Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός (2011-2012)


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για το ματς του παοκ δεν μπορώ να σου απαντήσω, απλά δεν το θυμάμαι.

Για το ματς του παναθηναικού με τα γιάννενα δεν θυμάσαι εσύ όμως.

Δεν θυμάσαι ότι έπεφτε μαζί με τον επαναληπτικό του παναθηναικού με τη στανταρ για το γιουρόπα.

Καμία ύποπτη αλλαγή εκεί λοιπόν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Εγώ προσωπικά σαν οπαδός, θα ντρεπόμουν να κλαφτώ για τον ξεκούραστο ΟΦΗ.

Eδω καποτε δεν ντραπηκες να παρεις πρωταθλημα για καποιον Βαλνερ καποιας Καλαμαριας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρήκα και για τον παοκ όμως.

 

Έπαιξες τούμπα με παοκ 20 σεπτέμβρη και ο παοκ έπαιξε με την λάρισα 5 δεκέμβρη... Προφανώς κάτι δεν θυμάσαι καλά.

Αν επιμένεις σε παρακαλώ βρες πραγματικά γεγονότα.

Αλλιώς φαντάζομαι θα αλλάξεις κάπως την άποψή σου.

 

Τέλος, ξαναλέω. Η ανάγκη ή μη του παναθηναικού να βρει κουρασμένους αντιπάλους δεν έχει σε τίποτα να κάνει με το ότι κάποιος φροντίζει αυτό να μην συμβεί

 

edit:

 

Το ματς που αναφέρεσαι είναι με την αεκ και όχι τον παοκ.

Και δεν έγινε περίεργα. Είχε αναβληθεί ο αγώνας σας λόγω των πυρκαγιών αφού δεν θα μπορούσε η αστυνομία να καλύψει το ματς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eδω καποτε δεν ντραπηκες να παρεις πρωταθλημα για καποιον Βαλνερ καποιας Καλαμαριας

 

Ντράπηκα, αλλά μετά χάρηκα όταν είδα τα μούτρα των ομοίων σου κατεβασμένα ξανά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά όλα κρίνονται από το ποιός είναι μπροστά στη βαθμολογία.

 

Μαλλον δεν ησουν εδω πριν 1,5 μηνα που αδικουσε το Συμπαν τον Ολυμπιακο και η βαθμολογια ηταν ψευτικη

 

Σε καθε περιπτωση, αυτο που βλεπω εγω ειναι οτι ο γαυρος εχει καθαρισει με το νεο κολπακι, τις αναβολες, το "Μα εμεις θα εχουμε και Ευρωπη και Κυπελλο και Πρωταθλημα"

Και το καθαριζει και για αλλους (ΠΑΟΚ)

 

Μαγκια του, αφου δεν υπαρχει αντιπαλος, καλα κανει. Σου λεει "Μια ζωη το προβλημα στην Ελλαδα ηταν οτι δεν αντεχαμε και Ευρωπη και Ελλαδα. Ε, τωρα που μπορουμε θα αλλαζουμε το προγραμμα ωστε να μπορουμε Ευρωπη και Ελλαδα"

 

ΥΓ. Γελαω με το 3 ματς σε 6 μερες. Οι μονοι ειστε σε ολη την Ευρωπη. Αμα θες μεγαλεια και να λες "ειμαι μεσα σε τρεις στοχους" θα εχεις κουραση. Εκτος απο την Ελλαδα...

 

Ντράπηκα, αλλά μετά χάρηκα όταν είδα τα μούτρα των ομοίων σου κατεβασμένα ξανά.

Αρα το αντιθετο της ντροπης ειναι η χαρα :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και συνεχίζω....

Σεζον 2009-2010

 

07/03 Λεβαδειακός

11/03 Σταντάρ

14/03 Αστέρας

18/03 Σταντάρ

21/03 Ολυμπιακός

24/03 Γιάννενα

 

6 ματς σε 17 μέρες και για τις τρεις διοργανώσεις...

Φίλε κώστα όπως βλέπεις μένεις χωρίς επιχειρήματα, νομίζω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από τη στιγμή που συμφώνησε ο άμεσα εμπλεκόμενος ΟΦΗ, δεν καταλαβαίνω εσάς τί ακριβώς σας κόφτει η αναβολή.

 

Πριν ένα μήνα είχε συμφωνήσει και η ΑΕΚ να παίξουμε Παρασκευή, αλλά δεν έπεσε τόσο κλάμα τότε.

 

Λογικό είναι όμως, όταν είσαι δεύτερος, ενώ το είχες δει το όνειρο στο +5, να σου φταίνε μέχρι και τα πατατάκια που πουλάει ο ΚΨΜιτζής.

 

Αρα το αντιθετο της ντροπης ειναι η χαρα :rolleyes:

 

Είμαι περήφανος που η ομάδα μου πήρε το πρωτάθλημα τηρώντας τους κανονισμούς του ποδοσφαίρου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η ΑΕΚ συμφωνησε για να παει ΜΙΑ μερα νωριτερα ενοψει ευρωπαικου αγωνα

Ουτε αναβολη εγινε ουτε ειχε περασει ο αγωνας

Ασ'το δεν το εχεις σημερα

 

ΥΓ. Για το οτι εισαι περηφανος για την ομαδα την συγκεκριμενη που υποστηριζεις δεν αντιλεγω. Αλλωστε δεν θα μπορουσες να υποστηριζεις αλλη ομαδα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιος κλαίει?

 

Ο Donna Karan Nea Ionia

 

Η ΑΕΚ συμφωνησε για να παει ΜΙΑ μερα νωριτερα ενοψει ευρωπαικου αγωνα

Ουτε αναβολη εγινε ουτε ειχε περασει ο αγωνας

Ασ'το δεν το εχεις σημερα

 

ΥΓ. Για το οτι εισαι περηφανος για την ομαδα την συγκεκριμενη που υποστηριζεις δεν αντιλεγω. Αλλωστε δεν θα μπορουσες να υποστηριζεις αλλη ομαδα

 

Θα μπορούσα να υποστηρίζω ομάδα που πήρε κύπελλο στο κέρμα, που δικάστηκε για δωροδοκία και που ο πρόεδρος της άνοιγε τα δικαστήρια Σάββατο για να δικάσει τον Ολυμπιακό.

 

Απλά δεν μου αρέσουν οι πρόεδροι που κουβαλάνε κουμπούρια.

 

PS Ρε ο ΟΦΗ διαμαρτυρήθηκε ξαναρωτάω? Από πότε ο έχων νόμιμο συμφέρον δείχνει μεγαλύτερο ενδιαφέρον από τον άμεσα εμπλεκόμενο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ προσωπικά σαν οπαδός, θα ντρεπόμουν να κλαφτώ για τον ξεκούραστο ΟΦΗ.

 

Εγώ σαν φίλαθλος όχι. Ξέρω μέχρι που φτάνει η κουβέρτα μου, και δεν βγάζω τα πόδια έξω. Ξέρω πως στην κατάσταση που είναι η ομάδα, αυτές οι αναβολές έχουν σημασία. Άλλοι θα έπρεπε να ντρέπονται που έφτασαν την ομάδα εκεί. Παρκαρισμένοι και α-μέτοχοι.

 

Εγώ σαν φίλαθλος θα ντρεπόμουν γι αυτά που κανονίζει ο Μαρινάκης και δίνει πάτημα σε όλους να λένε «Είδατε; 4 αναβολές υπέρ του Ο.Σ.Φ.Π.».

 

Εσύ σαν οπαδός δεν ξέρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα μπορούσα να υποστηρίζω ομάδα που πήρε κύπελλο στο κέρμα

Θεος!!! :mrgreen:

Μεγαλη ξεφτιλα οντως :mrgreen:

 

 

 

Θα μπορούσα να υποστηρίζω ομάδα που πήρε κύπελλο στο κέρμα, που δικάστηκε για δωροδοκία και που ο πρόεδρος της άνοιγε τα δικαστήρια Σάββατο για να δικάσει τον Ολυμπιακό.

Ριζουπολη, Καραισκακη, Κατσουρανης, Τσουκαλας, Φιλοπουλος, Λαυριου, Πατρα, βγαλμενο ματι, παραγκα 1, παραγκα 2, στημενα, φυσουνες, βαγγελη ψαξου, πρακτορας, Καραισκακη Ολυμπιακο ακινητο, ανοιγμα της ΕΠΟ Σαββατο για να παιξει ο Μιραλας, παραρτηματα, Κομποτης, Πανοπουλος, γαυροι αδελφια μαζι θα το σηκωσουμε στη Ν. Φιλαδελφια, Ζε Ελιας "απωθησε με το κεφαλι", Καρεμπε "απωθησε τον Οκκα" και δεν συνεχιζω γιατι δεν θα προλαβω και τη μπαλα

Απλά δεν μου αρέσουν οι πρόεδροι που κουβαλάνε κουμπούρια.

 

http://www.eglimatikotita.gr/2012/03/blog-post_6969.html

 

Διδαξαμε ηθος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίσης, όχι ότι συμφωνώ με όσα γράφουν αλλά επειδή οι προβεβλημένοι οπαδικοί δημοσιογράφοι συνήθως περνάνε και την γραμμή της ομάδας, φαντάζομαι διάβασες κι εσύ τις επόμενες μέρες ότι "αργήσανε να καταλάβουνε στην παιανία τι τους έκανε ο μαρινάκης..."

 

Εξαρχής κατάλαβαν τί έγινε.... Γιατί υπολόγιζαν σε επιστροφές βασικών παιχτών . Οκ θα είναι ξεκούραστος ο Παοκ αλλά και εμείς θα έχουμε την καλύτερη δυνατή ενδεκάδα.

 

Δεν του έκατσε το σκηνικό, καθυστέρησε η αποθεραπεία και άρχισαν τα όργανα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο μονος που κλαει ο παο ειναι επειδη δεν του κατσαν οι αναβολες οπως τις ειχε προγραμματισει!!!θα του επεστρεφαν λετο κουινσι και καντε ισως και ο μπουμ αλλα τελικα δεν τους εκατσε..

 

εντιτ:με προλαβε ο απο πανω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε νομίζω να συνειδητοποίησε ο γόντικας δυο ώρες μετά τη συνεδρίαση ότι δεν θα του καθόντουσαν οι επιστροφές.

Γιατί βγήκε αμέσως μετά και δήλωσε ότι ο παναθηναικός διαφώνησε με την αναβολή.

 

Τέλος πάντων, το έχω ξαναπεί, κακώς δεν πήρε και τα δυο ντέρμπι και έχει όλη την ευθύνη.

Δεν κατηγορώ κάποιον γι'αυτό.

Απλά επειδή βλέπω μια γραμμή "βρήκανε δικαιολογίες" και τα ρέστα, ναι μεν δεν δικαιολογείται η ομάδα μου αλλά οι ζυμώσεις γίνανε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...