Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός (2011-2012)


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πηρα καπου θεση για τη συμπεριφορα του Λετο χθες και μου κανεις την ερωτηση αυτη απαιτωντας ναι η οχι?

 

Θεση για τη γενικοτερη συμπεριφορα του Λετο, εχω παρει ουκ ολιγες φορες στο παρελθον, σε παραπεμπω λοιπον σε εκεινα τα ποστ μου, υπαρχει απαντηση εδω και εβδομαδες.

 

Εδώ για τον Λετο δεν μιλάς? Μπορεί να κατάλαβα και λάθος.

 

Φτασατε να αναζητατε τον δολο σε καποιον που ζηταει το αυτονοητο: να εφαρμοστει Ο ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΣ.

 

Αρα για να καταλήξουμε, "καταδικάζεις" αυτά που έκανε χτες ο Λετο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Εδώ για τον Λετο δεν μιλάς? Μπορεί να κατάλαβα και λάθος.

 

Μιλαω ΠΡΟΦΑΝΩΣ για τον Παναθηναικο και οχι για τον Λετο διοτι απανταω σε αυτο:

Δηλαδή το ότι ο Λετο είχε ενοχλήσεις, δεν έπαιξε κανένα απολύτως ρόλο στο ότι ο ΠΑΟ ήθελε να αναβληθεί το ματς? Ούτε λίγο ρε παιδί μου?

Μη με βαλεις σε παρακαλω να εξηγω ποιο ειναι το υποκειμενο ποιο το ρημα και ποιο το αντικειμενο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιλαω ΠΡΟΦΑΝΩΣ για τον Παναθηναικο και οχι για τον Λετο διοτι απανταω σε αυτο:

 

Μη με βαλεις σε παρακαλω να εξηγω ποιο ειναι το υποκειμενο ποιο το ρημα και ποιο το αντικειμενο...

 

OK λάθος κατάλαβα, sorry.

 

Άρα διαφωνείς με τις χτεσινές γραφικότητες του Λετο έτσι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

OK λάθος κατάλαβα, sorry.

 

Άρα διαφωνείς με τις χτεσινές γραφικότητες του Λετο έτσι?

Σου ειπα οτι για το θεμα αυτο του Λετο εχω επανειλημενως παρει θεση και δεν εχω κανενα λογο να την αλλαξω.

 

Ομως επειδη επιμενεις να με ρωτας για τη χθεσινη του συμπεριφορα θα σου πω το εξης.

Δεν δικαιολογω σε καμια περιπτωση εναν παιχτη να κανει μανουρες για θεματα για τα οποια ειναι αλλοι υπευθυνοι. Η δουλεια του ειναι να παιζει ποδοσφαιρο και για τον παγο ειναι δουλεια ΑΛΛΩΝ να κανουν ενεργειες, ΑΛΛΑ εν προκειμενω:

-οταν βλεπεις την κοροιδια στα ματια σου, δηλαδη εναν διαιτητη να λεει αρχικα οτι το παιχνιδι δε θα γινει, μετα να μπαινει μια ΒΟΥΡΤΣΑ και ενα αμαξιδιο για 15 λεπτα παριστανοντας τους καραγκιοζηδες οτι δηθεν λιωνει ο παγος και μετα αυτον που ελεγε το χωρο ακαταλληλο, να τον κρινει καταλληλο (χωρις να εχει αλλαξει τιποτα ως προς τον παγο)

-οταν βλεπεις με την αναρχια και την μη εφαρμογη των κανονισμων να σε αναγκαζουν να κινδυνεψεις εσυ και οι συμπαικτες σου για ενα 90λεπτο, για λογο ακατανοητο***

-οταν εχεις ανυπαρκτη διοικηση και ξερεις οτι τελικως κανεις δε θα σε προστατεψει εσενα ως παιχτη

 

Τοτε απλα, υπαρχει περιπτωση να εκνευριστεις παραπανω αποσο χρειαζεται.

 

Επαναλαμβανω δεν ψαχνω να τον δικαιολογησω και μην τα παρεις ως δικαιολογιες τα παραπανω. Τη γενικοτερη συμπεριφορα του την εχω κρινει πολυ πριν απ'οσο φανταζεσαι. Χθες ομως, δεν ειχε νευρα μονο αυτος, so δεν καταλαβαινω γιατι ψαχνεις το λαθος σε αυτον, οταν η κατασταση με τις διαμαρτυριες ηταν γενικοτερη και εντονοτερη απο καποιους αλλους. Πχ ο βοηθος προπονητη αποβληθηκε. Γιατι ασχολουμαστε με τον Λετο? Επειδη σου ειναι πιο αντιπαθητικος (για προφανεις λογους) αποτι ο βοηθος του Φερειρα?

 

 

 

***Αν εμενα στη δουλεια μου με βαλει ο προισταμενος μου να κανω κατι με προφανη ρισκα να σπασω κανα ποδι/χερι/κεφαλι θα τσακωθω αναλαμβανοντας τις οποιες συνεπειες. Εχθες ο Σπαθας τους εβαλε να παιξουν με αυτα τα ρισκα και καποιοι διαμαρτυρηθηκαν/εκνευριστηκαν κλπ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θυμάμαι τι έχεις πει για τον Λετο και ούτε θα κάτσω να ψάξω τι έχεις πει μέσα σε 500 σελίδες.

Από ότι καταλαβαίνω, παρόλο που λες ότι δεν ψάχνεις για δικαιολογίες, τον δικαιολογείς για τα χτεσινά.

Νομίζω την πήρα την απάντηση μου, δεν υπάρχει λόγος να το συνεχίσουμε, thanks.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θυμάμαι τι έχεις πει για τον Λετο και ούτε θα κάτσω να ψάξω τι έχεις πει μέσα σε 500 σελίδες.

Από ότι καταλαβαίνω, παρόλο που λες ότι δεν ψάχνεις για δικαιολογίες, τον δικαιολογείς για τα χτεσινά.

Νομίζω την πήρα την απάντηση μου, δεν υπάρχει λόγος να το συνεχίσουμε, thanks.

Εμ, δεν καταλαβαινεις.

 

Το οτι δε θυμασαι τι εχω πει για το Λετο το αμφισβητω γιατι επαιρνες μερος (και) σε εκεινη τη συζητηση. Οτι δε σε συμφερει να θυμασαι, για να ακουσεις αυτο που θες η να μου αποδωσεις αυτο που θες, ειναι αλλο ζητημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα φυγει στανταρακι για μενα ο Καπινο.Αν ερθει κ τον ζητησει καμια μεγαλη ομαδα(μεγαλη οχι καμια παρμα...).Τι να κανει εδω να περιμενει μπας κ ερθει κανας αραβας η να περιμενει καθε κυριακη τι εντολες εχει ο καθε διαιτητης?

Το θεμα ειναι ποσο θα τον δωσουνε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα φύγει αν τον ζητήσει η μιλαν δηλαδή.

Και αν τον ζητήσει η πάρμα, τι? Θα παρακαλάει να καθήσει στον παναθηναικό?

 

Πέρασαν ανεπιστρεπτί, πιθανότατα, οι εποχές που καλοί έλληνες ποδοσφαιριστές έμεναν χωρίς πρόβλημα στις μεγάλες ελληνικές ομάδες.

Για όλους τους πλεον οι πάρμες, οι φουλαμ και οι νυρεμβέργες είναι παράδεισος.

Και με το απόλυτο δίκιο τους φυσικά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...