Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός (2011-2012)


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 11,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Ωραιος,μας εδωσε και πετσινο πεναλτυ τωρα για να μην μιλαμε,επρεπε να γυριζε νκαι να του την πεταγε στην μαπα την μπαλα.

Θα παρακαλουσα τους mod να πεταξουν εξω απο αυτο το φουρουμ ολους τους flamers trollers που μπαινουν με ειρωνικα ποστ να σου σπασουν τα νευρα,ουτε καν απαντω πλεον σε αυτους

Εστω καντε κατι και τους γνωστους flamers απλα καντε του να βλεπουν το θεμα κλειδωμενο να μην μπορουν να ποσταρουν

Εγω χεστηκα να πω την αληθεια ,τους εχω μαθει τοσα χρονια στο φορουμ ,για τους αλλους δεν ξερω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραιος,μας εδωσε και πετσινο πεναλτυ τωρα για να μην μιλαμε,επρεπε να γυριζε νκαι να του την πεταγε στην μαπα την μπαλα.

Θα παρακαλουσα τους mod να πεταξουν εξω απο αυτο το φουρουμ ολους τους flamers trollers που μπαινουν με ειρωνικα ποστ να σου σπασουν τα νευρα,ουτε καν απαντω πλεον σε αυτους

Εστω καντε κατι και τους γνωστους flamers απλα καντε του να βλεπουν το θεμα κλειδωμενο να μην μπορουν να ποσταρουν

Εγω χεστηκα να πω την αληθεια ,τους εχω μαθει τοσα χρονια στο φορουμ ,για τους αλλους δεν ξερω.

 

αυτο ισχυει και για σενα και για τα κατα καιρους σχολια σου στο θρεντ του ολυμπιακου; just saying :rolleyes:

 

αν δεν σου αρεσει κατι μην το κανεις ουτε ο ιδιος. αλλιως μετα δεν εχεις καν δικαιωμα να βγαινεις να παραπονιεσαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάμε στην ουσία.

Καλύτερος ο ΠΑΟ στο πρώτο ημίχρονο. Νομίζω πως το πέναλτι υπέρ ΠΑΟΚ ήταν εφεύρεση (το είδα μόνο μια φορά και δεν είμαι σίγουρος)

Πολύ άνευρος όμως ο ΠΑΟ και πολύ κακός ο Κατσουράνης σήμερα που άλλωστε αποτελεί και βαρόμετρο όσο απουσιάζει ο Λέτο.

Στο 2ο ανέβηκε πολύ ο ΠΑΟΚ, πίστεψε στη νίκη και ήρθε το 2ο γκολ. Ο Παναθηναικός έδειξε πως δε μπορούσε να δημιουργήσει φαση. Ζέκα δεν έχει καμία σχέση με τον παιχτη που είδαμε στο πρώτο γύρο και Μπιαρσμιρ δε πρόσφερε καμία ασφάλεια στην άμυνα. Δίκαιο το σκορ που όμως επιρρεάστηκε πολύ από το πέναλτι (αν ήταν)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χάσαμε μεγάλο ψυχολογικό αβαντάζ.

Επειδή όμως το θέμα είναι το πρωτάθλημα, ελπίζω να καταφέρει ο πορτογάλος με όλες τις επιστροφές να συνεφέρει την ομάδα.

Και μακάρι όλοι αυτοί που έφεραν την ομάδα σε αυτό το σημείο να καταλάβουν τι έχουν κάνει και έστω και αργά, να δημιουργήσουν ένα θετικό κλίμα γύρω από την ομάδα. Η μιζέρια φέρνει περισσότερη μιζέρια.

 

Και να παίξουνε και για μας επιτέλους.

Αυτό το πρωτάθλημα δεν πρέπει να χαθεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χάσαμε μεγάλο ψυχολογικό αβαντάζ.

Επειδή όμως το θέμα είναι το πρωτάθλημα, ελπίζω να καταφέρει ο πορτογάλος με όλες τις επιστροφές να συνεφέρει την ομάδα.

Και μακάρι όλοι αυτοί που έφεραν την ομάδα σε αυτό το σημείο να καταλάβουν τι έχουν κάνει και έστω και αργά, να δημιουργήσουν ένα θετικό κλίμα γύρω από την ομάδα. Η μιζέρια φέρνει περισσότερη μιζέρια.

 

Και να παίξουνε και για μας επιτέλους.

Αυτό το πρωτάθλημα δεν πρέπει να χαθεί.

 

 

συμφωνω

ειναι ευκαιρια να προσπαθησουν να παρουν το πρωταθλημα

αλλες χρονιες την ιδια περιοδο ημασταν δευτεροι με μεγαλη διαφορα και

παζαμε χωρι κινητρο.Φετος αυτο εχει μεινει μονο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χάσαμε μεγάλο ψυχολογικό αβαντάζ.

Επειδή όμως το θέμα είναι το πρωτάθλημα, ελπίζω να καταφέρει ο πορτογάλος με όλες τις επιστροφές να συνεφέρει την ομάδα.

Και μακάρι όλοι αυτοί που έφεραν την ομάδα σε αυτό το σημείο να καταλάβουν τι έχουν κάνει και έστω και αργά, να δημιουργήσουν ένα θετικό κλίμα γύρω από την ομάδα. Η μιζέρια φέρνει περισσότερη μιζέρια.

 

Και να παίξουνε και για μας επιτέλους.

Αυτό το πρωτάθλημα δεν πρέπει να χαθεί.

 

Θα είναι τεράστια η ψυχολογική πίεση τώρα. Αν βάλεις και τα διοικητικά μέσα μπορεί εύκολα να έρθει η πλήρη κατάρρευση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...