Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός (2011-2012)


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οποιοσδηποτε προπονητης θα προτιμουσε τον Μπουρουση αντι του Μαριτς, απ αυτο που εχουν δειξει στο γηπεδο. Εκτος αν σκεφτεται εγωιστικα, "οχι εγω θα τον βελτιωσω", ή δε θελει να εχει προβληματα με το χαρακτηρα του Μπουρουση, που δεν ειναι και ο καλυτερος δυνατος.

Τον πριν η τον μετα τα φαρμακα λες?

 

Κατα τ'αλλα ο Ζοτς ποτε του δε θα ειχε τετοιο διλημα γιατι περα απο το ιστορικο του Μπουρουση, καθαρα αθλητικα ΑΝ σταματησει να πιστευει στον Μαριτς και ΑΝ τον εδιωχνε και ΑΝ εψαχνε αντικαταστατη, προφανως δε θα τον εψαχνε στα ματια ενος μετριοτατου για να μην πω κακιστου παιχτη και μαλιστα σε φτασμενη ηλικια.

 

Δηλαδη, over the years, ποτε δε μου εδωσε ο Ζοτς την εντυπωση οτι οι μεταγραφες του ειναι κουτουρου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Ούτε εμένα μου έδωσε την εντύπωση ο Ζοτς ότι οι μεταγραφές του είναι κουτουρού. Ο Τέπιτς ας πούμε ήταν μεταγραφάρα, ενώ τον Τεόντοσιτς δεν τον πήρε γιατί ήταν άμπαλος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οποιοσδηποτε προπονητης θα προτιμουσε τον Μπουρουση αντι του Μαριτς, απ αυτο που εχουν δειξει στο γηπεδο. Εκτος αν σκεφτεται εγωιστικα, "οχι εγω θα τον βελτιωσω", ή δε θελει να εχει προβληματα με το χαρακτηρα του Μπουρουση, που δεν ειναι και ο καλυτερος δυνατος.

Αναλογως

Οταν ηρθε ο Μαριτς ηταν ο καλυτερος σεντερ της Ευρωλιγκα (ιδανικα πικ εν ρολ με ΜακΚαλεμπ στην Παρτιζαν)

Την 1η χρονια χτυπησε και οταν γυρισε εδωσε πολλες λυσεις (οχι βεβαια οτι ηταν αυτος που ξεραμε)

Φετος απλα δεν υπαρχει, δεν μπορει να στριψει αλλα αυτο ειναι ενα προβλημα τωρινο.

 

Την χρονια που ηρθε ο Μαριτς θα ηταν τρελος οποιος διαλεγε Μπουρουση (αφου παροτι μια χρονια πριν ο Μπουρουσης ηταν Τοπ3 στους σεντερ, μετα κατι ο χαρακτηρας, κατι το στυλ οπου νομιζε οτι ειναι 3αρι, τον κρατησαν στασιμο)

 

Δυστυχως ειναι νομιζω πολυ αργα για τον Μπουρουση να φτασει τα στανταρ που μπορουσε και παροτι αυτη την στιγμη θα τον προτιμουσα απο Μαριτς ειναι σαν να με ρωτας αν προτιμαω φακες ή ρεβυθια. Ε, προφανως προτιμαω μπριζολα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ούτε εμένα μου έδωσε την εντύπωση ο Ζοτς ότι οι μεταγραφές του είναι κουτουρού. Ο Τέπιτς ας πούμε ήταν μεταγραφάρα, ενώ τον Τεόντοσιτς δεν τον πήρε γιατί ήταν άμπαλος...

 

 

Σαρας, Διαμαντιδης, Μπατιστ, Καλαθης, Πεκοβιτς, Σπανουλης, Σατο, Τομασεβιτς κτλ κτλ κτλ

 

Κετσμαν, Τεπιτς, Γιαφτοκας

 

 

Do the math (αν και δεν νομιζω οτι ξερεις αλλα ας πουμε...)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τσου ρε με τους παιχταράδες που χρειάζονται τέτοια αβάντα.

 

Ξεκίνα να μετράς, εσύ που ξέρεις από maths:

Να σου θυμισω αυτοι οι "τσου ρε παιχταραδες που χρειαζονται αβαντα" για να κερδισουν το μεγαθηριο που το γλενταγανε κατι Σιενες με μειονεκτημα εδρας, παιρνανε και Ευρωλιγκες παραλληλα με τις επισκεψεις στο εξοχικο, για τις οποιες ο Αγγελου και οι Αγγελοπουλοι και ο Μπαναωτ σου μαθανε να παπαγαλιζεις ενα ποιημα. Και φυσικα εσυ με το γνωστο σου over the years υφος δινεις τον αναλογο τονο υπερβολης για να πιστεψεις οτι γραφεις κατι σοβαρο και τεκμηριωμενο..

 

Κατα τ'αλλα παρεξηγεισαι κιολας οταν σου λενε οτι για συζητηση περι μπασκετ, δεν...

 

ΥΓ. Η συζητηση ξεκινησε απο τον Μπουρουση, πηγε στην ανικατοτητα του Ζοτς για μεταγραφες λογω..Τεπιτς και κατεληξε στη διαιτησια. Εισαι τοσο προβλεψιμος πλεον :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαχαχα, τρομερή απάντηση, τον "τάπωσες". Εκείνος σου δείχνει φάσεις που αναρωτιέσαι αν βλέπεις άλλο άθλημα και συ μερικά φάουλ με το σώμα.

 

Και ο Κατσουράνης ήταν οφσάιντ, μην τα ξαναλέμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αποψή σου αυτή.

 

Εγώ βλέπω διαιτητικά λάθη και από τις 2 μεριές που θα μπορούσαν να κρίνουν τον αγώνα ανα πάσα στιγμή.

Μου συγκρίνεις π.χ την φάση που ο Batiste πατάει έξω με κάποια απο τα φάουλ που βλέπεις στο βίντεο? οκ τι να πω.

Το συμπερασμά μου είναι οτι έγινε ίδιος αριθμός λαθών και για τις 2 πλευρές αλλά ως γαύροι κρατάτε φυσικά αυτό που σας συμφέρει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από τη στιγμή που τα παντελόνια στον μπασκετικό ΠΑΟ έχουν τελειώσει έτσι ώστε να βγουν ορισμένοι και να πουν "ναι, το βιάσαν το μπάσκετ οι αδερφοί Γ. τα τελευταία χρόνια" και "ναι, ίσως ορισμένα πρωταθλήματα να τα άξιζε κάποιος άλλος", τότε δεν είναι άποψή μου, ήταν οφσάιντ! Τον κάλυπτα εγώ, εσύ, ο fire, o dkni, ο γάτος μου ο Πέπε κ.α. Και ο Ορμπάιθ δε δέχτηκε γροθιά στο Ηράκλειο, σε πόμολο χτύπησε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και πάλι αποψή σου είναι αυτό που λες.

Κανένα πρωτάθλημα δεν αξίζατε εσείς τουλάχιστον.Αρα δεν υπάρχει και λόγος να παραδεχτεί κανείς κάτι που θέλεις εσύ να ισχύει έτσι?

Μπορώ αμα θες να κάτσω να ποστάρω στατιστικά κερδισμένων βολών ανα έτος κερδισμένων φαουλ κλπ να δεις ποιος έχει περισσότερα...αλλά πάλι εμείς θα είμαστε οι βιαστές γιατι...ΕΤΣΙ

Από την άλλη αν ζητήσω εγώ επιχειρήματα μάλλον θα πάρω κάποιο φάουλ που έγινε πριν καμιά 5ετία(που πραγματικά ακόμα και σε τέτοια περίπτωση θα βρω αντίστοιχο παράδειγμα εναντίον σας) ξέρω γω και που κατα συνέπεια ακυρώνει ότι τίτλους έχουμε πάρει μετέπειτα.

Seems legit.

True story.

Keep aeroλογιng

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Διαιτητικές "σφαγές" ή σφαγές, στο νήμα της διαιτησίας, παρακαλώ.

 

Και με ρέγουλο η απαξίωση των συνομιλητών σας, γιατί υπομονή είναι αυτή και εξαντλείται.

 

Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αναλογως

Οταν ηρθε ο Μαριτς ηταν ο καλυτερος σεντερ της Ευρωλιγκα (ιδανικα πικ εν ρολ με ΜακΚαλεμπ στην Παρτιζαν)

Την 1η χρονια χτυπησε και οταν γυρισε εδωσε πολλες λυσεις (οχι βεβαια οτι ηταν αυτος που ξεραμε)

Φετος απλα δεν υπαρχει, δεν μπορει να στριψει αλλα αυτο ειναι ενα προβλημα τωρινο.

 

Την χρονια που ηρθε ο Μαριτς θα ηταν τρελος οποιος διαλεγε Μπουρουση (αφου παροτι μια χρονια πριν ο Μπουρουσης ηταν Τοπ3 στους σεντερ, μετα κατι ο χαρακτηρας, κατι το στυλ οπου νομιζε οτι ειναι 3αρι, τον κρατησαν στασιμο)

 

Το πλεονεκτημα του Μπουρουση σε σχεση με τον Μαριτς τοτε, ηταν πως ο πρωτος επαιζε σε υψηλο επιπεδο για 4-5 χρονια, και οχι για 9 μηνες στην Παρτιζαν οπως ο δευτερος.

 

Οτι ο Μπουροθσης εμεινε στασιμος ειναι γεγονος. Περαν τουτου, αν δεν ηταν τετοιος χαρακτηρας, θα ειχε θεση σε καθε ομαδα Ευρωλιγκας. Το ντοπινγκ ειναι αλλο θεμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...