Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός (2011-2012)


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Eγω προτρεχω;Σε ποσα ποστ εδω μεσα εχω γραψει οτι ειστε φαβορι για το τιτλο;

 

Μη προτρεχεις σημαινει οτι εγραψα για τα και καλα παραρτηματα μας και εσυ πιστευες πως εννουσα τη διαιτησια η οποια δε μου φταιει σε ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ...

Οκ ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Η αμπαλιαση του τοτσε δεν υπαρχει..

 

 

Καλα που του βαλανε το 9 να καταλαβαινουμε οτι ειναι φουνταριστος...για φουντο.

 

Καιρος ηταν να μπει γκολ

 

android.png

 

Τώρα ετοιμάζεται χατ-τρικ για να βουλώσει στόματα. :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βλέπεις μπαλίτσα... not. Ο Μιραλάς είναι ο ακρογωνιαίος λίθος του Ολυμπιακού, όταν λείπει η ομάδα δε βλέπεται, δεν παράγει φάσεις, σκοράρει ελάχιστα η καθόλου και γενικά ξεχνάμε διεισδύσεις και ταχύτητα μέχρι να επιστρέψει. Βέβαια, δεν σε παρεξηγώ, εδώ υπάρχουν γαύροι που τον βρίζουν γιατί δε σκοράρει ξέρω γω. Ομορφάααααντρες μου!

Νταξει, οτι πεις.

Ειπαμε, αφου πρεπει να βγει υπερπαικτης και καλυτερος του Σισε, ο,τι και να κανει θα τον βλεπετε Κριστιανο

Μονο γαυρος πορωμενος να παρακαλαει η Μπαρτσα να της δωσετε τον Βελγο δεν βλεπει οτι ολη η ομαδα σας εξαρταται απο την καλη αποδοση του Ιμπαγαζα και ο Μιραλας ειναι ενα εργαλειο. Τεχνιτης και καλο εργαλειο αλλα μεχρι εκει.

 

Αρχισε τωρα τα not, wtf, lol, omg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νταξει, οτι πεις.

Ειπαμε, αφου πρεπει να βγει υπερπαικτης και καλυτερος του Σισε, ο,τι και να κανει θα τον βλεπετε Κριστιανο

Μονο γαυρος πορωμενος να παρακαλαει η Μπαρτσα να της δωσετε τον Βελγο δεν βλεπει οτι ολη η ομαδα σας εξαρταται απο την καλη αποδοση του Ιμπαγαζα και ο Μιραλας ειναι ενα εργαλειο. Τεχνιτης και καλο εργαλειο αλλα μεχρι εκει.

 

Αρχισε τωρα τα not, wtf, lol, omg

 

Τι κάθεσαι τώρα μωρε και λες για Ροναλντο και Μπαρτσα

Ο Μιραλας είναι μακράν ο καλύτερος ακραίος επιθετικός του πρωταθλήματος, τώρα αν δεν το βλέπεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νταξει, οτι πεις.

Ειπαμε, αφου πρεπει να βγει υπερπαικτης και καλυτερος του Σισε, ο,τι και να κανει θα τον βλεπετε Κριστιανο

Μονο γαυρος πορωμενος να παρακαλαει η Μπαρτσα να της δωσετε τον Βελγο δεν βλεπει οτι ολη η ομαδα σας εξαρταται απο την καλη αποδοση του Ιμπαγαζα και ο Μιραλας ειναι ενα εργαλειο. Τεχνιτης και καλο εργαλειο αλλα μεχρι εκει.

 

Αρχισε τωρα τα not, wtf, lol, omg

Εντάξει μάστορα, εργαλείο είναι, ό,τι πεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...