Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός (2011-2012)


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Βέβαια...στη συγκεκριμένη πόζα, και 3 μέτρα απόσταση να είχαν τα χέρια, λόγω της γωνίας που έχει τραβηχτεί...θα φαίνονταν να εφαπτονται. Αντικειμενική θα ήταν μια φωτο που να τα δείχνει όχι "προφίλ" αλλά "ανφας".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Non call

 

PS Βάλε και τη φάση που παραπατάει ο Μπατίστ και παίρνει φάουλ.

Δεν μπορεις να βαλεις μια φαση που εκρινε παιχνιδι και ο διαιτητης την ειδε σε slow motion 5 φορες μαζι με ενα φαουλ ενω χαναμε 14 ποντους.5 φορες την ειδε την φαση ,επρεπε να δωσει φουλ,δεν ειναι οτι δεν το ειδε,το ειδε και δεν το εδωσω[απο ολλλα τα replay φανηκε οτι ηταν φουλ]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βέβαια...στη συγκεκριμένη πόζα, και 3 μέτρα απόσταση να είχαν τα χέρια, λόγω της γωνίας που έχει τραβηχτεί...θα φαίνονταν να εφαπτονται. Αντικειμενική θα ήταν μια φωτο που να τα δείχνει όχι "προφίλ" αλλά "ανφας".

Βέβαια κοίτα τα δάχτυλα του Πρίντεζη και πες μου αν λυγίζουν επειδή αγγίζει τον Batiste ή απο την αντίσταση του αέρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο σημερινος αγωνα μπασκετ μου θυμισε παρα πολυ τον αγωνα Καβαλα-ΠΑΟ,μια ομαδα πιο παθιασμενη απο μας,με τη βοηθεια της εδρας κ παιζοντας με το κινητρο να νικησει το πρωταθλητη ευρωπης,τα καταφερε.

Ο ΟΣΦΠ οπως κ η Καβαλα που εδειξε πρωτη το δρομο,ομαδες και οι δυο διχως μεγαλες διαφορες στη ποιοτητα του ροστερ κ με πολυ καλους προπονητες, δειχνουν οτι ακομη και σημερα γινονται θαυματα στον αθλητισμο.

Αυτη η ηττα θα κανει καλο στην ομαδα μας ενοψει της δυσκολης συνεχειας.

Για τη διαιτησια κανενα σχολιο,ειναι λογικο στο μπασκετ ενα αθλημα επαφης, αυτος που ειναι στη εδρα του να παρει το κατι παραπανω.Ας αφησουμε το ΚυρΣαββα να σχολιασει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βέβαια κοίτα τα δάχτυλα του Πρίντεζη και πες μου αν λυγίζουν επειδή αγγίζει τον Batiste ή απο την αντίσταση του αέρα.

 

Χαιρετισμό των Vulcan κάνει ρε συ.

 

oiU2y.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βέβαια κοίτα τα δάχτυλα του Πρίντεζη και πες μου αν λυγίζουν επειδή αγγίζει τον Batiste ή απο την αντίσταση του αέρα.

 

θελεις οντως να μιλησουμε για αερηδες ε;

 

αερηδες λοιπον!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτή είναι η απάντησή σου? αναδρομή στο παρελθόν?

 

Οκ λοιπόν ας μιλήσουμε.

 

1) Για το non call του Πηλοιδη,παρακαλώ σε εκείνον τον αγώνα να ανατρέξεις στο 84-84 και να τσεκάρεις τι γίνεται με Τσαρτσα

2) Για το φάουλ του Σαρας στον Παπαλουκά,παρακαλώ να δεις την ίδια φάση σε βίντεο και να μετρήσεις πόσα βήματα κάνει για να φτάσει στο καλάθι.

 

Κάνε αυτά τα 2 πες μου τι συμπέρανες και μετά μιλάμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tι λε ρε παιδι μου..

 

κι ομως...στο σπιτι του κρεμασμενου δεν μιλανε για σχοινι (σχινα)..ειναι ιεροσυλια!

 

 

Αυτή είναι η απάντησή σου? αναδρομή στο παρελθόν?

 

Οκ λοιπόν ας μιλήσουμε.

 

1) Για το non call του Πηλοιδη,παρακαλώ σε εκείνον τον αγώνα να ανατρέξεις στο 84-84 και να τσεκάρεις τι γίνεται με Τσαρτσα

2) Για το φάουλ του Σαρας στον Παπαλουκά,παρακαλώ να δεις την ίδια φάση σε βίντεο και να μετρήσεις πόσα βήματα κάνει για να φτάσει στο καλάθι.

 

Κάνε αυτά τα 2 πες μου τι συμπέρανες και μετά μιλάμε.

 

 

ελα τωρα..μην πιανεσαι μονο απο αυτα τα δυο που ετυχε να αναφερθουν. τοσα και τοσα ειναι. λεω να μην τα πιασουμε αποψε και το ξημερωσουμε. εχουμε αλλωστε νεα να περιμενουμε και φετος :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όπως επιθυμείς,εγώ απάντησα με επιχειρήματα εσύ με αερολογίες,έχεις δίκιο αν πάμε στο ίδιο μοτίβο θα ξημερωθούμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπάσκετ έχω παίξει μόνο σε εφηβικό άρα απο προσωπική εμπειρία δεν θα μιλήσω,αλλά με βάση όλα τα φάουλ που έχω δει να σφυρίζονται πάνω σε σουτ,ναι εγώ ζητάω φαουλ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τωρα σοβαρα λετε για φαουλ στον μπατιστ?? Μπασκετ εχετε παιξει ποτε?? σοβαρα μιλαω..

Εχουμε παιξει ,και στο ευρωπαικο μαπσκετ αυτα σφυριζονται.

Δεν ξερω τι συμβαινει με το nba και δεν με νοιαζει,ο διαιτητης ειδε την φαση 5 φορες και δεν εδωσε κανεναν φουλ.Του αλλου τα χερια ανοιξαν στα 2 και αυτος ουτε καν το ειδε

Δεν με νοιαζει ομως ,απλα για εμενα δεν εφταιγε ι διαιτησια σημερα,δεν παιξαμε καλα και χασαμε,αλλα αν ειμουν στο γαυρο ,θα το μελεταγαμε για μηνες αυτο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...