Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός (2011-2012)


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

 

Κι εμείς τα ίδια λέμε φιλαράκι όταν βλέπουμε τον γαύρο...

εδω κανεις λαθος "φιλαρακι".φετος δεν εχουμε παικτες κ παιζουμε χαλια αλλα τοσα χρονια ειμαστε ενα κλικ πανω αποσας κ παιζαμε μπαλαρα για το επιπεδο της Ελλαδας.

αν διαφωνεις το καταλαβαινω δεν χρειαζεται να απαντησεις.

α για να τα λεμε ολα οταν φαγατε την Ρομα μεσα εξω σας εβγαλα το καπελο,ετριβα τα ματια μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Κοίταξε, το τι καταλαβαίνει ο καθένας ως μπαλάρα είναι σχετικό.

Με αυτό που εσύ λες μπαλάρα εγώ ξεκαρδίζομαι. Όπως και με την δική μου ομάδα

 

Ένα κλικ πάνω με 14 παίκτες στο γήπεδο δεν το λες δα και κατόρθωμα πάντως.. Αλλά αν εσένα σου φτάνει εμένα μου περισσεύει.

 

Βέβαια δεν καταλαβαίνω πως ξεκινάς από το φέτος και μου λες μετά για τα προηγούμενα χρόνια. Τι σχέση έχουν τα προηγούμενα χρόνια στο φετινό πρωτάθλημα?

 

Επίσης, αυτό το "φιλαράκι", τι είναι? Θίχτηκες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ειδα τι εκανε πριν αλλα μολις εκοψε με ανυπαρκτο οφσαιντ παικτη της Δοξας που θα εβγαινε τετ α τετ

 

μαλλον θα ταν δακτυλος Μαρινακη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως βλέπω ότι οι δύο "ομαδάρες" του πρωταθλήματος δεν μπορούν να βάλουν ένα γκολ στην εντελώς ανύπαρκτη Δόξα. Και δεν είναι ότι έχουν 5 δοκάρια και 10 ευκαιρίες. Σχετικά άνετα το κράτησε με Ολυμπιακό, σχετικά εύκολα μέχρι τώρα και με ΠΑΟ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίταξε, το τι καταλαβαίνει ο καθένας ως μπαλάρα είναι σχετικό.

Με αυτό που εσύ λες μπαλάρα εγώ ξεκαρδίζομαι. Όπως και με την δική μου ομάδα

 

Ένα κλικ πάνω με 14 παίκτες στο γήπεδο δεν το λες δα και κατόρθωμα πάντως.. Αλλά αν εσένα σου φτάνει εμένα μου περισσεύει.

 

Βέβαια δεν καταλαβαίνω πως ξεκινάς από το φέτος και μου λες μετά για τα προηγούμενα χρόνια. Τι σχέση έχουν τα προηγούμενα χρόνια στο φετινό πρωτάθλημα?

 

Επίσης, αυτό το "φιλαράκι", τι είναι? Θίχτηκες?

μα γιαυτο γραφω για Ελλαδα παιζαμε μπαλαρα.τωρα αυτα για 14 παικτες κτλ μα ποτε κοψετε αυτες τις δικαιολογιες,δλδ δεν βαρεθηκατε?

οχι φιλε δεν θιχτηκα ελπιζω πως οχι κ εσυ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...