Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός (2011-2012)


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ακριβώς. Που είναι το περίεργο?

Τη φάση του σαριέγκι μόνο εσύ και ο παρατηρητής δεν την είδατε πέναλτι.

 

Και να ξέρεις, δεν λέω μόνο αυτόν υπάλληλο. Όλους τους κατατάσω στην κατηγορία.

Αν θέλεις να το συνεχίσουμε σε ότι αφορά τους παρατηρητές και πιστεύεις ότι θα μους αποδείξεις ότι δεν είναι κατευθυνόμενοι, πες μου να το προχωρήσουμε.

 

Να μου πεις για λογαριασμό ποιου δουλεύουν θέλω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

οταν χασαμε βαθμους σε τριπολη και ξανθη, οι περισσοτεροι μιλαγαμε κυριως για την κακη εμφανιση. Εδω αντι να δεχτειτε οτι ΔΕΝ εχετε ομαδα και ηταν φυσικο καποια στιγμη να βρεθειτε απο κατω (εγω εκει με το +5 πιστευα οτι ειχε τελειωσει το θεμα, βιαστηκα ομως), καθεστε και ψαχνεστε με διαιτησιες. Αν δεχτουμε οτι υπαρχει πεναλντι που δε σας εδωσε, υπαρχει κι αυτο του Λαζαρου που ναι για γελια.

 

Γι ακομα ενα ματς δε παιξατε καλα και χασατε, απολυτα δικαιο αποτελεσμα. Αν θελετε βεβαια να ψαχνετε φαντασματα οκ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οταν χασαμε βαθμους σε τριπολη και ξανθη, οι περισσοτεροι μιλαγαμε κυριως για την κακη εμφανιση. Εδω αντι να δεχτειτε οτι ΔΕΝ εχετε ομαδα και ηταν φυσικο καποια στιγμη να βρεθειτε απο κατω (εγω εκει με το +5 πιστευα οτι ειχε τελειωσει το θεμα, βιαστηκα ομως), καθεστε και ψαχνεστε με διαιτησιες. Αν δεχτουμε οτι υπαρχει πεναλντι που δε σας εδωσε, υπαρχει κι αυτο του Λαζαρου που ναι για γελια.

 

Γι ακομα ενα ματς δε παιξατε καλα και χασατε, απολυτα δικαιο αποτελεσμα. Αν θελετε βεβαια να ψαχνετε φαντασματα οκ...

:-D :devil: :mrgreen:

Μιλας για ατομα που ψανχουν φαντασματα ΕΣΥ?

 

Εσυ που χθες εγραφες "χαχαχχα Σαλπι μην αγχωνεσαι θα το ρουφηξει ως συνηθως ο φιλος σου κατω απ τα δοκαρια!" και διαψευστηκες πανηγυρικοτατα και στα 2, οπως και στο σαφες "υπονοουμενο σου" περι στημενου φιλικου?

 

Επισης μολις εληξε το παιχνιδι και χασαμε το στημενο φιλικο εγινε τελικα ενα "απολυτα δικαιο αποτελεσμα"?

 

Να το ποστ σου για το χθεσινο στημενο φιλικο που τελικα μετατραπηκε μαγικα σε απολυτα δικαιη ηττα:

χαχαχχα Σαλπι μην αγχωνεσαι θα το ρουφηξει ως συνηθως ο φιλος σου κατω απ τα δοκαρια!

 

Γελωτας.

 

Αν νικαγαμε θα τα ελεγες αυτα περι "απολυτα δικαιου αποτελεσματος"? Αφηνω τον Αγιο Τρολλ να μαντεψει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και να ξέρεις, δεν λέω μόνο αυτόν υπάλληλο.

 

Αυτός ο Περικλής ποιανού υπάλληλος είναι ;

 

Δεν έχουμε λέει την δυνατότητα να δούμε (και να εκφέρει άποψη) αν το πέναλτι στον Αθανασιάδη προέρχεται από θέση offside αλλά τα επίσημα στιγμιότυπα της Nova που αναρτήθηκαν σε όλα τα αθλητικά site ένα μισάωρο μετά την λήξη του παιχνιδιού μια χαρά συμπεριλαμβάνουν την φάση από την αρχή.

 

Ο χθεσινός κακός Παναθηναϊκός (απ'όσα διαβάζω μιας και δεν τον είδα τον αγώνα) βγάζει ανακοινώσεις για εντεταλμένη διαιτησία και για πέναλτι στον Σαριέγκι στο δεύτερο λεπτό ενώ ο εξίσου κακός Ολυμπιακός στην Ξάνθη δεν δικαιούται να διαμαρτύρεται για το πέναλτι στο 90+

 

edit:Ειλικρινά δεν μπορώ να θυμηθώ αν αυτή η αναβολή συνέβαλε στο να επιστρέψουν σε κανονικό ρυθμό προπονήσεων οι Ζέκα,Κουίνσι,Κατσουράνης,Νίνης και να είναι παρόντες στο χθεσινό παιχνίδι .

 

Υπό προϋποθέσεις θα έδινε το παρόν και ο Λέτο στον χθεσινό αγώνα μετά την εβδομαδιαία αναβολή αλλά μάλλον κάτι παίζεται εκεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να μου πεις για λογαριασμό ποιου δουλεύουν θέλω.

 

Επειδή δεν θέλω να λέω πράγματα που δεν πιστεύω. Με ρωτάς αν πήρε/παίρνουν φράγκα? Όχι δεν το πιστεύω.

Αν επηρεάζονται και συνειδητά άλλα βλέπουν κι άλλα γράφουν? 100%

Από ποιον? Από αυτόν που έχει τη δύναμη να ανεβάζει και να ρίχνει διαιτητές, βοηθούς και παρατηρητές με μια ανακοίνωση.

 

Δεν χρειάζεται να ρίξεις 10000 στα πόδια τους. Απλά να κρατήσουν τη θεσούλα και τους φτάνει. Πόσα καθαρίζουν σε κάθε ματς?

500? 1000? 1500? Λίγα είναι?

 

Και ποιος είναι αυτός που κουνάει δαχτυλάκι και γίνεται σεισμός στην κεδ?

Ε, αυτόν θα προσέχουν.

 

Αυτός ο Περικλής ποιανού υπάλληλος είναι ;

 

Δεν έχουμε λέει την δυνατότητα να δούμε (και να εκφέρει άποψη) αν το πέναλτι στον Αθανασιάδη προέρχεται από θέση offside αλλά τα επίσημα στιγμιότυπα της Nova που αναρτήθηκαν σε όλα τα αθλητικά site ένα μισάωρο μετά την λήξη του παιχνιδιού μια χαρά συμπεριλαμβάνουν την φάση από την αρχή.

 

Δεν είδα τι είπε ο περικλής. Έχω πάντως την εντύπωση πως είναι συνάδελφος εκείνου του τύπου που έλεγε ότι δεν έχει δυναμόμετρο για να κρίνει. Το ίδιο αφεντικό θα έχουν.

 

 

 

Τώρα να πω και κάτι γενικό.

Δεν έχω δει κάποιον παναθηναικό να λέει ότι αξίζαμε τη νίκη.

Αυτές οι αμπελοφιλοσοφίες πάλι, "ψάχνετε άλλοθι τα ρίχνετε στη διαιτησία" κτλ από που προκύπτουν?

Εκτός κι αν υπάρχει κάποιος κανόνας που όταν δεν παίζεις καλά πρέπει να χάνεις. Να το ξέρουμε να μην σχολιάζουμε τι γίνεται γύρω μας.

 

 

 

 

 

Επίσης αφού είστε όλοι λαλίστατοι, πείτε μας και για τα ξεφτιλίκια της διοίκησής σας.

Έφαγε παίχτης σας μπουνιά από οπαδό και από τον φόβο να μην τιμωρηθεί η συγκεκριμένη ομάδα και παίξει εκεί ο παναθηναικός χωρίς κόσμο βγήκε ο αντιπρόεδρός σας να πει ότι δεν έφταιγε ο οφη, ένα πράσινο ufo του την έριξε.

Εκεί όμως δεν ξέρετε να μιλήσετε.

Αυτός είναι ο ολυμπιακός

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχω δει κάποιον παναθηναικό να λέει ότι αξίζαμε τη νίκη.

Αυτές οι αμπελοφιλοσοφίες πάλι, "ψάχνετε άλλοθι τα ρίχνετε στη διαιτησία" κτλ από που προκύπτουν?

Εκτός κι αν υπάρχει κάποιος κανόνας που όταν δεν παίζεις καλά πρέπει να χάνεις. Να το ξέρουμε να μην σχολιάζουμε τι γίνεται γύρω μας.

Γενικό είναι το θέμα. Ο καθένας μας έχει επαφές με οπαδούς είτε στη δουλειά του, είτε στη σχολή, είτε στο περιβάλλον του.

Ο Παναθηναικός πέρασε μια περίοδο όπου δεν έπαιζε καλά αλλά νικούσε συνήθως μετά το 80 με 1-0. Σε κάποιες περιπτώσεις μάλιστα οι ίδιοι του οι φίλοι παραδεχόντουσαν τη τύχη του, (πχ στο παιχνίδι με τον Ολυμπιακό)

 

Ο Ολυμπιακός αντίθετα όποτε έπαιξε άσχημα το πλήρωσε ακριβά και όποτε έχανε πολλές ευκαιρίες έφτανε και στη φάση να χάνει βαθμους.

Πολλοί θεώρησαν τους χαμένους βαθμους του Ολυμπιακού σε Ξάνθη, Δράμα, Τρίπολη, ώς φυσιολογικούς, αλλά διαμαρτυρήθηκαν που ο Λεβαδειακός δεν έπαιξε ΚΑΙ τη Τετάρτη ώστε να κουραστεί ακόμα περισσότερο και να μη μπορέσει να κοντράρει τον ΠΑΟ. Που ο Λεβαδειακός κακά τα ψέμματα ομάδα Β Εθνικής είναι όπως άλλωστε και η Δράμα.

 

Τα πράγματα έχουν μπει σε μια σειρά. Ο κακός επί πολλά παιχνίδια Παναθηναικός έχει αρχίσει να κάνει συνεχόμενες γκέλες (του λείπει πολύ ο Λέτο και οι καλές παρουσίες του Ζέκα και Κουίνσι του 1ου γύρου) ενώ ο Ολυμπιακός ύστερα από μια περίοδο με συχνούς τραυματισμούς και μεγάλη κοιλιά ανεβαίνει.

 

Θα υπάρξουν και άλλες γκέλες. Τα πάντα θα κριθούν στο ΟΑΚΑ νομίζω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είδα τι είπε ο περικλής. Έχω πάντως την εντύπωση πως είναι συνάδελφος εκείνου του τύπου που έλεγε ότι δεν έχει δυναμόμετρο για να κρίνει. Το ίδιο αφεντικό θα έχουν.

Μια χαρά σου περιγράφω τί είπε ο Περικλής.Αν δεν σου τα λέω καλά κάνε μία αναζήτηση και θα λυθεί η απορία για το αν υπάρχει στο επίσημο βίντεο της Νόβα η φάση του Αθανασιάδη από την αρχή.

 

Εκτός κι αν υπάρχει κάποιος κανόνας που όταν δεν παίζεις καλά πρέπει να χάνεις. Να το ξέρουμε να μην σχολιάζουμε τι γίνεται γύρω μας.

Τα ίδια λέγαμε και εμείς με Ξάνθη και Αστέρα(όπου στο 82 με 83 αν θυμάμαι καλά είχαμε την ευκαιρία να μειώσουμε σε 2-1) αλλά δεν ήμασταν πειστικοί στις εξηγήσεις μας.Δεν παίξαμε καλά και έπρεπε να χάσουμε πάση θυσία

 

Επίσης αφού είστε όλοι λαλίστατοι, πείτε μας και για τα ξεφτιλίκια της διοίκησής σας.

Έφαγε παίχτης σας μπουνιά από οπαδό και από τον φόβο να μην τιμωρηθεί η συγκεκριμένη ομάδα και παίξει εκεί ο παναθηναικός χωρίς κόσμο βγήκε ο αντιπρόεδρός σας να πει ότι δεν έφταιγε ο οφη, ένα πράσινο ufo του την έριξε.

Εκεί όμως δεν ξέρετε να μιλήσετε.

Αυτός είναι ο ολυμπιακός

 

Τα προστατεύουμε εμείς τα παραρτήματα μας (Δόξα,Αστέρα,Ξάνθη,Όφη 10 βαθμοί παρακαλώ).Δεν είμαστε ρουφιάνοι.Τόσους βαθμούς μας χάρισαν φέτος(δέκα,10) να τους καταδικάσουμε τους ανθρώπους ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρά σου περιγράφω τί είπε ο Περικλής.Αν δεν σου τα λέω καλά κάνε μία αναζήτηση και θα λυθεί η απορία για το αν υπάρχει στο επίσημο βίντεο της Νόβα η φάση του Αθανασιάδη από την αρχή.

 

 

Τα ίδια λέγαμε και εμείς με Ξάνθη και Αστέρα(όπου στο 82 με 83 αν θυμάμαι καλά είχαμε την ευκαιρία να μειώσουμε σε 2-1) αλλά δεν ήμασταν πειστικοί στις εξηγήσεις μας.Δεν παίξαμε καλά και έπρεπε να χάσουμε πάση θυσία

 

 

 

Τα προστατεύουμε εμείς τα παραρτήματα μας (Δόξα,Αστέρα,Ξάνθη,Όφη 10 βαθμοί παρακαλώ).Δεν είμαστε ρουφιάνοι.Τόσους βαθμούς μας χάρισαν φέτος να τους καταδικάσουμε τους ανθρώπους ?

 

Θα ψάξω τι είπε ο περικλής. Θα ρωτήσω όμως και 2-3 φιλαράκια που έχουνε καλύτερο μνημονικό και θα βρω και παλαιότερες απόψεις του. Τότε θα στα πω να γελάσουμε μαζί.

 

 

Τα ίδια έλεγες για ξάνθη και αστέρα? Αλήθεια? Και εγώ τι απάντησα οπότε σήμερα μου πουλάς τρελίτσα για αντίποινα?

Επίσης, αφού είχες αυτήν την άποψη για ξάνθη και αστέρα, βρες μου και τα μηνύματά σου για το καλοπούλειο να σου βγάλω το καπέλο που είσαι τόσο λογικός και τίμιος.

 

Όσο για το τελευταίο, άσε, μην το παλεύεις.

Το ξεφτιλίκι σας δεν έχει όριο. Και εσείς οι ίδιοι σαν άτομα που τώρα κλείνετε τα αυτάκια σας κάποια στιγμή θα γυρίσετε να καταδικάσετε τη βία. Έφαγε ο παίχτης σας μπουνιά και το πάτε αβαβά. Γιατί? Γιατί έτσι σας είπανε! Τι άλλη απόδειξη θέλεις για τη γνησιότητα των απόψεών σας?

Που αν κάτσω και διαβάσω 3-4 σελίδες στο γαύρο θα νομίζω ότι διαβάζω τους γαύρους του φόρουμ. Για τέτοια τυχαία ταύτιση απόψεων μιλάμε.

Βρες κάνα καλό επιχείρημα και τα ξαναλέμε

 

Γενικό είναι το θέμα. Ο καθένας μας έχει επαφές με οπαδούς είτε στη δουλειά του, είτε στη σχολή, είτε στο περιβάλλον του.

Ο Παναθηναικός πέρασε μια περίοδο όπου δεν έπαιζε καλά αλλά νικούσε συνήθως μετά το 80 με 1-0. Σε κάποιες περιπτώσεις μάλιστα οι ίδιοι του οι φίλοι παραδεχόντουσαν τη τύχη του, (πχ στο παιχνίδι με τον Ολυμπιακό)

 

Ο Ολυμπιακός αντίθετα όποτε έπαιξε άσχημα το πλήρωσε ακριβά και όποτε έχανε πολλές ευκαιρίες έφτανε και στη φάση να χάνει βαθμους.

Πολλοί θεώρησαν τους χαμένους βαθμους του Ολυμπιακού σε Ξάνθη, Δράμα, Τρίπολη, ώς φυσιολογικούς, αλλά διαμαρτυρήθηκαν που ο Λεβαδειακός δεν έπαιξε ΚΑΙ τη Τετάρτη ώστε να κουραστεί ακόμα περισσότερο και να μη μπορέσει να κοντράρει τον ΠΑΟ. Που ο Λεβαδειακός κακά τα ψέμματα ομάδα Β Εθνικής είναι όπως άλλωστε και η Δράμα.

 

Τα πράγματα έχουν μπει σε μια σειρά. Ο κακός επί πολλά παιχνίδια Παναθηναικός έχει αρχίσει να κάνει συνεχόμενες γκέλες (του λείπει πολύ ο Λέτο και οι καλές παρουσίες του Ζέκα και Κουίνσι του 1ου γύρου) ενώ ο Ολυμπιακός ύστερα από μια περίοδο με συχνούς τραυματισμούς και μεγάλη κοιλιά ανεβαίνει.

 

Θα υπάρξουν και άλλες γκέλες. Τα πάντα θα κριθούν στο ΟΑΚΑ νομίζω.

 

Φίλε μου γενικά συμφωνώ. Τα είπα και νωρίτερα πάνω κάτω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα ίδια έλεγες για ξάνθη και αστέρα? Αλήθεια? Και εγώ τι απάντησα οπότε σήμερα μου πουλάς τρελίτσα για αντίποινα?

Επίσης, αφού είχες αυτήν την άποψη για ξάνθη και αστέρα, βρες μου και τα μηνύματά σου για το καλοπούλειο να σου βγάλω το καπέλο που είσαι τόσο λογικός και τίμιος.

 

Το παιχνίδι στο 82' έπρεπε να είναι 1-2.Το αν θα έληγε 1-2,1-3,1-4,2-2,3-2,4-2 δεν το ξέρω και δεν θα το μάθουμε ποτέ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σωστός. Κρίμα λοιπόν που στο δρόμο τα αλλάζεις

Μετά την ήττα στην Ξάνθη

 

Λοιπόν επειδή διάβασα για ατυχίες κτλ.

 

Έχεις παντελονιάσει τα λεφτά του Ch.L έχεις παντελονιάσει 6μύρια από την Νόβα για ένα έτος,έχεις παντελονιάσει την πώληση του Ριέρα(+ το υψηλό του συμβόλαιο), έχεις πουλήσει γύρω στα 18,000 διαρκείας με το φθηνότερο στα 400€

 

ΚΑΙ

 

μου παίζεις με Αμντούν και Μαρκάνους?

 

Μπες μέσα καθάρισε το παιχνιδάκι και μην δίνεις την ευκαιρία στον Ουζουνίδη και κάθε Ουζουνίδη να προηγείται και να ταμπουρώνεται.Μέχρι το γκολ της Ξάνθης ο Ολυμπιακός δεν είχε κάνει φάση.

 

ΔΕΝ ΜΟΥ ΦΤΑΙΕΙ ΚΑΜΙΑ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ.

 

Το κλείνω εδώ το ζήτημα

 

Αλλά η ιστορία με εντεταλμένες διαιτησίες και παραρτήματα δεν είναι δικά μου επιχειρήματα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

protathlitis.jpg gavros.jpg

 

Ρε σεις, επειδή εγώ βλέπω με πράσινα γυαλιά...

Χθες ένα παίχτης του ολυμπιακού έφαγε μπουνιά από οπαδό στο γεντί κουλέ.

Μπορείτε να μου δείξετε λίγο που το γράφει ο εκπρόσωπος τύπου του γαύρου??

 

Για λίγο πέρασε από το μυαλό μου ότι πάνε να το περάσουνε στη ζούλα για κάποιο λόγο...

Είμαι σίγουρος όμως ότι είμαι κακοπροαίρετος.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τέλεια τα πρωτοσέλιδα, δεν τα είχα δει σήμερα :mrgreen:

 

Ειδικά αυτό με τη βαζελίνη και τη Nivea έγραψε άσχημα :lol:

 

Εγώ έχω τοποθετηθεί για τη ντροπή της Κρήτης στο νήμα του Ολυμπιακού.

 

Από εκεί και πέρα, άσχετα από τις διαθέσεις και τα συμφέροντα της κάθε ΠΑΕ, θα πρέπει να κινείται αυτεπαγγέλτως η διαδικασία από τους αθλητικούς εισαγγελείς που βρίσκονται παρόντες και να καταγράφονται τα γεγονότα στο φύλλο αγώνος από τον διαιτητή.

 

Αλλά πες μου εσύ Slim, οπαδέ της ηθικής ομάδας οι οπαδοί της οποίας έχουν σπάσει τη μισή Ελλάδα φέτος και τους καλύπτει συνεχώς η διοίκηση σας με ανοησίες περί αντιεξουσιαστών, αν πιστεύεις ότι η διοίκηση σας θα έκανε καταγγελία για τα χθεσινά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από εκεί και πέρα, άσχετα από τις διαθέσεις και τα συμφέροντα της κάθε ΠΑΕ, θα πρέπει να κινείται αυτεπαγγέλτως η διαδικασία από τους αθλητικούς εισαγγελείς που βρίσκονται παρόντες και να καταγράφονται τα γεγονότα στο φύλλο αγώνος.

Για μια στιγμη σε περασα για υπαλληλο της ΔΟΕ της γειτονιας μου που παω να του ζητησω μια σφραγιδα σε μια βεβαιωση και με στελνει σε 15 διαφορετικα κτιρια και οροφους.

 

Οταν ζοριζομαστε να δωσουμε την συγκεκριμενη και προφανη απαντηση, αρχιζουμε τα πρεπει, τα αυτεπαγγελτα, τις διαδικασιες, τα φυλλα αγωνος και λοιπες τυπικουρες που διευκολυνουν την υπεκφυγη μας στο να απαντησουμε επι της ουσιας...Εκ του ασφαλους παντα, μιας και ξερουμε οτι ξερετε οτι καποια πραγματα λειτουργουν για την ομαδα σας διαχρονικα, ειδικα τα νομικα οργανα. Οποτε μας ειπατε την "αντικειμενικη" σας αποψη, για την προβλεπομενη διαδικασια απο τα υποτιθεμενα ακριβοδικαια οργανα και ολα καλα. Την οποια διαδικασια γνωριζουμε και γνωριζουμε οτι ΔΕΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΗΣΕ εν προκειμενω.

 

Αλλα η δικη σας γνωμη επι του θεματος? Γκουχου, γκουχου?

 

SlimData αν κατσουμε να συλλεξουμε αντιστοιχα περιστατικα με αυτο που αναφερεις φοβαμαι οτι χρειαζομαστε 2 και 3 posts. Νταξει απτην αλλη βεβαια υπαρχει το πεναλτι του Τοροσιδη που δε δοθηκε απο τον Κωνσταντινεα και ετσι αποδεικνυει ποσο ακυροι ειμαστε και ποσο ευνοηθηκαμε φετος.

 

Κατα τ'αλλα ειτε τα σπαγανε δικοι μας οπαδοι, ειτε αντιεξουσιαστες, η τιμωρια κεκλεισμενων τελικα ηρθε στο παιχνιδι που επρεπε να ερθει. Λουκουμι. Και φυσικα απεδωσε τα μεγιστα σε συνδυασμο με την αναβολη και τον ορισμο Βοσκακη που μπηκε και εκτελεσε το εργο του αψογα.

 

Θυμιστε μου η ομαδα σας ποτε τιμωρηθηκε τελευταια φορα τωρα για τα διαφορα επεισοδια (να μην με βαλετε να αναφερομαι σε ενα-ενα plz). Απλα και εγκυκλοπαιδικα πειτε μας ποτε παιξατε στο πρωταθλημα κεκλεισμενων των θυρων και τι παιχνιδια ηταν αυτα.

 

ΥΓ. Αν υπαρχει διαθεση να τιμωρηθει μια εκ των 2 μεγαλων ομαδων κεκλεισμενων, μπορει αυτο να επιτευχθει ΚΑΘΕ αγωνιστικη, διοτι επεισοδιο που επισυρουν τετοιες ποινες γινονται ΚΑΘΕ αγωνιστικη, πχ βεγγαλικα/καπνογονα. So?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και οσο εσεις μαλωνετε χωρις να εχω πολυκαταλαβει γιατι, ο νικολογιαννης βγηκε μολις τωρα και ειπε οτι ο λετο θα χασει και αεκ και ολυμπιακο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...