Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός (2011-2012)


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Υ.Γ μην συγκρίνεις μπάλα σας με μπάσκετ μας διότι εχω και ****** σε αντίθεση με κάτι φάπες(7-0 π.χ) που στολίζουν το δικό σας ένδοξο παρελθόν.

 

Αυτά είναι με ξένα κόλυβα.

 

Όταν εγώ αποφασίσω να κάνω κηδείες όμως, ο πεθαμένος είσαι εσύ και σε κλαίνε 4 μαυροφορεμένες.

 

Remember?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Υ.Γ μην συγκρίνεις μπάλα σας με μπάσκετ μας διότι εχω και ****** σε αντίθεση με κάτι φάπες(7-0 π.χ) που στολίζουν το δικό σας ένδοξο παρελθόν.

Πόσο πιθανό θεωρείς να πάρει ευρωπαϊκό πρωτάθλημα μπάσκετ η εθνική Λετονίας;

 

Τα χρήματα στο μπάσκετ ενδεχομένως να σου χαρίσουν τίτλους ή έστω τελικό Εuroleague.Στο ποδόσφαιρο τα πράγματα είναι διαφορετικά..

 

Καλά λοιπόν τα αστεράκια σου αλλά σε άλλο άθλημα...

 

Το 7-0 δεν είναι αποτέλεσμα μεταξύ μας παιχνιδιών

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βγενόπουλος:

Aγαπητέ Δημήτρη,

 

Οι θέσεις μου είναι ήδη γνωστές προφορικά αλλά στις επαναλαμβάνω και γραπτώς:

 

1. Είμαι διατεθειμένος να συμμετάσχω σε αύξηση μετοχικού κεφαλαίου 15 εκατομμύρια ευρώ που θα αποφασισθεί με τιμή εκδόσεως 0.33 ευρώ ανά μετοχή αναλογικά με το ποσοστό μου ή

 

2. Σε περίπτωση όπου ο κ. Γιάννης Βαρδινογιάννης αναλάβει πλήρως τις νομικές και οικονομικές ευθύνες της ΓΗΠΕΛ, είμαι διατεθειμένος να συμμετάσχω με μεγαλύτερο ποσόν και να ηγηθώ της προσπάθειας κάλυψης των 15εκ. ευρώ με τη συμμετοχή επωνύμων και μη Παναθηναϊκών.

 

Στα πλαίσια αυτά και εφόσον οι όροι μου γίνουν αποδεκτοί είμαι έτοιμος να προκαταβάλω άμεσα στην ΠΑΕ το ποσόν που θα απαιτηθεί προκειμένου να μην χαθεί η τρέχουσα μεταγραφική περιόδος. Και για να μη θεωρηθεί εμπόδιο αυτή η πρόταση μου στους ανώνυμους «επενδυτές» που ενδιαφέρονται για τον Παναθηναϊκό δέχομαι εφόσον ολοκληρωθεί η συμφωνία με τον κ. Γ. Βαρδινογιάννη να έχει προτεραιότητα και απλώς να μου επιστρέψουν την προκαταβολή ατόκως.

 

Με την ευκαιρία εκφράζω συγχαρητήρια στους παίκτες, τον προπονητή και όλο το Διοικητικό σας συμβούλιο για την προσπάθεια που καταβάλετε. Εύχομαι καλή συνέχεια.

 

Δεν την παλεύει καθόλου με το θέμα της ΓΗΠΕΛ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πόσο πιθανό θεωρείς να πάρει ευρωπαϊκό πρωτάθλημα μπάσκετ η εθνική Λετονίας;

 

Τα χρήματα στο μπάσκετ ενδεχομένως να σου χαρίσουν τίτλους ή έστω τελικό Εuroleague.Στο ποδόσφαιρο τα πράγματα είναι διαφορετικά..

 

Καλά λοιπόν τα αστεράκια σου αλλά σε άλλο άθλημα...

 

Το 7-0 δεν είναι αποτέλεσμα μεταξύ μας παιχνιδιών

 

Μονο που τα μεταξυ μας στο μπασκετ δειχνουν οτι ειτε 5 ειτε 35 εκατoμμυρια budget εχεις οι φαπες που σου εχω ριξει και οι 30αρες ειναι τα δαχτυλα των δυο μου χεριων. Δεν απευθυνομαι προσωπικα στο Drop με του οποιου τα λεγομενα δεν διαφωνω μιλαω για την γενικη καραμελα.

Επεξ/σία από Anubis13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για αυτό αναφέρω ενδεχομένως.

 

Σίγουρα πάντως το χρήμα βοηθά να παίξεις τελικό ελληνικού πρωταθλήματος από το να παίζεις ολυμπιακός-Παναθηναϊκός στον α' γύρο των playoff.(+ τελικό Euroleague,το μεγαλύτερο θεσμό σε συλλογικό επίπεδο)

 

Στην μπάλα αυτό δεν....

 

Οπότε καλά τα αστεράκια αλλά άστοχη η σύγκριση με το μακρινό 7-0(Που δεν ήταν και του Παναθηναϊκού)

 

edit:

 

Εκτός αν θεωρείται πως ο μπασκετικός Παναθηναϊκός μάζεψε αστεράκια με πενιχρό budget

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Oυτε εγω θα την παλευα με τη ΓΗΠΕΛ,που ξερει ο ανθρωπος τι εχει υπογραψει ο σοφερ.

Αν παρει τη ΠΑΕ κ ερθει ο Βωβος μετα κ του ζηταει αποζημιωση ενα καραβει λεφτα,ο Βγενοπουλος θα πρεπει να τα δωσει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Oυτε εγω θα την παλευα με τη ΓΗΠΕΛ,που ξερει ο ανθρωπος τι εχει υπογραψει ο σοφερ.

Αν παρει τη ΠΑΕ κ ερθει ο Βωβος μετα κ του ζηταει αποζημιωση ενα καραβει λεφτα,ο Βγενοπουλος θα πρεπει να τα δωσει?

 

Αφού θέλει να την πάρει με 1 ευρώ ο Τζίγκερ και αναλαμβάνει τα αναλαμβάνει όλα. Μην λέμε τα ίδια.

 

Ποια τρέχουσα μεταγραφική περίοδος ωρε fire ;

 

Την είχε δώσει στον Γόντικα πριν την λήξη της μεταγραφικής περιόδου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποια παρασκευή;

Ψηφίστηκε το μεσημέρι

 

Ναι το ξέρω. Πέμπτη, Παρασκευή θα γίνει ζύμωση και Δευτέρα τέλος. Θα ξέρουμε.

 

Μέχρι να μπορέσει πάντως κάποιος επενδυτής να μπει σε μια ομάδα θέλει πάνω από μήνα. Να τυπωθεί ο νόμος, να περάσει ο επενδυτής από επιτροπές κ.α.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είδατε τι εύκολα που γίνονται οι "απεργίες" τώρα; Το καλοκαίρι που έκαιγαν τα στημένα έπρεπε να ξεκινήσει χωρίς την παραμικρή καθυστέρηση μην τυχόν και χαθούν χρήματα από την NOVA. Με πρωτεργάτη τον Μαριδάκη, που τώρα φαγώθηκε να γίνει μετάθεση των αγώνων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...