Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός (2011-2012)


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

κι ομως...στο σπιτι του κρεμασμενου δεν μιλανε για σχοινι (σχινα)..ειναι ιεροσυλια!

 

ελα τωρα..μην πιανεσαι μονο απο αυτα τα δυο που ετυχε να αναφερθουν. τοσα και τοσα ειναι. λεω να μην τα πιασουμε αποψε και το ξημερωσουμε. εχουμε αλλωστε νεα να περιμενουμε και φετος :P

 

Κοιταξε να δεις ρε παιδι μου μιας και βαριεσαι να μην τα λεμε..Αλλα την γνωστη βολτα απο τα νοτια θα την κανω το Μαιο..Την κανω εξαλλου καθε χρονο ασε που ειναι πιο ωραιο να καρπαζωνω τον 2εκατομμυρια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Παιδια αυτο το φαουλ δεν υπαρχει πουθενα. Η μπαλα εχει φυγει πολυ ωρα, δεν υπαρχει καθολου στο πλανο της φωτογραφιας.

 

Ο ιδιος ο μπατιστ ουτε καν διαμαρτυρηθηκε για φαουλ, την στιγμη που με την επιπλεον βολη το παιχνιδι ητε θα πηγαινε στην παραταση (σαν διποντο που ηταν η τελικη αποφαση) ητε θα κερδιζε ο παο το παιχνιδι (σε περιπτωση που το χρεωνανε τριποντο).

 

Το φαουλ δεν υπαρχει, απλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια αυτο το φαουλ δεν υπαρχει πουθενα. Η μπαλα εχει φυγει πολυ ωρα, δεν υπαρχει καθολου στο πλανο της φωτογραφιας.

 

Ο ιδιος ο μπατιστ ουτε καν διαμαρτυρηθηκε για φαουλ, την στιγμη που με την επιπλεον βολη το παιχνιδι ητε θα πηγαινε στην παραταση (σαν διποντο που ηταν η τελικη αποφαση) ητε θα κερδιζε ο παο το παιχνιδι (σε περιπτωση που το χρεωνανε τριποντο).

 

Το φαουλ δεν υπαρχει, απλα.

Ο μαπτιστ δεν παραπονεθηκε διοτι θεωρησε οτ εβαλε τριποντο και πηγε να πανυγηρησει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και παλι, μια πιθανη βολη θα εδινε την νικη..

 

Και εν τελη, ποιος σου λεει οτι δεν ειναι το χερι του μπατιστ που ακουμπαει σε αυτο του πριντεζη, μετα το σουτ??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν υπάρχει αυτό που λες. Το χέρι κάνει μια φυσική όταν σουτάρεις. Τι να έκανε δηλαδή?

 

Γενικά νομίζω δεν έχει νόημα που το συζητάτε. Τέτοιες φάσεις γίνονται συνέχεια.

Οι διαιτητές χθες έκαναν πάλι κάποια λάθη σε βάρος και των δυο, λιγότερα όμως από άλλες φορές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνω. Επισης ο Ματζαρης απεδειξε πως οσοι κραζαν τον Ιβκοβιτς για τον Σλουκα, ειχαν οχι μονο αδικο προς τον προπονητη, αλλα προσβαλλαν και τον ιδιο-που εδειξε πως αναλογα τη φορμα αξιζει να παιρνει χρονο απ τον Σλουκα, και τουμπαλιν.

 

Ερωτηση: Ποιο ειναι το καθικι διπλα στον Μπατιστ στην τελευταια φαση, που βλεπει ολοκαθαρα οτι ειναι διποντο και δινει τριποντο;;;;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ερωτηση: Ποιο ειναι το καθικι διπλα στον Μπατιστ στην τελευταια φαση, που βλεπει ολοκαθαρα οτι ειναι διποντο και δινει τριποντο;;;;;;

 

Τα είπαμε, Τόμυ Σχινάς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γι αυτον τον δηλωμενο βαζελο αν ειχαν αξιοπρεπεια, θα πρεπε κι οι ιδιοι οι παναθηναικοι να χουν ζητησει να μη παιζει στα παιχνιδια τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γι αυτον τον δηλωμενο βαζελο αν ειχαν αξιοπρεπεια, θα πρεπε κι οι ιδιοι οι παναθηναικοι να χουν ζητησει να μη παιζει στα παιχνιδια τους.

 

Έχει ζητήσει εξαίρεση ο Γιαννακόπουλος υποτίθεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ερωτηση: Ποιο ειναι το καθικι διπλα στον Μπατιστ στην τελευταια φαση, που βλεπει ολοκαθαρα οτι ειναι διποντο και δινει τριποντο;;;;;;

 

Λογικά ο ίδιος που δεν είδε το φάουλ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν υπαρχει φαουλ ελεος.

Μπραβο τοτε στον Πριντεζη που ξερει να κανει αυτον το φοβερο χαιρετισμο.Και εγω τον Προσπαθω ,αλλα δεν μπορω να τα κανω τα χερια μου ετσι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι απαραδεκτο να μιλαν οι βαζελοι στο μπασκετ γ διαιτησια. Ημαρτον δηλαδη. Γινεστε τοσο πιστευτοι οσο οι αντιστοιχοι ολυμπιακοι, στο ποδοσφαιρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν μου αποδείξεις με συγκεκριμένα παραδείγματα σε έναν αριθμό αγώνων ότι ευνοηθήκαμε απέναντί σας τότε δεν θα ξαναμιλήσω.

Προσεξέ όμως,αν θες να μιλήσουμε βρίσκουμε έναν-έναν αγώνα και τον αναλύουμε και όχι να τονίζουμε μεμονωμένες φάσεις,γιατί όπως έχει ειπωθεί όσα φαλτσοσφυρίγματα γίνονται στο τέλος τυγχάνουν και μεγαλύτερης σημασίας από ότι άλλα που μπορεί να έγιναν στην αρχή ενός αγώνα.

 

Υ.Γ μην συγκρίνεις μπάλα σας με μπάσκετ μας διότι εχω και ****** σε αντίθεση με κάτι φάπες(7-0 π.χ) που στολίζουν το δικό σας ένδοξο παρελθόν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν μου αποδείξεις με συγκεκριμένα παραδείγματα σε έναν αριθμό αγώνων ότι ευνοηθήκαμε απέναντί σας τότε δεν θα ξαναμιλήσω.

Προσεξέ όμως,αν θες να μιλήσουμε βρίσκουμε έναν-έναν αγώνα και τον αναλύουμε και όχι να τονίζουμε μεμονωμένες φάσεις,γιατί όπως έχει ειπωθεί όσα φαλτσοσφυρίγματα γίνονται στο τέλος τυγχάνουν και μεγαλύτερης σημασίας από ότι άλλα που μπορεί να έγιναν στην αρχή ενός αγώνα.

 

Υ.Γ μην συγκρίνεις μπάλα σας με μπάσκετ μας διότι εχω και ****** σε αντίθεση με κάτι φάπες(7-0 π.χ) που στολίζουν το δικό σας ένδοξο παρελθόν.

Με μια φράση... Ο Κατσουράνης ήταν οφσάιντ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...