Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός (2011-2012)


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 11,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Τα κατάφερε ο Γόντικας και τον έδιωξε!

Μιας και δια της πλαγίας οδού αναφέρεσαι στον δικό μας χοντρό για έλεγχο του παρασκηνίου θέλω να μου πεις για φέτος που ευνοήθηκα, ποιος διαιτητής με έσπρωξε και ποια παραρτήματα "άνοιξαν" τα πόδια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιας και δια της πλαγίας οδού αναφέρεσαι στον δικό μας χοντρό για έλεγχο του παρασκηνίου θέλω να μου πεις για φέτος που ευνοήθηκα, ποιος διαιτητής με έσπρωξε και ποια παραρτήματα "άνοιξαν" τα πόδια.

 

Απολύτως σε κανένα παιχνίδι δεν πιστεύω πως έγινε κάτι εσκεμμένα. Λάθη έγιναν.

 

Μήπως αυτό θέλει να αλλάξει ο Μαρινάκης; Γιατί δεν νομίζω πως είναι τυχαίο γεγονός η αλλαγή αυτή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με 18 αγωνιστικές συμπληρωμένες λοιπόν βρίσκομαι πίσω εξαιτίας των φιλικών με τα παραρτήματα και της αβάντας από τους κόρακες. Πράσινα επιχειρήματα χρησιμοποιώ. (Κόντρα σε όλους και σε όλα κτλ)

 

Αν σου πω οτι αύριο Η Ελλάδα θα γίνει Σουηδία δεν σημαίνει ότι ντε και καλά θα συμβεί.Ας δούμε λοιπόν τον Δούρο και βγάζουμε τα συμπεράσματα μας εν καιρώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το εμετικο πρωτοσελιδο της sport day το ειδατε;Την επερνα καμια φορα αλλα δεν υπαρχει περιπτωση νσ τη ξαναπιασω,ας παει να πουλησει σε αυτους που περνουν γαυρο κ πρωταθλητη,να δουμε τη πωλησεις θα κανει.

Οσο για το Τσακα μου αρεσε η ανακοινωση, κ οχι η πλαστικη,δικηγορικη γλωσσα του Γοντικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη ερωτηθηκε περι παρασκηνιων κλπ παραπανω.

 

Να θεωρησω οτι για τους γαυρους η επιστροφη Καλοπουλου στις ταξεις της διαιτησιας την ωρα που εκρεμουσε δικη σε βαρος του για το περσινο ντερμπι της ντροπης, των στημενων και οχι μονο, ειναι φυσιολογικη και στα πλαισια της διαφανειας και της ορθης λειτουργιας?

 

Ως εδω ενας γαυρος βεβαια, μπορει δικαιως να ισχυριστει "μα τι σχεση εχει ο προεδρας με μια αποφαση της ΚΕΔ/Βασσαρα η με τον Καλοπουλο"?

 

Καμια ΙΣΩΣ, μεχρι που καρφωθηκε μονος του ο βλαξ την επομενη μερα με ανακοινωση απαντηση στον ΠΑΟ και αμεση στηριξη προς τον Καλοπουλο και εμεση αν οχι αμεσοτατη επιδοκιμασια της αποφασης της ΚΕΔ για την επαναφορα του. Μονο ενας αθωος/αγαθος τυπος απο την Χονολουλου, ισως να μπορουσε να πιστεψει οτι ολα αυτα δεν εχουν καμια σχεση μεταξυ τους και δεν προδιδουν παρασκηνιακες διαβουλευσεις μεταξυ διαφορων...

 

Οσο για τα υπολοιπα προτεινω να περιμενετε. Τωρα βρεθηκε πισω ο ΟΣΦΠ, τωρα κυνηγαει για πρωτη φορα στο πρωταθλημα και ακομα δε θεωρω οτι νιωθει ιδιαιτερη πιεση για να κινησει τα νηματα (και με 50-50 ειναι καθαρα στο χερι του ΟΣΦΠ το φετινο πρωταθλημα). Θυμιζω οτι περυσι το παρασκηνιο (σχετικα με ΠΑΟ και ΟΣΦΠ) δουλεψε 1 φορα εξωφθαλμα κι αυτην οταν κριθικε απαραιτητο για να διασφαλιστει ο τιτλος. Και ηταν προς το τελος της αγωνιστικης σεζον. Μην βιαζομαστε λοιπον να βγαζουμε συμπερασματα.

 

Τελος, για τα παραρτηματα που σηκωθηκε μπαιρακι μετα τις απωλειες βαθμων οτι ταχα αποδεικνυουν πως ο ΟΣΦΠ δεν εχει ομαδες-δορυφορους, θυμιζω οτι κι ο ΠΑΟ ειχε χασει στο παρελθον σημαντικοτατους βαθμους απο τον ΟΦΗ, ειχε μεχρι και αποκλεισμους απο την Ευρωπη απο τον ΟΦΗ αλλα δεν σας πολυενδιεφερε οταν σας το παρεθεταν ως επιχειρημα: Ηταν παραρτημα ο ΟΦΗ τελεια και παυλα. Τωρα γιατι κανετε κωλοτουμπα και χρησιμοποιειτε το ιδιο επιχειρημα που δε δεχοσασταν?

 

ΥΓ>Το εμετικο πρωτοσελιδο της sportday ειναι bonus/δωρακι για τους γαυρους που μας λενε εδω και κατι χρονια οτι ειναι πιο πρασινη εφημεριδα κι απτην Πρασινη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με 18 αγωνιστικές συμπληρωμένες λοιπόν βρίσκομαι πίσω εξαιτίας των φιλικών με τα παραρτήματα και της αβάντας από τους κόρακες. Πράσινα επιχειρήματα χρησιμοποιώ. (Κόντρα σε όλους και σε όλα κτλ)

 

Αν σου πω οτι αύριο Η Ελλάδα θα γίνει Σουηδία δεν σημαίνει ότι ντε και καλά θα συμβεί.Ας δούμε λοιπόν τον Δούρο και βγάζουμε τα συμπεράσματα μας εν καιρώ.

 

Δεν με νοιαζει ρε φιλαρακι.. Μου αρκει που τα κανονιζες περσυ. Αυτο δεν καταλαβαινεις...

Οτι θελω να σε %$^&% οπως τα εκανες και συ τοσα χρονια.

 

ΥΓ Το εσυ δεν ειναι προσωπικο και καταλαβαινω το επιχειρημα σου...Αλλα δεν ξερεις ποσο γουσταρω αυτους που το παιζανε τρελιτσα το καλοκαιρι και τωρα τους τσουζει(ναι δεν ησουν σε αυτους)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί, ψέμματα λέει ο γέρος? Ο Τσάκας είναι μόνο για να γελάμε και ο Γόντικας προέρχεται από άλλο άθλημα, so simple.

Μωρε αληθεια λεει αλλα να βγαινουν αυτα απο το στομα του 2ου πιο γραφικου γαυρου που ξερω, παραπαει :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σόρυ, λάθος, για μια στιγμή πίστεψα ότι η πρώτη θέση οφειλόταν στις απώλειες βαθμών και παιχτών από κακή προετοιμασία και πωλήσεις/μή μεταγραφές του γαύρου σε συνδυασμό με την απόλυτη ανυπαρξία των υπολοίπων. Δεν είχα δώσει βάση στις τελευταίες τρομερές εμφανίσεις του ΠΑΟ με MVP Καρνέζηδες και Καπίνους και την παραγωγικότητα της ομάδας σε τέρματα. Τώρα ξέρω. Thanx.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σόρυ, λάθος, για μια στιγμή πίστεψα ότι η πρώτη θέση οφειλόταν στις απώλειες βαθμών και παιχτών από κακή προετοιμασία και πωλήσεις/μή μεταγραφές του γαύρου σε συνδυασμό με την απόλυτη ανυπαρξία των υπολοίπων. Δεν είχα δώσει βάση στις τελευταίες τρομερές εμφανίσεις του ΠΑΟ με MVP Καρνέζηδες και Καπίνους και την παραγωγικότητα της ομάδας σε τέρματα. Τώρα ξέρω. Thanx.

 

Το γεγονός πως ο Παναθηναϊκός έχει μέχρι τώρα μόνο μία ήττα και τρεις ισοπαλίες είναι έργο του Ο.Σ.Φ.Π.

 

Ό,τι να ναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...