Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός (2011-2012)


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θεωρείς ότι υπάρχει περίπτωση να μείνουν οι Γιαννακόπουλοι?Στο ρωτάω σαν τελείως άσχετος αυτό.

Πιστευω οτι υπαρχει περιπτωση να μεινει ενας Γιαννακοπουλος.

Ο χειροτερος.

Και να τρεχει την ομαδα οπως γουσταρει

 

Σημασια δεν εχει να μεινουν οι Γιαννακοπουλοι. Σημασια εχει να μεινει ο τροπος των Γιαννακοπουλων. Το να αναλαβει το πριγκιπουλο, ακομα και με το ιδιο μπατζετ απο τις τσεπες του μπαμπα, και να μας κανει his toy οπως ο φιλαρακος του ο κομμωτης-ραλιστας, δεν μου λεει κατι γιατι απλα θα φυγουν αυτοι που εφεραν την ομαδα εκει που ειναι και στην καλυτερη θα γυρισουμε σε εποχες Κομαζετς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Χα χα χα!!! Τώρα το είδα που διάβασα για τον τελικό μπάσκετ. Ρε την λουλούκα.

 

IYBzs.jpg

 

Τους τίτλους εννοούσε του Παο εναντίων των Αγγελόπουλων....

 

Όσο για σήμερα, κάτι μου λέει πως και στο Καζάν θα χάσουμε. Ο Ζοτς θέλει Μπάρτσα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως καταφερατε και χασατε απο ΑΥΤΗ την ομαδα?? Ζωνη για 30' σ αυτο το επιπεδο δεν παιζεται ΠΟΥΘΕΝΑ.

 

Μαλιστα, ανυπαρκτος ο Καλαθης φετος. Ανυπαρκτος και περυσι, οπου μεχρι και οι βαζελοι τον βριζαν, μεχρι τα ματς με τη Μπαρτσα. Λιγο ατοπο να "διαλεγει" ματς, 22 χρονων ειναι, σνομπαρει να παιξει στα "ευκολα"? Ή απλά δεν ειναι ο Στιβ Νας πως πιστευτε και ειναι, προς το παρον, μισος παικτης?

 

Υ.Γ. Ποιος παικτης απ το φετινο ροστερ του Παο, θα επαιζε σε Τοπ ομαδα στυλ ΤΣΣΚΑ, Μπαρτσα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υ.Γ. Ποιος παικτης απ το φετινο ροστερ του Παο, θα επαιζε σε Τοπ ομαδα στυλ ΤΣΣΚΑ, Μπαρτσα?

 

Εκτός του Διαμαντίδη; Ο Λόγκαν θα μπορούσε να είναι backup σε τέτοιες ομάδες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α, ξαναέγινε μισός ο καλάθης?

 

Να το πούμε στον μελάγιες.

Να το πει στον μπουρούση.

Να το πει στον ψωμιάδη.

Αυτός στον μπέο.

Και ο μπέος στον αλέφαντο.

 

Αλέφαντος------------>ζοτς

"είναι μισό πλειμέικερ ο καλατζής, μάθε μπασκετάκι αγόρι μου"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη μιλησαμε για Καλαθη... Περυσι μεχρι τη Μπαρτσελονα ηταν ανυπαρκτος και τον βαζατε στο ιδιο καλαθι με Τεπιτς. Μετα εκανε τις γνωστες εμφανισεις κ απο ανυπαρκτος εγινε παιχτουρα. Φετος παλι ως τωρα δε δειχνει κατι

 

Εγω απ τη πλευρα μου πιστευω πως ουτε ασχετος ειναι αλλα ουτε κ παιχταρας. Κ ειναι λογικο αφου ειναι ακομα 22χρ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το να γράφει ένας τον καλάθη άχρηστο δεν σημαίνει ότι το λέμε όλοι.

Εκτός κι αν το ότι κάποιος γαύρος τον λέει τον λέει μισό πλει μέικερ, σημαίνει ότι το λέτε όλοι εσείς.

 

Αυτό όμως που είπαν οι περισσότεροι από την αρχή ήταν πως ο ομπράντοβιτς ξέρει καλύτερα.

Και πως να το κάνουμε, ξέρει πολύ καλύτερα από κάποιον που θεωρεί τον καλάθη μισό πλει μέικερ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...