Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός (2011-2012)


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

With the shit in the sock λέμε και τους κομπλεξικούς να φωνάζουν συνθήματα για βολές άσχετα αν είχαν παραπάνω...play off και πάλι για να μην χαλάνε και οι παραδόσεις.

Σημερα πηραμε το πολυ 2 σφυριγματα στο τελος.Αλλα οι γαυροι ν τους ρωτησεις πως επαιξε η διαιτησια σημερα θα σου πει υπερ του Παο,αν και εγινε το αντιθετο.Το θεμα ειναι οτι αν το γυριζαμε ,στανταρ θα το εριχναν στην διαιτησια που ηταν και υπερ τους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Κρίμα που δεν ήταν 3ποντο. Θα βλέπαμε 5 λεπτά ακόμη.

Αν ηθελε θα το εδινε ,οχι το τριποντο που δεν ηταν ,αλλα το Φουλ,το ειδαν και 5 φορες για να καταλαβουν αν ειναι τριποντο,το φουλ δεν το ειδαν?

Δεν πειραζει,ειμαστγε καλυτεροι και θα το παρουμε,so simple.

 

sokratis μην ανησυχεις κ χωρις ομαδα θα σας γλεντησουμε ;)

Και σε ξαναρωταω.Τρολας?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στον πρώτο γύρο το ερώτημα ήταν με πόση διαφορά θα χάναμε και όχι για το αν θα χάναμε.

 

Τελικά χάσαμε με 4.

 

Σε αυτό το παιχνίδι θα κερδίζατε στανταράκι και ήρθατε στο εξοχικό για τον καθιερωμένο καφέ.

 

Τον ήπιατε λοιπόν κερασμένο και φύγατε. Προσπάθησε ο Τόμυ να σας στείλει στην παράταση αλλά δεν τα κατάφερε.

 

Επειδή λοιπόν έχει και το παραμύθι τα όριά του, παραδεχτείτε ότι ήσασταν για 10 πόντους και απλά οι εμπνεύσεις του Ντούντα σας έδωσαν το δικαίωμα να ελπίζετε στο τέλος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ παραδεχόμαστε ότι είμαστε για 10 πόντους με τα τρίποντα των πρίντεζη antic και τις τέλεια σχεδιασμένες επιθέσεις "τρίποντο και κάνω τον σταυρό μου".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ παραδεχόμαστε ότι είμαστε για 10 πόντους με τα τρίποντα των πρίντεζη antic και τις τέλεια σχεδιασμένες επιθέσεις "τρίποντο και κάνω τον σταυρό μου".

 

Να πεις στον Μπατίστ να κόψει το μισό του πόδι για να βάζει κι αυτός τρίποντα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασική και απλή σκέψη, πόσο χειρότερος μπορεί να είναι ο παναθηναικός και ταυτόχρονα καλύτερος-ότι βαράω μπαίνει ο γαύρος?

 

Δεν ξέρω, πάλι πολύ απλοικά σκέφτομαι, 0-3 στους τελικούς με τη γνωστή κατάληξη.

 

Εδώ θα'μαστε να τα δούμε...

 

 

Όσο για το ματς, θεωρώ ύβρι να βγω να κάνω κριτική στον ζοτς, ειδικά εγώ που ασχολούμαι πολύ μεν, δεν έχω τις ειδικές γνώσεις για μπάσκετ δε.

Νομίζω ότι το ματς το γύρισε ο σάρας. Ο μήτσος ήταν σε κακή βραδιά και ταυτόχρονα είχε αφόρητη πίεση, χρειαζότανε τη βοήθεια πολύ νωρίτερα και έπαιζε κυρίως με σάτο-λογκαν-πέρπε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...