κόσμος που το πιστεύει αυτο..

Το ότι την αναβολή ενέκρινε κάποιος πράσινων αισθημάτων είναι επιχείρημα?

Μιλάμε για τον ίδιο που επέτρεψε την επιστροφή καλόπουλου έτσι?

Τον ίδιο που σε μια νύκτα ευλόγησε την κατά παραγγελία αποπομπή κωνσταντινέα?

Μήπως κι αυτά τα έκανε από τα πράσινα αισθήματά του?

Οπότε είναι απόλυτα φυσιολογικό για εσένα να παίξουμε τα ματς τη στιγμή που μπορούμε κάλλιστα να ζητήσουμε απο τον ΟΦΗ και την ΕΠΟ αναβολή? Από τη στιγμή που δέχτηκαν και οι 2 τι σε επιρρεάζει εσένα?Το ότι ο ΟΦΗ θα είναι πιο ξεκούραστος? Παναθηναικός είσαι αδελφέ.

Εμένα τι με πειράζει? Τίποτα απολύτως

Γιατί γκρινιάζει ο παναθηναικός?

Γιατί όπως είπα ήδη αρκετές φορές, αν αυτό συνέβαινε μια δυο φορές θα το ονόμαζες σύμπτωση.

Τώρα το λες σχέδιο

 

Στο φινάλε και ο ΟΦΗ κυνηγάει μια διάκριση. Γιατί να παίξει ντέρμπι με τον Παναθηναικό που ίσως να του κοστίσει την Ευρωπαική του παρουσία και στα καπάκια κύπελλο με τον Ολυμπιακό που ίσως να του κοστίσε ένα τίτλο. Ρώτησες τον φίλο του ΟΦΗ τι πιστεύει για αυτή την αλλαγή??

Αν είναι έτσι να ρωτάμε τους οπαδούς και να κανονίζουν όποτε θέλουνε τα ματς.

Γιατί δεν το κάνετε και τον ιούνιο που δεν θα έχετε υποχρεώσεις?

Ακολουθεί κάφρικη άποψη :mrgreen:

[καφρ]Και στο φινάλε δε μπορώ να βλέπω για θεωρίες συνομωσίας από οπαδούς της ομάδας που πρώτη ΕΠΕΒΑΛΕ τη καθυστέρηση έναρξης του πρωταθλήματος, πράγμα που οδήγησε τον Ευρωπαίο Ολυμπιακό να είναι ανέτοιμος για τα ευρωπαϊκά ματς και να χάσει μια μεγαλειώδη πρόκριση στο TΣ.Λ.[/καφρ]

Και πως το έκανε αυτό?

 

Οπως μπορεί ο καθένας να αντιληφθεί, κάθε δράση έχει και αντίδραση. Μπορείτε να μεμψιμοιρείτε και να αποσκορακίζετε κάθε ηθικό έρεισμα στη προσπάθειά σας να διαδώσετε ότι όλα είναι κατά του Παναθηναικού. Όμως και οι ίδιοι γνωρίζετε πολύ καλά, πως αν ο Παναθηναικός δεν έκανε αυτές τις 3 ήττες (με καθαρά δική του υπαιτιότητα) αυτή τη στιγμή θα ήταν στους +4 (+5 δε θυμάμαι) και θα πήγαινε στο ντέρμπι άνετος.

Χρειάζεται να απαντήσω?

Αυτός που κάνει ότι δεν καταλαβαίνει μάλλον είσαι εσύ.

Για 78η φορά, ο παναθηναικός ευθύνεται απόλυτα για τις ήττες του. Πως αλλιώς να το πω?

Σου δίνει αυτό το δικαίωμα να κανονίζεις τους αγώνες όποτε θέλεις? Όχι

Μου αφαιρεί η κακή εικόνα μου το δικαίωμα να επισημαίνω τις ζυμώσεις που γίνονται τόσο απροκάλυπτα? Όχι

Διαφωνείς?

 

Τα γλίσχρα μέσα (που κάποιοι έχετε εγκωλπιστεί από τις εφημερίδες) που θεωρείτε πως χρησιμοποιεί ο χοντρός και οι θεωρίες συνωμοσίας που υιοθετείτε δεν αρμόζουν σε οπαδούς περήφανων ομάδων όπως ο Παναθηναικός που έχει αποδείξει, ειδικά στην Ευρώπη στο παρελθόν, ότι είναι δυσήνιος και αγωνιστής.

Μιλάς σε παναθηναικούς για εφημερίδες? Ποιες? Αυτές που πουλάνε μαζί 700 κομμάτια?

Ποιοι παναθηναικοί πρωτοεπηρεάστηκαν?

 

Δέχομαι πως ο Σωκράτης κατά το παρελθόν έκανε άσχημα πράγματα, όπως άλλωστε έκανε πρώτος και καλύτερος ο Καπετάνιος νωρίτερα. Το ότι ο χοντρός έχει αλαζονικό ύφος, δε σημαίνει πως πρέπει να του ρίχουμε την ευθηνή για όλα.

Δεν μπαίνω καν στον κόπο....

 

 

 

 

Για τα υπόλοιπα βαριέμαι να συνεχίσω, ήδη το παράκανα.

Αν θέλεις να μου απαντήσεις κάντο αλλά σε πράγματα που λέω εγώ και όχι σε κάτι που άκουσες κάπου να λέει κάποιος και τα λες σε μένα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βάζε ένα quote βρε αδελφέ. Στραβωθηκα να τα βρω. :mrgreen:

edit...ok τα μαυρισες, σορρυ :-)

 

Κοίτα. Συμφωνούμε πως διαφωνούμε. Δε χρειάζεται να το κουράσουμε άλλο. Κάποια πράγματα δε μπορώ να τα δεχτώ εύκολα και ειδικά τη γκρίνια, όταν ο ίδιος δε γκρινιάζω για πράγματα που εγώ θεωρώ πως αδικούν την ομάδα μου (πχ το οτι επανηλθε ο Δούρος, εγώ το θεωρώ σκάνδαλο).

Με κάλυψες σε κάποια θέματα οπότε παμε παρακάτω. Εχουμε και ντέρμπι τη Κυριακή :mrgreen:

 

Y.Γ-

Σου δίνει αυτό το δικαίωμα να κανονίζεις τους αγώνες όποτε θέλεις? Όχι

Το κάνω?? Εγω διαφωνώ ως προς αυτή τη πρόταση.

Μου αφαιρεί η κακή εικόνα μου το δικαίωμα να επισημαίνω τις ζυμώσεις που γίνονται τόσο απροκάλυπτα? Όχι

Σαφως και μπορεις να επισημαίνεις ότι πιστεύεις. Απ την άλλη θα δέχεσαι και την ανάλογη αντίδραση από άτομα που διαφωνούν, στα πλαίσια τουλάχιστον της πολιτισμένης συζήτησης. :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να διαφωνείς για το αν γίνονται ζυμώσεις ή όχι όσο θέλεις. Αν και μου φαίνεται στρουθοκαμηλισμός αλλά πάσο..

 

Να μην μου λες όμως ότι προσπαθώ να δικαιολογήσω τη δεύτερη θέση με αυτά που λέω όταν ο ίδιος έχω ξεκαθαρίσει πολύ νωρίτερα ότι δεν έχω τέτοια πρόθεση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά τώρα αφήστε τον ξεκούραστο ΟΦΗ και πείτε για το ντέρμπι.

Ακούγονται κάποια πραγματάκια που μου φαίνονται κάπως ύποπτα.

Βγαίνει τις προάλλες ο ρεπόρτερ του ΠΑΟ στον σπορτφμ και λέει ότι θα κερδίσει ο Παναθηναϊκός(ο ίδιος την προηγούμενη εβδομάδα είχε προβλέψει την ήττα από αεκ), μετά βγαίνει ο ρεπόρτερ του ΟΣΦΠ και λέει ότι οι πιθανότητες να κερδίσει ο Ολυμπιακός είναι 10%!

Μάλλον είναι ιδέα μου αλλά δεν φαίνονται κάπως περίεργα όλα αυτά?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά τώρα αφήστε τον ξεκούραστο ΟΦΗ και πείτε για το ντέρμπι.

Ακούγονται κάποια πραγματάκια που μου φαίνονται κάπως ύποπτα.

Βγαίνει τις προάλλες ο ρεπόρτερ του ΠΑΟ στον σπορτφμ και λέει ότι θα κερδίσει ο Παναθηναϊκός(ο ίδιος την προηγούμενη εβδομάδα είχε προβλέψει την ήττα από αεκ), μετά βγαίνει ο ρεπόρτερ του ΟΣΦΠ και λέει ότι οι πιθανότητες να κερδίσει ο Ολυμπιακός είναι 10%!

Μάλλον είναι ιδέα μου αλλά δεν φαίνονται κάπως περίεργα όλα αυτά?

 

και εγω ασσο θα το παιξω εαν δινει πανω απο 3 με το σκεπτικο οτι θα το αφησουν να παει στην ευχη του θεου αμα δουν οτι το ματς παει για ντου..γιατι να κινδυνεψουν να φανε το ξυλο της αρκουδας??αν και δεν νομιζω να τους αφησει ο μαρινακης σαν προβατα που πανε για σφαγη..αλλα λεμε..

εγω το ντου το θεωρω σιγουρο εαν βαλουμε πρωτοι γκολ..πιστευω ολοι το θεωρουν καθως το ματς βρωμαει απο παντου..

πιστευω οτι τα καλοπαιδα του παναθηναικου θα θελησουν να δειξουν οτι δεν πανε πισω σε σχεση με τα καλοπαιδα του οσφπ που εκαναν οτι εκαναν περυσι στο καραισκακη..μακαρι να μην θελησουν να τους μιμηθουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ούτε εγώ πιστεύω ότι θα μπορούσαν να έχουν μιλημένο το ματς για τον φόβο επεισοδίων.

Αν μια στο εκατομμύριο συμβαίνει κάτι τέτοιο άλλοι θα είναι λόγοι. Για παράδειγμα περσινοί λογαριασμοί, όπως δηλαδή το λάθος του επόπτη στο Καραισκακη η γενικά όλα όσα ακούστηκαν το καλοκαίρι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Oποτε, ετσι στο πολυ χοντρικο αν ο γαυρος κερδισει μεθαυριο θα ειναι λογω της πυραυλοκινητης ομαδας του απεναντι στον ψοφιο ΠΑΟ του γραφικου παπουλη.

 

Αν δεν κερδισει, θα ειναι επειδη κατι αοριστο παιχτηκε παρασκηνιακα. Οπως και να χει η κατασταση εχει ως εξης: Νικη γαυρου-->Το ματς ηταν καθαρο δικαιο, καθε αλλο αποτελεσμα--->κατι βρωμαει. Ειστε τοσο δικαιοι και αντικειμενικοι ομως:D

 

Kατα τ'αλλα απορω, δε βαρεθηκατε ακομα να λετε για ενα αοριστο παρασκηνιο του ΠΑΟ, πισω απτο οποιο δεν βρισκεται κανεις, γιατι ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ κανεις (Γοντικας ισως? :mrgreen: )? Δεν καταλαβαινετε οτι δεν μπορει να στεκει ως συλλογισμος γιατι δεν πληρουνται οι προυποθεσεις ?!

 

Ομαδα που εχει παιχτες απληρωτους, που δεν εχει 1 μετοχο να ασχολειται σοβαρα με το μελλον της κλπ, θα ασχοληθει με τα παρασκηνια της Superleague για να κερδισει τι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Oποτε, ετσι στο πολυ χοντρικο αν ο γαυρος κερδισει μεθαυριο θα ειναι λογω της πυραυλοκινητης ομαδας του απεναντι στον ψοφιο ΠΑΟ του γραφικου παπουλη.

 

Αν δεν κερδισει, θα ειναι επειδη κατι αοριστο παιχτηκε παρασκηνιακα. Οπως και να χει η κατασταση εχει ως εξης: Νικη γαυρου-->Το ματς ηταν καθαρο δικαιο, καθε αλλο αποτελεσμα--->κατι βρωμαει. Ειστε τοσο δικαιοι και αντικειμενικοι ομως:D

 

Kατα τ'αλλα απορω, δε βαρεθηκατε ακομα να λετε για ενα αοριστο παρασκηνιο του ΠΑΟ, πισω απτο οποιο δεν βρισκεται κανεις, γιατι ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ κανεις (Γοντικας ισως? :mrgreen: )? Δεν καταλαβαινετε οτι δεν μπορει να στεκει ως συλλογισμος γιατι δεν πληρουνται οι προυποθεσεις ?!

 

Ομαδα που εχει παιχτες απληρωτους, που δεν εχει 1 μετοχο να ασχολειται σοβαρα με το μελλον της κλπ, θα ασχοληθει με τα παρασκηνια της Superleague για να κερδισει τι?

 

μιλησε κανεις για παρασκηνιο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με ποδόσφαιρο έχουμε να κάνουμε και μάλιστα στην Ελλάδα, είναι πολλά τα συμφέροντα και δεν είναι απαραίτητο να ευνοούν μόνο τον Ολυμπιακό. Το ότι δεν έχει διοίκηση ο ΠΑΟ μπορεί να λέει πολλά, αλλά μπορεί να μην λέει και τίποτα. Δεν έχει δύναμη ο ΠΑΟ? Τόσο κόσμο έχει από πίσω.

 

Πιστεύω πως αν μια στο εκατομμύριο το ματς είναι μιλημένο, θα φανεί από την εμφάνιση των Ελλήνων του Ολυμπιακού. Όσο να ναι αν κάποιοι μπορούν να επηρεαστούν ώστε να μην δώσουν το 100% στον αγώνα, σίγουρα πρώτοι θα ήταν αυτοί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...