Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός (2011-2012)


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 11,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Γιατι, για να βαλει και σε μας αυτογκολ?

Ασε ρε, δεν μας χρειαζεται, ειπαμε, δεν χτυπαει ο Κομποτης αυτα τα ματς...

 

Είδα και με τον Εργοτέλη που τα χτυπάει τι γίνεται. Put your money where your mouth is

 

 

 

Οκ, τοτε να παιζουμε και ματς οπως τοτε επι Ναντ με Καλλιτζακη με δεμενο κεφαλι

Και στην Αποδραση των 11 ο Σταλονε επαιζε μπροστα σε Ναζι

 

http://www.youtube.com/watch?v=NNXrZCPU5uc

 

'Ετσι ρε μπανάθα μόνοι μας και όλοι τους :mrgreen:

 

Το οτι βεβαια αντιπαραβαλεις ματς ΤΛ οπου για να αναβληθει ματς πρεπει να εχει γινει κατι τρελο (εδω παιζαμε 9/11 οταν ολοι φοβοντουσαν μην σκασει αεροπλανο στη στανη τους) με ματς Σουπερκλικα δειχνει ποσο ηθελες να χασουμε κανα βαθμουλακο χτες

 

Ρε τι λες? Καταλαβαίνεις τι γράφεις? Δεν αναβάλλονται με τπτ στα ευρωπαϊκά κύπελλα γι' αυτό είναι λογικό να αναβάλλονται στην Ψωρωκώσταινα? Shake your head.

 

 

Ενω τωρα που αναπηδουσαν οι παικτες, οχι. Σωστοστ!

 

Στην Σκωτια γινεται συνεχεια της πουτανας απο αναβολλες αλλα εκει ειναι Νοτια Ευρωπη

Επισης τα γηπεδα των φτωχων Νορβηγων ειναι ιδια με του Ζωσιμαδες, yeap, if it helps you sleep at night

 

Μου θυμιζει την Ελληνικη παπαντζα "καλα, πως κλεισανε οι δρομοι απο το χιονι, στην Γερμανια που χιονιζει συνεχεια πως δεν κλεισανε"

 

Έλα ρε, σε άλλο γήπεδο έπαιξες εσύ? Σοβαρά? Εγώ έχω χάσει πρόκριση στο κύπελλο μέσα στους Ζωσιμάδες κι εσύ μας λες για ένα ματς με τον στημένο Κώτσιο? Good phase.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαλιστα, μας καλυψες, αρα καταλαβες τι γκαφα εκανες για την ιστορια (για το γηπεδο) και πας τωρα στην προιστορια (του διαιτητη)

 

Σε εχουμε στο 1-0 λοιπον και παμε να αρπαξεις και το 2ο

 

Ο Παναθηναικος λοιπον με τον γιο Σπαθα (τον γνωστο) εχει 3 νικες και μια ισοπαλια στα 4 εντος του (wow, δεν ξαναγινε) και 2 νικες, 3 ισοπαλιες και 1 ηττα στα 6 εκτος του (πραγματικα ΣΥΝΑΡΠΑΣΤΙΚΟΣ απολογισμος)

 

Συμφωνα δε με τη λογικη σου ο Σπαθας βασικα ειναι...Αρης!! Ναι, Αρης! Μας εχει στο 0-1-1 με τον Αρη και μαλιστα κακως δεχτηκαμε να μας σφυριξει φετος αφου μεχρι τωρα ποτε δεν ειχαμε νικησει τον Αρη με τον Σπαθα διαιτητη :devil:

 

 

ΥΓ. Ολα τα παραπανω να τα πεις στον Νικολακοπουλο, γνωστο αποτυχημενο Γκεμπελισκο που πεταει νουμερα χωρις να λεει ποτε που ακριβως ευνοησε ο Σπαθας τον Παναθηναικο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μαλλον θ αναφερεται στο κυπελλο ?

 

Γιατί, έχασε στο κύπελλο και δεν το θυμάμαι?

 

Μαλιστα, μας καλυψες, αρα καταλαβες τι γκαφα εκανες για την ιστορια (για το γηπεδο) και πας τωρα στην προιστορια (του διαιτητη)

 

Σε εχουμε στο 1-0 λοιπον και παμε να αρπαξεις και το 2ο

 

Ο Παναθηναικος λοιπον με τον γιο Σπαθα (τον γνωστο) εχει 3 νικες και μια ισοπαλια στα 4 εντος του (wow, δεν ξαναγινε) και 2 νικες, 3 ισοπαλιες και 1 ηττα στα 6 εκτος του (πραγματικα ΣΥΝΑΡΠΑΣΤΙΚΟΣ απολογισμος)

 

Συμφωνα δε με τη λογικη σου ο Σπαθας βασικα ειναι...Αρης!! Ναι, Αρης! Μας εχει στο 0-1-1 με τον Αρη και μαλιστα κακως δεχτηκαμε να μας σφυριξει φετος αφου μεχρι τωρα ποτε δεν ειχαμε νικησει τον Αρη με τον Σπαθα διαιτητη :devil:

 

 

ΥΓ. Ολα τα παραπανω να τα πεις στον Νικολακοπουλο, γνωστο αποτυχημενο Γκεμπελισκο που πεταει νουμερα χωρις να λεει ποτε που ακριβως ευνοησε ο Σπαθας τον Παναθηναικο

 

Καλά, ντάξ, τι κάνεις Γιάννη? Κουκιά σπέρνω.

 

Για τράβα στην UEFA και πες ότι το ματς αναβλήθηκε λόγω πάγου (σε 5-6 σημεία) και ξαναέλα. Μόνο και μόνο που μου λες ότι στην Ευρώπη πρέπει να γίνονται, ενώ στην Ψωρωκώσταινα όχι, μου θυμίζεις τα πεισματάρικα 12χρονα.

 

Νιανιανιανιανια λοιπόν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πότε έχασες 3-2 από την ΑΕΚ και δεν το ξέρω?

 

Εσύ λοιπόν και οι άλλοι 2 που σου έβαλαν το +1 μάλλον θα πρέπει να ξεσκονίσετε κανένα κιτάπι:

 

 

 

http://www.soccerplus.gr/article/mia-itta-me-diaititi-ton-spatha-exei-panathinaikos

 

Και κάθομαι και συζητάω τώρα με ανθρώπους που πιστεύουν ότι έχασαν από την ΑΕΚ με 3-2...

 

Ρε μην με αναγκασεις να σε βαλω στο τρολοκλαμπ με τον gchris και την μαργαριτα.

Εγω βλεπω με σπαθα μια νικη και μια ηττα μεχρι εχθες. Οποτε κατερριψα τον μυθο στο κεφαλακι σου ε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε μην με αναγκασεις να σε βαλω στο τρολοκλαμπ με τον gchris και την μαργαριτα.

Εγω βλεπω με σπαθα μια νικη και μια ηττα μεχρι εχθες. Οποτε κατερριψα τον μυθο στο κεφαλακι σου ε?

 

Και υπάρχει και ένα ματς 'Αρης - ΠΑΟΚ το αποτέλεσμα του οποίου ευνόησε κάποιον τρίτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Για τράβα στην UEFA και πες ότι το ματς αναβλήθηκε λόγω πάγου (σε 5-6 σημεία) και ξαναέλα. Μόνο και μόνο που μου λες ότι στην Ευρώπη πρέπει να γίνονται, ενώ στην Ψωρωκώσταινα όχι, μου θυμίζεις τα πεισματάρικα 12χρονα.

 

Νιανιανιανιανια λοιπόν.

Να μεταφρασουμε εδω οτι 5-6 σημεια για εσενα = ολη η δεξια (η αριστερα αν θες) πλευρα του γηπεδου, για οσους ειδαν η δεν ειδαν το παιχνιδι. Δε γλυστρησε ενας-δεν γλυστρησαν δυο, γλυστρησαν πολλοι παιχτες οποτε η μπαλα παιζοταν απο εκει, οπως επισης και ο διαιτητης. Απο τουμπες ατσαλες μεχρι γλυκες ακομα και απλο πατιναζ με επιδειξη ισοροπιας ειχαμε. Παγοδρομιο για καθε γουστο δηλαδη.

 

Συνεχισε να χρησιμοποιεις επιχειρηματα οτι ειμαστε 12χρονα, αν αυτα θεωρεις οτι καλυπτουν την θεση στην οποια μονος σου περιηλθες.

 

Καμια απαντηση πανω σε αυτο που λεει ο κανονισμος σημειωνω. Απτην ωρα που εκανα ποστ τον κανονισμο ακουσαμε για τον Σπαθα (ελιγμος νο.1), ακουσαμε για την ΑΕΚ (ελιγμος νο.2), ακουσαμε και για τον Γιαννη που σπερνει τα κουκια του μαζι με τα διαστημοπλοια του Σπαθα, μυθοι οι οποιοι επισης καταριφθηκαν και τωρα το γυρισαμε στο αν ειμαστε 12χρονα επειδη διαφωνουμε με αυτα που λες και ΑΠΛΩΣ δεν ισχυουν (οχι επειδη το λεω εγω αλλα επειδη εχουν απαντηθει επαρκεσταστα και με στοιχεια στα παραπανω ποστ).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και υπάρχει και ένα ματς 'Αρης - ΠΑΟΚ το αποτέλεσμα του οποίου ευνόησε κάποιον τρίτο.

 

Ε τοτε πες στον Μαρινακη να φερει τον Καλοπουλο. Τι λες για μεθαυριο στο ΟΑΚΑ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...