Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός (2011-2012)


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πριν τον αγώνα εσύ δεν μίλαγες για σκάνδαλο?

Πριν τον αγώνα ποιος ποδοσφαιριστής έκανε καραγκιοζιλίκια?

Και αν πριν τον αγώνα δεν έκανε κανένας ποδοσφαιριστής καραγκιοζιλίκια και ο παναθηναικός δεν μπορεί να επηρεάσει καταστάσεις, εσύ συγκεκριμένα γιατί μίλαγες για σκάνδαλο?

 

Νομίζεις ότι μιλάς σε παιδάκια έτσι?

 

Μα αν δεν γινότανε αγώνας προφανώς και θα ήταν σκάνδαλο, γιατί δεν θα αναβαλλόταν λόγο των συνθηκών αλλά ουσιαστικά λόγο των απουσιών του ΠΑΟ...

Αν μπορούσε να επηρεάσει παρασκηνιακά ο Παναθηναϊκός, ο αγώνας σίγουρα δεν θα είχε γίνει. Την προσπάθεια τους πάντως οι Γοντικες, οι Φουρειρες και οι ΜπαΛετιδες την έκαναν, εστω και αποτυχημένα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Μα αν δεν γινότανε αγώνας προφανώς και θα ήταν σκάνδαλο, γιατί δεν θα αναβαλλόταν λόγο των συνθηκών αλλά ουσιαστικά λόγο των απουσιών του ΠΑΟ...

Αν μπορούσε να επηρεάσει παρασκηνιακά ο Παναθηναϊκός, ο αγώνας σίγουρα δεν θα είχε γίνει. Την προσπάθεια τους πάντως οι Γοντικες, οι Φουρειρες και οι ΜπαΛετιδες την έκαναν, εστω και αποτυχημένα.

 

Εγω σε ξαναρωταω αν εσπαγε το ποδι του ο Σπαθας εχθες τι δικαιολογια θα ειχε που αρχισε τον αγωνα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα αν δεν γινότανε αγώνας προφανώς και θα ήταν σκάνδαλο, γιατί δεν θα αναβαλλόταν λόγο των συνθηκών αλλά ουσιαστικά λόγο των απουσιών του ΠΑΟ...

Αν μπορούσε να επηρεάσει παρασκηνιακά ο Παναθηναϊκός, ο αγώνας σίγουρα δεν θα είχε γίνει. Την προσπάθεια τους πάντως οι Γοντικες, οι Φουρειρες και οι ΜπαΛετιδες την έκαναν, εστω και αποτυχημένα.

 

Αυτό που λες είναι εντελώς "φευγάτο". Στερείται κάθε σοβαρότητας και μόνο ως αστείο μπορεί να το λες. Αν δεν το λες για αστείο, κάποιο πρόβλημα έχει η αντιληπτική σου ικανότητα στο θέμα ποδόσφαιρο ή είσαι συγγενής του Μαρινάκη.

 

Και ξαναλέμε. Ο Σπάθας αποφάσισε να μην γίνει το παιχνίδι. Μισή ώρα αργότερα τους λέει "Μπείτε και παίξτε". Τι άλλαξε δηλαδή; Η βούρτσα που ρεζίλεψε τον Π.Α.Σ. έσπασε τον πάγο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα αν δεν γινότανε αγώνας προφανώς και θα ήταν σκάνδαλο, γιατί δεν θα αναβαλλόταν λόγο των συνθηκών αλλά ουσιαστικά λόγο των απουσιών του ΠΑΟ...

 

Απο ποτε αποτελει σκανδαλο η αναβολη αγωνα λογω ακαταλληλου αγωνιστικου χωρου; Αν ειναι ετσι, μολις παραδεχτηκες οτι σκανδαλωδως αναβληθηκαν περυσι 2 αγωνες της ομαδας σου.

 

Εκτος αν μας λες οτι ο αγωνιστικος χωρος ηταν καταλληλος για ασφαλη διεξαγωγη αγωνα.

 

Οπως και να χει σταματα να παιζεις με τη νοημοσυνη μας. Ωρες ωρες πιστευω πως ο κυρ Σαββας ειναι τερας λογικης...

android.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο ποτε αποτελει σκανδαλο η αναβολη αγωνα λογω ακαταλληλου αγωνιστικου χωρου; Αν ειναι ετσι, μολις παραδεχτηκες οτι σκανδαλωδως αναβληθηκαν περυσι 2 αγωνες της ομαδας σου.

 

Εκτος αν μας λες οτι ο αγωνιστικος χωρος ηταν καταλληλος για ασφαλη διεξαγωγη αγωνα.

 

Οπως και να χει σταματα να παιζεις με τη νοημοσυνη μας. Ωρες ωρες πιστευω πως ο κυρ Σαββας ειναι τερας λογικης...

android.png

 

 

Μια χαρά ήταν ο αγωνιστικός χώρος κατά την γνώμη μου. Έχουν δει τα ματάκια μας αγώνες να ξεκινάνε μέσα σε βούρκους και λασπόνερα και την μπάλα να μην τσουλάει καθόλου κάτι που είναι 100 φορές πιο επικίνδυνο από λίγο πάγο στην άκρη του γηπέδου.

Πιο πρόσφατο παράδειγμα το περσινό Εργοτελης-Ολυμπιακος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προς γνωση και συμμορφωση των υπολοιπων:

 

1.

Μια χαρά ήταν ο αγωνιστικός χώρος κατά την γνώμη μου.

 

+

2.

κάτι που είναι 100 φορές πιο επικίνδυνο από λίγο πάγο στην άκρη του γηπέδου.

Πιο πρόσφατο παράδειγμα το περσινό Εργοτελης-Ολυμπιακος.

 

Τελος συζητησης :)

 

Συνεχισε να νομιζεις οτι μας δουλευεις, οτι μοιαζουν με επιχειρηματα η οτι υπαρχει λογικη συνοχη σε αυτα που παρουσιαζεις ως αποψη/γνωμη/επιχειρηματολογια.

 

Προσωπικα δε θα μπορουσα να εκτιθεμαι τοσο ελεω οπαδισμου. Σε καποια φαση θα το σταματαγα αντι να επιμενω να εξηγω σε ενα φορουμ που συχναζουν και λογικοι ανθρωποι οτι το νερο που ειχε περυσι το γηπεδο με τον Εργοτελη ηταν ΠΙΟ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟ απο τον παγο χθες.

Και ως εκ τουτου καλα εγινε και διεκοπη ο αγωνας σας με τον Εργοτελη και κακως που ΤΟΛΜΗΣΑΝ σκανδαλωδως να σκεφτουν να διακοψουν το χθεσινο αγωνα λογω παγου στο 1/4 του γηπεδου.

 

Και να πω οτι κερδιζες πχ οτι κερδιζει και ο κυρ Σαββας με το να εκτιθεται, να ελεγα νταξει... Αλλα εδω μιλαμε για οικειοθελεις καταστασεις. Δε βαριεσαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά είμαι τρελός? Είμαι δάχτυλος του Μαρινακη? Είμαι Τρολλ? Τι είμαι, θα αποφασίσεις? Και τι δεν έχεις πει...

 

Εγώ απλά την άποψη μου λέω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ απλά την άποψη μου λέω.

Κι εγω απανταω επι των αποψεων σου και μονο.

Παλι αρπαχτηκες?

 

Θες να μπαινεις να λες τα δικα σου και να μην σου απανταει κανεις? Αν ναι, μπορεις να το ζητησεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά είμαι τρελός? Είμαι δάχτυλος του Μαρινακη? Είμαι Τρολλ? Τι είμαι, θα αποφασίσεις? Και τι δεν έχεις πει...

 

Εγώ απλά την άποψη μου λέω.

 

Καλα δεν ειπε κανενας οτι δεν λες την αποψη σου..Απλα τρολαρεις παραλληλα για να δινεις ενδιαφερον στην συζητηση τσιτωνοντας τους αλλους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην παίξετε το Άρη π.χ. και χάσει ο Καστίγιο κανα τετ-ατετ...

 

Είναι εντελώς αστείο αυτό που λες.

Μα ειρωνικα το ειπα. Αφου θελουν οι αλλοι να συνεχισουν την προπαγανδα περι παραρτηματων κλπ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

O Kαρνεζης πως σας φανηκε χτες? Εκανε 1 καλη γκελα που παραλιγο να μας στοιχισει, αλλα ευτυχως ο Σκουφαλης σκοτωσε περιστερια. Κατα τ'αλλα εδειξε αξιοπιστος και ειχε σωστες αντιδρασεις στις επικινδυνες φασεις.

 

Εγω απορω τι βυσμα ειχε ο Τζορβας και ηταν καραβασικουρα οταν πισω του υπηρχαν οι επιλογες Καπινο και Καρνεζη. Η οι πιτσρικαδες ηταν τραγικοι στις προπονησεις περυσι η για καποιο λογο επρεπε να παιζει βασικος ο Τζορβας μεχρι να πουληθει καπου.

 

Επισης ας κανουμε μια αναφορα και στις Γιαννιωτισες και τον "μερακλη" σκηνοθετη που δε του ξεφυγε ουτε ενα γκομενετο απτα πλανα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά είμαι τρελός? Είμαι δάχτυλος του Μαρινακη? Είμαι Τρολλ? Τι είμαι, θα αποφασίσεις? Και τι δεν έχεις πει...

 

Εγώ απλά την άποψη μου λέω.

Τιποτα απο ολα αυτα

Εισαι καποιος που δεν μπορει να χωνεψει οτι δεν ειναι ηδη 10π μπροστα απο τους τελειωμενους, τους ανυπαρκτους, τους διαλυμενους και ψαχνει δικαιολογιες

 

Μην νιωθεις ασχημα, ολοι το εχουμε κανει αυτο, και παροτι δεν προκειται να το παραδεχτεις, ολοι ξερουμε πως εχουν υπαρξει φορες που δεν μας πειραζει τελικα και τοσο αν χασει η ομαδα μας/κερδισει ο αιωνιος αντιπαλος, αρκει να εχουμε δικαιολογια ετοιμη (ή να νομιζουμε οτι εχουμε δικαιολογια ετοιμη)

 

Αρκει βεβαια, να υπαρχει ενα οριο, πχ τωρα πιστευω οτι αφου βρηκες εναν Κωτσιο να τα φορτωσεις, νιωθεις ΟΚ, γιατι ξερεις οτι υπαρχει πολυς δρομος ακομα και πιστευεις οτι ΚΑΙ πρωταθλημα θα παρεις ΚΑΙ για Κωτσιους θα εχεις να λες. Το προβλημα θα ηταν να μην σε πειραζει αν οντως χασεις τον τιτλο, αρκει να εχεις να λες για Κωτσιους

 

btw αλλη μεγαλη αγαπη των πορωμενων ειναι να κοροιδευουν τους αντιπαλους "ειστε ανυπαρκτοι, αθλιοι, γελοιοι"

Οταν βεβαια τους λες "ε τοτε τι πανηγυριζετε? που θα παρετε τιτλο απο τους διαλυμενους" να αρχιζει η κωλοτουμπα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...