Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός (2011-2012)


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γουστάρω να βλέπω βάζελους να μας λένε για περίεργες αποφάσεις (περίεργη είναι η μία αγωνιστική, δύο έπρεπε να φάει, καθότι υπότροπος) και να μην ντρέπονται να λένε ότι πέτυχαν το μεγαθήριο ΠΑΟΚ ξεκούραστο.

 

Δεν ντρέπονται να ομολογήσουν ότι η ομάδα τους πλέον είναι για τα θηρία και πρέπει ο άλλος να είναι κουρασμένος για να τον κερδίσουν...

 

Εγώ έγραψα χθες ότι στη φάση του πέναλτι έπρεπε να αποβληθεί ο Σαριέγκι, καθότι ο Κλάους ήταν σε προφανή θέση για γκολ, το ίδιο σημείωσε και ο παρατηρητής διαιτησίας και βγήκαν 2-3 πικραμένοι να μιλήσουν για trolling και για μούγκες.

Εσυ πες μας για το στημενο φιλικο και τον Σαλπι που σιγα μη βαλει γκολ στο βαζελο, πες μας για τα φιλικα διπλα στην Τουμπα που σε κανουν πλουσιο και τα υπολοιπα τα ξανασυζηταμε αλλη φορα.

 

Τα περι ντροπης μου, αστα στην ακρη ειδικα εσυ που καθε λιγο ξεχνας τα προηγυομενα σου ποστ τα οποια σε εκθετουν. Εγω εξαλλου δεν απευθυνθηκα σε κανεναν προσωπικα, αλλα ετσι ειναι αυτα: οποιος εχει τη μυγα το παιρνει προσωπικα και αρχιζει το flame...

 

 

Σχετικα με το μπασκετ, για χρηστες που νομιζουν οτι στο μπασκετ βαλανε παρκε επειδη τα γηπεδα ειναι κλειστα και δε θα εκανε φωτοσυνθεση το γκαζον, μπορω απλα να απαντησω οτι εχουν καθε δικαιωμα να ξεκινησουν απο τωρα να πιπιλουν την ετησια καραμελα τους και να προετοιμαζονται ψυχολογικα για το... μοιραιο του Μαιου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Το ότι ο παναθηναικός είναι μισός, με παιχτάκια, απένταρος, για τα θηρία και όπως αλλιώς θέλεις να τον πεις δεν σημαίνει ότι πρέπει να πει κι ευχαριστώ όταν για μια ακόμη φορά έχει μπει σε λειτουργία η μηχανή για να χάσει ένα ακόμα πρωτάθλημα.

Και αν και ανύπαρκτος είναι πρώτος όσο μπορεί γιατί απλά είναι καλύτερος. Καλύτερος από όλο το γαυροσύστημα. Απλά.

 

Το ότι έγραψες εσύ για κόκκινη, οκ, έτσι το είδες. Βέβαια δεν μπορώ να θυμηθώ τώρα για ποια φάση μίλαγες που έλεγες ότι ο άλλος αμυντικός πλησίαζε και δεν ήταν κόκκινη και κάτι τέτοια περίεργα. Το ότι ο παρατηρητής γράφει για κόκκινη, so fucking what? Ποιος? Ο υπάλληλος?

Για το πέναλτι του σαριέγκι τι έγραψε? Για την κίτρινη τοιυ κατσουράνη τι έγραψε? Έλεος.

 

 

Για διαιτησία στο μπάσκετ είναι προφανές ότι δεν θα συμφωνήσουμε ποτέ.

Αλλά παλεύω να θυμηθώ, αφού το στόμα του Θανασάρα είναι για σένα βόθρος, τι αντίστοιχη λέξη έχεις χρησιμοποιήσει για τον βαγγέλη ψάξου??

Ξέρω... "Ψάξε, ψάξε δεν θα το βρεις"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για οσους εχουν παραπονα για τη χτεσινη διαιτησια , για το κεκλεισμενων και για τη διακοπη του πρωταθληματος αυτο που εχω να πω εγω ειναι οτι δειχνουν τη γραφικοτητα τους ...

Καλυτερα να σταματησουν ...smilie.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσυ πες μας για το στημενο φιλικο και τον Σαλπι που σιγα μη βαλει γκολ στο βαζελο, πες μας για τα φιλικα διπλα στην Τουμπα που σε κανουν πλουσιο και τα υπολοιπα τα ξανασυζηταμε αλλη φορα.

 

Γιατί, τί έγινε φέτος στην Τούμπα δηλαδή?

 

Διπλό και over δεν ήρθε? Δεν έγινα πλούσιος?

 

Πες μας τώρα για τον ξεκούραστο ΠΑΟΚ (ενώ εσύ ήσουν κουρασμένος από τα απανωτά ματς σε Ευρώπη και Κύπελλο) και για το σκάνδαλο της αναβολής της μίας αγωνιστικής στο οποίο συμφώνησε όλη η Σούπερλίγκα (FYI ο Μαρινάκης δεν είναι πλέον πρόεδρος της Superleague)

 

Ετσι, ετσι προετοιμασου ψυχολογικα για το Μαιο, ξεκινα να πιπιλας απο τωρα την καραμελα...

 

sxinas.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχεις δίκιο...

Αλλά εδώ δεν σταματάνε οι διορισμένοι..

Άντε να βγάλεις άκρη

 

Πες μας τώρα για τον ξεκούραστο ΠΑΟΚ (ενώ εσύ ήσουν κουρασμένος από τα απανωτά ματς σε Ευρώπη και Κύπελλο) και για το σκάνδαλο της αναβολής της μίας αγωνιστικής στο οποίο συμφώνησε όλη η Σούπερλίγκα (FYI ο Μαρινάκης δεν είναι πλέον πρόεδρος της Superleague)

 

Η ίδια superleague που έβγαλε ανακοίνωση κατά παραγγελία μιας παε?

Sorry, μια παε και του μπέου ήθελα να πω...

Μάλιστα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για οσους εχουν παραπονα για τη χτεσινη διαιτησια , για το κεκλεισμενων και για τη διακοπη του πρωταθληματος αυτο που εχω να πω εγω ειναι οτι δειχνουν τη γραφικοτητα τους ...

Καλυτερα να σταματησουν ...smilie.png

Θα το δεχομουν αν εγραφες τα ιδια για τους γαυρους που γεμισαν 10σελιδα απο ποστ για την παραγκα και τον πολεμο κατα του ΟΣΦΠ επειδη ο Κωνσταντινεας παραλιγο να κανει καινουργιο συκωτι απο τη βουτια του Τοροσιδη στην Ξανθη, που ναι μεν ηταν πεναλτι, αλλα δε σημαινε και ολα αυτα που γραφτηκαν εδω μεσα.

 

Φυσικα εξισου γραφικοι ειναι και αυτοι που μπαινουν να απαντησουν σε ενα ποστ το οποιο ξεκινησα με τη φραση χθες δεν αξιζαμε νικη/ισοπαλια και τελειωσα με τη φραση "Μπραβο στον ΠΑΟΚ που ηταν καλυτερος και ηθελε παραπανω τη νικη".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ότι ο παναθηναικός είναι μισός, με παιχτάκια, απένταρος, για τα θηρία και όπως αλλιώς θέλεις να τον πεις δεν σημαίνει ότι πρέπει να πει κι ευχαριστώ όταν για μια ακόμη φορά έχει μπει σε λειτουργία η μηχανή για να χάσει ένα ακόμα πρωτάθλημα.

Και αν και ανύπαρκτος είναι πρώτος όσο μπορεί γιατί απλά είναι καλύτερος. Καλύτερος από όλο το γαυροσύστημα. Απλά.

 

Αντιθέτως έχει σταματήσει η μηχανή. Αυτή που έκοβε χρήμα και έπαιρνες κανένα παίχτη. Χθες βράδυ είδε όλη η Ελλάδα το ξεβράκωμα και πόσο μικρή ομάδα είσαι.

 

Και μικραίνει ακόμα περισσότερο από την νοοτροπία των οπαδών σου, που κλαίγονται για τον ξεκούραστο ΠΑΟ...

 

Το ότι έγραψες εσύ για κόκκινη, οκ, έτσι το είδες. Βέβαια δεν μπορώ να θυμηθώ τώρα για ποια φάση μίλαγες που έλεγες ότι ο άλλος αμυντικός πλησίαζε και δεν ήταν κόκκινη και κάτι τέτοια περίεργα. Το ότι ο παρατηρητής γράφει για κόκκινη, so fucking what? Ποιος? Ο υπάλληλος?

Για το πέναλτι του σαριέγκι τι έγραψε? Για την κίτρινη τοιυ κατσουράνη τι έγραψε? Έλεος.

 

Δεν το είδα εγώ έτσι, έτσι λέει ο κανονισμός: Προφανής θέση για γκολ.

Αν δεν μπορείς να θυμηθείς τη φάση τί συζητάμε ακριβώς?

Και από πότε ο παρατηρητής είναι υπάλληλος, ενώ κάτι απίθανοι που σας δίνουν ανύπαρκτα πέναλτι στο 90 ή που περδικλώνεται μόνος του ο Σπυρόπουλος και το δίνουν φάουλ, δεν είναι υπάλληλοι?

Πέναλτι στον Σαριέγκι δεν υπάρχει ούτε στο καλύτερο σας όνειρο.

Η κίτρινη στον Κατσουράνη έπρεπε να γίνει κόκκινη γιατί μέχρι και η κάμερα τον δείχνει να μαμωσταυρίζει τον κόρακα.

 

 

Για διαιτησία στο μπάσκετ είναι προφανές ότι δεν θα συμφωνήσουμε ποτέ.

Αλλά παλεύω να θυμηθώ, αφού το στόμα του Θανασάρα είναι για σένα βόθρος, τι αντίστοιχη λέξη έχεις χρησιμοποιήσει για τον βαγγέλη ψάξου??

Ξέρω... "Ψάξε, ψάξε δεν θα το βρεις"

 

Βόθρος και ο Μαρινάκης, αλλά προ ενός έτους είχαμε και τον κολλητό του το βόθρο στο κουρμπέτι, ενώ στο μπάσκετ οι Αγγελόπουλοι κρατούσαν πάντα ένα επίπεδο.

 

Ας πει κάποιος στο Θανασάρα, να σταθεί στο ύψος των περιστάσεων :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για διαιτησία στο μπάσκετ είναι προφανές ότι δεν θα συμφωνήσουμε ποτέ.

Αλλά παλεύω να θυμηθώ, αφού το στόμα του Θανασάρα είναι για σένα βόθρος, τι αντίστοιχη λέξη έχεις χρησιμοποιήσει για τον βαγγέλη ψάξου??

Ξέρω... "Ψάξε, ψάξε δεν θα το βρεις"

Ρε βγηκε ο Αγγελου μετα την ΠΡΟΚΡΙΣΗ της ομαδας τους και δηλωσε οτι η Γαλατασσαραι ειχε προστασια απο τη διαιτησια. Το ειπε 3 φορες στη συνεντευξη του. Και περιμενεις σωτηρια στα πλειοφφ με τον ΠΑΟ που θα τον γλενταει ο Ιτουδης κιολας? Γελανε και τα παρδαλα κατσικια ναουμε.

 

Α, εκανε και μια δηλωση που αφορουσε το παιχνιδι (νομιζω): ειπε οτι η ομαδα του "εδειξε ομαδικοτητα...και ομαδικοτητα". Ο Βυντρα αν βαλει τα δυνατα του, τον ξεπερναει στον προφορικο λογο ανετα.

Και τραμπα να τον κανουν με τον Τασο τον Μητροπουλο, δε θα καταλαβει κανεις τη διαφορα. Ουτε στο ποδοσφαιρικο, ουτε στο μπασκετικο τμημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

In Tommy we trust :whistle:

 

Η ίδια superleague που έβγαλε ανακοίνωση κατά παραγγελία μιας παε?

Sorry, μια παε και του μπέου ήθελα να πω...

Μάλιστα...

 

Από παντού κατατρεγμένοι. Μόνοι σας και όλοι τους... :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα το δεχομουν αν εγραφες τα ιδια για τους γαυρους που γεμισαν 10σελιδα απο ποστ για την παραγκα και τον πολεμο κατα του ΟΣΦΠ επειδη ο Κωνσταντινεας παραλιγο να κανει καινουργιο συκωτι απο τη βουτια του Τοροσιδη στην Ξανθη, που ναι μεν ηταν πεναλτι, αλλα δε σημαινε και ολα αυτα που γραφτηκαν εδω μεσα.

 

Φυσικα εξισου γραφικοι ειναι και αυτοι που μπαινουν να απαντησουν σε ενα ποστ το οποιο ξεκινησα με τη φραση χθες δεν αξιζαμε νικη/ισοπαλια και τελειωσα με τη φραση "Μπραβο στον ΠΑΟΚ που ηταν καλυτερος και ηθελε παραπανω τη νικη".

 

 

Και τι να κανω το κανω εγω που λες οτι δεν αξιζατε τη νικη αν μετα καθεσαι και γραφεις 3 παραγραφους παραπονα και υπονοιες ...

Απλα παραδεξου την ηττα και τελος ...

Δεν υπαρχει ναι μεν αλλα .

Αυτο το αλλα μου τη δινει ...

 

Εγω προσωπικα δε προσπαθω ποτε να ριξω μια ηττα στη διαιτησια ..

Θα το παρατηρησες και φετος που οποτε ας πουμε αδικηθηκαμε ελεγα πως φταιει η ομαδα και οι παιχτες ...

Το φετινο πρωταθλημα ειναι απο τα πιο δικαια που εχω δει τελευταια .....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το φετινο πρωταθλημα ειναι απο τα πιο δικαια που εχω δει τελευταια .....

 

Συμφωνώ.

 

Λογικά θα είναι και αυτό που θα χαρούν λιγότερο οι φίλαθλοι. Είδαμε πολλά αστεία φέτος (ομάδες Α, Β, Γ, Δ. Φύγε εσύ, έλα εσύ. Αγώνες να αναβάλλονται χωρίς λόγο, παίκτες να τρώνε ξύλο, ομάδες υπό διάλυση κ.α.).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακριβώς. Που είναι το περίεργο?

Τη φάση του σαριέγκι μόνο εσύ και ο παρατηρητής δεν την είδατε πέναλτι.

 

Και να ξέρεις, δεν λέω μόνο αυτόν υπάλληλο. Όλους τους κατατάσω στην κατηγορία.

Αν θέλεις να το συνεχίσουμε σε ότι αφορά τους παρατηρητές και πιστεύεις ότι θα μους αποδείξεις ότι δεν είναι κατευθυνόμενοι, πες μου να το προχωρήσουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...