Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός (2011-2012)


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ένα πράγμα που με "στεναχωρεί" είναι πως την Τετάρτη ίσως είμαστε 5 βαθμούς μπροστά και πάλι όμως το φαβορί για το πρωτάθλημα θα είναι άλλος. :( :( :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Όποια στιγμή ήθελε ο Βγενό με 15 εκατομμύρια έπαιρνε την Π.Α.Ε. Ναι, ή όχι; Του είπαν ναι σε όλα;

 

Για μένα είναι μεγάλος Καραγκιόζης με αυτά που έχει κάνει μέχρι τώρα.

ΟΠΟΤΕ ηθελε?

Μια φορα ειπε επισημα "παμε σε ΑΜΚ να παρω το ποσοστο με αυτους τους ορους" [τα ραμματα για τη γουνα του ειναι οτι δεν το ειπε περισσοτερες και εδω συμφωνουμε] και η απαντηση ηταν "οκ δεκτον....αλλαααααααααααα σας προλαβε για ΜΙΑ μερα ο πριγκιπας, λυπαμαι, δεν κανουμε ΓΣ"

Κοφτε την Πρασινη και το Ντερμπι, σας κανει κακο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καμία επανάληψη δεν χρειάζεται το θέμα έχει υπερ-ανάλυθεί σε άλλα μέρη,όποιος θέλει να βλέπει σαν φταίχτη τον άνθρωπο που έβαλε 20 μυριάκια στο έτσι από την τσέπη του και όχι τον σωφέρ δικαιωμά του.

Θυμάμαι και πάνω στο θέμα της ΓΗΠΕΛ είχα διαβάσει από ένα παλικάρι που είχε αναλύσει νομικά το θέμα ότι πάλι ήταν δυνατόν να προκύπτουν υποχρεώσεις στην ΠΑΕ ακόμα και αν ο τζιγγεράκος έπαιρνε τις μετοχές με 1ευρώ.

Τώρα δεν ξέρω αν σου φαίνεται λογικό ένας άνθρωπος που παραδέχεται οτι "δεν είμαι τόσο δυνατός όσο ήμουν το 2008" να αγοράζει μια ΠΑΕ με ρίσκο να του βγουν κ άλλα χρέη,σόρρυ αλλά δεν θα τον κατηγορήσω.

Τσάκας βαλτός του Βγενό μόλις ο τζιγγερ(επιτέλους και καλά )υποχώρησε και στον τελευταίο όρο....οοοοοκ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι κριμα που ο τελευταιος που εκανε ρεαλιστικη προταση ηταν ο Βγενοπουλος και οχι ο "εχω το 60% αλλα λειτουργω σαν 30% και πληρωνω σαν 0%"

 

Τι κριμα που μονο ο Βγενοπουλος απαντησε στην εκκληση Γοντικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...