Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός (2011-2012)


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

και οσο εσεις μαλωνετε χωρις να εχω πολυκαταλαβει γιατι, ο νικολογιαννης βγηκε μολις τωρα και ειπε οτι ο λετο θα χασει και αεκ και ολυμπιακο..

Το λογο τον ειπε ?

Τον πραγματικο λογο εννοω, οχι το παραμυθι του τραυματισμου.

 

Kαι μεσα σε ολα αυτα, τα ιδια παντελη μου τα ιδια παντελακη μου

 

<<Χαρακτηριστικά μεταξύ άλλων ο Τσάκας είπε: "Μέχρι την Τετάρτη θα ετοιμάσουμε την πρόταση για την αγορά του πλειοψηφικού πακέτου των μετοχών του Γιάννη Βαρδινογιάννη και την Παρασκευή θα πάμε ως μεγαλομέτοχοι στη γενική συνέλευση. Πάντως, χθες ο Παναθηναϊκός έπαιξε σαν μοδίστρα". >>

 

Αρχισε και την κριτικη στους αθλητες τρομαρα του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δεν θα μπορεί να κοιμηθεί τα βράδια ρε σείς, και ο Μπουρούσης τα ίδια έπαθε.

 

Βέβαια ίσως να το κάνει λόγω του ότι είναι απλήρωτος, το πιό πιθανό imo.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και φυσικα απεδωσε τα μεγιστα σε συνδυασμο με την αναβολη και τον ορισμο Βοσκακη που μπηκε και εκτελεσε το εργο του αψογα.

 

Slimdata, βλέπω δεν μίλησε κανείς για τη χθεσινή διαιτησία, όπως ακριβώς το είπες... :rolleyes:

 

Μιλάνε οι οπαδοί της πλέον ευνοημένης ομάδας στην Ελλάδα φέτος που έχουν πάρει μέχρι και πέναλτι εκτός περιοχής απέναντι στο μεγαθήριο Κέρκυρα.

 

PS Ο Λέτο δεν παίζει γιατί είναι απλήρωτος. So simple.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βέβαια ίσως να το κάνει λόγω του ότι είναι απλήρωτος, το πιό πιθανό imo.

Οι αποψεις διιστανται. Αλλοι λενε οτι το παραμυθι προερχεται απο την πλευρα του παικτη και αλλοι οτι προερχεται απο την πλευρα της διοικησης απο οταν ακουστηκε οτι μιλαει/"εκλεισε" σε ομαδα του εξωτερικου.

 

Πριν κατηγορησω, περιμενω να μαθω τι συμβαινει απο καμια πηγη της προκοπης.

 

Να θυμισω οτι με Λετο, οπως και με Νινη το ιδιο παραμυθι ειχε συμβει και περυσι μεχρι να φυγει ο Νιοπλιας.

 

Μιλάνε οι οπαδοί της πλέον ευνοημένης ομάδας στην Ελλάδα φέτος που έχουν πάρει μέχρι και πέναλτι εκτός περιοχής απέναντι στο μεγαθήριο Κέρκυρα.

Αυτο που σε καθε συγκεκριμενο επιχειρημα/ερωτημα απαντας για το τι κανει η ομαδα του αλλου, αποφευγοντας και καλα να απαντησεις στο συγκεκριμενο πραγμα, σπαει κοκκαλα. Αναρωτιεμαι ποιους μπορει να πειθεις εκτος απτον εαυτο σου με αυτην την μονιμη τακτικη ποσταρισματος.

 

-Γιαννη γιατι δεν εφαγες το φαι σου σημερα?

-Μιλας εσυ που πριν 2 μηνες εριξες τις φακες στο νεροχυτη?

 

Και παει λεγοντας :rolleyes: Το 90% των ποστ σου ειναι ακριβως αυτο και φυσικα δεν παραβλεπεται οτι ποτε δεν απαντας σε οσα συζητωνται, απλα μπαινεις για να πεις το "Μιλατε εσεις που..?"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι αποψεις διιστανται. Αλλοι λενε οτι το παραμυθι προερχεται απο την πλευρα του παικτη και αλλοι οτι προερχεται απο την πλευρα της διοικησης απο οταν ακουστηκε οτι μιλαει/"εκλεισε" σε ομαδα του εξωτερικου.

 

Πριν κατηγορησω, περιμενω να μαθω τι συμβαινει απο καμια πηγη της προκοπης.

 

Να θυμισω οτι με Λετο, οπως και με Νινη το ιδιο παραμυθι ειχε συμβει και περυσι μεχρι να φυγει ο Νιοπλιας.

 

Δηλαδή αν έκλεισε σε ομάδα του εξωτερικού δεν θα μπορούσε να παίξει για να πάρει ο ΠΑΟ πρωτάθλημα?

 

Δεν θα μπορεί να κοιμηθεί τα βράδια ρε σείς, και ο Μπουρούσης τα ίδια έπαθε.

Απαπαπαπα κακοήθιες :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή αν έκλεισε σε ομάδα του εξωτερικού δεν θα μπορούσε να παίξει για να πάρει ο ΠΑΟ πρωτάθλημα?

Δηλαδη εσυ δεν ξερεις οτι γενικως οταν οι παικτες κανουν μια Α βλακεια (πειθαρχικη τυπου κλεινω σε αλλη ομαδα χωρις να συζυτησω καν μαζι σου) η οταν η διοικηση θελει για Χ,Υ λογους να τους τελειωσει απο την ομαδα, τους τρωει μαυρο φιδι? Πρωτη φορα ειναι?

 

Εγω δεν ξερω τι παιζει με το Λετο που ΨΑΧΝΟΜΑΙ να μαθω, εσυ πως εισαι τοσο βεβαιος για το τι συμβαινει και τι οχι?

 

Το μονο σιγουρο ειναι οτι δεν υπαρχει θεμα τραυματισμου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να θυμισω οτι με Λετο, οπως και με Νινη το ιδιο παραμυθι ειχε συμβει και περυσι μεχρι να φυγει ο Νιοπλιας.

 

 

Αυτο που σε καθε συγκεκριμενο επιχειρημα/ερωτημα απαντας για το τι κανει η ομαδα του αλλου, αποφευγοντας και καλα να απαντησεις στο συγκεκριμενο πραγμα, σπαει κοκκαλα. Αναρωτιεμαι ποιους μπορει να πειθεις εκτος απτον εαυτο σου με αυτην την μονιμη τακτικη ποσταρισματος.

 

-Γιαννη γιατι δεν εφαγες το φαι σου σημερα?

-Μιλας εσυ που πριν 2 μηνες εριξες τις φακες στο νεροχυτη?

 

Και παει λεγοντας :rolleyes: Το 90% των ποστ σου ειναι ακριβως αυτο και φυσικα δεν παραβλεπεται οτι ποτε δεν απαντας σε οσα συζητωνται, απλα μπαινεις για να πεις το "Μιλατε εσεις που..?"

 

Χαμαιλεοντισμός λέγεται. Προσαρμόζομαι ανάλογα με το περιβάλλον και τον συνομιλητή.

 

Τόσες σελίδες δεν έχεις πει λέξη για τα μαύρα σου τα χάλια, αλλά τα έχεις ρίξει όλα στις μηχανορραφίες και στη διαιτησία.

 

Ακόμα και για το μπάσκετ, μίλησες για τον Αγγέλου, τραγικά πράγματα.

 

Μην απαιτείς λοιπόν να μιλάει ο άλλος λογικά, όταν εσύ παραλογίζεσαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαμαιλεοντισμός λέγεται. Προσαρμόζομαι ανάλογα με το περιβάλλον και τον συνομιλητή.

 

Τόσες σελίδες δεν έχεις πει λέξη για τα μαύρα σου τα χάλια, αλλά τα έχεις ρίξει όλα στις μηχανορραφίες και στη διαιτησία.

 

Ακόμα και για το μπάσκετ, μίλησες για τον Αγγέλου, τραγικά πράγματα.

 

Μην απαιτείς λοιπόν να μιλάει ο άλλος λογικά, όταν εσύ παραλογίζεσαι.

Ασε τα επι προσωπικου στα οποια αρεσκεσαι με καθε συνομιλητη στον οποιο δε περνουν οι καραμελες σου, επι προκειμενουν με εμενα. Εγω ημουν με 30 μερες ban. Και μιλαω για το 90% των ποστ σου με μη Ολυμπιακους για το διαστημα που εγω ελειπα.

 

Ευτυχως τουλαχιστον, παραδεχεσαι με ποιο υφος μπαινεις εδω μεσα για να ποσταρεις.

 

Για το μπασκετ σου απαντησα ηδη, και οπως προειπα δε θα συνεχισω την κουβεντα με χρηστες που νομιζουν οτι βαλανε παρκε στα γηπεδα του μπασκετ επειδη ειναι κλειστα και δε θα εκανε φωτοσυνθεση το γκαζον. Και ποσταρουν παλι υπο το υφος χαμαιλεοντισμου μονο οταν εχουν να προσαψουν οτι τους κατεβαινει στο κεφαλι σε Σχοιναδες, Ομπραντοβιτς κλπ κλπ κλπ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω δεν ξερω τι παιζει με το Λετο που ΨΑΧΝΟΜΑΙ να μαθω, εσυ πως εισαι τοσο βεβαιος για το τι συμβαινει και τι οχι?

 

Έχω κάτι καλούς φίλους στα διοικητικά του ΠΑΟ και μου τα λένε.

 

Φράγκα γιοκ.

 

Και όχι, δεν θεωρώ λογικό να τον τρώει μαύρο φίδι τον Λέτο για κάποιο πειθαρχικό παράπτωμα, από τη στιγμή μάλιστα που είναι αναντικατάστατος και βασίζεις πάνω του τις όποιες σου ελπίδες για τίτλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω κάτι καλούς φίλους στα διοικητικά του ΠΑΟ και μου τα λένε.

 

Φράγκα γιοκ.

Οτι φραγκα γιοκ το ξερουμε εβδομαδες τωρα απο επισημα δημοσιευματα. Αυτο δεν απαντα σωνει και καλα στο γιατι ο Λετο δεν παιζει.

 

Φυσικα εσενα μπορει να σε βολευει να αποδωσεις ολο το μερος της ευθυνης στον Λετο, εξαλλου απο την αρχη της σεζον για να μας αποδειξεις ποσο καλοπαιδο ειναι ο Λετο μαχεσαι.

 

Θυμιζω οτι οι παιχτες του ΠΑΟ απτη στιγμη που φραγκα-γιοκ αποφασισαν να αφησουν τα μικρα συμβολαια να πληρωνονται και να μενουν αυτοι απληρωτοι. Αναμεσα σε αυτους και ο Λετο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ασε τα επι προσωπικου στα οποια αρεσκεσαι με καθε συνομιλητη στον οποιο δε περνουν οι καραμελες σου, επι προκειμενουν με εμενα. Εγω ημουν με 30 μερες ban. Και μιλαω για το 90% των ποστ σου με μη Ολυμπιακους για το διαστημα που εγω ελειπα.

 

Μια χαρά ήταν το ύφος μου μέχρι να επιστρέψεις και να πετάξεις τα γνωστά σου καρβουνάκια, γιατί 30 μέρες συνιστούν στέρηση.

 

Ευτυχως τουλαχιστον, παραδεχεσαι με ποιο υφος μπαινεις εδω μεσα για να ποσταρεις.

 

Εν αντιθέσει με εσένα που δεν παραδέχεσαι καν τη μόνιμη διάθεση σου για flame.

 

Για το μπασκετ σου απαντησα ηδη, και οπως προειπα δε θα συνεχισω την κουβεντα με χρηστες που νομιζουν οτι βαλανε παρκε στα γηπεδα του μπασκετ επειδη ειναι κλειστα και δε θα εκανε φωτοσυνθεση το γκαζον. Και ποσταρουν παλι υπο το υφος χαμαιλεοντισμου μονο οταν εχουν να προσαψουν οτι τους κατεβαινει στο κεφαλι σε Σχοιναδες, Ομπραντοβιτς κλπ κλπ κλπ.

 

Πήξαμε από ξερόλες σε αυτή τη χώρα.

Αυτοί που νομίζουν ότι τα ξέρουν όλα, εκνευρίζουν εμάς που τα ξέρουμε όλα ένα πράγμα.

 

Οτι φραγκα γιοκ το ξερουμε εβδομαδες τωρα απο επισημα δημοσιευματα. Αυτο δεν απαντα σωνει και καλα στο γιατι ο Λετο δεν παιζει.

 

Φυσικα εσενα μπορει να σε βολευει να αποδωσεις ολο το μερος της ευθυνης στον Λετο, εξαλλου απο την αρχη της σεζον για να μας αποδειξεις ποσο καλοπαιδο ειναι ο Λετο μαχεσαι.

 

Θυμιζω οτι οι παιχτες του ΠΑΟ απτη στιγμη που φραγκα-γιοκ αποφασισαν να αφησουν τα μικρα συμβολαια να πληρωνονται και να μενουν αυτοι απληρωτοι. Αναμεσα σε αυτους και ο Λετο.

 

Προσωπικά χ3στηκα για τον Λέτο από καιρό.

 

Το πιθανότερο λοιπόν σενάριο είναι να ήρθε πρόταση από το εξωτερικό τον Γενάρη, να απορρίφθηκε από τον ΠΑΟ, επειδή ήθελε να διεκδικήσει τίτλο μέχρι τέλους, αλλά και καλύτερα λεφτά το καλοκαίρι και να μουλάρωσε ο Αργεντίνος.

 

Σκέψου μέσα σε όλα αυτά να είσαι και απλήρωτος, εσύ θα έπαιζες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήξαμε από ξερόλες σε αυτή τη χώρα.

Αυτοί που νομίζουν ότι τα ξέρουν όλα, εκνευρίζουν εμάς που τα ξέρουμε όλα ένα πράγμα.

 

Απλα πηρα overdose απο τα ποδοσφαιρικα σου ποστ και δε θα το αντεξω να μου αρχισεις και τo crossposting για το μπασκετ -αθλημα για το οποιο κατα καιρους εχεις κανει ποστ μου μεινανε στην ιστορια του φορουμ- *** αυτη τη συζητηση θα την κανω με καναν αλλον, που μπορει να απαντα στοιχειωδως και οχι με τις κωλοτουμπες και τους χαμαιλεοντισμους σου, επετρεψε μου .

 

 

***Ναι ξερουμε εισαι καινουργιος στο φορουμ και δεν ξερεις για ποια ποστ μιλαω :-D

 

ΥΓ. Το οτι οι 30 μερες αποτελουν στερηση θεωρω αυτονοητο να το ακουω απο ατομο που επιστρατευει alt accounts για να μπορει να συνεχισει να ποσταρει. (Ξερω εισαι καινουργιος στο φορουμ δεν καταλαβαινεις τι λεω :P).

 

YΓ2. Εγω μπηκα και ποσταρα σημερα χωρις να κανω προσωπικη επιθεση σε κανεναν. Εσυ μπηκες να μου απαντησεις για να κανεις απλα προσωπικη επιθεση. So, αντε, μεγειες το ignore γιατι το τρολαρισμα εχει ορια, που παριστανεις και τον θιγμενο "των ορεξεων μου" τωρα :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλα πηρα overdose απο τα ποδοσφαιρικα σου ποστ και δε θα το αντεξω να μου αρχισεις και τo crossposting για το μπασκετ -αθλημα για το οποιο κατα καιρους εχεις κανει ποστ μου μεινανε στην ιστορια του φορουμ- *** αυτη τη συζητηση θα την κανω με καναν αλλον, που μπορει να απαντα στοιχειωδως και οχι με τις κωλοτουμπες και τους χαμαιλεοντισμους σου, επετρεψε μου.

 

Θα περιμένω αυτά τα περισπούδαστα posts για τα οποία βαυκαλίζεσαι. Μέχρι τότε θα μου επιτρέψεις να σου απαντώ περιπαικτικά μιας και για σοβαρή συζήτηση δεν προσφέρεσαι :devil:

 

 

***Ναι ξερουμε εισαι καινουργιος στο φορουμ και δεν ξερεις για ποια ποστ μιλαω :-D

 

Πιο παλιός είμαι από εσένα, αλλά δεν συμμετείχα.

 

Και καλή συνέχεια, γιατί αρκετά καταχραστήκαμε το χώρο του forum.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να θυμίσω σε αυτούς που λένε ......... (βάλτε όποια λέξη θέλετε) πόσα παιχνίδια έχασε ο Λέτο πέρσι και πρόπερσι και παραπρόπερσι για το γόνατο;

 

Πέρσι για παράδειγμα 14.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...