Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός (2011-2012)


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δηλαδη μαργαριτα, αν ο Κωτσιος το εκανε ηθελημενα, τοτε ακυρωνονται τα παραρτηματα σας; Τι σχεση εχει το ενα με το αλλο;

 

Οσο για τα στημενα, διαβαζει ο καλοπουλος κ ο αβρααμ τα ποστ κ φτιαχνουν νεο συκωτι που τα πιστευετε κιολας αυτα που γραφετε

android.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

...

Μαγκιορικο διπλο, με μιση ομαδα, σε γηπεδο-παγοδρομιο, με αντιπαλους λυσσασμενους και με σουπερ Σπαθα (κιτρινη για γλυστριμα, ρισπεκ')

...

 

Οι φίλοι του παναθηναϊκού πάντως θα πρέπει να είναι ευχαριστημένοι που ξεκίνησε το ματς.

Ότι και να γίνει win-win είναι για αυτούς.

Αν γκελαρουν θα φταίει για όλα το γήπεδο, οι διαιτητές, οι "αντίξοες" συνθήκες κτλ. και όχι η ανικανότητα των παιχτών τους.

Αν κερδίσουν θα κάνουν λόγο για ήρωες και άλλα τέτοια ωραία...

 

Είδατε που σας τα έλεγα και κλαιγόσασταν να μην ξεκινήσει το ματς? Ότι αποτέλεσμα και να ερχόταν χτες, win θα ήταν για εσάς.

 

Ήθελα να ήξερα πάντως ως πότε θα κοιμάται ο θεός φέτος στα ματς του ΠΑΟ. Όχι ότι ο Ολυμπιακός παίζει καμιά μπαλάρα αυτή την περίοδο, αλλά παίζει τόσο ώστε να αξίζει τις νίκες που κάνει. Αντίθετα στα περισσότερα ματς του ΠΑΟ το πιο "δικαιο" αποτέλεσμα θα ήταν το πολύ η ισοπαλία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικα θεωρω πως δεν υπαρχουν παραρτηματα, πως υπαρχουν απλα ομαδες που τα πηγαινουν καλυτερα με καποιες απο καποιες αλλες. Ας πουμε για τον Δωνη λενε οτι ειναι βαζελος αλλα το βαθμο σας τον πηρε. Η δες τι εγινε με μας με τη Δοξα, τον Οφη και τον Αστερα.

Αγωνες στημενοι ναι, σιγουρα μπορει να υπαρχουν, οπως και παιχτες. Αλλα ενας ας πουμε παναθηναικος που κατηγορει τον οσφπ για φιλικα, χτες δε θα πρεπε να "προβληματιστει" με την αντιδραση του Κωτσιου?

 

Εγω εχω μπει σ ενα mode που λεω πως απ τη στιγμη που ΔΕΝ μπορω να ξερω τι πραγματικα γινεται, μενω εξω απ το τριπακι των στημενων, παραρτηματων κλπ.

 

Αποδιδω τα περισσοτερα σε ανικανοτητα παιχτων και διαιτητων

 

ΥΓ. σκεψου ποσες λαλακιες εχουν κανει ο Σαριεγκι με τον Βυντρα.. ο Αβρααμ εχει βαλει αυτογκολ στην Εθνικη.. ο Μαρκανο ποσες βλακειες που και προχτες πηγε να μας κρεμασει.. Ε τι να σκεφτομαι καθε φορα οτι κι αυτοι στηνουν τις ομαδες τους? δεν εχει νοημα

 

ΥΓ2.κραζουν ολοι τον Σπαθα για χτες..μα ηταν αυτος που εκοψε τετ α τετ του ΠΑΣ για υποτιθεμενο φαουλ στον Κατσουρανη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είδατε που σας τα έλεγα και κλαιγόσασταν να μην ξεκινήσει το ματς? Ότι αποτέλεσμα και να ερχόταν χτες, win θα ήταν για εσάς.

 

Ήθελα να ήξερα πάντως ως πότε θα κοιμάται ο θεός φέτος στα ματς του ΠΑΟ. Όχι ότι ο Ολυμπιακός παίζει καμιά μπαλάρα αυτή την περίοδο, αλλά παίζει τόσο ώστε να αξίζει τις νίκες που κάνει. Αντίθετα στα περισσότερα ματς του ΠΑΟ το πιο "δικαιο" αποτέλεσμα θα ήταν το πολύ η ισοπαλία.

 

 

Ετσι ειναι αυτα. Οταν κερδιζει ο βαζελος η απο κωλοφαρδια θα ειναι η με τη διαιτησια, ενω οταν κερδιζει ο γαυρος ειναι με την αξια του, με μπαλαρα και Περαιωτικη μαγκια. Σε μαθαμε εδω κ μηνες, μην μαχεσαι!

 

ΥΓ. Μιλαμε για πολλη πικρα ομως επειδη ο ΠΑΟ περασε απτα Γιαννενα

android.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαργαρίτα εσύ χθες δεν μιλάγες για σκάνδαλο, πριν το ματς?

Τώρα δεν πιστεύεις σε στημένα?

 

Μην λέμε ότι θέλουμε......

Χθες εκτεθήκατε, δεν είναι κακό να το ομολογήσετε.

Όταν κάνετε ότι δεν καταλαβαίνετε και γίνεστε θεοδωρίδηδες αυτά παθαίνετε.

Ο παναθηναικός του γόντικα επηρεάζει καταστάσεις. Τι άλλο θα ακούσουμε?

Και κανένας δεν μας έχει απαντήσει, τι μεσολάβησε με τον σπάθα μέσα στα αποδυτήρια και αποφάσισε τελικά να αρχίσει το παιχνίδι?

Τι άραγε......?

Αλλά εκεί δεν ξέρετε να μιλάτε για σκάνδαλα. Γιατί ο βαγγέλας παλεύει για το καλό της Ελλάδας.

 

By the way, επειδή όλοι καταλαβαίνουμε τι αγώνα θα έδωσε χθες ο βαγγέλη ψάξου για να γίνει το ματς, τον φαντάζομαι σε εκείνες τις φάσεις στο τέλος που γλύστρισαν στο καταπληκτικό και στεγνό χόρτο οι γιαννιώτες βγαίνοντας τετ-α-τετ και το απολαμβάνω ρε παιδί μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

By the way, επειδή όλοι καταλαβαίνουμε τι αγώνα θα έδωσε χθες ο βαγγέλη ψάξου για να γίνει το ματς, τον φαντάζομαι σε εκείνες τις φάσεις στο τέλος που γλύστρισαν στο καταπληκτικό και στεγνό χόρτο οι γιαννιώτες βγαίνοντας τετ-α-τετ και το απολαμβάνω ρε παιδί μου

 

Εξου και η πρωτοφανης πικρια συγκεκριμενων γαυρων που σε γενικες γραμμες ταυτιζονται με την γραμμη Βαγγελα και Σαββα. Τοσο σκασμενοι ουτε μετα την ηττα τους στην τριπολη δεν ηταν.

android.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικα θεωρω πως δεν υπαρχουν παραρτηματα, πως υπαρχουν απλα ομαδες που τα πηγαινουν καλυτερα με καποιες απο καποιες αλλες. Ας πουμε για τον Δωνη λενε οτι ειναι βαζελος αλλα το βαθμο σας τον πηρε. Η δες τι εγινε με μας με τη Δοξα, τον Οφη και τον Αστερα.

Αγωνες στημενοι ναι, σιγουρα μπορει να υπαρχουν, οπως και παιχτες. Αλλα ενας ας πουμε παναθηναικος που κατηγορει τον οσφπ για φιλικα, χτες δε θα πρεπε να "προβληματιστει" με την αντιδραση του Κωτσιου?

 

Εγω εχω μπει σ ενα mode που λεω πως απ τη στιγμη που ΔΕΝ μπορω να ξερω τι πραγματικα γινεται, μενω εξω απ το τριπακι των στημενων, παραρτηματων κλπ.

 

Αποδιδω τα περισσοτερα σε ανικανοτητα παιχτων και διαιτητων

 

ΥΓ. σκεψου ποσες λαλακιες εχουν κανει ο Σαριεγκι με τον Βυντρα.. ο Αβρααμ εχει βαλει αυτογκολ στην Εθνικη.. ο Μαρκανο ποσες βλακειες που και προχτες πηγε να μας κρεμασει.. Ε τι να σκεφτομαι καθε φορα οτι κι αυτοι στηνουν τις ομαδες τους? δεν εχει νοημα

 

ΥΓ2.κραζουν ολοι τον Σπαθα για χτες..μα ηταν αυτος που εκοψε τετ α τετ του ΠΑΣ για υποτιθεμενο φαουλ στον Κατσουρανη

 

Δεν θα σε συνεφερε καλη μου να υποστηριζεις κατι αλλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ενταξει εσεις ειστε αδιορθωτοι... αναψτε λοιπον μια λαμπαδα του Κωτσιου του φιλου σας που σας χαρισε το 2πλο και βριστε τον μαρινακη μετα.

 

αντε καλο μεσημερι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ενταξει εσεις ειστε αδιορθωτοι... αναψτε λοιπον μια λαμπαδα του Κωτσιου του φιλου σας που σας χαρισε το 2πλο και βριστε τον μαρινακη μετα.

 

αντε καλο μεσημερι

 

Καλο σου μεσημερι.

 

Το θεμα ειναι οτι εμεις βλεπουμε τι κανει ο μαρινακης σε αντιθεση με αλλους. Τουλαχιστον ο κοκκαλης ειχε καποια αξιοπρεπεια, ο χοντρος εχει ξεπερασει καθε οριο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Παναθηναϊκός αυτή την χρονική περίοδο προφανώς και δεν μπορεί άμεσα να επηρεάσει καταστάσεις ούτε μπορει να κάνει κάτι παρασκηνιακά. Το ξέρουμε, δεν υπάρχει λόγος να το επαναλαμβάνετε και να το χρησιμοποιείται ως δικαιολογία συνεχώς.

 

Μπορεί όμως να επηρεάσει κατστάσεις έμμεσα. Όπως έγινε και χτες με τα καραγκιοζιλίκια που είδαμε όλοι. Ειλικρινά πρώτη φορά στην ζωή μου βλέπω ποδοσφαιριστή που κάθεται στον πάγκο να κοπανιέται σαν χταπόδι και να διακόπτει έναν αγώνα με το έτσι θέλω.

Πραγματικά λυπάμαι τους φιλάθλους που είχαν πάει χτες το γήπεδο να δούνε αγώνα και αναγκάστηκαν να δούνε αυτά τα καραγκιοζιλίκια.

 

PS. Και για τα χτεσινά ο Μαρινακης φταίει? Ρε σεις, ψαχτείτε λίγο γιατί κάποτε για όλα σας έφταιγε ο Κοκκαλης και κάνατε τόσα χρόνια να δείτε άσπρη μέρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Παναθηναϊκός αυτή την χρονική περίοδο προφανώς και δεν μπορεί άμεσα να επηρεάσει καταστάσεις ούτε μπορει να κάνει κάτι παρασκηνιακά. Το ξέρουμε, δεν υπάρχει λόγος να το επαναλαμβάνετε και να το χρησιμοποιείται ως δικαιολογία συνεχώς.

 

Μπορεί όμως να επηρεάσει κατστάσεις έμμεσα. Όπως έγινε και χτες με τα καραγκιοζιλίκια που είδαμε όλοι. Ειλικρινά πρώτη φορά στην ζωή μου βλέπω ποδοσφαιριστή που κάθεται στον πάγκο να κοπανιέται σαν χταπόδι και να διακόπτει έναν αγώνα με το έτσι θέλω.

Πραγματικά λυπάμαι τους φιλάθλους που είχαν πάει χτες το γήπεδο να δούνε αγώνα και αναγκάστηκαν να δούνε αυτά τα καραγκιοζιλίκια.

 

PS. Και για τα χτεσινά ο Μαρινακης φταίει? Ρε σεις, ψαχτείτε λίγο γιατί κάποτε για όλα σας έφταιγε ο Κοκκαλης και κάνατε τόσα χρόνια να δείτε άσπρη μέρα.

 

Οταν βλεπεις τα καραγκιοζιλικια τα εκμεταλλευεσαι. Θυμισου ποιος ηταν πρωτοστατης και σε αυτο.

Επισης τι θα δινα σε κεινη την φαση που γλιστρησε ο Σπαθας πηγαινοντας να βγαλει καρτα να σπασει κανα ποδι. Εκει θα γουσταρα θα χαν πολυ γελιο οι αντιδρασεις σας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Παναθηναϊκός αυτή την χρονική περίοδο προφανώς και δεν μπορεί άμεσα να επηρεάσει καταστάσεις ούτε μπορει να κάνει κάτι παρασκηνιακά. Το ξέρουμε, δεν υπάρχει λόγος να το επαναλαμβάνετε και να το χρησιμοποιείται ως δικαιολογία συνεχώς.

 

Μπορεί όμως να επηρεάσει κατστάσεις έμμεσα. Όπως έγινε και χτες με τα καραγκιοζιλίκια που είδαμε όλοι. Ειλικρινά πρώτη φορά στην ζωή μου βλέπω ποδοσφαιριστή που κάθεται στον πάγκο να κοπανιέται σαν χταπόδι και να διακόπτει έναν αγώνα με το έτσι θέλω.

Πραγματικά λυπάμαι τους φιλάθλους που είχαν πάει χτες το γήπεδο να δούνε αγώνα και αναγκάστηκαν να δούνε αυτά τα καραγκιοζιλίκια.

 

PS. Και για τα χτεσινά ο Μαρινακης φταίει? Ρε σεις, ψαχτείτε λίγο γιατί κάποτε για όλα σας έφταιγε ο Κοκκαλης και κάνατε τόσα χρόνια να δείτε άσπρη μέρα.

 

Πριν τον αγώνα εσύ δεν μίλαγες για σκάνδαλο?

Πριν τον αγώνα ποιος ποδοσφαιριστής έκανε καραγκιοζιλίκια?

Και αν πριν τον αγώνα δεν έκανε κανένας ποδοσφαιριστής καραγκιοζιλίκια και ο παναθηναικός δεν μπορεί να επηρεάσει καταστάσεις, εσύ συγκεκριμένα γιατί μίλαγες για σκάνδαλο?

 

Νομίζεις ότι μιλάς σε παιδάκια έτσι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ενταξει εσεις ειστε αδιορθωτοι... αναψτε λοιπον μια λαμπαδα του Κωτσιου του φιλου σας που σας χαρισε το 2πλο και βριστε τον μαρινακη μετα.

 

αντε καλο μεσημερι

 

Μην παίξετε το Άρη π.χ. και χάσει ο Καστίγιο κανα τετ-ατετ...

 

Είναι εντελώς αστείο αυτό που λες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...