Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός (2011-2012)


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλα εσυ Μιντι επαιξες "σε υψηλο επιπεδο μπασκετ πριν τα παρατησεις γ να σπουδασεις" λογικο να ξερεις κατι παραπανω.

Βασικα ανεξαρτητως το τι εκανα και τι οχι, ασχετα το τι ξερω και τι δεν ξερω, δεν μπηκα στο τοπικ της αντιπαλης ομαδας να γραψω εξυπναδες με υφος δεκα και βαλε καρδιναλιων, ουτε παριστανω τον γκεστ σταρ βετερανο στο αθλητικο section, οποτε εχω να πω κατι για τον αντιπαλο. Αλλος το εκανε αυτο.

 

Ωστοσο θα σε συμβουλευα να προσεξεις λιγο τα ελληνικα σου γιατι δεν εννοησα τπτ απο αυτα που μου πρισαπτεις.

 

Ο Φωτσης αγαπητε αν τον διαχειριζονταν σ ολη τη διαρκεια της καριερας του ολοι οι προπονητες του οπως ο Σεργιος θα ειχε γινει ενας τοπ παικτης Γιουροκαπ. Προπονητης που αναγκαζει το Φωτση να τριπλαρει και δεν τον στηνει στην περιφερεια, εγκληματει.

Τελικα απομυθοποιουνται οι παικτες του ΠΑΟ η ειναι αχρηστος ο Σεργιος? Διοτι στο παραπανω ποστ σου κατεληξες σε ενα περιεργο συμπερασμα για τον Διαμαντιδη (για τον οποιο δεν πολυχωραει αμφισβητηση για την ικανοτητα του), εσυ εμεσως ομως τον αμφισβητεις, δινοντας του συμβουλες ωστε να μην εκτεθει με τη σειρα του, οπως "επαθαν" Φωτσης και Νικολας.

 

Επισης, δεν ξερω αν πρεπει εγω να βελτιωσω τα ελληνικα μου η εσυ να ανατρεχεις σε λεξικο πριν χρησιμοποιεις εννοιες οπως "απομυθοποιηση".

 

Αλλο απομυθοποιηθηκε ο ταδε παικτης στην Αρμανι, αλλο καιγεται ο ταδε παικτης απο εναν μετριο/κακο προπονητη. Αν εννοουσες το δευτερο, οπως περιπου εξηγεις στο 2ο ποστ σου, τοτε χρησιμοποιησες λαθος φραση/λεξη/ρημα και δικαιως παρερμηνευτηκες.

 

Αν τελικα εννοεις οτι ο Ζοτς συνεργαζεται με παιχτες και παιρνει το 100% που ειναι ικανοι να προσφερουν, παλι εχεις κανει αστοχη χρηση της λεξης "απομυθοποιηση" και παλι δικαιως παρερμηνευτηκες, χωρις να φταινε τα ελληνικα κανενος πλην εσενα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Απίστευτος ο χθεσινός ΠΑΟ, πόσο μάλλον όταν βλέπεις και το παιχνίδι στην ERT HD, άλλο πράγμα. Δεν ξέρω αν όλο αυτό οφείλεται στην μέτρια Αρμάνι γενικά σαν σύνολο, αλλά πραγματικά μετά απο χρόνια βλέπω έναν ΠΑΟ του Ομπράντοβιτς που δεν εμμένει στο παλαιοληθικό pick n' roll με ΔΔ-Μπατίστ σαν κύριο play, αλλά πιο ενεργή συμμετοχή του άσσου (Καλάθη) έναν πιο free role guard (Λόγκαν), και έναν πολύ βελτιωμένο ψηλό (Βουγιούκα) να προσθέτουν και άλλα στοιχεία στο παιχνίδι σας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και μετα μου λετε γιατι τον λεω Μπενοβγενοπουλο. Νατονε παλι :-D

 

Του Τσακα 4-5 μηνες του πηρε αλλα το καταλαβε και το βουλωσε (για την ωρα). Ετουτος δεν χαμπαριαζει, συνεχιζει over the years.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Μπενό έτρωγε αμέριμνος ψαράκι παρέα με φίλη μελαχρινή σε γνωστή ψαροταβέρνα της Δροσιάς πριν 3 μέρες...

Όχι, δεν ήτανε από την Αραβία η μελαχρινή :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι και λίγα για έναν 17χρονο τερματοφύλακα.

Κανονικά έναν τέτοιο παίχτη τον κρατάς μέχρι τα 22-23 του και αν πραγματικά αξίζει τον μοσχοπουλάς με 5-6 εκατομμυριάκια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το λες αυτό στην ομάδα που πηρε τον Σισέ 8M+ και τον πούλησε 5 όμως...

 

Καλα ναι,το θεμα ειναι να σταματησουν να μαλ.....νται.

Ο τζιμπριλαρος βεβαια δεν ηταν 17 κ δεν ηταν γκολκιπερ που ειναι πολυ πιο δυσκολη θεση να βρεις.

Μηπως το ξεκινανε κ λενε αυτοι 2,τοσο για να παει max 4?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...