Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός (2011-2012)


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 11,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Σε μια ομάδα που δεν λειτουργεί δεν μπορώ να κατηγορήσω κανέναν παίκτη προσωπικά.

Όταν η αεκ με απλή κίνηση στην γραμμή και μπαλιά στην πλάτη του μπακ έχει βγάλει 3 φορές στο κόρνερ τον γεωργέα (τον γεωργέα ε...) δεν καταλαβαίνω τι μαγικό πρέπει να γίνει για να βγει σε μια αντίστοιχη φάση ο κουίνσι και ο χριστοδουλόπουλος.

Αλλά η ομάδα δεν λειτουργεί. Και είναι και εντελώς ψόφιοι. Ούτε πάθος βλέπω ούτε φυσική κατάσταση.

 

Εν τω μεταξύ, ο φερέιρα το λάθος που κάνει με μαρίνο είναι ανεπανάληπτο.

Όχι γιατί μπήκε αμέσως εκεί το γκολ. Γιατί όμως είναι το μοναδικό μας μπακ που μπορεί να βοηθήσει στην ανάπτυξη.

Δεν γίνεται να βλέπουμε άλλο μέσα τον σπυρόπουλο. Ας ξεκινάει με 10, δεν με νοιάζει. Έλεος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια ελεος δηλαδη, η ομαδα σας περα απο οτι εχει πιο καλους κ πληρωμενους παιχτες απο μας,δεν ειχε αβαντα εξωαγωνιστικα.

Ξεχνατε τι κανατε φετος,επαναφορα Καλοπουλου,ξηλωμα Βασσαρα,αναβολη Κομποτιακου για να παιξει ξεκουραστος με μας κτλ.διχως να ασχολουμαι με την αντιμετωπιση της διαιτησιας στισ 2 ομαδες.

Βγαλτε λιγο τα κοκκινα γυαλια,δεν κανει κακο.

 

Ενας τιτλος δεν βγαινει ποτε ξινος,θα μου πεις βεβαια αμα εχεις 6 αστερια τι να σου πει ενα κυπελλακι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάθος δεν έχει κανένας τους, πέραν του Σιμάο.

Ο Κούνσι πέραν του ότι δείχνει να είναι στον κόσμο του, μπορεί να έχει κουραστεί και λίγο ( κανονικά η λέξη κούραση δεν θα έπρεπε να ακουγότανε καν... 1 αγώνα την εβδομάδα παίζετε ρε παλαίμαχοι ), αλλά το κυριότερο είναι ότι δεν βάζει τα πόδια του.

Παίζει σαν την γυναικούλα, χειρότερος και από τον μικρό Ίβιτς...

 

Προφανώς τα έχει γράψει όλα στα @@ του ( άλλωστε αν δεν κάνω λάθος υποτίθεται ότι είναι προβληματικός χαρακτήρας α λα Γκοβού )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οπότε το ξύλωμα Βασσάρα και η αντικατάστασή του με τον Δούρο (ππου για πολλούς Ολυμπιακούς -αν όχι για όλους, ευθύνεται για την απώλεια του πρωταθλήματος του 2004) ειναι σίγουρα δουλειά του χοντρού.

Μήπως κάποιοι άλλοι θα πρέπει ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ να βγάλουν τα χρωματιστά γυαλιά τους και να σταματήσουν τις γκρίνιες περί θεωριών συνωμοσίας?

 

Είναι εκνευριστικό τη μία μέρα να φωνάζουν οι Ολυμπιακοί για τη διαιτησία στο άθλημα του Μπάσκετ και την επόμενη οι Παναθηναικοι στο ποδόσφαιρο. Γελάει ο κόσμος στο φινάλε..Εμένα με κουράζει τουλάχιστον να διαβάζω τέτοιες ασυναρτησίες και πράγματα της κυρά κατίνας στο αγαπημένο μου φόρουμ που μπαίνω να ανταλλάξω 2-3 απόψεις. Δέχομαι να μου δικαιολογήσει κάποιος μια φάση (ας πουμε σήμερα ο ΠΑΟ έχει δικιο να φωνάζει για πέναλτι, μπορούσε άνετα να δωθει), αλλά όχι να μπλέκει παντου την ομάδα μου και να ριχνει τις επιτυχίες της.

 

Παραδεχτείτε και οι 2 μεριές μια ήττα και τελείωσε το θέμα.

Ειδικά στο ποδόσφαιρο, πάει, πέθανε το θέμα με τις παράγκες. Ο γάβρος φέτος εχασε απ όλα τα παραρτήματα. Μόνος του Ο ΠΑΟ έχασε τη διαφορά. Με δικά του τραγικά λάθη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Εγω θελω εξηγηση για κατι αλλο. Στο 82 (συγκρατησα και το λεπτο) ειμαστε με τη μπαλα εξω απο την περιοχη της ΑΕΚ. Δινει πασα τσατσαρας (Νινης) στον αξονα και αντι να κανει κινηση καθεται ακροβολισμενος και ακινητος πανω στη δεξια γραμμη παρακολουθωντας τη φαση ως θεατης, με τα 2 χερια στην μεση (!!). Οι συμπαικτες του συνεχιζουν να ψαχνουν τροπο να αναπτυχθουν και να πατησουν περιοχη μπας και σωσουν τιποτα και αυτος συνεχιζει να παρακολουθει απτο ιδιο σημειο με τα χερια στη μεση, μενοντας εκτος φασης και μη βοηθωντας. Μιλαμε για αρκετα δευτερολεπτα, οχι για μια φαση που εδωσε την πασα και εξελιχθηκε με τη μια. Και μιλαμε οτι ο πιστολακι-σιδερο-ζελε-τσατσαρα ηταν θεωρητικα φρεσκοτατος αφου ειχε εισελθει μολις λιγα λεπτα πριν.

Ειναι ποτε δυνατον? Δε ζηταω πολλα, ζηταω ενα προπονητη να του τραβηξει το αυτι απο εδω ως την Αλβανια.

Ψαξτε το 82ο λεπτο και θα δειτε.

 

Μα φιλε μου ειναι ποτε δυνατον παικτης που εχει ηδη υπογραψει σε ομαδα εξωτερικου, να κατσει να σκασει για την ομαδα που παιζει?? αυτος το μονο που θελει απο τον παο ειναι να τον κρατησει σε φορμα μεχρι το καλοκαιρι.

 

Η γνωμη μου ειναι η εξης. Το προβλημα ειναι 100% στην διοικηση. Αφησε μια ομαδα με 12 παικτες απο την αρχη της χρονιας. Οτιδηποτε γινοταν και επρεπε η ομαδα να εχει μια βαση, ενα σημειο αναφορας εκαναν την παπια. Αφησε τον νινη να φυγει χωρις να του προτεινει τπτ, δεν βγηκε να εξηγησει τι εγινε με τον λετο, εμεινε αμετοχη στα επεισοδια, στις αναβολες, στην ενισχυση του ροστερ μετα τους τραυματισμους, η και γενικα στην ενισχυση του αναιμικου ροστερ.

 

Δεν φταιει κανεις αλλος. Ουτε οι παραγκες, ουτε οι διαιτησιες, ουτε ο παρα πολυ καλος φερειρα (ενταξει, καπου τελειωσαν και οι ιδεες του ανθρωπου), ουτε οι αδιαφοροι παικτες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα φιλε μου ειναι ποτε δυνατον παικτης που εχει ηδη υπογραψει σε ομαδα εξωτερικου, να κατσει να σκασει για την ομαδα που παιζει?? αυτος το μονο που θελει απο τον παο ειναι να τον κρατησει σε φορμα μεχρι το καλοκαιρι.

 

Η γνωμη μου ειναι η εξης. Το προβλημα ειναι 100% στην διοικηση. Αφησε μια ομαδα με 12 παικτες απο την αρχη της χρονιας. Οτιδηποτε γινοταν και επρεπε η ομαδα να εχει μια βαση, ενα σημειο αναφορας εκαναν την παπια. Αφησε τον νινη να φυγει χωρις να του προτεινει τπτ, δεν βγηκε να εξηγησει τι εγινε με τον λετο, εμεινε αμετοχη στα επεισοδια, στις αναβολες, στην ενισχυση του ροστερ μετα τους τραυματισμους, η και γενικα στην ενισχυση του αναιμικου ροστερ.

 

Δεν φταιει κανεις αλλος. Ουτε οι παραγκες, ουτε οι διαιτησιες, ουτε ο παρα πολυ καλος φερειρα (ενταξει, καπου τελειωσαν και οι ιδεες του ανθρωπου), ουτε οι αδιαφοροι παικτες.

 

Το λέγαμε από τις αρχές. Αν το πάρει θα το πάρουν οι παίκτες/προπονητές. Αν το χάσει θα το χάσει από την αδιαφορία τον α-μετόχων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω εχω 4 εισιτηρια παντως στη θυρα 3 (15 ευρω το ενα) και ψαχνω να τα πουλησω.Εχασα ολη τη διαθεση να παω χθες,οχι τοσο απο το αποτελεσμα αλλα απο την εμφανιση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα που άλλαξε η μέρα μπορώ να το παραθέσω.

 

Πολύ ρε φίλε, πάρα πολύ, γέμισε ο Βόσπορος δάκρυα :mrgreen:

 

Να κλαψω που εχασα απο την αεκ χωρις να εχω παιξει μπαλα ψιλοχλωμο.

Ειδικα μια μερα μετα απο το γλεντι που σου εκανα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μα δεν εννοει το οτι εχασες απο την αεκ, οσο οτι εχασες και την τελευταια σου ελπιδα για πρωταθλημα (χωρια το τι επεται στις 18!). κι οπως εχω ξαναπει...οι α-μετοχοι σας περιμενουν να δουν τι θα γινει..θα παρετε εστω δευτερη θεση να πατε προκριματικα τσου.λου; αν ναι κατι παει κι ερχεται..αν οχι...κλαφτα χαραλαμπε.

για ολο αυτο λοιπον ναι, εννοειται το κλαμα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να κλαψω που εχασα απο την αεκ χωρις να εχω παιξει μπαλα ψιλοχλωμο.

Ειδικα μια μερα μετα απο το γλεντι που σου εκανα.

 

Τρομερό γλέντι, κέρδισες με έναν πόντο.

 

Σκεπάσου τώρα γιατί κάνει -4 και αναμένεται να πέσει και χαμηλότερα η θερμοκρασία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με 1 πόντο με μισό χιλιοστό το κύπελλο το πήραμε.

Υπάρχει άγραφος κανόνας να λέει οτι το κύπελλο αξίζει μόνο όταν έχεις διψήφια διαφορά?

 

 

Υ.Γ το -4 πονάει αυτούς οι οποίοι δν έχουν καταλάβει οτι δεν υπάρχει διοίκηση.

 

Υ.Γ.2 Δεν έχω ξυνίσει καθόλου μιας και βλέπω πως υπάρχει ελπίδα εφόσον άρχισαν να μπαίνουν χρήματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...