Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός (2011-2012)


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 11,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Συγνωμη που διακοπτω το τρολοδιαλογο 1-2 γαυρων (δεν αναφερομαι σε ολους, διοτι καποιοι γραψανε λογικα πραγματα).

Απλα 3 βαθμοι στο σακουλι απο εναν αγωνα που δεν επρεπε καν να ξεκινησει και συνεχιζουμε. Το 2ο κερδος απτον αγωνα αυτο ηταν οτι δεν ειχαμε τραυματισμο ειδικα για τους παικτες που αγωνιζονταν στις πτερυγες.

 

Υποπτευομαι οτι θα αρχισουμε να ακουμε για τη διαιτησια απο τα 1-2 ατομα που κοσμησαν με την παρουσια τους το τοπικ λεγοντας μας απο το οτι ειναι γραφικο να καθυστερει η εναρξη του αγωνα επειδη εχει παγο, εως οτι τα γλυστριματα των παιχτων στην πλευρα του γηπεδου που εχει παγο πριν την εναρξη, ειναι fake για να διακοπει ο αγωνας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγνωμη που διακοπτω το τρολοδιαλογο 1-2 γαυρων (δεν αναφερομαι σε ολους, διοτι καποιοι γραψανε λογικα πραγματα).

Απλα 3 βαθμοι στο σακουλι και συνεχιζουμε.

 

Υποπτευομαι οτι θα αρχισουμε να ακουμε για τη διαιτησια απο τα 1-2 ατομα που κοσμησαν με την παρουσια τους το τοπικ λεγοντας μας απο το οτι ειναι γραφικο να καθυστερει η εναρξη του αγωνα επειδη εχει παγο, εως οτι τα γλυστριματα των παιχτων στην πλευρα του γηπεδου που εχει παγο πριν την εναρξη, ειναι fake για να διακοπει ο αγωνας.

 

 

εγω θελω απλα να θυμηθεις τις ωραιες αναλυσεις που μας εκανες απεναντι για το μαρκαρισμα με τα ματια των αντιπαλων μας. εκει που ολοι εβγαιναν στημενοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν μου έλεγε κάποιος ότι κάθε αγώνας θα γινόταν σε τέτοιο γήπεδο, με τόσες φάσεις και ΔΕΝ θα χτυπούσε ποτέ κανένας ποδοσφαιριστής.... μακάρι να ήταν πάντα παγωμένα τα γήπεδα.

 

Αυτό το παλικαράκι ο τοτσέ δείχνει την έλλειψη παικτών που έχουμε.

Σας μιλάω ειλικρινά, θα βάλω κανέναν φίλο να πάρει τηλέφωνο τον φερέιρα, παίζει να είμαι 17 φορές καλύτερος του :P. Είμαι και Έλληνας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα μπορούν όσοι ήθελαν να ξεκινησει ο αγώνας με το έτσι θέλω να επιδοθούν σε καλλιτεχνικό πατινάζ ελεύθερα ,έχουν όλο το γήπεδο μπροστά τους. :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω θελω απλα να θυμηθεις τις ωραιες αναλυσεις που μας εκανες απεναντι για το μαρκαρισμα με τα ματια των αντιπαλων μας. εκει που ολοι εβγαιναν στημενοι.

Αφου μου αναλυσεις πρωτα το αν οντως πιστευεις αυτο το ποστ εδω περα:

απιστευτο αυτο που γινεται. οι παιχτες του πας πιεζουν, δεν εχουν προβλημα, μονο οι ασπορι δε μπορουν να παιξουν..ντροπης πραγματα, σας βλεπουν!

 

Και αφου γραψεις για καθε 1 γλυστριμα παιχτη του ΠΑΣ, οτι αυτο που εγραψες ηταν λαθος (το λεω ευγενικα).

 

Τοτε θα σου αναλυσω κι εγω αυτο που ζητας. Καλη συνεχεια και τεζα ο καμπουρης. 3 βαθμοι στο σακουλι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tεζα ο γαυρος.

Η μεγαλη αποδραση των 11.

Αυτος ο σπαθας εκανε οτι περναει απ το χερι του να κοψει βαθμους,στο τελος δεν κραταγε ουτε τα προσχηματα.Εβλεπαν κ οι 2 μπαμπαδες μαλλον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λεγοντας μας απο το οτι ειναι γραφικο να καθυστερει η εναρξη του αγωνα επειδη εχει παγο, εως οτι τα γλυστριματα των παιχτων στην πλευρα του γηπεδου που εχει παγο πριν την εναρξη, ειναι fake για να διακοπει ο αγωνας.

 

Ξέρεις ποιο είναι το μεγαλύτερο γέλιο ε?

Αφού τα έχεις πει όλα αυτά να βλέπεις τους γιαννιώτες σε δυο σχεδόν τετ-α-τετ στο τελευταίο δεκάλεπτο να γλιστράνε και να χάνουν το γκολ.....

Σήμερα πιστεύω ήταν τρελή η ξενέρα για κάποιους.

Έτσι είναι αυτά. Όταν λες την τελευταία κουβέντα πρώτη, την λούζεσαι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άξιος της μοίρας του ο ΠΑΣ. Μπράβο στους ήρωες του Παναθηναϊκού.

Έχουμε να ακούσουμε και να διαβάσουμε αύριο... Θα μας πέσουν τα μαλλιά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρεις ποιο είναι το μεγαλύτερο γέλιο ε?

Αφού τα έχεις πει όλα αυτά να βλέπεις τους γιαννιώτες σε δυο σχεδόν τετ-α-τετ στο τελευταίο δεκάλεπτο να γλιστράνε και να χάνουν το γκολ.....

Σήμερα πιστεύω ήταν τρελή η ξενέρα για κάποιους.

Έτσι είναι αυτά. Όταν λες την τελευταία κουβέντα πρώτη, την λούζεσαι

Πραγματικα προς το τελος που γλυστρησαν 1-2 παικτες του ΠΑΣ σε καλες αντεπιθεσεις και χαθηκαν οι ευκαιριες ηθελα να δω την φατσα μερικων κοκκινογυαλακηδων εδω μεσα που λεγανε οτι βουτανε οι παιχτες του ΠΑΟ απο δηθεν παγο.

 

Επισης να σημκειωσω οτι το section καποια χρονια πριν με τον omni να κυριαρχει διαβαζοταν πιο ανετα. Στα 5 ελεγε 1-2 λογικα πραγματα για να πιαστεις να πεις κατι τις. Πλεον γλυστρανε οι παιχτες και των 2 ομαδων στον παγο και ο ενας σου λεει οτι μονο οι του ΠΑΟ πεφτουν κατω κανοντας fake βουτιες για να διακοπει το παιχνιδι και ο αλλος λεει οτι δεν συντρεχει λογος διακοπης/αναβολης οταν οι παιχτες γλυστρανε κινδυνευοντας να χτυπησουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tεζα ο γαυρος.

Η μεγαλη αποδραση των 11.

Αυτος ο σπαθας εκανε οτι περναει απ το χερι του να κοψει βαθμους,στο τελος δεν κραταγε ουτε τα προσχηματα.Εβλεπαν κ οι 2 μπαμπαδες μαλλον.

 

Ναι οπως τα λες ειναι ...

Τωρα θυμηθηκα και εκεινη τη φαση που εκανε μλκια ο Κατσουρ και εκοψε τον Γιαννου με φαουλ και εβγαινε τετ α τετ ...rolleyes.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...