Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός (2011-2012)


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Να θυμίσω σε αυτούς που λένε ......... (βάλτε όποια λέξη θέλετε) πόσα παιχνίδια έχασε ο Λέτο πέρσι και πρόπερσι και παραπρόπερσι για το γόνατο;

 

Εγώ έχω ασθενή μνήμη. Πόσα είχε χάσει?

 

Από την άλλη εγώ έχω ξεχάσει πότε έπαιξε τελευταία φορά φέτος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

:-D :devil: :mrgreen:

Μιλας για ατομα που ψανχουν φαντασματα ΕΣΥ?

 

Εσυ που χθες εγραφες "χαχαχχα Σαλπι μην αγχωνεσαι θα το ρουφηξει ως συνηθως ο φιλος σου κατω απ τα δοκαρια!" και διαψευστηκες πανηγυρικοτατα και στα 2, οπως και στο σαφες "υπονοουμενο σου" περι στημενου φιλικου?

 

Επισης μολις εληξε το παιχνιδι και χασαμε το στημενο φιλικο εγινε τελικα ενα "απολυτα δικαιο αποτελεσμα"?

 

Να το ποστ σου για το χθεσινο στημενο φιλικο που τελικα μετατραπηκε μαγικα σε απολυτα δικαιη ηττα:

 

 

Γελωτας.

 

Αν νικαγαμε θα τα ελεγες αυτα περι "απολυτα δικαιου αποτελεσματος"? Αφηνω τον Αγιο Τρολλ να μαντεψει...

 

 

Φυσικα και δε πιστευα οτι ο παοκ θα παρει βαθμους! Θυμασαι ποτε ηταν η τελευταια φορα που πηρε εδω κατω, με σας? Προφανως ο παο ηταν το φαβορι, κι απο την αλλη ο παοκ εχει παιχτες που εναντιον σας δεν εχουν κανει και τις καλυτερες εμφανισεις, απλα θυμιζω το ματς του πρωτου γυρου. Ο Χαλκιας ηταν ο καλυτερος πελατης σας!

 

Και φυσικα ηταν δικαιο το αποτελεσμα, αφου παιξατε χαλια. Οπως παιζατε σ εκεινα τα ματς που κερδιζατε 1-0 με γκολ στο 80' και τους αντιπαλους να χανουν τα αχαστα..

 

 

Σκεψου τι ελεγες για οφη, ξανθη, τριπολη, δραμα... ή καλυτερα με ποση ευκολια χαρακτηριζες την ομαδα μου τσιρκο.

 

 

 

Ξεχαστε τον τον Λετο για φετος εκτος κι αν πατε πλει ωχ, εκει μπορει να παιξει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά τα ξέραμε για τον μπαLeto. Καλός παίχτης αλλά ο χαρακτήρας του είναι συνδυασμός Χουτου-Καστιγιο-Καραγκουνη, αναμενόμενα είναι όλα αυτά που κάνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά τα ξέραμε για τον μπαLeto. Καλός παίχτης αλλά ο χαρακτήρας του είναι συνδυασμός Χουτου-Καστιγιο-Καραγκουνη, αναμενόμενα είναι όλα αυτά που κάνει.

 

Τι ακριβώς κάνει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω παντως δε μπορω να πω με σιγουρια οτι το κανει επιτηδες... δηλ απ τη μια λες οτι μπορει να αντιρα που δε τον εδωσαν ή που ειναι απληρωτος. Απο την αλλη ομως η χονδροπαθεια ειναι πολυ υπουλο προβλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως είχε κάνα πρόβλημα με το Ι.Κ.Α. τα γενόσημα κ.τ.λ. και πήγε έξω. :mrgreen:

 

Παναγιώτης Κουλουμέντας το όνομα του γιατρού. Τον ελέγχει γιατρό με "κουλο" στο όνομα;...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ παιδιά είμαι γαύρος αλλα και μπορεί να σας κράζω για πλακα αλλα είναι ανεπίτρεπτο να έχει έρθει ο ΠΑΟ σε τέτοια κατάσταση.

 

Δεν μιλάω μονο για το ποδόσφαιρο αλλα και για το volley, είναι ντροπή μια ομάδα με τόσα πρωταθλήματα που έχει στελέχωση άπειρες φορες την εθνική ομάδα να είναι έτοιμη να πέσει Β εθνική και να μην κάνουν τίποτα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εκει στην παιανια ηξεραν που ξεραν το προβλημα, δε τον εστελαν νωριτερα εξω μπας το ξεπερναγε?? με το κουκουλωμα τι θα καταφερναν δηλ.??

 

τωρα αντε πουληστε τον...

 

 

edit:κατι ακουγεται και για Μπουρουση απ τη στιγμη που ο Μαριτς μαλλον θα φυγει....εκει κι αν δουμε κωλοτουμπες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...